Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no rzeczywiście cisza 🥴
u mnie noc spokojna... no poza jedną imprezką w brzuszku która mi spać nie dawała 😉
Zaczynam się przygotowywać do tego że w przyszły piątek idę do szpitala bo jakoś już nie wierzę ze do tego czasu sama urodze...
idę sie jeszcze z mleczną princessą i herbatką wpakować pod kołderkę.. będę zagladać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i pospałam jeszcze troszkę.
Właśnie sobie myślę co dalej, jak nie urodzę po tych cudach gina poniedziałkowych...podejrzewam, że wtedy czeka mnie szpital ( od czwartku,bo do środy mam L4) 🤢 🤢 🤢
Na razie o tym nie myślę, bo obiecał, że Gabi wyskoczy....ale co jak nie wyskoczy...??
Jeszcze jest czas to fakt i nie powinnam się tym martwić, bo niby w każdej chwili coś może zacząć się dziać,ale bezproduktywne leżenie przed porodem jest dla mnie najgorszą opcją z możliwych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dzien dobry! 😎
Mariolka pisala ,ze dzis bedzia miala swoj wymarzony ,wyczekany malenki-wielki prezencik urodzinowy! Dzis jakos po poludniu 🤪 🤪 🤪 🤪 😘


No i pięknie, czyli dziś dojdzie nam kolejna Dzidzia!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viola1976 napisał(a):
ja tez mykam jakąś kawke sobie zrobic i ciachem zagrysci 😆 😆 😆
tak a potem lady zgaga!:P
ja juz sie doigralam-drozdzowka z serem ...nie umialam sie oprzec ..taka swiezutka ,pycha ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Dzien dobry! 😎
Mariolka pisala ,ze dzis bedzia miala swoj wymarzony ,wyczekany malenki-wielki prezencik urodzinowy! Dzis jakos po poludniu 🤪 🤪 🤪 🤪 😘


oł je 🙂 🙂 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatka ,nie martw sie na zapas Kochana 🙂Ja pamietam cala ciaze z Kami nie mialam zadnych skurczy ,ani stawiania sie brzuszka...wkoncu dzien przed porodem(od rana ) zaczelo sie stawianie co 15-20-min itp... urodzilam na nast.dzien z rana o 10:30 🙂 takze nie wiadomo kiedy nas zaatakuja skurczęta! 😉 Agatek1982 zobacz jak nas wszystkie zaskoczyla pieknie 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
ja teraz pichce zaupke kalafiorową na syzbko i tez jeszzcze zalegne do wyra raczej dzis 😁
a ja dzis wspominany kapuśniaczek! 🙂

😁 😁 😁 chyba se upichce go po jutrze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agatka ,nie martw sie na zapas Kochana 🙂Ja pamietam cala ciaze z Kami nie mialam zadnych skurczy ,ani stawiania sie brzuszka...wkoncu dzien przed porodem(od rana ) zaczelo sie stawianie co 15-20-min itp... urodzilam na nast.dzien z rana o 10:30 🙂 takze nie wiadomo kiedy nas zaatakuja skurczęta! 😉 Agatek1982 zobacz jak nas wszystkie zaskoczyla pieknie 😉 😘

co fakt to fakt...tym bardziej, że jeszcze parę dni nam zostało do terminu 🙂 więc wszystko się może zdarzyć jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agatka ,nie martw sie na zapas Kochana 🙂Ja pamietam cala ciaze z Kami nie mialam zadnych skurczy ,ani stawiania sie brzuszka...wkoncu dzien przed porodem(od rana ) zaczelo sie stawianie co 15-20-min itp... urodzilam na nast.dzien z rana o 10:30 🙂 takze nie wiadomo kiedy nas zaatakuja skurczęta! 😉 Agatek1982 zobacz jak nas wszystkie zaskoczyla pieknie 😉 😘

co fakt to fakt...tym bardziej, że jeszcze parę dni nam zostało do terminu 🙂 więc wszystko się może zdarzyć jeszcze 🙂

ALe ona niecierpliwa 😁 korzystaj z ostatnich dni spokoju , nacieszysz sie Gabrysią lada chwila i nastepne dziesiąt lat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
Witajcie!!
U nas noc spokojna 🙂 Jak się obudziłam to dowentylowałam Olcię i poszłam spać z powrotem. Dzisiaj w planach gnilny dzień, czyli zrobię tylko obiad i byczę się dalej 🙂 Może wieczorem jakieś małe prasownie, ale to może...


Dowentylowałam?
Dwojako mi sie to kojarzy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
achm napisał(a):
Agatka, to u Was przyjmują od razu po terminie do szpitala?


Nie mam pojęcia...póki co jestem umówiona na wizytę do gina 12 czyli w dzień terminu (on nie pracuje w szpitalu),obiecał że pogmera tak, żeby max do 14 Gabi wyszła z brzucha...nic nie mówił co dalej w razie wu...a Zwolnienie mam do 14. I teraz tak myślę co dalej...czy może dostanę od niego po tym czasie skierowanie czy jak. Powiedział mi tylko, że nie pozwoli, żebym przenosiła dłużej niż 2,3 dni....więc wierzę w ten jego patent póki co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
achm napisał(a):
Agatka, to u Was przyjmują od razu po terminie do szpitala?


Nie mam pojęcia...póki co jestem umówiona na wizytę do gina 12 czyli w dzień terminu (on nie pracuje w szpitalu),obiecał że pogmera tak, żeby max do 14 Gabi wyszła z brzucha...nic nie mówił co dalej w razie wu...a Zwolnienie mam do 14. I teraz tak myślę co dalej...czy może dostanę od niego po tym czasie skierowanie czy jak. Powiedział mi tylko, że nie pozwoli, żebym przenosiła dłużej niż 2,3 dni....więc wierzę w ten jego patent póki co 🙂

mi termin wypada 17tego,jesli do tego czasu nic sie nie bedzie dziac mam do niego przyjsc na wizyte kontrolna 19tego wtedy sie dowiem co dalej ze mna bedzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
letka82 napisał(a):
Witajcie!!
U nas noc spokojna 🙂 Jak się obudziłam to dowentylowałam Olcię i poszłam spać z powrotem. Dzisiaj w planach gnilny dzień, czyli zrobię tylko obiad i byczę się dalej 🙂 Może wieczorem jakieś małe prasownie, ale to może...


Dowentylowałam?
Dwojako mi sie to kojarzy 😮

Stwierdziłam, że skoro ja nie śpię to i Olcia może nie spać ☺️ Muszę ćwiczyć oddychanie do porodu a w dzień nie bardzo miałam kiedy, więc oddychałam w nocy... Efekt? Szaleństwa w brzuszku 🙂 Czyli oddychałam prawidłowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałam zwolnienie do 21.09 natomiast jeżeli nie urodzę do niedzieli to mam iść na IP i tam się będą mną zajmować(wtedy chodzi się codziennie na ktg itd )i jak w ciągu 10 dni się nie urodzi to wtedy przyjmują na oddział
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Tak się dziś zastanawiałam co z Gosią-Gosix...ona miała jakieś skurcze w miarę regularne i miała czekać na cc...ciekawe czy może już urodziła?? Nawet nie mamy do niej nr 🤢
no moze dziewczyna juz po porodzie... 🙂
A Justin sie tez cos nie odzywa nie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...