Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tam zmywac moge wszystko nawet przypalone garnki - tylko nie sztućce - nie wiem sama dlaczego, ale zawsze tak miałam. Co do zmywarki oj bardzo by sie przydała, niestety mam malutką kuchnie mieszkamy na poddaszu i były plany żeby wcisnąć ją a konto jakiejś szafki, ale że mam skosy w kuchni i tylko jedna wiszaca szafke na szklanki, co za tym idzie szafek i szuflad na dole mam na styk - trzeba było zrezygnować z tego luksusu 😁. Za tem do końca zycia bedę walczyła z tymi sztućcami.
Co do dnia faceta - kurcze nawet nie wiedziałam ze to juz dzis - mój mąż na szczęście śpi po nockach więc sie nie wyda że zapomiałam. dam mu jeszcze pospać godzinkę bo jutro nie pośpi ze wzgledu na te nasze badania prenatalne. Trochę mi głupio że nic dla niego nie mam w końcu w dniu kobiet czekał godzine pod kwiaciarnia na jej otwarcie po nocce żeby mi różę kupić, ale jak mu złożę życzenia i tak się ucieszy - bo pewnie i tak nie wie że dzis jego święto.

Ps. Kupiłam sobie kulki śledziowe 😁 ale zjem sobie na podwieczorek hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep
piekny brzusio 🤪

ja takze, jak niektore z Was biore femibion...o cenie szkoda gadac. femibion2 czyli od 13tc kosztuje ponad 60 zl...fakt jest bardzo dobry, bo zawiera procz tabletki ampulke z kwasami.

jezeli chodzi o dufaston i luteine to najwieksza roznica w nich polega na cenie. dufek jest nie na nfz i kostzuje prawie 50 zl a lutka kosztuje grosze bo na nfz. ja z poczatkiem ciazy bralam 2x1dufhaston i 2x2 luteine a teraz tylko 2x2 luteine.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny ja z witamin biorę prenatal classic są tanie myśle bo za 90tab zaplaciłam 30zl, moj ginek je polecił. Piszecie o śledziach nadal widzę, ja mam chętki na warzywka...kurcze póki co drożyzna.
Dzisiaj to myślałam,że padnę. Dzwoniłam do koleżanki, chciałam ją na ślub zaprosić i niespodzianka też jest w ciąży w 14 tyg 🤪 Najlepsze jest to, że ona jest odemnie tez tylko dwa tygodnie starsza 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie co do brzuszków to pokażcie swoje 🙂 🙂 🙂
taka ciekawa jestem jakie macie. hehehehe. Pooglądamy i pooceniamy sobie nasze brzuchelce.

No dawać dziewczyny,pokazywać i chwalić się brzuszkami 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izolda1985 napisał(a):
Hmmm...narobiłyście mi smaka tymi śledziami 🙂 ale od dwóch dni chodzą za mną placki ziemniaczane - mążwłaśnie trze ziemniaczki,a ja zaraz zabieram się za smażenie 🤪
Spokojnego wieczoru wszystkim Brzuszkom 🙂

Izolda ja wcdzesniej mialam caly czas chec na placuszki ziemniaczane,frytki,ziemniaki tluczone z sosem(miesa nie chcialam)Tylko pyrki 😉 Teraz troszke sie opanowalo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...