Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Doris5969 napisał(a):
WIADOMOSC OD AGI CZARNEJ;[/b
U NIEJ DALEJ GÓWNO !!!!!!!!!!!!!DAJA JEJ KOŃSKA DAWKE KROPÓWKI NA SKURCZE I NIC TO NIE DAJE BO ONA SPOKOJNIE SOBIE ŚPI !!!!!!!!!!!!


Masakra :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):

Nadia Leer 🤪


ale słodziutka Pyza 🤪[/quote

🤪 🤪 🤪 jaka pyzatka, rewelka 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
WIADOMOSC OD AGI CZARNEJ;[/b
U NIEJ DALEJ GÓWNO !!!!!!!!!!!!!DAJA JEJ KOŃSKA DAWKE KROPÓWKI NA SKURCZE I NIC TO NIE DAJE BO ONA SPOKOJNIE SOBIE ŚPI !!!!!!!!!!!!


Masakra :/


LEKARZE ZAŁĄMANI ,ŻEL BYŁ KUREWSKO DROGI CEWNIK JEJ WYPADŁ NAJWIDOCZNIEJ jULCIA CZEKA NA SWÓJ CZAS CZYLI MA JESZCZE 10 DNI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosix89 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Po.ebani czy jak?? w tych szpitalach...
Nie moga odmowic bo to przeciez podlega pod prokurature ku.wa

nie moga ale widzisz jak jest..w tym szpitalu w ktorym maja mnie 7 przyjac tez lekarz w sumie powiedzial ze wzw b to jest takie wskazanie do cc nijakie..tzn. ze tak czy inaczej dziecko mzoe sie zarazic..ze moze tylko odrobine mniejsze jest ryzyko zarazenia przy cc..ale zgodzil sie na ta cc a w innych splawili mnie i tyle

Paranoja to jest wszystko, wspolczuje ci tych nerwow:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
gosix89 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Po.ebani czy jak?? w tych szpitalach...
Nie moga odmowic bo to przeciez podlega pod prokurature ku.wa

nie moga ale widzisz jak jest..w tym szpitalu w ktorym maja mnie 7 przyjac tez lekarz w sumie powiedzial ze wzw b to jest takie wskazanie do cc nijakie..tzn. ze tak czy inaczej dziecko mzoe sie zarazic..ze moze tylko odrobine mniejsze jest ryzyko zarazenia przy cc..ale zgodzil sie na ta cc a w innych splawili mnie i tyle

Paranoja to jest wszystko, wspolczuje ci tych nerwow:/

eh a teraz powinnam miec spokoj wlasnie zeby doczekac terminua tu dupa bo wszyscy klody pod nogi rzucaja, ale sie zastanawiam czy to sa takie skurcze faktycznie bo troche mam nagazowany brzuszek i moze dlatego jak sie napina macica to mnei pobolewa...neiw iem kurde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
gosix89 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Po.ebani czy jak?? w tych szpitalach...
Nie moga odmowic bo to przeciez podlega pod prokurature ku.wa

nie moga ale widzisz jak jest..w tym szpitalu w ktorym maja mnie 7 przyjac tez lekarz w sumie powiedzial ze wzw b to jest takie wskazanie do cc nijakie..tzn. ze tak czy inaczej dziecko mzoe sie zarazic..ze moze tylko odrobine mniejsze jest ryzyko zarazenia przy cc..ale zgodzil sie na ta cc a w innych splawili mnie i tyle

Paranoja to jest wszystko, wspolczuje ci tych nerwow:/


Gosiu w takim razie w razie gdyby cos się zaczęło to jedź do tego szpitala, w którym masz umówione cc.

Lecę bo doczekałam się wreszcie swego małżonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
WIADOMOSC OD AGI CZARNEJ;[/b
U NIEJ DALEJ GÓWNO !!!!!!!!!!!!!DAJA JEJ KOŃSKA DAWKE KROPÓWKI NA SKURCZE I NIC TO NIE DAJE BO ONA SPOKOJNIE SOBIE ŚPI !!!!!!!!!!!!


