Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

ojojoj..ledwie sie doczolgalam do lozka takie skurcze mnie zlapaly..corcia mi lozko zrobila Kochana dba o mame ..i usnela slodko 🙂
ale sie doczlapalam mimo boli do lodowki..konserwa z fileta karpia w sosie greckim..no nie moglam sie oprzec ,ale pycha .....ledwie zyje a glodomory nieziemskie 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Siema laski
Jestem taka zła na siebie ze szok ....zamiast lezec to sie krzatam i robie niestworzone rzeczy , kuzwa połoza mnie znowu we wtorek i bedzie super....powiem Wam cosjak leze to tak mnie boli katarzyna ze szok , nie moge sie podniesc a jak chodze to nie mam takich boli ...ale musze lezec i to najgorsze jest....
Asik,Ania i leginsik super ze po wizytach wszystko ok ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Siema laski
Jestem taka zła na siebie ze szok ....zamiast lezec to sie krzatam i robie niestworzone rzeczy , kuzwa połoza mnie znowu we wtorek i bedzie super....powiem Wam cosjak leze to tak mnie boli katarzyna ze szok , nie moge sie podniesc a jak chodze to nie mam takich boli ...ale musze lezec i to najgorsze jest....
Asik,Ania i leginsik super ze po wizytach wszystko ok ....

do Ciebie to już sił chyba nikt nie ma.... powtarzać jak do ściany... a ta nadal swoje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski
Jestem taka zła na siebie ze szok ....zamiast lezec to sie krzatam i robie niestworzone rzeczy , kuzwa połoza mnie znowu we wtorek i bedzie super....powiem Wam cosjak leze to tak mnie boli katarzyna ze szok , nie moge sie podniesc a jak chodze to nie mam takich boli ...ale musze lezec i to najgorsze jest....
Asik,Ania i leginsik super ze po wizytach wszystko ok ....

do Ciebie to już sił chyba nikt nie ma.... powtarzać jak do ściany... a ta nadal swoje...


oj nie ladnie dumne to my z Ciebie nie jestesmy mamy Cie przywiazac do tego lozka czy jak? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pekaj Martula ,mamie nerwy mina ,jednak zwaz co i komu mowisz(choc wiem po sobie ,ze w nerwach to roznie... 😜)..swoja droga ja sie Mamie nie dziwie,bo jak przedstawilas Jej sprawe tak jak nam i jesli my sie wkurzylysmy wtedy na Twojego to juz tym bardziej Mama ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski
Jestem taka zła na siebie ze szok ....zamiast lezec to sie krzatam i robie niestworzone rzeczy , kuzwa połoza mnie znowu we wtorek i bedzie super....powiem Wam cosjak leze to tak mnie boli katarzyna ze szok , nie moge sie podniesc a jak chodze to nie mam takich boli ...ale musze lezec i to najgorsze jest....
Asik,Ania i leginsik super ze po wizytach wszystko ok ....

do Ciebie to już sił chyba nikt nie ma.... powtarzać jak do ściany... a ta nadal swoje...


oj nie ladnie dumne to my z Ciebie nie jestesmy mamy Cie przywiazac do tego lozka czy jak? 🙂

ja pier*** dziewczyny wiem ze zle robie ale ja nie moge lezec ....bo pierdolca dostane ,,,taki bol katarzyny ze szok.....a teraz powiem wam co jest w tym wszystkim najlepsze ....trzeba LEZEC bo mała ilosc wod (podniosła sie ale i tak mam lezec ),a przy cukrzycy ciazowwej trzeba duzo chodzic...przeciez to katastrofa, ale w wypisiem mam napisane lezec....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szotka napisał(a):
witam moje panie.
no jestem na oddziale na uwaga....jednoosobowej sali.Z jednej strony błogosławieństwo bo nie muszę sie wstydzić że cały czas się drapię itp a z drugiej zmora bo nie ma do kogo gęby otworzyć.Co do mojej choroby to trzeba czekać na wyniki więc narazie jestem w czarnej dupie.Jak tylko mama się dowiedziała że jestem w jednoosobówce to przywiozła mi laptopa więc i dostęp do świata żebym tu nie zwariowała 🙂Pielęgniarki(baaardzo miłe szok) uświadomiły mi że tego swędzenia nie da się usunąć i będzie mnie męczyć do końca dostaję jedynie kroplówki na oczyszczanie wątroby no i tabletki na uspokojenie ,żeby dało sie noc przespać.
Nieeefajnieee....Wyczytałam że często przy tym schorzeniu kończy się na wcześniejszym wywołłaniu więc czas mi schodzi na zastawianiu sie jak to się potoczy u mnie.
heh a chciałam urodzić po moich urodzinach które są w poniedziałek a może być tak że będę miała prezent w postaci porodu.to by były jaja 🙂

czym sie dzielnie tam Szotka! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
szotka napisał(a):
witam moje panie.
no jestem na oddziale na uwaga....jednoosobowej sali.Z jednej strony błogosławieństwo bo nie muszę sie wstydzić że cały czas się drapię itp a z drugiej zmora bo nie ma do kogo gęby otworzyć.Co do mojej choroby to trzeba czekać na wyniki więc narazie jestem w czarnej dupie.Jak tylko mama się dowiedziała że jestem w jednoosobówce to przywiozła mi laptopa więc i dostęp do świata żebym tu nie zwariowała 🙂Pielęgniarki(baaardzo miłe szok) uświadomiły mi że tego swędzenia nie da się usunąć i będzie mnie męczyć do końca dostaję jedynie kroplówki na oczyszczanie wątroby no i tabletki na uspokojenie ,żeby dało sie noc przespać.
Nieeefajnieee....Wyczytałam że często przy tym schorzeniu kończy się na wcześniejszym wywołłaniu więc czas mi schodzi na zastawianiu sie jak to się potoczy u mnie.
heh a chciałam urodzić po moich urodzinach które są w poniedziałek a może być tak że będę miała prezent w postaci porodu.to by były jaja 🙂

