Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

jastin203 napisał(a):
anczess napisał(a):
jastin203 napisał(a):
http://allegro.pl/m-lekki-szlafrok-szlafroki-do-szpitala-i-domu-i1526144066.html
http://allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazowa-do-karmienia-l-xl-i1523042701.html

Właśnie kurier mi przywiózł zerknijcie.


koszula i szlafrok fajne 🙂 tylko te guziki wydają mi się mało praktyczne... Według mnie lepiej gdyby były to napy 🙂



Powiem wam że nawet łatwo się odpinają te guziczki ja kupiłam je szczególnie do szpitala bo w domku śpie bardziej sexi 😁 zobaczymy jak się sprawdzą w praktyce.

Oooo Justysia ,fajnie 🤪
Ja ostatnio sie czuje jakos malo seksi... 🤢Blada jestem (brak solarka,choc odrobine 😞)
Stawiam na wygode,szpilki zamienilam na adidaski a spie w duzej koszulce w kubusia puchatka 😮
Bylam odwiedzic kolezanki z pracy to stanely jak wryte ,ze nie mam szpileczek,makijaz delikatny..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku


ja nie pale od stycznia kiedy tylko się dowiedziałam że znowu jestem w ciąży

Gosia
ja dokladnie tak samo ,tylko sie dowiedzialam ,rzucilam,a teraz i meza gonie z fajami ,smierdza mi ,ze szok jak ja moglam to swinstwo palic??? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jastin203 napisał(a):
Asiulka nawet nie mów o solarium ja mam własne i aż skręca mnie jak na nie patrze ale cóz dzidz najwazniejsze a opalac będziemy się jak urodzimy ,wtedy sobie odbijemy.

Wlasne masz w domku ,czy masz salon?
Ja w prezencie mialam dostac kiedys ,jednak perspektywa ogromnych rachunkow za prad mnie zniechecila ...Jak masz w domku to ,czy faktycznie az tak drogo ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anczess napisał(a):
ja też bladziocha, że szok... a ten mój jeszcze mi dokucza i cały czas wypomina ale blada jesteś... a co ja biedna mam zrobić? smarować się samoopalaczem?

Juz o tym myslalam ☺️
Cholerka ,peeling,a potem samoopalacz mala rownomierna warstwa-moze ktos stosuje? podpowie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinka
Nie martw sie ,przeciez lekarz Cie bada ,wszystko oki ..Poprostu jedna czuje ruchy szybciej ,inna pozniej do 20tyg.napewno poczujesz Kochaniutka ,jeszcze Cie dzidzi pokopie ze ho ho 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jastin203 napisał(a):
http://moda.allegro.pl/koszulka-do-karmienia-alles-mimosa-roz-38-b-c-i1546701731.html
tę kupiłam do domciu 🙂 oki ja uciekam dziewczynki coś porobic .Wpadne pózniej.

no ta jest fajniusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
anczess napisał(a):
ja też bladziocha, że szok... a ten mój jeszcze mi dokucza i cały czas wypomina ale blada jesteś... a co ja biedna mam zrobić? smarować się samoopalaczem?

Juz o tym myslalam ☺️
Cholerka ,peeling,a potem samoopalacz mala rownomierna warstwa-moze ktos stosuje? podpowie?


ja nie stosuje od czasu gdy zrobiłam się pomarańczowa od niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój S któregos pieknego dnia obudził sie i poinformował że od dzisiaj nie palimy i tak juz prawie rok bez fajek zyjemy 🙂 co do solarium,jak sie wiosna zbliżała zawsze szłam te pare razy aby jakoś wygladać w tym roku juz nie moge sobie na to pozwolic,jeszcze troche a bede przezroczysta 😜 jak słoneczko troche przygrzeje to mysle ze te promienie zawsze gdzies musna po skorze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski znowu smarujecie te strony jak szalone. 🙂
Kahalik super że mamy w jednym dniu urodziny,fajnie jakby Franio zrobił mi prezent 😁 😁
Karolinka nie ma sie czym martwić co do ruchów,ty masz trochę młodszą dzidzię,a ja dopiero z dwa dni temu poczułam ruchy,a dziś siedząc przed kompem i czytajac was poczułam delikatne 3 kopniaki,nie da się tego pomylić z niczym innym rzeczywiście 🤪 🤪ale wczesniej zjadłam pól czegolady moze dlatego poczułam kopniaka,bo słyszałam że jak się zje coś słodkiego to czasem dzidzia w zaawansowanej ciaży zaczyna kopać 😁 😁nie wiem ile w tym prawdy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też idę bop muszę trochę ogarnąć i po zakupy iść 🙂 a jeszcze chciałam w szafie rzeczy poukładać, żeby miejsce dla dzidzi zrobić 🙂 może wtedy ten mój się zdecyduje na te zakupy 😁

