Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Brzuszki, proszę niech któraś z Was podrzuci mi swój nr telefonu, bo coś mam złe przeczucia co do jutrzejszej wizyty...A oprogramowanie w telefonie pozwala mi tylko czytać forum - nic nie mogę odpisać 😞

Ja Ci prześlę mój na maila za chwilę 🙂
poszło 🙂 Ale na pewno będzie wszystko dobrze, Iwonka nie martw się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

letka82 napisał(a):
Brzuszki, proszę niech któraś z Was podrzuci mi swój nr telefonu, bo coś mam złe przeczucia co do jutrzejszej wizyty...A oprogramowanie w telefonie pozwala mi tylko czytać forum - nic nie mogę odpisać 😞
Iwonka jak cos to pisz do mnie 🙂Nie pekaj bedzie git!:* 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Brzuszki, proszę niech któraś z Was podrzuci mi swój nr telefonu, bo coś mam złe przeczucia co do jutrzejszej wizyty...A oprogramowanie w telefonie pozwala mi tylko czytać forum - nic nie mogę odpisać 😞
669541887 Iwonka jak cos to pisz do mnie 🙂Nie pekaj bedzie git!:* 😘 😘 😘 😘

Dzięki Asiu!! Jakby co to będę przez Ciebie kontaktowała się z Brzuchem 🙂 Będziesz medium 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Den, Dobry Den, Tu Wasza Aniaaaa Hello, Hello 😁

My już wstałyśmy..zjadłyśmy śniadanko 😁 i idziemy dalej spać 😎 Dzisiaj idziemy na usg o 14:30 już nie moge sie doczekać 🙂 Ale jakoś też mam stresa nie wiem czemu 😮 mam nadzieje,że minie i wszystko będzie ok...
Do później Kochane 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
U mnie zapowiada się piękna pogoda. Pół nocy nie spałam, moja siostra Zgaga zawsze jest ze mną. Poza tym moja córka właśnie szykuje się na egzamin na prawo jazdy a ja się zaczynam okropnie denerwować. Moje maleństwo też wariuje w brzuchu bo chyba wyczuwa moje podenerwowanie.
Buziaczki brzucholki i pięknego dnia Wam życzę 🙂) 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc, powiem Wam, że w nocy obudziłam się wyspana patrze na zegarek, a tu 23.40 i pózniej nie mogłam już zasnąc i tak do rana, okropna noc. Zbieram się i jadę do ZUSU i ciekawa jestem co mi powiedzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Córcia właśnie wyszła i już nie mogę sobie miejsca znaleźć. Oj będzie nerwówka.
Skończyłam wczoraj szycie pościeli do łóżeczka i ochraniacza na szczebelki. Łóżeczko dostałam więc za całość nie zapłaciłam ani złotówki 🙂 🙂 🙂 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/zdjecie017c.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/8871/zdjecie017c.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki!
Aguś super wyszło!!! jestem pod wrażeniem 🙂
trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, oby były przyjemnością a napewno tak będzie 🙂
mnie w nocy też budziła zgaga a nad ranem skurcz łydki... powoli zaczynam mieć dość...
odezwę się później, miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to przyłaczam sie do narzekac mi z kolei ciezko znależć pozycję do spania w nocy mały mnie obudził wszedl mkiędzy zebra i tchu mi zabrakło,co sie przekręce mam wrazenie ze go zgnatam 😞

Aga super to łóżeczko masz talent 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja wszystkie piękne brzuchate kobitki.
Powodzenia dla wszystkich mam mających dziś wizyty, miłego podglądania maluszków 🙂 🙂 🙂
Noc prawie przespana nie spałyśmy od 4.00 czyli nie jest źle 🙂 🙂 🙂, padłyśmy po dniu słoikowym z ogórkami 43 szt. słoja odstawione na miejsce. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny 🙂 u mnie pochmurno i nie za ciepło 🥴 noc dość przespana nie licząc wędrówek do WC 🙃 😉
Gusia super łóżeczko 😁 😁 😁 😁 😁 sprytna bestia z Ciebie 😁 🤪
Iwonko i Ania czekamy na relację z wizyty 🙂 na pewno będzie ok !!!
co do butelek ja mam avent , wszyscy chwalą więc spróbuję i ja 🙂 😁
rano tak leżałam i myślałam nad napisem na pościel i mogło by być "ja tutaj rządzę" 🤪 😁 😁 😁 tak jak na tych bodziakach 😁 podpowiedzcie coś laski bo chciałam zamówić już tą pościel ??
http://allegro.pl/11-el-posciel-z-aplikacja-120x90-cztery-gratisy-i1641178976.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem i ja 🙂
Już po zaniesieniu moczu i upuszczeniu krwi, wyniki po 14 mam nadzieję że nic tam się nie porobiło złego 🙂 A w piątek mamy wizytę, już sie nie mogę doczekać 🙂
Gusia pięknie wygląda to łóżeczko 🙂
Iwona i Ania, wszystko będzie dobrze! Trzymamy kciuki i czekamy na wieści 🙂 🙂 🙂
Asia "ja tu rządzę" myślę że jest trafione 🙂
Aga Czarna napisała, że była dziś na kontroli w szpitalu, że wszystko oki, że Mała waży prawie 1700,że zrobili jej przepływy i sprawdzili roszczep. Wszystko jest w jak najlepszym porządeczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie nadrobiłam Was a tu nikogo 🤢 🤢 tak w ogóle to dzień dobry 🙂 Gusia pościel super, szkoda,że nie mam maszyny, sama bym coś z chęcią stworzyła 😉 jaka później satysfakcja 😎
Wszystkie dziewczyny, które maja dziś wizyty- trzymam kciuki!
Ja do doktorka wybieram się w piątek i wiem, że od tej wizyty bedzie robił mi ktg 🙂 ciekawe kiedy kolejne usg bo jak za długo nie mam to zaczynam sie denerwować 🤢 ale to już chyba tak jest z nami 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Córcia zdała egzamin na prawko!!!!!!
Przysnęło mi się i właśnie wstałam. Powiedzcie mi czy Wy też tak macie. Mały naparza mi w żołądek i normalnie wymiotuję. Okropne. Jest tak wysoko, że wszystko co zjem ląduje w ubikacji. Tak mam od 5 dni. Koszmar normalnie. Żebra poobijane , żołądek skopany,cały brzuch żyje własnym życiem. Oj.... a to jeszcze ponad dwa miesiące do końca. Chyba jakiś bokser albo piłkarz z niego będzie, bo to co on wyprawia to po prostu kosmos.
Lecę teraz coś zrobić na obiadek. Chyba będą kopytka z gulaszem.
Buziaczki i do potem. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Właśnie nadrobiłam Was a tu nikogo 🤢 🤢 tak w ogóle to dzień dobry 🙂 Gusia pościel super, szkoda,że nie mam maszyny, sama bym coś z chęcią stworzyła 😉 jaka później satysfakcja 😎
Wszystkie dziewczyny, które maja dziś wizyty- trzymam kciuki!
Ja do doktorka wybieram się w piątek i wiem, że od tej wizyty bedzie robił mi ktg 🙂 ciekawe kiedy kolejne usg bo jak za długo nie mam to zaczynam sie denerwować 🤢 ale to już chyba tak jest z nami 🤔

