Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej hej 🙂

Doris5969 napisał(a):
juz sobie poczytałam o tabletkach dla karmiacych mam i ja raczej z tego skorzystam 🙂


ja też będę brała tabsy, chyba Azalię mi gin przepisze.
A wogóle to wczoraj próbowalismy "ten teges" ☺️ i było nawet ok 🙂 po porodzie śladu już u mnie nie ma, wszystko się zagoiło więc postanowilismy zadziałać, a co! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doczytałam, że rozmawiałyście o szczepionkach - ja szczepię tymi 5 w 1 ale żadnych pneumokoków i rotawirusów nie będę dawała bo rozmawiałam o tym z teściową i te szczepionki są tylko na jeden rodzaj wirusów, a ogólnie jest dużo tego paskudztwa i mozna zachorować akurat na to, na co szczepionka nie działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czy jak sciagam 40 ml z jednego cyca to duzo czy mało??

Ja ściągam w porywach 30 z dwóch!!! 🤢 🤢 🤢


hmmm no tak ale Ty Agatka sztucznym dokarmiasz ,ale ja ściagnelam 40 jak Mati wstanie to mu dam zobacze czy sie naje bo jak bym jeszcze pompowala to wiecej bym sciagnela ale łapy mnie juz bola .A swoaj droga to mój synus ma dzisiaj wene do spania bo od rana mam sporo czasu dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czy jak sciagam 40 ml z jednego cyca to duzo czy mało??

Ja ściągam w porywach 30 z dwóch!!! 🤢 🤢 🤢


hmmm no tak ale Ty Agatka sztucznym dokarmiasz ,ale ja ściagnelam 40 jak Mati wstanie to mu dam zobacze czy sie naje bo jak bym jeszcze pompowala to wiecej bym sciagnela ale łapy mnie juz bola .A swoaj droga to mój synus ma dzisiaj wene do spania bo od rana mam sporo czasu dla siebie 🙂

Moja pije rowne 50 na 1 raz jak sciagalam tyle pila teraz juz cyca ciagnie wiez moze ci styknie jak je ciut mniej
wlasnie dlatego balam sie recznego laktatora bo moje nadgarstki są kiepskie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam problem z tym sciaganiem..
bo jak chce sciagnac to ledwo co do 20 dobije.. tylko że nigdy nie sciagalam jeszcze przed karmieniem *(no raz po calej nocy odpoczynku ciagnelam 100ml i nakarmilam mala cyckiem ale to cala noc nie karmilam ) a mala jak pije z cycka to sie najada z jednego i przybiera na wadze bo sie z nia waze co jakis czas.. takze to chyba tez roznie bywa moze z cycka pija mniej? lub wiecej wyciagnie niz laktator sama nie wiem.
a ja dzis mialam kryzys po tym jak rano wma napisalam ze mala placze to uspokila sie dopiero godiznke temu.. normalnie mialam juz dosc do tego bardzo boli mnie kregoslup od schylania sie do kojca i na przewijak rece od noszenia jej w foteliku z 4 pietra do garazu i nogi od lażenia.. 😞
a poza tym zjadłam kawałek zapiekanki i zobaczymy czy bedzie sie darła czy jej nie zaszkodzi, mam troche stracha po dzisiejszej akcjii 🥴 nie zniose wiecej ryku dzis 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czy jak sciagam 40 ml z jednego cyca to duzo czy mało??