Masakra :/


kurcze ale straszne musi być takie czekanie
tragedia.....co ona tam nerwow zje 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Louisedg napisał(a):
gosix89 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Po.ebani czy jak?? w tych szpitalach...
Nie moga odmowic bo to przeciez podlega pod prokurature ku.wa

nie moga ale widzisz jak jest..w tym szpitalu w ktorym maja mnie 7 przyjac tez lekarz w sumie powiedzial ze wzw b to jest takie wskazanie do cc nijakie..tzn. ze tak czy inaczej dziecko mzoe sie zarazic..ze moze tylko odrobine mniejsze jest ryzyko zarazenia przy cc..ale zgodzil sie na ta cc a w innych splawili mnie i tyle

Paranoja to jest wszystko, wspolczuje ci tych nerwow:/


Gosiu w takim razie w razie gdyby cos się zaczęło to jedź do tego szpitala, w którym masz umówione cc.

Lecę bo doczekałam się wreszcie swego małżonka

no do tego szpitala pojade do zadnego innego nie mam zamiaru tylko chcialabym spokojnie doczekac terminu a nie sie enerwowac itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
Louisedg napisał(a):
oo wlasnie obczaiłam ze u mnie sie juz zaczal 39 tc lol 🤪 🤪


gratuluję! 😁 ciekawe która z nas szybciej się rozpakuje. Ja mam termin dzień później, ale gdyby nic to 16go mam się stawić w szpitalu.


Ja mam wizyte 13 u mojego szperacza, gdyby nic ale tak 11 bym sobie chciala rodzic chyba
o moje dziecko poruszylo sie 2 razy... w tej chwili od rana za namową i groźbą taty w koncu!! ufff, wykoncze sie.
ej czy was tez tak katarzyna naparza ze ani sie ruszyc?? rozrywa mnie.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia pisala,ze Tymek nie chce łapac cycucha i musi go dokarmiac... Niuniek spi ladnie ,Asia cala obolala..beda szukac dobrego ortopedy ,ktory zadecyduje czy da w gips nozki czy operacyjnie je wyprostuja...martwi sie o szkrabka
Cieszy sie ze rodza nam sie maluszki i pozdrawia nas wszystkie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha napierd...jak diabli,miednica i dupsztyl jak obite....obrocic sie jest klopot...czuje ze Olenka jest niziutko juz ...
niech sie dzieje wola nieba! 🤪
ino bym zdazyla sie oporzadzic bo od rana w rozpizdzialce jakiejs jestem...niedomagam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
troche poczytałam o takich stópkach i chyba najpierw daja w gips a póżniej jakies szyny zakladaja i tak chyba do 2 lat a operacje to chyba tez jakos nie wczesniej robia jak 6 m-cy .Bedzie napewno dobrze w PL mamy dobrych oropedów oczywiście prywatnie !!!!!!!!!!!!!!
Pozdrów Asie i niech ucałuje Tymonka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
troche poczytałam o takich stópkach i chyba najpierw daja w gips a póżniej jakies szyny zakladaja i tak chyba do 2 lat a operacje to chyba tez jakos nie wczesniej robia jak 6 m-cy .Bedzie napewno dobrze w PL mamy dobrych oropedów oczywiście prywatnie !!!!!!!!!!!!!!
Pozdrów Asie i niech ucałuje Tymonka 🙂

ojojoj..to faktycznie dlugo...
pozdrowie ,pewnikiem ze pozdrowie! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n0vika napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ja juz co 2 dni kosze trawniki w razie w 🙂


mamy ten sam termin ;> ścigamy się która pierwsza ? 😁
ja mam wizytę na 14 jakby się nic nie ruszyło ...


To ja ci oddaje walkowerem 🙂 bo mnie to jakos sie nie pali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ JA ZBIEGŁAM Z ODZIAŁU NA 2 H ..... BY NACIESZYC SIĘ MOIM MARCINKIEM
ALE WESZŁAM NA CHWILKĘ DO WAS KOCHANE .... NIE MAM CZASU NADROBIC ... ALE WIEM OD KOCHANEJ ASUNI ZE DZIŚ MAMY KOLEJNE DZIECIATKA WIEC GRATULUJE MAMUŚKI .....
JA NIE WIADOMO CO I JAK ... WIEM TYLE ŻE PEWNIE PO NIEDZIELI JUŻ BĘDĄ COŚ DZIAŁAC...
DUPA CZARNA TYLKO ŻE MAM TYCH WÓD ZA DUŻO I DLA TEGO TAK KIEPSKO CZUJE WOJTUSIA ... ALE DOBRZE ŻE MAMY KTG 3 X BO INACZEJ BYM ZEŚFIROWAŁA ...
WIĘC POZDRAWIAM WAS MOJE KOCHANE SERDECZNIE I TĘSKNIE ZA WAMI BARDZO ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...