Ja ktg mam już od ostatniej wizyty. Teraz też w piątek idę na kolejną wizytę-ktg,przegląd podwozia i usg 🙂 Ciekawe ile waży moje Maleństwo 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Właśnie nadrobiłam Was a tu nikogo 🤢 🤢 tak w ogóle to dzień dobry 🙂 Gusia pościel super, szkoda,że nie mam maszyny, sama bym coś z chęcią stworzyła 😉 jaka później satysfakcja 😎
Wszystkie dziewczyny, które maja dziś wizyty- trzymam kciuki!
Ja do doktorka wybieram się w piątek i wiem, że od tej wizyty bedzie robił mi ktg 🙂 ciekawe kiedy kolejne usg bo jak za długo nie mam to zaczynam sie denerwować 🤢 ale to już chyba tak jest z nami 🤔

Ja ktg mam już od ostatniej wizyty. Teraz też w piątek idę na kolejną wizytę-ktg,przegląd podwozia i usg 🙂 Ciekawe ile waży moje Maleństwo 🙂 🙂


a czy przy ktg mierzy cos jeszcze oprócz bicia serduszka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Agamu napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Właśnie nadrobiłam Was a tu nikogo 🤢 🤢 tak w ogóle to dzień dobry 🙂 Gusia pościel super, szkoda,że nie mam maszyny, sama bym coś z chęcią stworzyła 😉 jaka później satysfakcja 😎
Wszystkie dziewczyny, które maja dziś wizyty- trzymam kciuki!
Ja do doktorka wybieram się w piątek i wiem, że od tej wizyty bedzie robił mi ktg 🙂 ciekawe kiedy kolejne usg bo jak za długo nie mam to zaczynam sie denerwować 🤢 ale to już chyba tak jest z nami 🤔

Ja ktg mam już od ostatniej wizyty. Teraz też w piątek idę na kolejną wizytę-ktg,przegląd podwozia i usg 🙂 Ciekawe ile waży moje Maleństwo 🙂 🙂


a czy przy ktg mierzy cos jeszcze oprócz bicia serduszka?

bicie serduszka,zapisuje ruchy dziecka i skurcze macicy. I tak fajnie słychać, jak Maluszek pływa i się rusza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Agamu napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Właśnie nadrobiłam Was a tu nikogo 🤢 🤢 tak w ogóle to dzień dobry 🙂 Gusia pościel super, szkoda,że nie mam maszyny, sama bym coś z chęcią stworzyła 😉 jaka później satysfakcja 😎
Wszystkie dziewczyny, które maja dziś wizyty- trzymam kciuki!
Ja do doktorka wybieram się w piątek i wiem, że od tej wizyty bedzie robił mi ktg 🙂 ciekawe kiedy kolejne usg bo jak za długo nie mam to zaczynam sie denerwować 🤢 ale to już chyba tak jest z nami 🤔

Ja ktg mam już od ostatniej wizyty. Teraz też w piątek idę na kolejną wizytę-ktg,przegląd podwozia i usg 🙂 Ciekawe ile waży moje Maleństwo 🙂 🙂


a czy przy ktg mierzy cos jeszcze oprócz bicia serduszka?

bicie serduszka,zapisuje ruchy dziecka i skurcze macicy. I tak fajnie słychać, jak Maluszek pływa i się rusza 🙂


zawsze to cos jak nie ma usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super że u Agi ok 🙂 dobrze że napisała 🙂
Gusia pogratuluj córze 🙂 a z tymi wymiotami to faktycznie nie miła sprawa 🥴 🥴 🥴 ja narzekam na żebra bo mam takie wrażenie jakby mi się coś pod nie wrzynało i nie dam rady siedzieć wtedy 😮 😮 😮 i spać na prawym boku bo mnie mega gniecie.
Ja ktg zaczynam od 34/35 tygodnia w szpitalu w którym będę rodzić więc w końcu go oglądnę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...