Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
hej ,
znów mnie długo nie było :/ ciągle coś ...
nawet jakbym chciała to nie ma opcji bym zaglądała systematycznie ;/
co tam u Was ? 🙂
jak się trzymacie ciężaróweczki ? 🙂

hej....tak w skrócie,jakoś się trzymamy,wszystko nas boli i wkurza 🙂 Aga Czarna i Leer są w szpitalu ( ale jeszcze nie rodzą....chyba),reszta jakoś się kula! A Ty jak tam??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Ja pierdole jeszcze jeden dzien za kierownicą na naszych drogach ze zjebanymi ludzmi i na bank urodze.........
Jedna baba sprawila ze az wysiadlam i nawrzeszczalam na nia o malo jej nie wyszarpalam za ryze kudly !!!! i nie wiem co bylo silniejsze wtedy jej debilizm czy moje hormony
potem z now jakis pacjent cos odpierdzielil.... no pojebie mnie, bylam 40 min na ulicach i wrocilam z bolem glowy zdratym gardlem cisnieniem i musze sie zrelaksic albo w cos przypieprzyc zeby mi przeszlo... naprawde ludzie nie maja pojecia o kulturze na drodze i wogole o przepisdach jakichkolwiek.......
Jezu ale mam nerwa 😞 ostatecznie zawiozlam mojego swiezaka do garazu zeby zlozyl wkoncu to lozeczko i taka bylam marudna ze poszedl maly fajcik i wrocilam sfochowana do domu i tera zjuz jestem zla na caly swiat wiec mnie rozbawcie czyms bo pogryze laptopa zaraz 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

O jaaaa,nieźle!! to teraz kilka głębokich wdechów,coś dobrego do jedzonka i relax 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba wciągnę sobie na kolacją pizzę biedronkową 🙂
Mała kopie mnie dziś jak opętana, Katarzyna mnie dziś tak napiżdża,że normalnie masakra....tak pomyślałam,że jakbym miała teraz rodzić (odpukać) to bym nawet nóg nie rozłożyła hihihhih bo tak mnie boli!
I jeszcze głowa do tego zaczęła boleć, chyba przez tą jesienną pogodę...

i jeszcze napiłabym się MALIBU Z MLEKIEM!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łojojoj ale sobie pospałam i teraz jestem zdeka nie przytomna !!!!!!!!!!!!!!!
Asia wczoraj w skepie zakupiłam podkłady do przewijania,pieluchy tetrowe i flaneowe kilka par kaftaników,body i spichów zestaw do manicure maluszka,aspirator Frida a dzisiaj na allegro dokupiłam tetre chusteczki ,recznik kapielowy ,proszek,płyn do płukania ,podpachy podklady poporodowe ,majtki takie tam pierdułki 🙂z ciszkami musze sie wstrzymac bo w poniedziałek bede miała ciuszki po bratanku mojego M i ponoc mam nic nie kupowac bo wszystko jest 🙂tak ze tylko jeszcze kosmetyki mi zostały ale nie moge znalezc 1 sprzedawcy co ma wszystko wiec kupie nie na allegro bo mi sie nie chce płacic w kilku miejscach za przesysłke .
Novika dawno cie nie było!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Smerfetka faknie ze po wizycie wsio ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze nie mogę Was nadrobić!!!!!!!!!!!! 😠
Anulcia - trzymaj się Kochana choć na pewno nie jest łatwo.
Co do Marty to brak mi słów. Z resztą wszystko już chyba na temat zachowania Twojego męża zostało napisane na tym forum. A więc podpisuje się obiema rękami po słowami Dziewczyn. Ciężka przeprawa przed Tobą Martuś! Trzymam kciuki....
... i nadrabiam dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzucholki.... Zaraz trochę Was nadrobię....
Wróciłam z miasta, źle się czułam więc się położyłam i zasnęłam. Obudziłam się i ledwo zdążyłam do kibelka.... wymiotki zaliczone, a teraz żołądek boli mnie niemiłosiernie..... boję się cokolwiek zjeść....
Dobra, zaczynam Was nadrabiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooo... i doczytałam, że pierwszy sukces wychowawczy Marta ma za sobą. GRATULUJĘ!!! Bardzo jestem z Ciebie dumna.

Zocha, ale przewrotowiec z tej Twojej Córuni. troszkę przykra ta niespodzianka, ale skoro lubi fikać koziołki to może sieknie jeszcze jednego i ustawi się jak trza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj wzięłam się za zakupy, Kupiłam to i tamto i owo.... jakoś tak mnie wzięło dzisiaj choć jeszcze wczoraj wydawało mi się że mam dużo czasu. Raz mi się wydaje że mam jeszcze czas na przygotowanie się, a za chwile że nie zdążę... Kto tak jeszcze ma???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
n0vika napisał(a):
hej ,
znów mnie długo nie było :/ ciągle coś ...
nawet jakbym chciała to nie ma opcji bym zaglądała systematycznie ;/
co tam u Was ? 🙂
jak się trzymacie ciężaróweczki ? 🙂

hej....tak w skrócie,jakoś się trzymamy,wszystko nas boli i wkurza 🙂 Aga Czarna i Leer są w szpitalu ( ale jeszcze nie rodzą....chyba),reszta jakoś się kula! A Ty jak tam??


