Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
ja mam zgagę po smazonym , szczególnie jak wieczrem zjem.

A po rolmopsie nic nie powinno być. No ale mówie Ci, z takim smakiem zjadłam, az mi sie uszy trzesły 😁 ale mięsa nadal nie tykam, szczególnie mielonego ;p

a Wy musicie tak wieczorem o tych rolmopsach pisać,ehhhhhhh nawet nie mam gdzie teraz ich kupić 🥴a zachciało mi się strasznie jak przeczytałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
W końcu po wizycie 🙂
Z maleństwem wszystko OK. Na pozątku spało i nie chciało współpracwać ale udało się je obudzić 🙂 mamy całe 67 mm szczęscia 🙂 widzieliśmy żołądek, mózg, serduszko i wszystkie kostki a w tym nosową: Wszystkie przepływy i przezierność zostały pomierzone i wszystko jest w absolutnym porządku 🙂 Lekarz był wspaniały i o wszystkim nam dokładnie opowiadał tzn po co co się mierzy i jaki wynik jest prawidłowy- super! Tak mu sie spodobało nasze maleństwo, że zrobił nam 11 zdjęć 🙂 mamy więc co oglądać 🙂
Wg oceny wielkości to dokładnie 13tc czyli idealnie pasuje 🙂
Widzieliśmy też jak malutkie rusza ustami- tak jakby coś połykało- fajnie to wyglądało 🙂
Co do płci to lekarz pooglądał i powiedział, że "niepodejmuje się jeszcze nas informować" wygląda więc na to że ma już swoje podejrrzenia.... Z tego co wiem to lekarze mówią od razu jak widzą dowód męskości a z dziewczynkami wolą się wstrzymać... czyżby więc.... ?????
Macie jakąś teorię na ten temat?

Ja jestem przeszczęśliwa i zarówno mała chłopinka jak i dziewuszka będzie tak samo miło widziana 🙂 Oby tylko zdrowe!!!!
Buziaki i dzięki za miłe słowa dzisiaj.. super że jesteście!!!! ja dziś umierałam ze strachu, a już jak dziewczyna, która wchodziła 2 pacjentki przede mną wyszła z płaczem to miałam naprawdę dość... Dobrze że był ze mną mój kochany mąż- On zawsze wszystko widzi w jaśniejszych barwach i bardzo mnie wspiera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cieszę sie bardzo - to bardzo wzruszajace przeżycie 😁 - ja za każdym razem rycze 😁
Co do meżów towarzyszących nam w badaniach to mam dokładnie to co ty, zawsze we wszystkim mnie wspiera i nieraz swiat widzi jaśniej niz ja. Pozdrawiam gorąco. Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Wrzesnioweczki 😉 tez jestem wrzesnioweczka2010 😉 jak u was samopoczucie ? mam nadzieje ze wszystko ok ? Bardzo bym was prosila abyscie jednym kliknieciem zaglosowaly na nasza slodka Ewunie 😉 z Gory za wszystko dziekujemy i naprawde zalezy nam na kazdym waszym glosie ! http://pl.lennylamb.com/konkurs_fotograficzny/2011/03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane!
Możemy prosić o głosy????
http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961

baaardzo nam zależy na wygraniu chusty... przyda się przy mojej dwójce 🙂

pozdrawiam i dziękuję!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale dziś okropna pogoda 😞 Pewnie zostałabym cały dzień w łóżku ale tak mi wczoraj ochotę na rolmopsy zrobiłyście że nie mam wyjścia- muszę jechać do sklepu..
Dodam tylko że normalnie nie jem śledzi a w ciąży już mi się zdarzyło kupić śledzie lisnera i zjeść całe opakowanie "na raz" 🙂

Kasia trzymam kciuki i jestem pewna że wszystko będzie OK!!! Czekamy na relacje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Piszecie o śledziach. Ja jeszcze w ciąży śledzia nie jadłam za to tracę rozum gdy widzę owoce i warzywa 😜 To co wczoraj zrobiłam to po prostu szok. Gotowałam obiad, zrobiłam surówkę z białej kapusty.... ale niestety, gdy rodzinka usiadła do obiadu nie było już surówki.... wszystko zeżarłam... sama... Wymiatam wszystko 😁

