Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
dzieki serdeczne za skrot informacji..
czyli w sumie mamy jednego bejbika jak do tej pory ???
a wy kochane jak sie czujecie ???
a o stracie dzidzi wlasnie podczytalam, strasznie przykre, ale nie bede sie dopytwac co i jak, aby was nie smucic...


w sumie mamy 2 🙂 Wojtusia Anczess urodzonego w 35T i Oleńkę Magdy 🙂



dzieki Asia...
ale fajnie no to parka juz jest.. a kto nastepny w kolejce, wiemy ???


Maga jutro ma CC 🙂 także będzie i mały Antoś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia , a jakie miałaś to ciśnienie???
mnie dziś i w sobotę bardzo bolała głowa, mierzyłam ciśnienie i było ok. 135/85 i puls ok 85...
przed ciążą moje ciśnienie to zwykle około 90/60 i puls ok 60-65
nie wiem czy się zacząć kontrolować? jak myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
ach - wyobraźcie sobie, że ten żel do porodu nigdzie nie jest dostępny w aptekach - ani u mnie w mieście ani w mieście porodu ani w zielonej... trzeba zamawiać przez internet. a tak nie chcę, bo jeszcze urodzę zanim przyjdzie, nie wiadomo czy będzie potrzebny a wtedy kasa niemała przepada... więc zostaje mi tylko ten gaz rozweselający... co za kraj....


a gdzie Ty będziesz rodzic??? bo z tego co wiem to na porodówkach go mozna normalnie kupic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ach - wyobraźcie sobie, że ten żel do porodu nigdzie nie jest dostępny w aptekach - ani u mnie w mieście ani w mieście porodu ani w zielonej... trzeba zamawiać przez internet. a tak nie chcę, bo jeszcze urodzę zanim przyjdzie, nie wiadomo czy będzie potrzebny a wtedy kasa niemała przepada... więc zostaje mi tylko ten gaz rozweselający... co za kraj....


a gdzie Ty będziesz rodzic??? bo z tego co wiem to na porodówkach go mozna normalnie kupic....

http://www.doz.pl/apteka/p54687-Dianatal_zel_polozniczy_33_ml_3_strzykawki__aplikator
można zamówić przez neta i wybrać aptekę w której chce się odebrać. Czas oczekiwania 24-72 godziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Asia , a jakie miałaś to ciśnienie???
mnie dziś i w sobotę bardzo bolała głowa, mierzyłam ciśnienie i było ok. 135/85 i puls ok 85...
przed ciążą moje ciśnienie to zwykle około 90/60 i puls ok 60-65
nie wiem czy się zacząć kontrolować? jak myślicie?


141/91 to na granicy ... Jak przekroczy to od razu IP . Nie zaszkodzi jak będziesz mierzyć ale myśle że jeszcze jest ok . Pytał mnie gin czy mnie boli głowa , jak z widzeniem . Kochana nie stresuj się bo może to jednorazowo było !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczynki
nie gniewajcie się na mnie że wam przeszkadzam
ale zrobiłam porządek w szafie i mam po mojej córce wiele ubranek do sprzedania
są w śród nich śliczne kombinezony zimowe r. 56-62-68
oraz dwie maty edukacyjne
wszystkie ceny nie zawierają cen minimalnych
za ile wylicytujesz za tyle kupisz a przy zakupie większej ilości ubranek dorzucam gratis dodatkowe ciuszki
zachęcam do oglądania aukcji i brania udziału w licytacjach
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=6008355

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobranoc moje panie.Moja swędziawka wróciła więc mniemam że wyniki idą w górę.Niestety nie obiecuje to przyjemnej nocy....Mam nadzieję że jak jutro dotrę do kompa to brzuszek będzie dostępny 🙂
Oj coś czuję że Maga będzie mi się śniła 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Asia , a jakie miałaś to ciśnienie???
mnie dziś i w sobotę bardzo bolała głowa, mierzyłam ciśnienie i było ok. 135/85 i puls ok 85...
przed ciążą moje ciśnienie to zwykle około 90/60 i puls ok 60-65
nie wiem czy się zacząć kontrolować? jak myślicie?


141/91 to na granicy ... Jak przekroczy to od razu IP . Nie zaszkodzi jak będziesz mierzyć ale myśle że jeszcze jest ok . Pytał mnie gin czy mnie boli głowa , jak z widzeniem . Kochana nie stresuj się bo może to jednorazowo było !

Spoko, do paniki mi daleko ale się trochę nad tym zastanowiłam... jutro kontrolnie zmierze u siostry.. a jak będzie nadal ponad 130 /80 to podpytam lekarza na usg- to mąż mojej gin i on też prowadzeniem ciąż się zajmuje więc na pewno mi będzie w stanie powiedzieć co i jak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Asia , a jakie miałaś to ciśnienie???
mnie dziś i w sobotę bardzo bolała głowa, mierzyłam ciśnienie i było ok. 135/85 i puls ok 85...
przed ciążą moje ciśnienie to zwykle około 90/60 i puls ok 60-65
nie wiem czy się zacząć kontrolować? jak myślicie?


141/91 to na granicy ... Jak przekroczy to od razu IP . Nie zaszkodzi jak będziesz mierzyć ale myśle że jeszcze jest ok . Pytał mnie gin czy mnie boli głowa , jak z widzeniem . Kochana nie stresuj się bo może to jednorazowo było !

