Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Maga napisał(a):
hej brzuszki 🙂
wiec my wrocilismy ze szpitala (niestety 😞) i z nowin: junior ma 3037g wiec jednak nie jest kolosem 😁 ale gin mowi, ze przez to, ze glowka na gorze ciezej ja zmierzyc i moze byc troszke wiekszy.. no i mam isc jeszcze jutro po recepte po leki te na skurcze (buuu) i dopiero będzie z nami Antoś w czwartek przyszly albo piatek, bo czekamy az "dojrzeje" jak to stwierdzil gin 😁 eh eh.. chyba zeby wody odeszly albo byly skurcze regularne.. taa.. jakby przy tych tabletkach mogly byc.. 😞 no i jeszcze nadzieja- jakby bylo rozwarcie jakies jutro to moze by zrobili cc wczesniej hi hi 😁 wiec moze popracujemy 😉 😉
juz tak bardzo chce juniora!!!! 😜
a tu jeszcze caly tydzien.. 😁 i widzicie- jednak bede musiala sie wykosztowac na cukierki w szkole 🤪 🤪
🤪 🤪 🤪 🤪 no i fajno 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
działa przeciwbakteryjnie na skóre (gronkowce,paciorkowce i inne bakterie). ja go kupiłam w formie płynu i pierwsze słysze ze mozna go używac do akwarium? 😁 😉
ja tez Rivanol znam tylko w formie plynu do odkarzania trudno gojacych sie ran ..taki zolty w szklanej butelce 🙂 a o tabletach nie slyszalam ,tym bardziej do akwarium hihi ,czlowiek sie uczy cale zycie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
A ja znow zgrzeszyła i pojadła po 21:00 i jak bede zdychac potem w łożu to bedzie na wlasne zyczenie....a czuje ze bede:/

ja przed chwilka zjadlam serek Tutti z Biedry,a kolo20tej arbuza 😉 jak cos to bede ze zgaga sie mordowac i z mocznikiem 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jeszcze wlazłam na czaty bo wczesniej bylismy z moja mamuśka w naszym nowym mieszkanku 🙂
ale widze ze puchy jakby jaka noc bya ha haha 🙂
ja to ostatnio mam problem z zasypianiem" przewalam" sie z boku na bok i ni kuta nie idzie zasnac!!!!!!!!!!!!!

ael chyba połoze sie i postaram jakos swe ślipia utulić, BUZIAKI 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to jeśli chodzi o nocny dyżur to ja go obejmuję... dzisiaj miałam ciężki dzień, bo oprócz tego że gorąco i parno było to jeszcze spędziłam całe przedpołudnie w szpitalu z babcią... Posypała mi się staruszka w 4-6 tygodni i musieli ją umieścić na wewnętrznym. Wszystko by było super gdyby to było w moim mieście a nie 20 km dalej 😞 Pani matka ma swoja matkę w d..., więc ja z mężem musimy się nią zaopiekować. I teraz Michał oprócz pracy będzie krążył między miastami by wyprowadzać babci psa na spacer dwa razy dziennie 😞 A ja będę jeździć od wielkiego dzwonu, bo boję się że gdzieś w połowie drogi urodzę... Eh... Jak nie urok to przemarsz wojsk - cytat z mojej babci.
Mam tylko nadzieję, ze ją tam podkurują i wzmocnią bo chciałabym by zobaczyła swoją prawnusię.
Wiem, że mam się o nic nie martwić i nie stresować, ale jak pomyślę że moja matka mieszka dwie ulice od babci to mnie normalnie krew zalewa... Wczoraj się wydarła na mnie przez telefon, ze jej w pracy przeszkadzam. Pierd... jakaś!! I chyba moja córcia będzie miała tylko jedna babcię, bo z debilami nie gadam!
Znowu podniosłam sobie ciśnienie a miałam się wyciszyć...
Malex trzymam kciuki za szybki finał 🙂
Czarna nie daj się lekarzom!!
A my spróbujmy się nie roztopić przez te upały i jakoś spokojnie dotrwać do końca... W duetach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
No to jeśli chodzi o nocny dyżur to ja go obejmuję... dzisiaj miałam ciężki dzień, bo oprócz tego że gorąco i parno było to jeszcze spędziłam całe przedpołudnie w szpitalu z babcią... Posypała mi się staruszka w 4-6 tygodni i musieli ją umieścić na wewnętrznym. Wszystko by było super gdyby to było w moim mieście a nie 20 km dalej 😞 Pani matka ma swoja matkę w d..., więc ja z mężem musimy się nią zaopiekować. I teraz Michał oprócz pracy będzie krążył między miastami by wyprowadzać babci psa na spacer dwa razy dziennie 😞 A ja będę jeździć od wielkiego dzwonu, bo boję się że gdzieś w połowie drogi urodzę... Eh... Jak nie urok to przemarsz wojsk - cytat z mojej babci.
Mam tylko nadzieję, ze ją tam podkurują i wzmocnią bo chciałabym by zobaczyła swoją prawnusię.
Wiem, że mam się o nic nie martwić i nie stresować, ale jak pomyślę że moja matka mieszka dwie ulice od babci to mnie normalnie krew zalewa... Wczoraj się wydarła na mnie przez telefon, ze jej w pracy przeszkadzam. Pierd... jakaś!! I chyba moja córcia będzie miała tylko jedna babcię, bo z debilami nie gadam!
Znowu podniosłam sobie ciśnienie a miałam się wyciszyć...
Malex trzymam kciuki za szybki finał 🙂
Czarna nie daj się lekarzom!!
A my spróbujmy się nie roztopić przez te upały i jakoś spokojnie dotrwać do końca... W duetach 🙂