czym sie dzielnie tam Szotka! 😘

no własnie trzymaj sie kochana.....jestesmy z toba....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALEX napisał(a):
Cześc dziewczynki, witam po całym dniu, zaraz was nadrobię.
Rano byłam u diabetologa, nic nowego oprócz tego, że znowu mam zwiększoną dawkę insuliny na 13 j., pózniej byłam po całą wyprawkę do szkoły mojego synka, a tak a propos na książki i wyprawkę wydałam 500 zł., a gdzie reszta tzn. kurtka, buty, jakies spodnie itp. Współczuję rodzinom wielodzietnym.
Monis nie jestes sama ..ja podliczyla sytuacje i to samo ,(oprocz plecaka,bo dziadek kupil)tez ok 500zl,a gdzie reszta..jest masakra.. 🤢wspolczuje rodzinom wielodzietnym,albo gdzie jedynym zrodlem dochodu jest 1pensja.... 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
MALEX napisał(a):
Cześc dziewczynki, witam po całym dniu, zaraz was nadrobię.
Rano byłam u diabetologa, nic nowego oprócz tego, że znowu mam zwiększoną dawkę insuliny na 13 j., pózniej byłam po całą wyprawkę do szkoły mojego synka, a tak a propos na książki i wyprawkę wydałam 500 zł., a gdzie reszta tzn. kurtka, buty, jakies spodnie itp. Współczuję rodzinom wielodzietnym.
Monis nie jestes sama ..ja podliczyla sytuacje i to samo ,(oprocz plecaka,bo dziadek kupil)tez ok 500zl,a gdzie reszta..jest masakra.. 🤢wspolczuje rodzinom wielodzietnym,albo gdzie jedynym zrodlem dochodu jest 1pensja.... 😮 😮 😮

coś strasznego, a rząd chce być uważany za prorodzinny... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczynki 🙂 Po wizycie jestem zawiedziona, bo w sumie tylko serca posluchal i nic wiecej, no i powiedzial ze mam byc gotowa na porodowke juz teraz bo Olenia starsza i tyle, to chodze zestresowana bo nie wiem czuy moge gdzies wyruszyc sama bo nie wiadomo kiedy, Przemek juz nie pozwala mi samej do auta wsiadac wiec co sie rusze jak go nie ma to moje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
dziewczyny potrzebuje rady heh 15wrzesnia moja mama z babcia ida wozek i lozeczko odebrac i kurcze caly czas podobal mi sie fioletowo rozowy a teraz mam watpliwosci moze czerwony wziac zaraz przesle foty pomozcie

[URL=http://img84.imageshack.us/i/dsc07341o.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4059/dsc07341o.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img707.imageshack.us/i/dsc07338d.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/658/dsc07338d.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img543.imageshack.us/i/dsc07339o.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/3672/dsc07339o.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img231.imageshack.us/i/dsc07346y.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4874/dsc07346y.th.jpg[/IMG][/URL]





ABSOLUTNIE CZERWIEŃ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny ja juz tez od 6.30 nie spie yslalam ze sie wyspie ale mala mnie obudzila kopaniem glodna juz byla heh noc mialam okropna 😞 brzuch bolal jak na okres 😞 teraz tez boli ale nospe wzielam mam nadzieje ze przejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szotka trzymaj się w tym szpitalu 😉 Moja kumpela też to miała i 2 tyg temu urodziła córcię...co prawda 3 tyg wcześniej,ale wszystko jest oki i są już razem w domciu 🙂 Więc może będziesz pierwszą wrześniową mamą 🙂
Aga leż kobieto, bo naprawdę spędzisz czas do porodu w szpitalu!!!!!!!!!!!!! A mnie też Kacha boli najbardziej jak leżę,więc się nie przejmuj 🙂
Leginsik gratuluję udanej wizyty, Hania ładnie rośnie,ciekawe ile moja przybrała (wizytę mam 30 dopiero), mam nadzieję dotrwać do tego czasu w dwupaku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
Hej dziewczyny ja juz tez od 6.30 nie spie yslalam ze sie wyspie ale mala mnie obudzila kopaniem glodna juz byla heh noc mialam okropna 😞 brzuch bolal jak na okres 😞 teraz tez boli ale nospe wzielam mam nadzieje ze przejdzie

Marta Ciebie to może z nerwów też boleć ten brzuch! dobrze że wzięłaś no spę, połóż się jeszcze i wypoczywaj 🙂 Na pewno przejdzie za chwilę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Witam Dziewczynki 🙂 Po wizycie jestem zawiedziona, bo w sumie tylko serca posluchal i nic wiecej, no i powiedzial ze mam byc gotowa na porodowke juz teraz bo Olenia starsza i tyle, to chodze zestresowana bo nie wiem czuy moge gdzies wyruszyc sama bo nie wiadomo kiedy, Przemek juz nie pozwala mi samej do auta wsiadac wiec co sie rusze jak go nie ma to moje 🙂

Magda to Ty już na ostatniej prostej 🙂 Trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Hej dziewczyny ja juz tez od 6.30 nie spie yslalam ze sie wyspie ale mala mnie obudzila kopaniem glodna juz byla heh noc mialam okropna 😞 brzuch bolal jak na okres 😞 teraz tez boli ale nospe wzielam mam nadzieje ze przejdzie

Marta Ciebie to może z nerwów też boleć ten brzuch! dobrze że wzięłaś no spę, połóż się jeszcze i wypoczywaj 🙂 Na pewno przejdzie za chwilę 🙂


wiem wiem sprobuje zasnac jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...