Pozdrawiam i życzę miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratuluje nie palenia! Ja nie palę ale mój mąz pali tyle razy rzuca że już nawet nie jestem stanie policzyc w grudniu kupił sobie e-papierosa takiego konkretnego bo kosztował 350 zł i co!po pewnym czasie znowu kupił paczke papierosów,ale wczoraj jakos tak sam powiedział ze to ostatnia paczka papierosów i rzuca palenie wszyscy w pracy rzucaja wiec on też spóbuje.Zobaczymy.
P.s u NAS W DOMU MAMY ZAKAZ PALENIA WIEC WYCHODZI NA PODWÓRKO -Mnie by się nie chciał zimą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
Gratuluje nie palenia! Ja nie palę ale mój mąz pali tyle razy rzuca że już nawet nie jestem stanie policzyc w grudniu kupił sobie e-papierosa takiego konkretnego bo kosztował 350 zł i co!po pewnym czasie znowu kupił paczke papierosów,ale wczoraj jakos tak sam powiedział ze to ostatnia paczka papierosów i rzuca palenie wszyscy w pracy rzucaja wiec on też spóbuje.Zobaczymy.
P.s u NAS W DOMU MAMY ZAKAZ PALENIA WIEC WYCHODZI NA PODWÓRKO -Mnie by się nie chciał zimą 🙂


zazdroszcze moi teście jedza te papierosy 😠 szlak mnie trafia bo wywietrza mieszkanie i znowu jaraja,a ten smród i toksyny sa przeciez w scianach,w firance,na dywanie..pieprzenie o tym ze przestana i beda jarac gdzie indziej mnie nie przekonuje wiec wiekszosc czasu siedze w swoim pokoju 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Namyśliłam się - najbardziej mam ochote na martini... to dopiero pycha 😆 a też ten okres początków ciąży był szalonie alkoholowy - święta, sylwestra... ja tam sobie nie żałowałam. Dobrze że z maleństwem wszystko dobrze 🙂


często tak jest ja miałam straszne wyrzuty sumienia były świeta sylwester
Ale mój sukces to rzucenie palenia natychmiast (mam nadzieje ze nigdy nie wroce do tego świństwa)

Kamisiu ja tez juz nie pale,a jaralam jak smok...paczke cienkich dziennie,a przy imprezce to i wiecej szlo...,Dzidzia nas z nalogu wypedzila 😁 wkoncu 🤪a poczatki mojej ciazy (nieswiadomej rzecz jasna)to byly ostro zakrapiane,uuuu...

Dokładnie wiem o czym mówisz Asiulka 🙂

ja też tak z doskoku jestem bo dziś dzień kulinarny schab się piecze sałatka jarzynowa w toku i rosołek prawie gotowy,no i pranko żeby nudno nie było buziaki wpadne pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek Dziewczyny! Widzę, że z rana jesteście bardzo aktywne w pisaniu 😁
Leginsik śliczny brzusio - jak mówią przesądy zwiastujący Synka. Co do kaszlu to chyba najlepiej syropek z cebuli, ewentualnie Stodal. Podobnie jak ty polecam basen, troszkę popływać, troszkę się pomoczyć w bąbelkach - fajna sprawa. Tylko z tym tamponem nie jestem pewna. Mój lekarz też wspominał, że to jest jakaś metoda obrony przed infekcjami, ale ja mam wrażenie, że on i tak (po sznureczku) trochę wody z baseny chłonie (???) ...sama nie wiem
Jastin - fajowy ten szlafroczek. Właśnie o czymś takim myślałam, także dzięki za namiar hi hi
Co do ruchów Dzidziusia to ja od kilku dni chyba je czuje, ale są baa...rdzo delikatne i czasem wydaje mi się, że to moja psychika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też poczekam z zakupami jeszcze troszkę, chociaż nie jest łatwo 😁
Gosiu, czy to naprawdę możliwe, że kobieta nic nie czuje, a z Dzidziusiem jest coś nie tak??? Myślałam, że jeśli coś się dzieje to nie można czuć się dobrze???? Przeraziła mnie Twoja opowieść 😞.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
zgadzam się szlafrok oki. ale na koszule to nie za wcześnie ? ja tam chyba poczekam z zamawianiem bo mi mleczarnia w tempie expresowym rośnie 😜 i boje się że za mała potem będzie hehe

heh prawda ,jednak mysle,ze szlafrok i koszule warto miec(jak bedzie nieco luzniejsza nic sie nie stanie)..w razie czego dobrze miec (odpukać,ale mnostwo kobiet czasami jest zabierana do szpitala na jakis okres ,np.na podtrzymanie )
Wiec nie myslac o tym zlym ,ale jednak warto byc przygotowanym na taką ewentuialność ..Ja juz tez mam koszule ,jednak szlafroka jeszcze niestety nie nabylam..Bardzo ładne niedawno byly z mikrofibry w Biedronce ,kurcze ale zanim sie obejrzalam juz zostaly wykupione ..hmm..
A ten co Justyna sobie kupila tez fajny ,wesolutki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...