Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zamiast galaretki wciągnęłam bułkę z kiszonym ogórasem i majonezem 🙂 Tak mam wymieszane smaki dzisiaj, że normalnie chyba zejdę!!A odnośnie bólu głowy, to mnie pobolewa chyba od niedzieli- raz wzięłam tabletkę (ale potem mam schizy, że coś się stanie), a teraz staram się wytrzymywać. Chociaż ten ból głowy to niezłe kur...two 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam straszne migreny przed ciąża teraz odpukac raz miałam na poczatku ciązy, czasmi z nerwów jak chodze na wizyte do lekarza to po zawsze boli mnie głowa ....nerwy odchodza i taki bol ze szok....Jak sie pytałam lekarza na poczatku ciązy to apap zwykły mozna brac czasmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anczess napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Wczoraj mnie tak naszło na kapusniak ,że musiałam sobie ugotować i dzisiaj też sobie podjadłam kapusniaczka 🙂


ja raz tak miałam z żurkiem 🙂 trzy dni po rząd go jadłam i.... i teraz tak mi obrzydł, że na Wielkanoc go jeść nie będę 🙂 chociaż kto wie czego maleństwo zapragnie 🙂


ja chyba tez sie przejadlam i jak sobie pomysle to az mnie rzuca ,ale żurku to bym zjadla 🙂dobrze ze świeta blisko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi niestety zwykły apap nie pomoże bo ja mam bóle reumatyczne przy porodzie miałam wypadek i to są jego konsekwencje...więc chyba pójdę się położyć choć to też nie pomaga 😞
a co do zgagi to mam szczęście bo nawet nie wiem jakie to uczucie podobno że pali ale tego jeszcze nigdy w życiu nie miałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie wróciłam od lekarza 🙂
Ginekologicznie wszystko jest dobrze,szyjka prawidłowa,dno macicy tez. Pora na USG-i tu się zaczeły schody 🙃 Dzidzia tak fikała,tak sie wierciła że miał trudności ze zbadaniem serduszka,jak juz to zrobił pora na płeć..po paru minutach obydwoje sie poddaliśmy,nie było szans aby zobaczyć. Takie było to ruchliwe że musze poczekać do kolejnej wizyty,która bedzie za miesiać 🙂 Ogólnie jestem juz w 18 tygodniu wiec termin porodu mi sie przyblizył 🙂

Lece na zakupy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Właśnie wróciłam od lekarza 🙂
Ginekologicznie wszystko jest dobrze,szyjka prawidłowa,dno macicy tez. Pora na USG-i tu się zaczeły schody 🙃 Dzidzia tak fikała,tak sie wierciła że miał trudności ze zbadaniem serduszka,jak juz to zrobił pora na płeć..po paru minutach obydwoje sie poddaliśmy,nie było szans aby zobaczyć. Takie było to ruchliwe że musze poczekać do kolejnej wizyty,która bedzie za miesiać 🙂 Ogólnie jestem juz w 18 tygodniu wiec termin porodu mi sie przyblizył 🙂

Lece na zakupy 😘

Super , ze wszytsko jest w najlepszym porzadku, ja byłam wczoraj u lekarza i sie odwrócił nie było szansy zobaczyc.....i tak samo jak ty dopiero za m-c .....Musimy czekac,najwazniejsze ze zdrowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...