Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
he he ale tesc to jedyna osoba na swiecie ktora sie mnie boi 🙂 taka malpa jestem


heheh ja też jestem wredna..w ciązy sie taka pyskata zrobiłam..aż zlewają ze mnie w domu,że teraz lepiej ze mną nie zadzierać.. 😮 🤪
jakos musisz sobie radzic, ja to raczej pyskata tez ale sie strasznie placzliwa zrobilam do tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy się ponownie. Niestety dzisiejszy fryzjer odwołany 😞 coś Jej wyskoczyło.
Ale za to pojechałam na basenik i popływałam i wygrzałam dupsko na leżaczku. Jak się człowiek tak błogo poleni to od razu humor lepszy 🙂
Po powrocie zrobiłam kilka fotek i wrzuciłam juz na brzuszka.
Zaraz poczytam co tam u Was dzisiaj słychować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się z Wami dzisiaj, cały dzień Was czytałam ale nie miałam weny cosik napisac.
Na naszej klasie jest napisane, że nasza Anulcia25 ma dzisiaj urodzinki, więc WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, szybkiego rozwiązania.
Ponoc herbatka z liści malin pomaga w przyspieszeniu porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Witam się z Wami dzisiaj, cały dzień Was czytałam ale nie miałam weny cosik napisac.
Na naszej klasie jest napisane, że nasza Anulcia25 ma dzisiaj urodzinki, więc WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, szybkiego rozwiązania.
Ponoc herbatka z liści malin pomaga w przyspieszeniu porodu.


Przyłączam sie do życzeń 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
MALEX napisał(a):
Witam się z Wami dzisiaj, cały dzień Was czytałam ale nie miałam weny cosik napisac.
Na naszej klasie jest napisane, że nasza Anulcia25 ma dzisiaj urodzinki, więc WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, szybkiego rozwiązania.
Ponoc herbatka z liści malin pomaga w przyspieszeniu porodu.


Przyłączam sie do życzeń 🙂

ja też!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc oj ale dziem mam normalnie cały dzien latam ... jak tego nie odchoruje to bedzie świeto ...
ale juz ufff chyba zaraz kapiel i jakiś film ....
Polchwlae sie tylko ze byłam u fryzjera ... i troszke mi moja fryzjerka fryzurkę zmieniła wiec tak z małych przyjemności dziś ...
Nie mam narazie siły Was kochane nadrobic bo padam na cyce ... czy coś się działo dziś ważnego ...
wiem że Czarna w szpitalu ... i czytam że Kamisia też się wybiera już na dniach ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
cześc oj ale dziem mam normalnie cały dzien latam ... jak tego nie odchoruje to bedzie świeto ...
ale juz ufff chyba zaraz kapiel i jakiś film ....
Polchwlae sie tylko ze byłam u fryzjera ... i troszke mi moja fryzjerka fryzurkę zmieniła wiec tak z małych przyjemności dziś ...
Nie mam narazie siły Was kochane nadrobic bo padam na cyce ... czy coś się działo dziś ważnego ...
wiem że Czarna w szpitalu ... i czytam że Kamisia też się wybiera już na dniach ....


Pochwal sie nową fryzurka!!!!!!!!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
cześc oj ale dziem mam normalnie cały dzien latam ... jak tego nie odchoruje to bedzie świeto ...
ale juz ufff chyba zaraz kapiel i jakiś film ....
Polchwlae sie tylko ze byłam u fryzjera ... i troszke mi moja fryzjerka fryzurkę zmieniła wiec tak z małych przyjemności dziś ...
Nie mam narazie siły Was kochane nadrobic bo padam na cyce ... czy coś się działo dziś ważnego ...
wiem że Czarna w szpitalu ... i czytam że Kamisia też się wybiera już na dniach ....


Pochwal sie nową fryzurka!!!!!!!!!!! 🙂


zaraz zobaczymy co da się zrobic ... a jak nie dziś to jutro na pewno .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakis cas temu bylamw szpitalu w ktorym chce rodzic i tam mi powiedzieli ze na cc nie musze sie umawiac tylko jak dostane skurczy to wtedy mam przyjechac...ja zaczynam miec watpliwosci czy to faktycznie tak powinno byc 🥴?ale potwierdzilo mi to tam 4 osoby wiec...co myslicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko juz gotowe na nowych blaszkach 😁 jejku jaka jestem zadowolona:d dzis bylam u lekrza nim i nie wiem jak moglam nie chciec wczesniej takiego duzego autka 😁

Apropos tego palenia - to ja nie wiem jesli ktoras z was pali to sorry, ale dla mnie w ogole to palenie to jakas paranoja jezeli chodzi o ciaze, ja jak tylko zaszlam w ciaze rzucilam do reki choc nie potrafilam zrobic tego od lat na wiele roznych sposobow, i nie zrobilam tego dla siebie bo bardzo ciezko bylo mi siem odzwyczaic ale dla malutkiej zeby byla zdrowa, a teraz przy mnie jak ktos pali mam ochote wytargac za wszary wrrrrrr i kopa zasadzić!!! ostatnio u mamy kolezanka palila i pyta mnie cyz moze... no wogole nie kapuje jak komus wogole przychodzi do glowy zeby zapalic przy ciezarnej, co to za pytanie wogole, ja sie nie zburzylam i sobie zapalila po czym skomentowalam ze jak bedzie dziecko to niech zapomni ze bedzie tu palila, wiec zostalam uznanan dziwakiem bo przeicez one palily id zieci takie zdrowiutkie wyrosly... ciekawe skad u nich problemy z cisnieniem, i inne chorobska niby z nikad.. najbardziej nie umiem zrozumiec braku szacunku dla osob niepalacych. pomimo ze sama bylam palaczem 12 lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde dziewczyny martwię się.Mimo leków znowu mnie swędzi tak uporczywie...Boję się że znowu mi te gówniane wyniki skaczą...A kontrola dopiero w piątek...W dupe lepsze ależ to daje popalić nawet 5 minut spokoju nie mam...Dobrze że malutka buszuje w brzuszku.Delikatnie bo delikatnie ale to zawsze coś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
jakis cas temu bylamw szpitalu w ktorym chce rodzic i tam mi powiedzieli ze na cc nie musze sie umawiac tylko jak dostane skurczy to wtedy mam przyjechac...ja zaczynam miec watpliwosci czy to faktycznie tak powinno byc 🥴?ale potwierdzilo mi to tam 4 osoby wiec...co myslicie?

moze roznie to wyglada, bo ja dostaje skierowanie na cc. przeciez skad szpital mialby wiedziec czy kobieta sobie na zyczenie nie mowi, ze chce cc? u mnie napewno musze miec skierowanie ( w poprzedniej ciazy tez mialam)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...