Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja już po obiedzie - zrobiłam naleśniki ze szpinakiem i fetą. Dobre... Myślałam, że umrę przy tej patelni. Znowu się zachmurzyło, poczekam jeszcze trochę i muszę iść z powrotem do apteki - tym razem z receptami 🙂
Agatko! Zazdroszczę Ci tego tycia, u mnie niestety tak nie jest. Ale jestem nastawiona na to że mała z cycka wszystko co dodatkowe wyciągnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
kurcze, czy nie za wcześnie na te przepowiadające skurcze? dzis wyjątkowo czesto twardnieje mi brzuch na dole. nie pamietam od kiedy z Grzesiem miałam te skurze, ale te mnie niepokoją.. ;/
Nospa nie pomaga 😞
też tak macie?
Ja nie mam skurczy, ale czesto mam cos takiego jakby mi dziecko opadlo na dol, taki nacisk ale to chyba tak sie tych skurczy nie czuje, ale dziewczyny pisaly ze to niby jak na okres wiec czekam na cos takiego, ale nie wiem, slyszalam ze do 10razy dziennie ma prawo taki skurcz zlapac jesli wiecej to nie za dobrze chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze popadało (ok 10 minut), po czym przestało i wylazlo słońce 😠
I teraz to wszystko paruje i jest jeszcze gorzej, sauna normalnie 😠 😠 😠
Jak dalej tak będzie to naprawdę zejdę....
Co do skurczy to ja miewam, ale takie delikatniejsze od czasu do czasu,więc nic Ci Kasia nie doradzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki, niedawno wróciłam od lekarza. Z synkiem wszystko w porządku waży 850g. Narazie jest cały czas główką do góry, więc dlatego ruchów nie czuje tak często. Przytyłam 2 kg,także tragedii nie ma.
mam lekkie zapalenie więc aplikator muszę sobie wstrzyknąc, no i oczywiście dalej musze brac magnez.
Na usg słabo było widać bo cały czas się wiercił. Bardzo sie ciesze ze wszytsko ok. Mykam do pozniej bo zaraz goscie przyjdą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kalais napisał(a):
hej dziewczynki, niedawno wróciłam od lekarza. Z synkiem wszystko w porządku waży 850g. Narazie jest cały czas główką do góry, więc dlatego ruchów nie czuje tak często. Przytyłam 2 kg,także tragedii nie ma.
mam lekkie zapalenie więc aplikator muszę sobie wstrzyknąc, no i oczywiście dalej musze brac magnez.
Na usg słabo było widać bo cały czas się wiercił. Bardzo sie ciesze ze wszytsko ok. Mykam do pozniej bo zaraz goscie przyjdą

super że wszystko gra! synek waży już konkretnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Dostałam właśnie do opieki syna sąsiadki (8lat), szatan jakich mało....u mnie jest grzeczny, bo wie że nie ma żartów, ale jak tylko oni się pojawiają na horyzoncie to mu rogi rosną (bo wie, że wszystko mu wolno).
Sasiadka z mamą musiała jechać do szpitala, jej mąż w pracy, więc mi przypadło w udziale zajmowanie sie tym czortem 🙂
Ale kompa sobie przyniósł, i rżnie w jakąś grę 🙂

pewnie smrodek chowany bezstresowo 😮 😮 😮I takie to wyrasta 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):

Co do skurczy to ja miewam, ale takie delikatniejsze od czasu do czasu,więc nic Ci Kasia nie doradzę...


ja dzis mam je wyjątkowo często.Zauwazyłam, że jak tylko wejde z dołu na 2 pietro po schodach to mnie łapie. Obstawiam też koktajl mleczny z truskawek, bo mleko działa wzdymająco, więc moze to to. Nie wiem. Dzis się oszczędzam, pierdziele, nic nie robie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Agamu napisał(a):

Co do skurczy to ja miewam, ale takie delikatniejsze od czasu do czasu,więc nic Ci Kasia nie doradzę...


ja dzis mam je wyjątkowo często.Zauwazyłam, że jak tylko wejde z dołu na 2 pietro po schodach to mnie łapie. Obstawiam też koktajl mleczny z truskawek, bo mleko działa wzdymająco, więc moze to to. Nie wiem. Dzis się oszczędzam, pierdziele, nic nie robie 🙂

popieram! lenistwo powinno być teraz naszą zaletą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny!Ja padam na pysk już nic nie robie wzięłam się w ramach wolnego za przetwory tzn.kompociki i dżemiki z truskawek u mnie taki chic że szkoda gadac nie ma czym oddychac dziewczyny miała któraś z was owsiki w ciąży?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Agamu napisał(a):

Co do skurczy to ja miewam, ale takie delikatniejsze od czasu do czasu,więc nic Ci Kasia nie doradzę...


ja dzis mam je wyjątkowo często.Zauwazyłam, że jak tylko wejde z dołu na 2 pietro po schodach to mnie łapie. Obstawiam też koktajl mleczny z truskawek, bo mleko działa wzdymająco, więc moze to to. Nie wiem. Dzis się oszczędzam, pierdziele, nic nie robie 🙂

Kasiek,lepiej sobie dzis odpusc Kochanienka,bo to nie zarty...kazdy skurcz dla nas jest jednak stresem..mnie niekiedy jak dopadnie to tez isc nie moge,tip-topkami ide..na dole z prawej,badz lewej strony...wtedy faktycznie nic nie robic,kladz sie i wypoczywaj ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Agamu napisał(a):

Co do skurczy to ja miewam, ale takie delikatniejsze od czasu do czasu,więc nic Ci Kasia nie doradzę...


ja dzis mam je wyjątkowo często.Zauwazyłam, że jak tylko wejde z dołu na 2 pietro po schodach to mnie łapie. Obstawiam też koktajl mleczny z truskawek, bo mleko działa wzdymająco, więc moze to to. Nie wiem. Dzis się oszczędzam, pierdziele, nic nie robie 🙂

popieram! lenistwo powinno być teraz naszą zaletą 😜

pieknie ujęte !!!! 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
mam stresa przed jutrem boje sie co na te moje wyniki powie 😞

Nie martw sie Marta,bedzie dobrze,zapisze Ci ewentualnie zelazo ,albo jakies inne suplementy i bedzie git..dolaczysz do nas anemiczek 😉 😜-czego Ci nie zycze oczywiscie,ale to nie koniec swiata,w ciazy to norma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jastin203 napisał(a):
Witajcie dziewczyny!Ja padam na pysk już nic nie robie wzięłam się w ramach wolnego za przetwory tzn.kompociki i dżemiki z truskawek u mnie taki chic że szkoda gadac nie ma czym oddychac dziewczyny miała któraś z was owsiki w ciąży?

ozesz Ty !!nie gadaj ,ze Cie dopadly owsiki???ja nie mialam w ciazy,ale kiedys moja mala chyba z przedszkola przytargala..okropne to kurestwo,mialam to i powiem,ze mile to nie bylo 😮Cala rodzina sie leczyla takim paskudnym, gestym gownem zoltym do picia fujjjj
A truskawki to jeszcze niech troszku stanieją ,wtedy bede szalec 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...