Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

moze to juz sie zbliza skoro coraz gorzej sie czujemy , moj sie zdziwil ze nie spie po nocach , a mam zle bo nie mam lozka tylko materac , wysokosci 15 cm. to tak sie zle wstaje turlam sie i moj musi mi pomagac wstawac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
hey dziewczyny , musze powiedziec ze z kazdym dniem coraz gorzej sie czuje , i jestm bardziej obolala , a nogi mam tak popuchniete , ze zadnych butow nie moge nalozyc i mysle ze chyba na boso pocisne do szpitala w poniedzialek, az moj sie dziwi ze tak popuchly ,


jak Bułecka http://www.youtube.com/watch?v=PaLRGc0NF0Y pójdziemy boso 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ale sie kaszy mannej najdałam 😁i moge iść kolejne pranie wywiesic 🙂
i co z ASIA ZG[color=red][/color] odezwała sie???
a co do rozstepów to ja nie mam ale mam celuit na dupie mam nadzieje ze to nie tylko z tłuszczu ale i datego ze woda sie choernie zbiera bo ja to stopy mnam jak dwa serdelki 😠


ja mam dupsko jak galarete 😮 😮 😮 poprostu katastrofa ale przynajmniej tyle że wiem że mi to zniknie bo jak zacznę chudnąć to od razu mi się cellulit niweluję 🙂 lepsze to niż rozstępy 🤢
A z nogami to od wczoraj mam stopy jak dwa ule 😮 a bolą niemiłosiernie 🤢


dupsko jak galareta brzmi fajnie 😁 😁 😁 ale coracja to racja dziewczyny, ja tez mialam swje lepsze czasy 😁 🤪 na szczescie nogi mi nie puchna.. odpukac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ale sie kaszy mannej najdałam 😁i moge iść kolejne pranie wywiesic 🙂
i co z ASIA ZG[color=red][/color] odezwała sie???
a co do rozstepów to ja nie mam ale mam celuit na dupie mam nadzieje ze to nie tylko z tłuszczu ale i datego ze woda sie choernie zbiera bo ja to stopy mnam jak dwa serdelki 😠


ja mam dupsko jak galarete 😮 😮 😮 poprostu katastrofa ale przynajmniej tyle że wiem że mi to zniknie bo jak zacznę chudnąć to od razu mi się cellulit niweluję 🙂 lepsze to niż rozstępy 🤢
A z nogami to od wczoraj mam stopy jak dwa ule 😮 a bolą niemiłosiernie 🤢


dupsko jak galareta brzmi fajnie 😁 😁 😁 ale coracja to racja dziewczyny, ja tez mialam swje lepsze czasy 😁 🤪 na szczescie nogi mi nie puchna.. odpukac 😮


przej***** z tym puchnięciem tyle Ci powiem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ale sie kaszy mannej najdałam 😁i moge iść kolejne pranie wywiesic 🙂
i co z ASIA ZG[color=red][/color] odezwała sie???
a co do rozstepów to ja nie mam ale mam celuit na dupie mam nadzieje ze to nie tylko z tłuszczu ale i datego ze woda sie choernie zbiera bo ja to stopy mnam jak dwa serdelki 😠


ja mam dupsko jak galarete 😮 😮 😮 poprostu katastrofa ale przynajmniej tyle że wiem że mi to zniknie bo jak zacznę chudnąć to od razu mi się cellulit niweluję 🙂 lepsze to niż rozstępy 🤢
A z nogami to od wczoraj mam stopy jak dwa ule 😮 a bolą niemiłosiernie 🤢


dupsko jak galareta brzmi fajnie 😁 😁 😁 ale coracja to racja dziewczyny, ja tez mialam swje lepsze czasy 😁 🤪 na szczescie nogi mi nie puchna.. odpukac 😮


przej***** z tym puchnięciem tyle Ci powiem 😠


domyslam sie.. mama byla w ciazy z bratem daaawno temu i dalej wspomina puchniecie nog 😁 😁 mnie narazie oszczedzilo, ale kto wie, kto wie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra dziewczynki, mały się bardzo rozpycha i tańcuje, więc musze troche pochodzic, zeby mu przeszlo 😁 przy okazji poszykuje sie na sr, bo za niedlugo jedziemy z mężem a pozniej to juz wizyta i pewnie wroce dopiero po.. aaaa
trzymajcie kciuki za pomyslne wieści 😁 do wieczora 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik też zazddroszczę, że możesz cycochy mieć uwolnione, u mnie niestety są za duże (od zawsze mam D),a do tego teraz jeszcze całą ciążę bolą,a jakbym je uwolniła to już w ogóle by było....Dlatego te staniory miękkie nabyłam i do porodu w nich pośmigam 🙂

Nadrabiałam Was i tyle zlotych myśli miałam, a teraz dupa,zapomniałam co chciałam rzec.... 🤢 🤢 🤢 🤢

Już wiem, Dorcia pytałaś o ciuszki 68-ja mam poprane, dziś będę prasować i na razie pakuję je do torby i do szafy,żeby czekały na swoją kolej! Później będzie dużo prania na bieżąco (tak myślę) a teraz i tak nie mam co robić to poszykuję, popakuję i będą czekać na swoją kolej w woreczkach 🙂

I odnośnie rozstępów-otóż mi ( odpukać) ani jeden się nie pojawił 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Boze jak mi sie dzis nic nie chce!!! ostatnio bardzo sie oszczedzalam i normalnie chaty juz nie poznaje!!! syf nieziemski!!! musze sie za to wziac!!!!!!! okropnosc!!!