No widze że ściągamy tego mleka litrami hee ja też tylko tyle ściągam oj maleńko ... bo mój mały już zjada 90 ml na raz z apetytem ... a ja dymam tym laktatorem cały dzień by nazbierac na jeden posiłek jego ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
juz sobie poczytałam o tabletkach dla karmiacych mam i ja raczej z tego skorzystam 🙂
udao mi sie pazur pomalowac juppi od razu lepiej sie czuje 🙂
Letka ja pod koniec ciąży tez miałam świetna antykoncepcje w postaci brzuchala 😜


hehe u mnie brzuchal nie dzialal 😁 ale tez nie chcialam, zeby dzialal 🤪
teraz narazie tak, jak nie planujesz, bo wiadomo, ze tabletki musza byc przepisane.. ale ja chyba chce zastrzyk 😉 ide w pon albo wt to juz sie dowiem od gina 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
A ja mam problem z tym sciaganiem..
bo jak chce sciagnac to ledwo co do 20 dobije.. tylko że nigdy nie sciagalam jeszcze przed karmieniem *(no raz po calej nocy odpoczynku ciagnelam 100ml i nakarmilam mala cyckiem ale to cala noc nie karmilam ) a mala jak pije z cycka to sie najada z jednego i przybiera na wadze bo sie z nia waze co jakis czas.. takze to chyba tez roznie bywa moze z cycka pija mniej? lub wiecej wyciagnie niz laktator sama nie wiem.
a ja dzis mialam kryzys po tym jak rano wma napisalam ze mala placze to uspokila sie dopiero godiznke temu.. normalnie mialam juz dosc do tego bardzo boli mnie kregoslup od schylania sie do kojca i na przewijak rece od noszenia jej w foteliku z 4 pietra do garazu i nogi od lażenia.. 😞
a poza tym zjadłam kawałek zapiekanki i zobaczymy czy bedzie sie darła czy jej nie zaszkodzi, mam troche stracha po dzisiejszej akcjii 🥴 nie zniose wiecej ryku dzis 🤨


wiadomo, ze laktator wyciagnie mniej niz dziecko.. poza ty przy cycku dziecko zje tyle ile na dana chwile mu potrzeba, dlatego tak wisza, bo zaraz znowu sa glodne a z butli jest duzo i naraz 😁
ale mala ma kolki? czy po prostu tak krzyczy? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my po dłuuugim spacerze i potem na tarasie Tymonek spał 🙂 nawet mi się udało przysnąć na leżaczku ... dobre i 20min od razu się człowiek lepiej czuję 😁
Co do antykoncepcji to ja mam wizytę za 2 tygodnie i będę chciała tabletki , mi mineło 4 tygodnie połogu i korci mnie na jakiś sex heh ale się boje ☺️ 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
my po dłuuugim spacerze i potem na tarasie Tymonek spał 🙂 nawet mi się udało przysnąć na leżaczku ... dobre i 20min od razu się człowiek lepiej czuję 😁
Co do antykoncepcji to ja mam wizytę za 2 tygodnie i będę chciała tabletki , mi mineło 4 tygodnie połogu i korci mnie na jakiś sex heh ale się boje ☺️ 😮


ja nawet sie nie bede przyznawac kiedy, powiem tylko, ze nie dotryzmalismy ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
witam wszystkie wrzesniowe mamusie 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


ooo dzien dobry!!! i jak tam?

dopiero znalazłam chwilke zeby zajrzec ,mala troche daje poalic ,jakos sie nie moge zorganizowac ze wszystkim


Violka koniecznie napisz co u Was ? jak samopoczucie Niuni i Twoje ? no i jak poród 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
A dziewczyny powiedzcie !!! Jak jest z tymi witaminami ? K i D ??? jak karmie tym mlekiem sztucznym , i dokarmiam cycem to muszę je dawac , bo juz nie wiem co pytam pediatre albo połozna to kazdy co innego mówi na ten temat ??? a jak Wy robicie z tymi witaminami ????


moj dostanie raz czasem butelke z mm, zeby sie nie denerwowal wtedy, jak mu odciagam swoje 😁 i wtedy nie podaje k+D ale normalnie podaje, bo karmie glownie piersia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
hej laseczki!!

Jak sie dzis macie.. mnie bierze nerwowka wiedzac, ze jutro ide na wywolanie..
a wczoraj mi chyba zaczal czop odpadac, bo wylazla ze mnie "meduza" co prawda nie wielka ale galaretowate ( dwa razy) tyle ze bez krwi...

TRZYMAM KCIUKI KOCHANA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...