Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
uffff zakupy zrobiłam tzn zamówiłam sprzęt agd 😁a kuźzwa cieżko byo jak psia mać!!!!!!!!!!
upał nie ziemski i do tego głowa mnie boli chyba nadmiar wrażeń bo niby tu zajeam sie agd a o cc myslałam boje sie tego ciecia 😞w sn przynajmniej wiedziałm co mnie czeka ech i pewnie z tydz wczesniej urodze bo przy cc nie trzymaja do 40 tyg .........


a dali Ci juz na 100% do zrozuienia, ze sie nie obroci? bo w 35tc to jeszcze szansa jest jakas 😉 teoretycznie do tego 37... chociaz u mnie sie nie obrocil..


a to nocny marek sie pojawił 😜


nom i zaluje, ze weszlam az , eh... swietowalam z przyjaciolkami urodziny dopiero dzis. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
uffff zakupy zrobiłam tzn zamówiłam sprzęt agd 😁a kuźzwa cieżko byo jak psia mać!!!!!!!!!!
upał nie ziemski i do tego głowa mnie boli chyba nadmiar wrażeń bo niby tu zajeam sie agd a o cc myslałam boje sie tego ciecia 😞w sn przynajmniej wiedziałm co mnie czeka ech i pewnie z tydz wczesniej urodze bo przy cc nie trzymaja do 40 tyg .........


a dali Ci juz na 100% do zrozuienia, ze sie nie obroci? bo w 35tc to jeszcze szansa jest jakas 😉 teoretycznie do tego 37... chociaz u mnie sie nie obrocil..



no ja myśle że byc moze się jeszcze obróci ale to chyba zależy ile dzidzia ma miejsca jak duża jest kruszynka,nic się nie martw bedzie dobrze powiem wam ze mój to bedzie drugi poród i troche schizy sie ma bo wiem już co mnie czeka także ja wolalabym byc w nieswiadomosci jak za pierwszym razem 😮

a to nocny marek sie pojawił 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
to moj ostatni wpis, prosze was dziewczyny o zamalowanie mojej osoby na tabelce na czarno, zycze wam i waszym malenstwom wszystkiego dobrego moja malutka niestety spi glebokim snem i jest juz wysoko w niebie. ciezko mi jest ale musialam napisac bo bez was ciezko mi bylo by przetrwac ciaze. pozdrawiam


JEJKU KOCHANA ...az mnie zamurowało ... strasznie to jest przykre ... ale dla czego jak ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
uffff zakupy zrobiłam tzn zamówiłam sprzęt agd 😁a kuźzwa cieżko byo jak psia mać!!!!!!!!!!
upał nie ziemski i do tego głowa mnie boli chyba nadmiar wrażeń bo niby tu zajeam sie agd a o cc myslałam boje sie tego ciecia 😞w sn przynajmniej wiedziałm co mnie czeka ech i pewnie z tydz wczesniej urodze bo przy cc nie trzymaja do 40 tyg .........


a dali Ci juz na 100% do zrozuienia, ze sie nie obroci? bo w 35tc to jeszcze szansa jest jakas 😉 teoretycznie do tego 37... chociaz u mnie sie nie obrocil..


a to nocny marek sie pojawił 😜


nom i zaluje, ze weszlam az , eh... swietowalam z przyjaciolkami urodziny dopiero dzis. 🙂


idz sie wtulic w mezula bedzie ci dobrze 😘 😘 nie martw sie, uspokoj musimy miec duzo sił w sobie dla naszych malenstw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ah widzicie jak to jest nic nie mozna przewidziec,u mnie w rodzinie jakos ostatnio tak się składa zycie za zycie najpierw jak siostra była w 8 miesiącu ciązy to moja mama zmarła ,teraz jak ja jestme w ciązy to mój tata miał wypadek samochodem i zginał chłopak - motocylista take róznie w życiu sie układa.,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
no życie jest straszne i nie wiadomo co nas czeka... ja mam i tak schizy bo moja mama w 8 miesiącu podczas porodu straciła dzidzie - a odeszły jej w wody w domu ... to było co prawda 30 lat temu ale i tak dla mnie masakra

ah nawet nie myśl o tym ,chodz wiem ze to trudne bo człowiek takie rzeczy ma w głowie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
KURDE ALE DOŁA ZŁAPAŁAM TERAZ NO MASAKRA .... dzień takich dobrych wieści że mamy już dzieciątka pierwsze wrzśniowe ... a tu taka smutna wiadomośc ....

dokładnie... taka wieść na noc...


aż mnie serducho boli taka tragedia ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moj mezus wlasnie ubiera nam pachnącą posciel która dzis wypralam i ja mam czekac zeby wskoczyc =wturlac do wyra, kochany jest naprawde

Spokojnych snów dziewczyny, dobranoc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
uffff zakupy zrobiłam tzn zamówiłam sprzęt agd 😁a kuźzwa cieżko byo jak psia mać!!!!!!!!!!
upał nie ziemski i do tego głowa mnie boli chyba nadmiar wrażeń bo niby tu zajeam sie agd a o cc myslałam boje sie tego ciecia 😞w sn przynajmniej wiedziałm co mnie czeka ech i pewnie z tydz wczesniej urodze bo przy cc nie trzymaja do 40 tyg .........


a dali Ci juz na 100% do zrozuienia, ze sie nie obroci? bo w 35tc to jeszcze szansa jest jakas 😉 teoretycznie do tego 37... chociaz u mnie sie nie obrocil..



powiedziała ze szanse są zerowe po skonczonym 35 tyg a ja mam skonczony 35 tydz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
mężuś w pracy, więc mogę się przytulić ale do poduszki...


no ja chyba też tak zrobię....


Karolinka, a twoj marynarz to juz chyba na dniach wraca co ??


A NO .... JAK DOBRZE PÓJDZIE TO NOC Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK BĘDZIE NASZA ..... 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
a juto czekają mnie sprzątanie , zakupy i gotowanie ... jak nie urodzę to bedzie cud ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...