no pieknie ..masz sie teraz faktycznie ...ale nos w gore moze mama troche Was odciazy jak zda sobie spr z powagi sytuacji,wkoncu maz musi byc teraz przy Tobie...
sciskam i caluje ,milych senkow-teraz wkoncu leze spac 😁 😁 😁 😁 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
a ja jeszcze wlazłam na czaty bo wczesniej bylismy z moja mamuśka w naszym nowym mieszkanku 🙂
ale widze ze puchy jakby jaka noc bya ha haha 🙂
ja to ostatnio mam problem z zasypianiem" przewalam" sie z boku na bok i ni kuta nie idzie zasnac!!!!!!!!!!!!!

ael chyba połoze sie i postaram jakos swe ślipia utulić, BUZIAKI 😘 😘 😘
dobranoc nocne marki 😘 😘 😘 😘 😘 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i dzień dobry ranne ptaszki 🙂to mój ostatni dzień na wolności 🙃 😁wiec niech bedzie jak najdluzszy,normalnie czuje jakby mnie gdzies za kare posyłali 🙂
nocka przespana,kilka razy na siusiu a tak bez rewelacji
śniła mi sie Malex ale nie dotrwałam czy urodziła,czekam na wiadomości z rzeczywistosci 🙂milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
my tez juz wstalismy 😁 bardzo jestem ciekawa co tam z malex, czy jednak jest dzidzia juz 😜
ostatnio od rana meczy mnie taka zgaga jakby straszna.. jakym czula swoje kwasy zoladkowe bleee 🤢 i maz idzie do piekarni po cieple buleczki jak co rano, zebym mogla zjesc sniadako i przejdzie hihi 😁
Luiza- nie chce zapeszyc, ale moze sie doczekalysmy- dzisiaj jest w miare zachmurzone niebo 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
i dzień dobry ranne ptaszki 🙂to mój ostatni dzień na wolności 🙃 😁wiec niech bedzie jak najdluzszy,normalnie czuje jakby mnie gdzies za kare posyłali 🙂
nocka przespana,kilka razy na siusiu a tak bez rewelacji
śniła mi sie Malex ale nie dotrwałam czy urodziła,czekam na wiadomości z rzeczywistosci 🙂milego dnia


wykorzystaj go dobrze 😁 🤪
a pozniej beda decydowac juz w szpitalu, jak porod?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
I nawet wieczor nie byl dla mnie alskawy i tak wrocilam mokra i oblepiona.

Maga no to czekamy dalej, ja tez juz myslalam ze polecisz na 1 ogien 🙂

Co do tych tygodni macierzynskiego, ja tez licze na to ze to bedzie 4 bylo by super
Dzis krzyze sa dla mnjie łaskawsze to moze troche posiedze dluzej


no czekamy czkemay 😁 😁
dzisiaj o 16 wizyta to moze juz poznam termin cc na przyszly tydzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
kamiska napisał(a):
i dzień dobry ranne ptaszki 🙂to mój ostatni dzień na wolności 🙃 😁wiec niech bedzie jak najdluzszy,normalnie czuje jakby mnie gdzies za kare posyłali 🙂
nocka przespana,kilka razy na siusiu a tak bez rewelacji
śniła mi sie Malex ale nie dotrwałam czy urodziła,czekam na wiadomości z rzeczywistosci 🙂milego dnia


wykorzystaj go dobrze 😁 🤪
a pozniej beda decydowac juz w szpitalu, jak porod?


mysle ze tak unormuja mi cukry a reszte dowiem sie na miejscu..jak mi sie tam nie chce lezec.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to i ja sie zgłaszam 🙂 serek wiejski z miodem i kawałeczkiem bagietki z masełkiem wciągnięty i zastanawiam sie co by tutaj robić... za oknem pada i powietrze póki co fajne 🙂 złych snów nie odnotowałam więc żyć nie umierać!!! 🤪
jeszcze gdyby ten mój łobuziak się ładnie ułożył w brzuszku... póki co leży chyba idealnie w poprzek i testuje jak bardzo na boki można rozciągnąć mój brzuch... ehh... no nic jakoś przetrwam i to w końću ją strasznie już kocham...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Maga napisał(a):
kamiska napisał(a):
i dzień dobry ranne ptaszki 🙂to mój ostatni dzień na wolności 🙃 😁wiec niech bedzie jak najdluzszy,normalnie czuje jakby mnie gdzies za kare posyłali 🙂
nocka przespana,kilka razy na siusiu a tak bez rewelacji
śniła mi sie Malex ale nie dotrwałam czy urodziła,czekam na wiadomości z rzeczywistosci 🙂milego dnia


wykorzystaj go dobrze 😁 🤪
a pozniej beda decydowac juz w szpitalu, jak porod?


