Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tak ta Kasia 🙂 trzymam kciuki za Kasie 😘
qrwa ale jestem podminowana juz ze trzy razy beczałam ,wziełam sie za gotowanie,sprzatanie przygoptowałam sobie ubranie na wyjscie ze szpitaa zeby mój M nie musiał szukac echh jakas ogólnie zestersowana jestem 😞
ciekawe jak tam ZOCHA bo on atezs w szpitalu ?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😘 😘 😘
widzę że Agatka i Asia dzielnie się trzymają 🙃 😁 trzymam kciuki 😘 oby poszło szybko i sprawnie 🙂
a Kasia 1986 pojechała na porodówkę tak ?? 🤔

Leerka ja będę szczepiła na pneumokoki i rotawirus dlatego że co tydzień będę w szpitalu i będzie miał styczność z innymi dziećmi i czeka nas zabieg 🤨 więc jest to konieczne .
Uciekam na polko z Tymonkiem 🙂 trzeba korzystać z pogody 🙂 będę potem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurna ale sie nałaziłam 🤪jakby poród zależał od zrobionych kilometrów to już na porodówkie bym jechała 😁 😁 Ale niestety u mnie to nie działa 😁 😁 MAM FOCHA NA KAŚKE,BO SIE WYŁAMAŁA 🤪 😁 😁 Trzymam za Nią kciuki 😘 😘i za Agatke i za Asie i za wszystkie Dziewuszki oczywiście też !! 😘 😘

LUIZAAAA gdzie jesteśśśśś? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie, ze mozna jesc lody 🙂
Info od Kasi 1986 🙂 :
o 11 22 napisala, ze przyjeli ja na porodowke i miala 3,5 cm rozwarcia.
Teraz dostalam info i fotke. Sprobuje wam pozniej wstawic:

Dzis o 13 28 na świat przyszedl nasz Michałek. Ma 57cm dlugosci i wazy 3620g. Porod niecale 2h....

Szczesciata 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Pewnie, ze mozna jesc lody 🙂
Info od Kasi 1986 🙂 :
o 11 22 napisala, ze przyjeli ja na porodowke i miala 3,5 cm rozwarcia.
Teraz dostalam info i fotke. Sprobuje wam pozniej wstawic:

Dzis o 13 28 na świat przyszedl nasz Michałek. Ma 57cm dlugosci i wazy 3620g. Porod niecale 2h....

Szczesciata 😁



ALE SUPER!!!! POGRATULUJ JEJ OD NAS 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Dorcia na kiedy masz wyznaczoną CC ? w piątek miałaś wizytę o ile się nie mylę 🤨 🤔 kurczę nie na bieżąco jestem z Wami i nie wiem co jest grane na brzuszku 🤔 🤨


Asiu w poniedziałek jadę d spzitala i pewnei mnie tam zostawia iwiec albo Mateuszek będzie z nami juz w poniedziałek albo we wtorek 🙂boje sie a zarazem ciesze jak chollera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Pewnie, ze mozna jesc lody 🙂
Info od Kasi 1986 🙂 :
o 11 22 napisala, ze przyjeli ja na porodowke i miala 3,5 cm rozwarcia.
Teraz dostalam info i fotke. Sprobuje wam pozniej wstawic:

Dzis o 13 28 na świat przyszedl nasz Michałek. Ma 57cm dlugosci i wazy 3620g. Porod niecale 2h....
ALE SUPER 🙂 POGRATULUJ JEJ KONIECZNIE JUPIIIII
KURCZE A KTO UZUPEŁNIA TABELKĘ?????
Szczesciata 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Ania przepraszam ale nie moge znalesc o co sie pytałas odnosnie cc, powtorz pytanie ..


1. jak wygłąda wasz połóg po cc? czy jest mniej intensywny niż myślałyście? - ja mam taki jakby słaby okres , koleżanka co leżała ze mną też tak miała, ale nie mam pewności czy to normalne?
2. czy boli was krzyż po znieczuleniu?
3. jak rana, czy jak wstajecie rwie was niemiłosiernie? ja aż czasami wyję z bólu, jak rozchodzę czuję się jakbym nie była cięta, ale wstawanie i siedzenie w złej pozycji jest dla mnie udręką.

Czekam na odp od wszystkich lasek od cc!! 😘

Co do 1) ja myslałam ze bedzie tego wiecej , ale powim Ci ze dopiero od wczoraj jakos mi intensywnij leci , na poczatku mogłam wkładki nosci , a teraz powiem Ci ze troszku leci
Co do boli kregosłupa po znieczuleniu , ja nic nie czuje zadnego bolu ....
Jezeli chodzi o rane to tylko jak rano wstaje po nocy to mnie rwie a tak jest calkiem dobrze , nie mam problemow ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
WIADOMOSC OD KASI
DZIS O 13.28 NA ŚWIAT PRZYSZEDŁ NAS SYN MICHAŁEK 🙂, MA 57 CM 🙂DŁUGOŚCI I WAZY 🙂3620G , PORÓD TRWAŁ NIECAŁE 2H


🤪 🙃 SUPER kolejne wrześniowe maleństwo 😁 😁 😁 GRATULACJE DLA KASI 😘 😘 😘
fajnie że poszło jej expresem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Dorcia na kiedy masz wyznaczoną CC ? w piątek miałaś wizytę o ile się nie mylę 🤨 🤔 kurczę nie na bieżąco jestem z Wami i nie wiem co jest grane na brzuszku 🤔 🤨


Asiu w poniedziałek jadę d spzitala i pewnei mnie tam zostawia iwiec albo Mateuszek będzie z nami juz w poniedziałek albo we wtorek 🙂boje sie a zarazem ciesze jak chollera 🙂


nie ma co się bać 😁 na pewno dzielnie zniesiesz CC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Asia mam nadzieje ze dzielnie tyle ze ja samego szpitala sie boje jak diabel świeconej wody he he


to tak jak ja 😜 nie tak porodu sie bałam jak pobytu , ale ogólnie byłam bardzo zadowolona z warunków i personelu także będę każdej polecała ten szpital 🙂 . Ile trzymają po CC ? tam gdzie ja byłam 3 doby i do domku 🙂 chyba że coś się działo nie tak to dłużej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia mam nadzieje ze dzielnie tyle ze ja samego szpitala sie boje jak diabel świeconej wody he he


to tak jak ja 😜 nie tak porodu sie bałam jak pobytu , ale ogólnie byłam bardzo zadowolona z warunków i personelu także będę każdej polecała ten szpital 🙂 . Ile trzymają po CC ? tam gdzie ja byłam 3 doby i do domku 🙂 chyba że coś się działo nie tak to dłużej


Dziewuszki i ja sie zapisuje do Kobiet które boją sie szpitali 😁 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...