Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
INFO OD AGI

Nie urodziła jednak, żel który jej dali nie zadziałał, zaraz ma usg i zaobaczą co dalej...no i czekają!!

Pierdzielona polska służba zdrowia!! Nie ma to jak nasze szpitale 😠 😠 😠 😠


o Matko!!!! to juz podchodzi pod maltretowanie ciężarnej!!!! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
INFO OD ASI Z KRAKOWA

\"Mam rozwarcie na około 3cm, po masażu szyjki do 12 powinnam dostać skurczy, dziś albo jutro urodzę,Nie ma na co czekać bo mam za wysokie ciśnienie ii zatrucie. Trzęsę się i zajebiście boję, ale na ten dzień czekałam\"
Pozdrawia nas wszystkie 🙂

Tymek nadchodzi 🤪 🤪 🤪 🤪


🤪 🤪 🤪 🤪 wrzesień ruszył pełną parą 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Kurde ale jestem podekscytowana!! Normalnie najchętniej bym piwa się napiła z tej okazji ☺️ ☺️

hehehe 😁 😁 😁 😁 witajcie Kochane!
Agatka 😘 😘 😘 😘
jasna dupa musze to czyms przegryzc ,zapic bo nie dowierzam!Asia-tak czulam popedzi predko 🙂 wiernie tylko czekala do Wrzesnia-nie zdradzila nas!!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Kurde ale jestem podekscytowana!! Normalnie najchętniej bym piwa się napiła z tej okazji ☺️ ☺️


Ja też choć nie lubię piwa i go nie pijam idę kawkę zapodać ..............

ide z Toba do kuchni 😁 😁 😁 😁 postaw kawe kochana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
AGAMU- super brzuszek i piekny kacik dla Gabi 🤪tez wieczorkiem wstawie fotki ubranego łózeczka i brzuszka- to bedzie tydzien rowny do porodu 😁

Dzięki 🙂 Wczoraj już nie wytrzymałam i łóżeczko musiałam przyodziać 🙂 W końcu gin powiedział, że teraz to już tylko czekać 🙂 🙂 Więc czekam....jak na szpilkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
mph napisał(a):
AGAMU- super brzuszek i piekny kacik dla Gabi 🤪tez wieczorkiem wstawie fotki ubranego łózeczka i brzuszka- to bedzie tydzien rowny do porodu 😁

Dzięki 🙂 Wczoraj już nie wytrzymałam i łóżeczko musiałam przyodziać 🙂 W końcu gin powiedział, że teraz to już tylko czekać 🙂 🙂 Więc czekam....jak na szpilkach 🙂

jasne! ja tez juz ubralam przed wczoraj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
INFO OD ASI Z KRAKOWA

\"Mam rozwarcie na około 3cm, po masażu szyjki do 12 powinnam dostać skurczy, dziś albo jutro urodzę,Nie ma na co czekać bo mam za wysokie ciśnienie ii zatrucie. Trzęsę się i zajebiście boję, ale na ten dzień czekałam\"
Pozdrawia nas wszystkie 🙂

Tymek nadchodzi 🤪 🤪 🤪 🤪


oj, jaka zmiana nagła sytuacji 🙂 czekamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
agmu- czy to nie jest tak, ze powinno sie go postawic na materac? czy wlasnie tak, ze najperw ochraniacz i wcisnac materac?

mysmy wlozyli materac, a poxniej ten ochraniacz i tak lekko go powpychalam w te wolne szczeliny 🙂 tak mi sie jakis stabilniejszy wydaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
mph napisał(a):
agmu- czy to nie jest tak, ze powinno sie go postawic na materac? czy wlasnie tak, ze najperw ochraniacz i wcisnac materac?

mysmy wlozyli materac, a poxniej ten ochraniacz i tak lekko go powpychalam w te wolne szczeliny 🙂 tak mi sie jakis stabilniejszy wydaje 🙂

ja w koncu nie wiedzialam jak zrobic i zrobilam odwrotnie- polozylam jakby na materac, ale nie wiem jak powinno byc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
agmu- czy to nie jest tak, ze powinno sie go postawic na materac? czy wlasnie tak, ze najperw ochraniacz i wcisnac materac?


