Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki, dawno mnie nie było bo miałam problemy z logowaniem, ale teraz mam nadzieję że bedzie ok. Czytam Was regularnie więc jestem na bierząco, zdjęcia oglądam- super.
Ja jeszcze pracuję, czuje się dobrze. Bardzo lubie Was czytać.
Podobnie jak Doris mam córeczkę, która w niedzielę miała komunię. USG połówkowe juz miałam, wszysko ok. Pozdrawiam Was serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Dzień dobry Brzuszki!
Ja mam też jakieś dziwne przeczucia i już mężowi zapowiedziałam, że od15 sierpnia robimy areszt domowy i ruszamy się tylko na odległość 20 km od szpitala 🙂 Będziemy zwarci i gotowi 🙂
A co do liczenia to powiedzcie mi jak pokazuje że 19 tc i 2 dni tzn, że zaczęłam 20 tc, nie?? Czyli jesteśmy na półmetku?

Tak, już zaczęłaś 20 tydz. Skończony masz 19 i teraz masz już 2 dzień 20 tyg. Mi tak gin tłumaczył mój przynajmniej i tego się trzymam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
letka82 napisał(a):
Dzień dobry Brzuszki!
Ja mam też jakieś dziwne przeczucia i już mężowi zapowiedziałam, że od15 sierpnia robimy areszt domowy i ruszamy się tylko na odległość 20 km od szpitala 🙂 Będziemy zwarci i gotowi 🙂
A co do liczenia to powiedzcie mi jak pokazuje że 19 tc i 2 dni tzn, że zaczęłam 20 tc, nie?? Czyli jesteśmy na półmetku?

Tak, już zaczęłaś 20 tydz. Skończony masz 19 i teraz masz już 2 dzień 20 tyg. Mi tak gin tłumaczył mój przynajmniej i tego się trzymam 🙂

też tak liczę, ale już zwątpiłam 🙂 Suwak pokazuje wg miesiączki i opis z forum też i są dwie różne wartości 😉 A wg moje dżina to jestem 18/19 tc... Ja tam liczę wg suwaka, zresztą usg (z 16.03-13tc) pokazało mi że w środę zaczęłam 20 tc. Jak to kolega stwierdził, że lekarz przeimprezował kawałek mojej ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
letka82 napisał(a):
Dzień dobry Brzuszki!
Ja mam też jakieś dziwne przeczucia i już mężowi zapowiedziałam, że od15 sierpnia robimy areszt domowy i ruszamy się tylko na odległość 20 km od szpitala 🙂 Będziemy zwarci i gotowi 🙂
A co do liczenia to powiedzcie mi jak pokazuje że 19 tc i 2 dni tzn, że zaczęłam 20 tc, nie?? Czyli jesteśmy na półmetku?

Tak, już zaczęłaś 20 tydz. Skończony masz 19 i teraz masz już 2 dzień 20 tyg. Mi tak gin tłumaczył mój przynajmniej i tego się trzymam 🙂

to ja nie wiem jak ja liczylam,sadzilam ze jak zaczal mi sie 20 tydzien to do konca tego tygodnia i od nastepnego dopiero 21 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam MAmuśki!!!! Wy chyba oszalałyście od wczoraj 50 stron naskrobałyście ......Musze toszkę nadrobic ......Dziewczyny wy macie cos takiego jak sie zbliza termin okresu to kłują was jajniki .....Może to cos innego ale mi sie wydaje ze to jajniki i tak mam co m-c gdy był okres trwa to z 3 dni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna ja czytalam ze to normalne,czasami nawet sie zdaza ze w dniu jakim powinnas dostac okres moze pojawic sie lekkie krwawienie..niektore kobiety maja miesiaczke ja juz zapomnialam co to wogole jest hehe 🙂 a kloc moze tez z tego powodu ze macica caly czas sie rozciaga,albo dzidzia tak sie ulozyla ze gdzies naciska na nerw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Witam MAmuśki!!!! Wy chyba oszalałyście od wczoraj 50 stron naskrobałyście ......Musze toszkę nadrobic ......Dziewczyny wy macie cos takiego jak sie zbliza termin okresu to kłują was jajniki .....Może to cos innego ale mi sie wydaje ze to jajniki i tak mam co m-c gdy był okres trwa to z 3 dni...


