Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
ostatnio czesto sie stresuje moze tez od tego mnie boli 😞 w czwartek ide do ginekologa to sie dowiem co i jak. nawet chodzic za duzo nie moge bo to bok boli lub brzuch



ja wizyte dopiero za 3 tyg. mam 🤢


ale na pocieszenie już troszkę minęło od ostatniej 🙂 szybko zleci 🙂 najważniejsze, że wszystko jest ok


No minęło już 2 tyg..Na szczęście nic sie złego nie dzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
ostatnio czesto sie stresuje moze tez od tego mnie boli 😞 w czwartek ide do ginekologa to sie dowiem co i jak. nawet chodzic za duzo nie moge bo to bok boli lub brzuch


mnie też często boli brzuch, a gdy pójdę na spacer to już w ogóle mnie boli 😞 i mam skurcze miednicy z prawej strony. Jednak myślę, że lepiej jak poradzisz się lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
powiedzcie mi , to prawda ze seks wywoluje porod/? myslalam ze to takie zarty!!


orgazm powoduje skurcze macicy co może przyśpieszyć poród


czyli co od dzis zero seksu??? czy to jeszcze nie dziala?


hehe jak Ci lekarz nie zabronił to nie musisz sobie przyjemności odmawiać 🙃




nic nie mowil, ale laski cos o spermie pisaly, ze wywoluje skurcze


nie panikuj 😉 jak lekarz nic nie mówił to nie ma się co obawiać na zapas 🙂


szczerze nie panikuje, tylko jestem ciekawa. Mój malutki Pawełek nie lubi seksu mamusi i tatusia, ja nie mam orgazmów ( nic mi skurczy nie wywoła 😜), więc tego nie robimy!! męża muszę inaczej zabawiać 😁 tylko jestem ciekawa od kiedy nie można się kochać 🙂


Też szukałam dzisiaj informacji w necie na ten temat czy można czy nie 😁 😁 i do kiedy ..


popatrz jaka zainteresowana!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anczess napisał(a):
hej dziewczyny 🙂

jakoś ostatnio nie mogę długo przy komputerze siedzieć wiec nie wiem czy już poruszałyście ten temat na forum czy jeszcze nie. Chodzi o to czy zaczęłyście już prać ciuszki dla bobasa. Mi się strasznie dłuży i nie mogę się doczekać porodu więc się zastanawiam, czy już zacząć pranie czy jeszcze poczekać. Nie chcę żeby się zakurzyły albo zebrały bakterie. Co sądzicie na ten temat?


Niektóre Dziewczyny już prały i prasowały..ale ja mam jeszcze troszke czasu..więc na razie daje sobie spokój..w razie czego Mama mi pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
powiedzcie mi , to prawda ze seks wywoluje porod/? myslalam ze to takie zarty!!


orgazm powoduje skurcze macicy co może przyśpieszyć poród


czyli co od dzis zero seksu??? czy to jeszcze nie dziala?


hehe jak Ci lekarz nie zabronił to nie musisz sobie przyjemności odmawiać 🙃




nic nie mowil, ale laski cos o spermie pisaly, ze wywoluje skurcze


nie panikuj 😉 jak lekarz nic nie mówił to nie ma się co obawiać na zapas 🙂


szczerze nie panikuje, tylko jestem ciekawa. Mój malutki Pawełek nie lubi seksu mamusi i tatusia, ja nie mam orgazmów ( nic mi skurczy nie wywoła 😜), więc tego nie robimy!! męża muszę inaczej zabawiać 😁 tylko jestem ciekawa od kiedy nie można się kochać 🙂


Też szukałam dzisiaj informacji w necie na ten temat czy można czy nie 😁 😁 i do kiedy ..


popatrz jaka zainteresowana!!


tak jak już pisałam "jak najdzie ochota to i pies kota wyłomota" 😜 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was moje drogie!

Jakies "newsy" od Karolinki??

Piszecie o lewatywach i tego typu .. ja wam powiem, ze jak bedziecie mialy zrobic pod siebie to i tak zrobicie ( wiem strasznie brzmi) ale jak sie prze to nie ma sie kontroli nad zwieraczami ) i w tym bolu jest Ci juz wszystko jedno czy sie brzydko powiedziawszy obsrasz czy nie ...

oczewisice jak sie ma czas, to dobrze kilka dni przed terminem porodu jesc cos lekkiego i starac sie wyprozniac jak najczesciej...