W poniedziałek mam badania prenatalne i boję się jak diabli....Partnera przy mnie nie będzie ale za to córcia powiedziała, że będzie ze mną więc będzie mi trochę raźniej 🙂 🙂 🙂 🙂
Buziaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny pogoda paskudna faktycznie 😞
Zocha super ze wszystko w porządku z dzieciątkiem;-) Ja wczoraj skusiłam sie na sledzika. Jak nie mialam wczesniej mdłości, tak mnie wczoraj meczylo. Wogole drugi dzien tak mi się pić maskrycznie chce, wisiała bym przy butelce, najgorzej na zajecia biegac..
Kasia trzymamy kciuki za usg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach dziewczyny ja też się stresowałam tym prenatalnym,a teraz już po i obawy były nieuzasadnione, teraz czekam na połówkowe,pewnie się nie obejrze jak będę je miała już za sobą. 😆
Super że u części z was też wszystko ok po badaniu,a u tych które jeszcze czekają też będzie wszystko dobrze,zobaczycie 🙂Ja najpierw czekałam ze stresem aby pierwszy trymestr mieć za sobą,teraz kiedy juz mam ,myślę sobie że do połowy ciąży jeszce 5 tygodni i przestanę się stresować.Ale wątpie 🥴Mam nadzieje że może jak się zacznie ten 5 miesiąc to już będę trochę spokojniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia743 napisał(a):
Cześć dziewczyny 🙂
Piszecie o śledziach. Ja jeszcze w ciąży śledzia nie jadłam za to tracę rozum gdy widzę owoce i warzywa 😜 To co wczoraj zrobiłam to po prostu szok. Gotowałam obiad, zrobiłam surówkę z białej kapusty.... ale niestety, gdy rodzinka usiadła do obiadu nie było już surówki.... wszystko zeżarłam... sama... Wymiatam wszystko 😁

W poniedziałek mam badania prenatalne i boję się jak diabli....Partnera przy mnie nie będzie ale za to córcia powiedziała, że będzie ze mną więc będzie mi trochę raźniej 🙂 🙂 🙂 🙂
Buziaczki 😘

Gusia jestes szalona! 🙃 🤪 😁 Mnie tak ost.na brokuły ,kalafiory bierze (fasolke szparagową tez bym zjadla z buleczka tarta 😉ale jeszcze ni mo;( Zezarlam ost cala paczke mrozonych brokulz bulka tarta sobie zrobilam i wiecie co...BYLO MI MALO 😜
Nie moge doczekac sie wiosny,swiezych zieleninek,salaty,truskawek i innych dobroci,mniam,mniam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izarybka--->"...witam dziewczyny pogoda paskudna faktycznie" a gdziez Ty paskudna pogode masz ?u mnie sloneczko,gdzieniegdzie chmurka ,ogolnie cieplutkoi pieknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagadalyscie cholera o tych sledziach i mi sie zachcialo 😁 slonego matiasa 🙂 Jak nie wiedzialam jeszcze ze jestem w ciazy a robilam koreczki sledziowe na swieta to az dziwilam sie bo jak je robilam - jadlam same slone ,a nigdy nie lubilam sledzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to Ty Kasiu jestes winowajczynią pokus 😎
Poza tym Szczecin -->uwielbiam to miasto 🙂Piekne widoki ,co roku staram sie tam byc przejazdem chociaz w drodze do mojego ukochanego Świnoujscia 🙂 Mam tam nawet kuzynke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to mam ostatnio smaki ale na mięcho i nie jakieś super szyneczki tylko właśnie taniochę w zeszłym tygodniu codziennie jadłam kanapki z tyrolska, majonezem i ogórkami konserwowymi bo mi super ta tyrolska pachniała, teraz od 3 dni wcinam na zimno z makonezem biedronkowe parówki wieprzowe. Z dziwactw dla mnie uwielbiam śliwki i gruszki - choc miałam do nich wstręt od dziecka. Z śledzików Lisner w sosie śmietanowym rządzi 😁 Ale ostatnio mocno pali zgaga więc unikam mocno kwaśnych potraw - bo nawet migdały nie pomagają 😁
A i ciesze sie ze na słodkości mnie nie bierze przed ciążą MUSIAŁAM miec cos słodkiego w domu - teraz naprawde sporadycznie zjem jakiegoś wafelka i to jednego na raty 😁

Na śląsku pogoda okropna rano padał deszcz, teraz mocno wieje i pada śnieg jest mroczno i nieprzyjemnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasiu.... Ja też nie mogę doczekać się świeżych warzyw.... Brokuły z sosem czosnkowym... mmmmm niebo w gębie... te świeże i pachnące ogórki, pomidory, rzodkiewka, fasolka szparagowa... ależ się rozmarzyłam.... lecę zrobić sobie sałatę lodową ze śmietaną bo nie wytrzymama 😁 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie dziś śniegiem rano prało 😞 A wczoraj było 11 'C! Ale to nic, w niedzielę będzie upał - aż 15'C, nie mogę się doczekać 🙂

Co Was tak na te śledzie... Ja nigdy nie przepadałam za rybami. Za to zajadam się szparagówką z masełkiem i wszelakimi zupkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[b]Czesc dziewczyny ! i Chlopaki 🙂
Czy mogla bym was poprosic o glosowanie ? na Ewunie ? Jest przesliczna i przeurocza ! A jej zdjecie samo cie rozweseli 😉
http://pl.lennylamb.com/#pieluszki_wielorazowe/konkurs/3022
Wystarczy jedynie kliknac pod zdjeciem 😉
Kazdy glos jest dla nas wazy!

P.S Glosowac mozna codziennie do konca Marca, Z góry dziekujemy za kazdy oddany glos 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...