Niee, żadnych objawów okresowych!! Ciąża to piękny okres 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZarna ja też myślałam ze mnie jajnik boli ale na ostatnim usg zapytałam lekarza i on tam posprawdzał trochę i się okazało ze mnie boli akurat jak moja wiercipiętka sobie nóżki prostuje... tak sobie akurat tam widać lubi nóżki kłaść.. łobuziak mały 😉
Moze u Ciebie jest podobnie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lece na przegląd autka- trzymajcie kciuki za mnie- jakiegoś papieru mi ostatnio brakowało od gazu i musiałam ten papirek zdobyć w ciągu 2 tygodni a tu święta same były i dopiero dziś mi się udało dostać ten dokument.... mam nadzieję że nie każą mi jeszcze raz płacić za przegląd(165 pln)... same problemy z tym moim autkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuchatki, u mnie jest istne pole walki, rozbudowa domku ruszyła na całego, wszędzie istne pole minowe. Zaczyna brakować nam czasu aby wszystko jakoś ogarnąć. Ja wczoraj jak co czwartek byłam u gina i miałam nerwa bo moje dziecię nadal mnie nie kopie. Po badaniu wszystko ok, macica wielka 😁, i... miałam nieplanowane usg, wszystko jest pięknie, dziecię zdrowe, serduszko pięknie bije. Ruchy powinnam poczuć w następnym tygodniu a macica bardzo się powiększyła bo małe zrobiło sobie trochę miejsca bo ma długie, długie, długie nogi i ogromne stopy. 😁. I przy okazji procenty idą w górę na dziewczynkę 😜, na 95% będzie Emilia. W następnym tygodniu idę robić wyniki w tym glukozę. A 24.05. do szpitala na echo serca i prenatalne.
Na zgagę, która mnie już męczy prawie non stop mogę brać Maalox do ssania, mleczko lub w saszetkach. Wczoraj z wrażenia jednak zapomniałam o zgadze i nie wiem czy na mnie te specyfiki będą działać. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to teraz pewnie masz co robić,najgorzej jak taka robota sie wlecze i niewiadomo kiedy sie skonczy 🙂 Gratuluje córeczki,najwazniejsze ze zdrowa 🙂 chyba nie kazda kobieta jest skierowana na prenatalne ? ja zgage mialam ostatnio ale jednorazowa,za duzo sokow jablkowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Mamuski! 🙂Mam chwilke wolną między gorącymi chwilami które trwaja przy remoncie sypialni pracy i wielkim praniu masakra!Podglądne was troszę i uciekam do pracy,mam nadzieje że dzis bedzie cieplej 🙂 🙂 🙂Bo słonko świeci super.Co do badan prenatalnych kobiety po 35 roku życia są kierowane bezpłatnie na to badanie ,a poniżej 35 roku żyvcia jesli nie ma żadnego zagrożenia ciąży to można je zrobic sobie na własne życzenie oczywiscie odpłatnie ja płąciłam 200 zł.dziewczynki a jak wam ida zakupy dla dzidzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SYLWIA888 napisał(a):
Cześć Dziewczynki, dawno mnie nie było bo miałam problemy z logowaniem, ale teraz mam nadzieję że bedzie ok. Czytam Was regularnie więc jestem na bierząco, zdjęcia oglądam- super.
Ja jeszcze pracuję, czuje się dobrze. Bardzo lubie Was czytać.
Podobnie jak Doris mam córeczkę, która w niedzielę miała komunię. USG połówkowe juz miałam, wszysko ok. Pozdrawiam Was serdecznie.


Witam Cie Sylwuniu 🙂fajnie ze jesteś z nami my to na forum fajne babki jesteśmy 🙂
Tylko małe sprostowanie ja mam synka ,który za tydz ma kominie ,a córczkę ma moja siostra i czasami mam ją pod swoimi skrzydłami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...