O kurde o tym nawet nie pomyślałam ????????
Ja chyba dziś nie wyrobię i też zabiorę się za łóżeczka 🙃 🙃 🙃, co prawda remont jeszcze trwa no ale na zewnątrz ............... chyba nie wyrobię.
Dziewczyny kawa zrobiona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
mph napisał(a):
agmu- czy to nie jest tak, ze powinno sie go postawic na materac? czy wlasnie tak, ze najperw ochraniacz i wcisnac materac?


O kurde o tym nawet nie pomyślałam ????????
Ja chyba dziś nie wyrobię i też zabiorę się za łóżeczka 🙃 🙃 🙃, co prawda remont jeszcze trwa no ale na zewnątrz ............... chyba nie wyrobię.
Dziewczyny kawa zrobiona 🙂


jasne! w koncun wrzesien mamy! 🙂
ale z tym ochraniaczem mielismy lamiglowke- poki co zostawilam tak, ze jest jakby na materacu, ale mzoe jeszcze zmienie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
Agamu napisał(a):
mph napisał(a):
agmu- czy to nie jest tak, ze powinno sie go postawic na materac? czy wlasnie tak, ze najperw ochraniacz i wcisnac materac?

mysmy wlozyli materac, a poxniej ten ochraniacz i tak lekko go powpychalam w te wolne szczeliny 🙂 tak mi sie jakis stabilniejszy wydaje 🙂

ja w koncu nie wiedzialam jak zrobic i zrobilam odwrotnie- polozylam jakby na materac, ale nie wiem jak powinno byc 🙂


u mnie łózeczko mąż ubierał a ja prasowałam i jak zakładał ochraniacz to kombinował i słyszałam jak z sypialni komentuje że to chyba nie moze byc na materacu bo za bardzo wystaje powyżej łózeczka, i wcisnął pod materac, teraz jest tak na równi ze szczebelkami i tak chyba powinno być bo wygląda dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia2011 napisał(a):
mph napisał(a):
Agamu napisał(a):
mph napisał(a):
agmu- czy to nie jest tak, ze powinno sie go postawic na materac? czy wlasnie tak, ze najperw ochraniacz i wcisnac materac?

mysmy wlozyli materac, a poxniej ten ochraniacz i tak lekko go powpychalam w te wolne szczeliny 🙂 tak mi sie jakis stabilniejszy wydaje 🙂

ja w koncu nie wiedzialam jak zrobic i zrobilam odwrotnie- polozylam jakby na materac, ale nie wiem jak powinno byc 🙂



u mnie łózeczko mąż ubierał a ja prasowałam i jak zakładał ochraniacz to kombinował i słyszałam jak z sypialni komentuje że to chyba nie moze byc na materacu bo za bardzo wystaje powyżej łózeczka, i wcisnął pod materac, teraz jest tak na równi ze szczebelkami i tak chyba powinno być bo wygląda dobrze 🙂


no wlasnie mi tez lekko wystaje nad lozeczko....wiec moze to powinnam jednak wcisnac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jeszcze nie mam ubranego ochraniacza a materac w foli ale juz robiliśmy próbę generalną 😉 i wkładałam ochraniacz a na górę materac. na SR nam mówili, żeby w łóżeczku nie było rzeczy którymi dzidzia może w nocy się przykryć, położyć sobie na buzi bo może byc nieszczęście 🤔 chodzi głównie o te pierwsze tygodnie.mówili tez, żeby kłaść dziecko tak, żeby nóżkami mogło dotknąć szczebelków bo jeśli dziecko dusi się przez sen to automatycznie wyciąga nóżki i jak się zaprze o szczebelki to się budzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
ja jeszcze nie mam ubranego ochraniacza a materac w foli ale juz robiliśmy próbę generalną 😉 i wkładałam ochraniacz a na górę materac. na SR nam mówili, żeby w łóżeczku nie było rzeczy którymi dzidzia może w nocy się przykryć, położyć sobie na buzi bo może byc nieszczęście 🤔 chodzi głównie o te pierwsze tygodnie.mówili tez, żeby kłaść dziecko tak, żeby nóżkami mogło dotknąć szczebelków bo jeśli dziecko dusi się przez sen to automatycznie wyciąga nóżki i jak się zaprze o szczebelki to się budzi.

ochraniacz i tak jest przywiazany 🙂 o tych szczebelkach dobrze wiedziec. materac moze sobie wyjmijcie iuz i wietrzcie 🙂 kurde to chyba faktycznie moze i wcisne ten ochraniacz do srodka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...