Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
teraz to już za poźno, chyba, że wystapi do Sadu

No własnie do sądu i sprawe mawygrana , a ten chu.....co ją zwolni to sie troszke zdziwi jak bedzie musiał wypłacic jej za 5 mc i do wrzesnia , bo sprawa jest wygrana i nie wydaje mi sie ze za poznio....Tylko mi sie wydawało ze Magda miała na umowe zlecenie wiec sie nie wypowiadałam ...Ale jak tak to Walcz kobieto o swoje 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
On ma takie znajomosci wszedzie ze nie mialabym szans sie o cokolwiek klocic, sanepid jak przychodzil to dwa tyg wczesniej dawal znac ze bedzie i co bedzie sprawdzal, on jezdzil samochodem w takim stanie ze sam nie bardzo mogl isc i policja nic a nam zaraz prawko zabiora, facet z inspekcji pracy tez sie zapowiadal, jakie papiery bedzie sprawdzal i zawsze wychodzil obladowany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Teraz juz chyba za pozno zeby sie czepiać go, ale stracilam wiele, bo niby z zusu mam platne narazie ale nie mam starzu pracy, nie przysluguje macierzynskie a najgorsze ze nie mam gdzie wracac

Nic nie jest stracone, powiesz , ze dopiero się otrząsnełas , ze jak on mogł zwolnic tak zajebostego pracownika jak ja ...Tylko zapytaj sie jakiegos prawnika sa na pewno bezpłatne porady u Ciebie w mieście .....Powiem Cie , ze to CHU....nie pracodawca......niech go myszy i szczury zezrą 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
On ma takie znajomosci wszedzie ze nie mialabym szans sie o cokolwiek klocic, sanepid jak przychodzil to dwa tyg wczesniej dawal znac ze bedzie i co bedzie sprawdzal, on jezdzil samochodem w takim stanie ze sam nie bardzo mogl isc i policja nic a nam zaraz prawko zabiora, facet z inspekcji pracy tez sie zapowiadal, jakie papiery bedzie sprawdzal i zawsze wychodzil obladowany

MAgda ciąza wazniejsza niz te jego zasrane znajomości .....Ja tez znam Komorowskiego i Tuska i wielu innych osłów o przepraszam posłów.....z telewizora 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miiirkaaa napisał(a):
ja tez jestem za tym zebys poszla sie dowiedziec do jakiegos prawnika co i jak i mysle ze nigdy w takich przypadkach nie jest za pozno a ten twoj pracodawca niech widzi ze sie tak nie traktuje kobitek w ciazy!!!!!!!!

Wiem, że w inspekcji pracy są prawnicy którzy pomagają ludziom. Ja też się do nich będę wybierać, bo moja firma nie wypłaciła mi za urlop zaległy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i trzeba walczyc o swoje bo ci wszyscy pracodawcy sie nauczyli ze pracownik bedzie siedzial cicho i o nic sie nie upomni zeby tylko pracy ni estracic i jak najbardziej dziewczyny walczcie o swoje a my jestesmy z wami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda ja jestem tego samego zdania, szkoda, że nie walczyłaś d początku. I co z tego, że ma znajomości, trzeba było choć spróbować, coś zrobić, przecież nie ma ludzi zupełnie nietykalnych! Mi też się wydaje, że taka sprawa byłaby z góry wygrana, a jakby się okazało, że sędzia też jest znajomym tego szefa, to taką decyzję można zaskarżyć do organów niezależnych. Myślę, że wciąż nie jest za późno, przede wszystkim musisz się zorientować jak sprawa wygląda. Do boju, dziewczyno!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej jestem z powrotem ,jak to moj mowi "wyspacerowana i wyleżakowana 🙂"
przepis na drożdżówkę na pewno wrzucę nawet zaraz
muszę sie przyznac że jak wpadam do domu to pierwsze co lecę zobaczyć co tam u Was narazie jestem sama nikt mi nad uchem nie smęci ale M wraca wieczorkiem
szczerze to jeszcze nie nadrobiłam tych 15 stron zasiadam do lekturki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
On ma takie znajomosci wszedzie ze nie mialabym szans sie o cokolwiek klocic, sanepid jak przychodzil to dwa tyg wczesniej dawal znac ze bedzie i co bedzie sprawdzal, on jezdzil samochodem w takim stanie ze sam nie bardzo mogl isc i policja nic a nam zaraz prawko zabiora, facet z inspekcji pracy tez sie zapowiadal, jakie papiery bedzie sprawdzal i zawsze wychodzil obladowany

MAgda ciąza wazniejsza niz te jego zasrane znajomości .....Ja tez znam Komorowskiego i Tuska i wielu innych osłów o przepraszam posłów.....z telewizora 🙂 🙂 🙂[/q
Aga cudny tekst 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda co do Twojej sytuacji to jak jests na siłach zbierz sswoje dokumenty i walcz kużwa to nie moze tak byc ze facet jest nie zniszczalny,a sad jest instytucja niezawistna i bezstronny !!!!!!!!!!!!!!!!zawsze mozna sie odwolac od wyroku i uduppiac goscia.Tyle ze to sporo czasu zajmuje i potrzebne sa sdtalowe nerwy niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...