mysle ze tak unormuja mi cukry a reszte dowiem sie na miejscu..jak mi sie tam nie chce lezec.. 😞

nie dziwię się... ja to bym chyba nie wytrzymała... myślę że to można się zanudzić... dobrze jak można mieć kompa, oby do porodu, już coraz bliżej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
kamiska napisał(a):
Maga napisał(a):
kamiska napisał(a):
i dzień dobry ranne ptaszki 🙂to mój ostatni dzień na wolności 🙃 😁wiec niech bedzie jak najdluzszy,normalnie czuje jakby mnie gdzies za kare posyłali 🙂
nocka przespana,kilka razy na siusiu a tak bez rewelacji
śniła mi sie Malex ale nie dotrwałam czy urodziła,czekam na wiadomości z rzeczywistosci 🙂milego dnia


wykorzystaj go dobrze 😁 🤪
a pozniej beda decydowac juz w szpitalu, jak porod?


mysle ze tak unormuja mi cukry a reszte dowiem sie na miejscu..jak mi sie tam nie chce lezec.. 😞

nie dziwię się... ja to bym chyba nie wytrzymała... myślę że to można się zanudzić... dobrze jak można mieć kompa, oby do porodu, już coraz bliżej 🙂


mam nadzieje ze mnie poloza i za dzien dwa mały zechce wyjsc na swiat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, żadnych rodzących , nic? 😲 no laski nie obijać się 😜
ja dzisiaj mam wizytę u gina na 14 wiec dowiem sie czy cokolwiek sie zmieniło u mnie.. wczoraj nocka tragiczna .. mdliło mnie, brzuch mi sie napinał miałam skurcze i do tego pot lał mi sie z tyłka, dzis rano jeszcze trochę to odczuwam ale nie tak bardzo jak wczoraj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
Hejka, żadnych rodzących , nic? 😲 no laski nie obijać się 😜
ja dzisiaj mam wizytę u gina na 14 wiec dowiem sie czy cokolwiek sie zmieniło u mnie.. wczoraj nocka tragiczna .. mdliło mnie, brzuch mi sie napinał miałam skurcze i do tego pot lał mi sie z tyłka, dzis rano jeszcze trochę to odczuwam ale nie tak bardzo jak wczoraj...

może pogmera i wywoła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się kochane 🙂
Noc przespana w całości 🙂 ani razu nie szłam dziś do kibelka 🤪
Slyszałam tylko burzę i deszcz,ale dzięki temu lepiej mi się spało 🙂
Teraz u mnie fajnie i chłodno, tylko że wczoraj też tak było.....a później zrobił się upał nieziemnski! Mam nadzieję, że dziś nas oszczędzi 🙂
Czekam aż Tomek wróci z Majeczką i jemy śniadanko, później po wyniki trza podjechać, a później nie wiem ,planów brak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry. Ale sie nie wyspałam,w nocy przyszła brzurza,chociaż te dzisiejsze zjawisko inaczej bym nazwała..błyski jak za sprawą stroboskopów i przerażające grzmoty..tak po ślepiach i uszach dawało że usnąć nie mogłam z godzine leżałam z moim S i sobie dyskutowaliśmy 😁
Wczoraj zaś miałam skurcze co 7 potem co 15 min,pewnie to te braxtona bo były lżejsze.
Dzisiaj pewnie nie zdąże spakować dla siebie i małej torb bo trza jechać na SR wiec zrobie to jutro przy wkładaniu jej rzeczy do szafek a w sobote jade kupić wózek 🙂
Zakupując wózek patrzyłyśmy na firmy? koleżanka mi cały czas truje zebym sobie kupiła x-landera,ja wiem ze to dobry wózek ale nie chce szukac go w necie albo specjalnie za nim jezdzic,w sklepie w którym upatrzyłam sobie wózek nie ma tej firmy co nie znaczy ze musza byc gorsze,patrzyłam na stelaz czy nie jest za ciezki,czy jest wytrzymały,na koła,jest wielofunkcyjny wiec dla mnie jest idealny 🙂
A co do samopoczucia,obrączka juz ściągnięta 😞 palce mnie bola,nogi popuchnęły,żebra to mnie tak napierdzielają że aż mi sie ryczec chce,nie mam już sił i zaczynam się bać porodu,jak to wszystko bedzie sie odbywać czy zniose ból,ile tak bede później chodzic z boląca kaską,czy sobie poradze jaka mama...czasem mam takie myśli i nic na nie nie poradzę,wiem ze to normalne ale nie sadzilam ze koncówka ciazy moze byc tak ciezka psychicznie i fizycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...