Kurde ale wyklad dalam heheh
A tak wogole to jak wam mija dzionek ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
powiedzcie mi , to prawda ze seks wywoluje porod/? myslalam ze to takie zarty!!


orgazm powoduje skurcze macicy co może przyśpieszyć poród


normalnie ryje ze smiechu!!!!!!!!1111111 😁 😁 😁 😁 😁 😁

czyli co od dzis zero seksu??? czy to jeszcze nie dziala?


hehe jak Ci lekarz nie zabronił to nie musisz sobie przyjemności odmawiać 🙃




nic nie mowil, ale laski cos o spermie pisaly, ze wywoluje skurcze


nie panikuj 😉 jak lekarz nic nie mówił to nie ma się co obawiać na zapas 🙂


szczerze nie panikuje, tylko jestem ciekawa. Mój malutki Pawełek nie lubi seksu mamusi i tatusia, ja nie mam orgazmów ( nic mi skurczy nie wywoła 😜), więc tego nie robimy!! męża muszę inaczej zabawiać 😁 tylko jestem ciekawa od kiedy nie można się kochać 🙂


Też szukałam dzisiaj informacji w necie na ten temat czy można czy nie 😁 😁 i do kiedy ..


popatrz jaka zainteresowana!!


tak jak już pisałam "jak najdzie ochota to i pies kota wyłomota" 😜 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
dzisiaj ostatni dzien w tczewie jestem a jutro wracam do szczecina tak srednio sie ciesze tutaj szybko czas mi leci a tam sie dluzy


Ja mam nadzieje,że jak pójde do lekarza,to termin z usg sie potwierdzi zawsze to lepiej mieć świadomość że termin jest na 17 a nie na 28 września 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
O a ja mam też pytanie..drastyczne ale musze je zadać 😮

Czy jak sie wypróżniacie to czasami zaboli Was katarzyna?takie uczucie kłucia..czy tylko ja tak mam 😮


ja nic takiego nie zauważyłam 🤔


może ja mam za duże ciśnienie ☺️ 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
ostatnio czesto sie stresuje moze tez od tego mnie boli 😞 w czwartek ide do ginekologa to sie dowiem co i jak. nawet chodzic za duzo nie moge bo to bok boli lub brzuch

Kochana poczytaj nas ..codziennie kazda pisze ,ze cos boli,ze cos uciska ..teraz niestety juz tak jest i bedzie ...dol brzucha boli ,bo mala glowka naciska (pytalam lekarza -to spytal czy to moja pierwsza ciaza..heheh ale jak oznajmilam ze rodzilam 7lat temu to sie nie zdziwil,stwierdzil,ze to tak jakby pierwsza ciaza hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka
kochana pisalas cos o pierogach z kurkami...zaintrygowalo mnie to bardzo,bo pierwsze slysze o takich..jak robilas farsz???? normalnie podsmazyc z cebulka na patelni ,czy odgotowac ,zmielic i cebulka do tego???jak to wyglada?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata przeraziłaś mnie swoją opowieścią. Matulko co za lekarz straszyć wymiotami kałem 😮 w życiu takich bajek nie słyszałam 🤔 grożne jest zaparcie bo może powstać stan zapalny co najwyżej 🤨 toż to daje się pacjentowi środki na wyczyszczenie organizmu w takim wypadku głupota ludzka przeraża 😲 😲 😲
co do seksu w ciąży to rózne są szkoły jedyni zalecają wstrzemięźliwość 6tyg przed porodem i 6 tyg po porodzie inni zalecają seks przed samym terminem i kogo słuchać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka
kochana pisalas cos o pierogach z kurkami...zaintrygowalo mnie to bardzo,bo pierwsze slysze o takich..jak robilas farsz???? normalnie podsmazyc z cebulka na patelni ,czy odgotowac ,zmielic i cebulka do tego???jak to wyglada?


no i zrobilyscie mi smaka !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka
kochana pisalas cos o pierogach z kurkami...zaintrygowalo mnie to bardzo,bo pierwsze slysze o takich..jak robilas farsz???? normalnie podsmazyc z cebulka na patelni ,czy odgotowac ,zmielic i cebulka do tego???jak to wyglada?


no i zrobilyscie mi smaka !!


ja też sie zaśliniłam 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
O a ja mam też pytanie..drastyczne ale musze je zadać 😮

Czy jak sie wypróżniacie to czasami zaboli Was katarzyna?takie uczucie kłucia..czy tylko ja tak mam 😮


ja nic takiego nie zauważyłam 🤔


może ja mam za duże ciśnienie ☺️ 🤪 😁 😁

moze byc 😉 ja tez nie zaobserwowalam takiegoz zjawiska,ale bede bacznie obserwowac jak cos odkryje to dam znac 🙂 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka
kochana pisalas cos o pierogach z kurkami...zaintrygowalo mnie to bardzo,bo pierwsze slysze o takich..jak robilas farsz???? normalnie podsmazyc z cebulka na patelni ,czy odgotowac ,zmielic i cebulka do tego???jak to wyglada?