o jej , a co się stało? u mnie w sumie ok . byłam we wtorek na wizycie , pierwsza wizyta od 2 miesięcy podczas której nie słyszałam złych rzeczy 😉 w sensie ani słowa o skracającej się szyjce czy miękkiej 😉 czyli uważam że jest ok. kolejna wizyta pod koniec sierpnia i w następny pt mam usg 🙂
kurczaczki to już wszystko tak blisko ... macie już popakowane torby ? stresujecie się już ? :>
no i nareszcie mam spokój z teściową 😁 normalnie nie ta kobieta 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
łojojoj ale sobie pospałam i teraz jestem zdeka nie przytomna !!!!!!!!!!!!!!!
Asia wczoraj w skepie zakupiłam podkłady do przewijania,pieluchy tetrowe i flaneowe kilka par kaftaników,body i spichów zestaw do manicure maluszka,aspirator Frida a dzisiaj na allegro dokupiłam tetre chusteczki ,recznik kapielowy ,proszek,płyn do płukania ,podpachy podklady poporodowe ,majtki takie tam pierdułki 🙂z ciszkami musze sie wstrzymac bo w poniedziałek bede miała ciuszki po bratanku mojego M i ponoc mam nic nie kupowac bo wszystko jest 🙂tak ze tylko jeszcze kosmetyki mi zostały ale nie moge znalezc 1 sprzedawcy co ma wszystko wiec kupie nie na allegro bo mi sie nie chce płacic w kilku miejscach za przesysłke .
Novika dawno cie nie było!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Smerfetka faknie ze po wizycie wsio ok 🙂


a no nie było 😉
to dobrze ze nie wiele zostało do zakupu.
ja to pamiętam jak nie miałam nic , ale w ciągu jednego dnia kupiłam prawie wszystko.
ostatnio tylko domówiłam fotelik do samochodu.
zostało mi jedynie łóżeczko, ale to dostane jutro w spadku od koleżanki, i zaczynam rozkładanie sprzętu w pokoju. małą klitkę mamy ale myślę że się pomieścimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
kurcze nie mogę Was nadrobić!!!!!!!!!!!! 😠
Anulcia - trzymaj się Kochana choć na pewno nie jest łatwo.
Co do Marty to brak mi słów. Z resztą wszystko już chyba na temat zachowania Twojego męża zostało napisane na tym forum. A więc podpisuje się obiema rękami po słowami Dziewczyn. Ciężka przeprawa przed Tobą Martuś! Trzymam kciuki....
... i nadrabiam dalej


zapytam się tak z ciekawości , co z mężem Marty ? o co chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wikipedii:
Ciała ketonowe pochodzą z przemian metabolicznych. Są to kwas 3-hydroksymasłowy, aceton oraz kwas acetooctowy. Ciała ketonowe w moczu mogą pojawić się w następujących przyczyn:
Kwasicy cukrzycowej
Głodówce lub drastycznych kuracjach odchudzających
Diecie ubogowęglowodanowej
Diecie bogato-tłuszczowej
Uporczywych wymiotach
Gorączce
Zatruciu ciążowym
Biegunkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema laski.....
Nie ma szans na wczesniejsze wyjscie niestety .....bo wody sie zmnejszaja a nie zwiekszaja ,,,,,zobaczymy jak to bedzie jeszcze ,,,,jak narazie weekend na Hawajach sie przedluzył ....hi hi i znowu spa...(czyli ktg) i jucuzi (czyli wypasiony prysznic) i drinki z palemką....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Siema laski.....
Nie ma szans na wczesniejsze wyjscie niestety .....bo wody sie zmnejszaja a nie zwiekszaja ,,,,,zobaczymy jak to bedzie jeszcze ,,,,jak narazie weekend na Hawajach sie przedluzył ....hi hi i znowu spa...(czyli ktg) i jucuzi (czyli wypasiony prysznic) i drinki z palemką....


ŻYC NIE UMIERAC NORMALNIE .... a ktg to ci zazdroszczę .... ale dobrze ze trzymasz się dzielnie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Siema laski.....
Nie ma szans na wczesniejsze wyjscie niestety .....bo wody sie zmnejszaja a nie zwiekszaja ,,,,,zobaczymy jak to bedzie jeszcze ,,,,jak narazie weekend na Hawajach sie przedluzył ....hi hi i znowu spa...(czyli ktg) i jucuzi (czyli wypasiony prysznic) i drinki z palemką....


na pewno wszystko będzie ok 🙂
trzymam mocno kciuki mimo wszystko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski.....
Nie ma szans na wczesniejsze wyjscie niestety .....bo wody sie zmnejszaja a nie zwiekszaja ,,,,,zobaczymy jak to bedzie jeszcze ,,,,jak narazie weekend na Hawajach sie przedluzył ....hi hi i znowu spa...(czyli ktg) i jucuzi (czyli wypasiony prysznic) i drinki z palemką....


ŻYC NIE UMIERAC NORMALNIE .... a ktg to ci zazdroszczę .... ale dobrze ze trzymasz się dzielnie ....

Karocia a co mam płakac kochana ....moze wczesniej bede mogła zobaczyc swoja niunkę.... 🙂 🙂
Laska przyszła we wtorek to miała wod 3.7....dzisiaj jej robili a tu 2.3 i od razu na cesarke....a była w tym samym tyg co ja ....mały 2.5 kg ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Siema laski.....
Nie ma szans na wczesniejsze wyjscie niestety .....bo wody sie zmnejszaja a nie zwiekszaja ,,,,,zobaczymy jak to bedzie jeszcze ,,,,jak narazie weekend na Hawajach sie przedluzył ....hi hi i znowu spa...(czyli ktg) i jucuzi (czyli wypasiony prysznic) i drinki z palemką....


Aguś trzymaj się, nie dawaj się, ja biorę flachę mineralki i idę dalej prasować. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...