Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
hej kaska ty nie powinnas okien myc 🙂


a kto za mnie to zrobi? 🙂 jak mąz zacznie myć to smug mi narobi i byłaby robota podwójna.
W poprzedniej ciaży starałam się normalnie funkcjonowac tak jak przed ciążą, jedynie nie dźwigałam dużo - potem poród miałam leciutki, niecałe 30 minut i praktycznie zero bólu 🙂

Magda. moja gin nie ma sprzętu usg u siebie w gabinecie, dlatego wysyła każdą swoją pacjetkę do innego gabinetu i ma zwyczaj robić 3 podstawowe usg na kazdy trymestr, jesli wszystko jest ok z ciąża, stąd zawsze te usg u mnie są takie wyczekane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja chyba w końcu też zaczyna się kręcić, mam nadzieję że to ona 🙂 Czułam rano takie dziwne coś, jakby się tak telepało w brzuchu delikatnie. Ja idę na wizytę i usg 9 maja, mam nadzieję, że nie okaze się ze stu procentowej Gabrysi mały Adaś heehehe. Chociaż jak byłam w 17 tyg i byłam na usg to gin mówił, że jest cipeczka i nie mi innej opcji 🙂 i chciałabym żeby tak było, bo już się przyzwyczaiłam, że Gabrysia tam siedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Ja jeszcze niestety ruchów nie czuję 😞dobrze ,że jutro mam wizytę u swojej gin bo zaczynam sie juz troche martwić
Nie martw się Dorotka, ja w piątek zaczynam 20 tydz i dopiero dziś coś czuję. I nie mam pewności, że to dzidzia. Wg mojego lekarza ze spokojem do 22-23 tyg można czekać na ruchy. Więc mamy jeszcze czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
wlasnie przeczytalam ze pierworodki czuja ruchy w 20tc a za drugą ciaza w 18tc, dziwne bo to moje pierwsze a czulam juz od 18tc
To wszystko zależy od budowy, od ułożenia łożyska itp. Bo to wszystko amortyzuje te ruchy. Jedna czują wcześniej ,inne poźniej , Ja czekam, jak do 22 tyg nic nie będzie wtedy zacznę się martwić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):

Ja jeszcze niestety ruchów nie czujędobrze ,że jutro mam wizytę u swojej gin bo zaczynam sie juz troche martwić


jak to twoja pierwsza ciąża to jeszcze nawet miesiąc możesz nie czuć dzidzi


nie to moja druga ciąża tyle,że syn ma już 9 lat i słyszałam ze po tak długim czasie rodzeniia to teraz moja druga ciąża jest liczona jako pierwsza bo organizm już zapomnial.Ale czy to prawda to nie mam pojęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):

Ja jeszcze niestety ruchów nie czujędobrze ,że jutro mam wizytę u swojej gin bo zaczynam sie juz troche martwić


jak to twoja pierwsza ciąża to jeszcze nawet miesiąc możesz nie czuć dzidzi


nie to moja druga ciąża tyle,że syn ma już 9 lat i słyszałam ze po tak długim czasie rodzeniia to teraz moja druga ciąża jest liczona jako pierwsza bo organizm już zapomnial.Ale czy to prawda to nie mam pojęcia
Nie wiem, też się nie znam 🙂najważniejsze spokojnie czekać, a skoro jutro masz wizytę to tym bardziej się nie martw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczyny Moj mi kazał kotleta zjeść z frytkami na obiad a teraz jakoś brzuch mnie boli i muli 😞
ja może w przyszłym tyg Was odwiedzę, a jak nie to dopiero po ślubie 🙂 jadę mamie pomóc w przygotowaniach a nie mam w rodzinnym domciu neta.
Więc życzę Wesołych, spokojnych, rodzinnych Świąt Brzucholki oraz wielu pozytywnych wrażeń 😉 tym co mają Usg udanych badań. 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
hej 🙂

chyba zostane ostatnia, która nie wie o płci swojego dziecka 😞 też chciałabym już wiedzieć, a usg dpiero za ok miesiąc..

nogi w dupę mi włażą, od 8 rano do 13 myłam okna, ale dałam jakoś rade - nareszcie coś przez nie widać 🙂


ja tez na usg za ok miesiąc więc sama bez znajomości płci nie jesteś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwuskaaa napisał(a):
Witam tez bede rodzic we wrzesniu ale jeszcze nie znam plci ruchy juz troche czuje bylam dzisiaj u lekarza chcial mi pokazac bicie serduszka ale nie byloo slychac

Witaj 🙂
Jak to nie bylo slychac ??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwuskaaa napisał(a):
Witam tez bede rodzic we wrzesniu ale jeszcze nie znam plci ruchy juz troche czuje bylam dzisiaj u lekarza chcial mi pokazac bicie serduszka ale nie byloo slychac


hej 🙂 widzę, że masz tą samą datę porodu co ja 🙂 gin powiedział dlaczego serduszka nie słychać? dziwne to trochę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
wlasnie wrocilam bylam u kosmetyczki wyobrazcie sobie 25zl za regulacje brwi z henna placilam masakra drogo w tym szczecinie w tcz zawsze 15zl placilam z henna

hi hi ja sobie sama robie 😉Kupuje henne za 2zl tylko w jednym miejscu mozna ja kupic w Zielonej,jest swietna ,kruczoczarna(bez odcienia niebieskiego jak niektore)Babka ja przywozi z Poznania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwuskaaa napisał(a):
Ogolnie too mnie tylko zbadal i dzidziusia tez nie widzilalam dopiero za miesiac na usg ide a z tym sercem too przykladal mi do brzucha takie okragle i tylko szumialo a pukania nie bylo slychac pow ze za wczesnie; ||
To nie wiem, mi zawsze na usg puszcza bicie serduszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...