Kurki ugotować przekręcić przez maszynkę razem z jedną cebulką i potem podsmażyć na oleju żeby tą wodę odparować, sole i piepszem do smaku 🙂
Bardzo dobre moja mama sobie wymyśliła choć to drogie jak się samemu nie nazbiera kurek bo ja zapłaciłam 18zł za 650g kurek wyszło 29 pierogów aż 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
O a ja mam też pytanie..drastyczne ale musze je zadać 😮

Czy jak sie wypróżniacie to czasami zaboli Was katarzyna?takie uczucie kłucia..czy tylko ja tak mam 😮


ja nic takiego nie zauważyłam 🤔


może ja mam za duże ciśnienie ☺️ 🤪 😁 😁

moze byc 😉 ja tez nie zaobserwowalam takiegoz zjawiska,ale bede bacznie obserwowac jak cos odkryje to dam znac 🙂 😉 😁


KONIECZNIE napisz mi smsa jak wyjdziesz z wc 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Agata przeraziłaś mnie swoją opowieścią. Matulko co za lekarz straszyć wymiotami kałem 😮 w życiu takich bajek nie słyszałam 🤔 grożne jest zaparcie bo może powstać stan zapalny co najwyżej 🤨 toż to daje się pacjentowi środki na wyczyszczenie organizmu w takim wypadku głupota ludzka przeraża 😲 😲 😲
co do seksu w ciąży to rózne są szkoły jedyni zalecają wstrzemięźliwość 6tyg przed porodem i 6 tyg po porodzie inni zalecają seks przed samym terminem i kogo słuchać 😮


mogłabym książkę napisać o tej historii 🥴 najważniejsze, ze wszystko sie dobrze kończyło 🙂 a lekarka w sumie chciała dobrze(tylko jej nie wychodziło trochę 😉 ) nie wiedziała co mi jest i na końcu mi napisała skierowanie do szpitala z podejrzeniem sepsy(żeby mnie potraktowali poważnie bo wcześniej byłam dwa razy i mnie odsyłali z jakimis bzdurnymi diagnozami) za co dostałam jeszcze ochrzan od lekarza na izbie przyjęć, że sepsa to zagrożenie życia i kto to napisał!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie003 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka
kochana pisalas cos o pierogach z kurkami...zaintrygowalo mnie to bardzo,bo pierwsze slysze o takich..jak robilas farsz???? normalnie podsmazyc z cebulka na patelni ,czy odgotowac ,zmielic i cebulka do tego???jak to wyglada?


no i zrobilyscie mi smaka !!
hehe dzis jadlam przepyszne z serem i skwareczkami,a w zamrazarce mam z jagodami jeszcze i ruskie 🙂Moja mama z corunia robily hihi 🙂Jak ona pieknie klei pierozki-nawet nie macie pojecia jak milo zjesc coreczki pierozki,takie slady malych łapek ...pysznie i slicznie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka
kochana pisalas cos o pierogach z kurkami...zaintrygowalo mnie to bardzo,bo pierwsze slysze o takich..jak robilas farsz???? normalnie podsmazyc z cebulka na patelni ,czy odgotowac ,zmielic i cebulka do tego???jak to wyglada?

Kurki ugotować przekręcić przez maszynkę razem z jedną cebulką i potem podsmażyć na oleju żeby tą wodę odparować, sole i piepszem do smaku 🙂
Bardzo dobre moja mama sobie wymyśliła choć to drogie jak się samemu nie nazbiera kurek bo ja zapłaciłam 18zł za 650g kurek wyszło 29 pierogów aż 😮

hehhehe o zesz to faktycznie "duzo"wyszlo 😁 😁 😁
ale ja w lasku mieszkam..niewiem jak w tym roku,ale zwykle mam mase grzybow 🙂 uwielbiam zbierac i suszyc i smazyc imarynowac i dusic -w kazdej postaci grzyb u mnie kroluje 🙂 🤪 obdarowalam czesc rodziny i znajomych ,a z zeszlgo rojku mam jeszcze full grzybkow suszonych 🙂Niemal cala jesien i czesc lata suszara chodzi 😁 Moje ludki wlasnie poszly w lasek na rower i moze cosik naniosa ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...