ja tez jestem jakos bardziej rozleniwiona i dobrze mi z tym 😜 😎 bardziej sie juz oszczedzam,maz mi duzo pomaga w ogarnieciu domu wiec jest gites,pozniej sie tylko wezme za obiad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ale sie kaszy mannej najdałam 😁i moge iść kolejne pranie wywiesic 🙂
i co z ASIA ZG[color=red][/color] odezwała sie???
a co do rozstepów to ja nie mam ale mam celuit na dupie mam nadzieje ze to nie tylko z tłuszczu ale i datego ze woda sie choernie zbiera bo ja to stopy mnam jak dwa serdelki 😠


ja mam dupsko jak galarete 😮 😮 😮 poprostu katastrofa ale przynajmniej tyle że wiem że mi to zniknie bo jak zacznę chudnąć to od razu mi się cellulit niweluję 🙂 lepsze to niż rozstępy 🤢
A z nogami to od wczoraj mam stopy jak dwa ule 😮 a bolą niemiłosiernie 🤢


moje nogi i pupa też wygląda fatalnie. Cellulit zaatakował konkretnie. Mam cichutką nadzieję, że po porodzie zniknie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie się dowiedziałam, że koleżanka, która ma termin na 15 września dziś pojechała do szpitala,spuchła strasznie i w ciągu ostatnich dni zatrzymała jej się woda w organiźmie (przybrała 7 kg w ciągu tygodnia chyba). Ciekawe co dalej z nią zrobią...czy to zagrażać może Małej i będą chcieli ją wydobyć, czy po prostu będą chcieli pozbyć się nadmiaru tej wody,a małej to nie zagraża...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Właśnie się dowiedziałam, że koleżanka, która ma termin na 15 września dziś pojechała do szpitala,spuchła strasznie i w ciągu ostatnich dni zatrzymała jej się woda w organiźmie (przybrała 7 kg w ciągu tygodnia chyba). Ciekawe co dalej z nią zrobią...czy to zagrażać może Małej i będą chcieli ją wydobyć, czy po prostu będą chcieli pozbyć się nadmiaru tej wody,a małej to nie zagraża...


no ładnie 😮 a ja narzekam że puchnę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
dobra dziewczynki, mały się bardzo rozpycha i tańcuje, więc musze troche pochodzic, zeby mu przeszlo 😁 przy okazji poszykuje sie na sr, bo za niedlugo jedziemy z mężem a pozniej to juz wizyta i pewnie wroce dopiero po.. aaaa
trzymajcie kciuki za pomyslne wieści 😁 do wieczora 😘


trzymamy i czekamy na wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pranie wywiesiłam kuchnie zdeka oganełam powinnam odówke wymyc ale mi sie nie chce reeszte sprzatania na sobote zostawiam 🙂powinnam sie zaturlać na poczte bo chyba mi k0szuka przyszła ,ale nie chce mi sie ubierac 😜a mi sasiadka dzisiaj powiedzia ze ta znajoma co lezaa w szpitau na te choleroze czy jakos tak urodzia dzisiaj a miaa termin jakos na poczatku wrzesnia ale wiecej nic juz nie wiem tyle ze wywoływali jej poród.
Agatadaj znac co z ta kjolleżanka jak bedziesz wiedziała!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
pranie wywiesiłam kuchnie zdeka oganełam powinnam odówke wymyc ale mi sie nie chce reeszte sprzatania na sobote zostawiam 🙂powinnam sie zaturlać na poczte bo chyba mi k0szuka przyszła ,ale nie chce mi sie ubierac 😜a mi sasiadka dzisiaj powiedzia ze ta znajoma co lezaa w szpitau na te choleroze czy jakos tak urodzia dzisiaj a miaa termin jakos na poczatku wrzesnia ale wiecej nic juz nie wiem tyle ze wywoływali jej poród.
Agatadaj znac co z ta kjolleżanka jak bedziesz wiedziała!!!!!!!!!

moja jedna też z tą całą cholestazą urodziła wcześniej o 3 tygodnie 🙂,ale jej cesarkę robili (bo jakieś tam zalecenia miała od gina), dlatego mówię że może nasza Szotka otworzy listę wrześniówek 🙂
A odnośnie tej z tą wodą dam znać,jak będę coś wiedzieć 🙂
A ja plan na dziś mam taki: ogarnąć chatę i poprasować...ale ile z tego zrealizuję to zobaczymy, bo na razie jeszcze leżę ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
napisze wam zabawna historyjke ae nie wiem czy na pismie mi to wyjdzie bo w tworzeniu poematów nie jestem zbyt dobra ☺️ 🙂
mojej szwagierki syn ma 5 lat i kika dni temy wybrał sie ze swoimi dziadkami na przejazdzke rowerowa ,a ze przejechai juz prawie 5 km to dzieciak wiadomo prawie z wywieszonym jęzorek pod koniec drogi juz jechał.Kiedy dojeżdzai juz do celu mijali sklep z siedzacymi z piwem lokalesami i jeden z nich zaczął gadac do Fiipa :ej mały co tak kiepsko pedaujesz,zobacz babka z dziadkiem jak gnają gon ich bo Ci zwieja" ,a Filip do niego" Spierdalaj piwa pod skepem sie nie pije"kużxwa jak to usłyszałam to myślałm ze padne ze smiechu bo już sobie wyobraziam jak tamtego przytkalo jak taki maly brzdąc walną takim tekstem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...