Spoko, do paniki mi daleko ale się trochę nad tym zastanowiłam... jutro kontrolnie zmierze u siostry.. a jak będzie nadal ponad 130 /80 to podpytam lekarza na usg- to mąż mojej gin i on też prowadzeniem ciąż się zajmuje więc na pewno mi będzie w stanie powiedzieć co i jak...


no pewnie że tak! a mierzyć można od tak ... to nie zaszkodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uciekam i ja... Ciężki dzień przede mną. Jutro wizyta u dżina, w tym czasie M.odbiera moja babcię ze szpitala (i zaczną się 20 kilometrowe wędrówki). Jeszcze coś miałam zaplanowane, ale oczywiście zapomniałam... Muszę zadzwonić na porodówkę i dowiedzieć się o salę rodzinną do porodu.
Trzymajcie się cieplutko i dajcie znać jak Maga zostanie mamą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Dobranoc moje panie.Moja swędziawka wróciła więc mniemam że wyniki idą w górę.Niestety nie obiecuje to przyjemnej nocy....Mam nadzieję że jak jutro dotrę do kompa to brzuszek będzie dostępny 🙂
Oj coś czuję że Maga będzie mi się śniła 😁 😁 😁

śpij dobrze bidulko... współczuję tego swędzenia...
a za Mage i ja mocno trzymam kciuki!!!
Swoją drogą ciekawe kiedy pierwszy SN nam się trafi... bo póki co same CC...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie003 napisał(a):
to ja tez zmykam drogie panie, nie bedzie mnie teraz pewno przez dluzszy czas.. ale mam nadzieje, ze jakimis kanalami bedziecie mnie informowac co sie dzieje ...
trzymajcie sie kochane, duzo zdrowka wam i bejbisiom zycze 🙂

Dobranoc 😘
teraz to juz chyba sie zaczną same newsy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mnie sie nie spieszy jeszcze z porodem wrzesien dobrze sie nie zaczał a wy juz narzekacie ze mało nas sie rozpakowuje !!!!!!!!!!!!!dziwne bo mamy sierpień a nie wrzesien a my przeciez wrzesniówki jesteśmy 😜 🤨
Maggie ja Ci pisałam na gmailu na czacie co sie dzieje bo byłas dostepna ale mi nie odpisałas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
no mnie sie nie spieszy jeszcze z porodem wrzesien dobrze sie nie zaczał a wy juz narzekacie ze mało nas sie rozpakowuje !!!!!!!!!!!!!dziwne bo mamy sierpień a nie wrzesien a my przeciez wrzesniówki jesteśmy 😜 🤨
Maggie ja Ci pisałam na gmailu na czacie co sie dzieje bo byłas dostepna ale mi nie odpisałas


oj Doris, nie wiem czemu, ale nic nie dostalam, chyba ze przypadkowo moj mezus mial emaila otworzonego i nic mi nie wspomnial..
dziekuje kochana ze pamietasz o mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
no mnie sie nie spieszy jeszcze z porodem wrzesien dobrze sie nie zaczał a wy juz narzekacie ze mało nas sie rozpakowuje !!!!!!!!!!!!!dziwne bo mamy sierpień a nie wrzesien a my przeciez wrzesniówki jesteśmy 😜 🤨
Maggie ja Ci pisałam na gmailu na czacie co sie dzieje bo byłas dostepna ale mi nie odpisałas


oj Doris, nie wiem czemu, ale nic nie dostalam, chyba ze przypadkowo moj mezus mial emaila otworzonego i nic mi nie wspomnial..
dziekuje kochana ze pamietasz o mnie 🙂



pewnie tak było 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczyny nie mogłam tu nie zajrzeć bardzo współczuje waszej koleżance i jeśli kiedy kolwiek tu zajrzysz kochana to przeczytaj to(mam nadzieje że moje koleżanki sie wszystkie dołączą do tego posta) WSPIERAMY CIĘ DUCHOWO KOCHANA BĄDZ SILNA I POMODLIMY SIĘ ZA TWOJEGO ANIOŁKA.



a i życze tym wszystkim dziewczyną które nie rozumieją cierpienia tej dziewczyny takiego bólu porodowego jakie zadałyście jej pisząc przykre posty w jej kierunku. Oby was i waszym dziecią nigdy się nie przytrafiło takie nie szczęście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
witajcie dziewczyny nie mogłam tu nie zajrzeć bardzo współczuje waszej koleżance i jeśli kiedy kolwiek tu zajrzysz kochana to przeczytaj to(mam nadzieje że moje koleżanki sie wszystkie dołączą do tego posta) WSPIERAMY CIĘ DUCHOWO KOCHANA BĄDZ SILNA I POMODLIMY SIĘ ZA TWOJEGO ANIOŁKA.



a i życze tym wszystkim dziewczyną które nie rozumieją cierpienia tej dziewczyny takiego bólu porodowego jakie zadałyście jej pisząc przykre posty w jej kierunku. Oby was i waszym dziecią nigdy się nie przytrafiło takie nie szczęście.

Bardzo dobrze ze jakis odzew nawet z zewnatrz w tym kierunku bo to bylo przegiecie ze strony dziewczyn.......... jak mozna udawac milutką kiedy wszytsko jest dobrze i dzidzia fika a jak sie okazalo ze dziewczyne spotkala tragedia to wez laska spadaj i nie zamulaj i nie strasz... wrrrrrrrr
nie dziwie sie ze jak ktos ma serce to go szlag trafił jak zobaczył takie rekacje.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...