Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wózek powinien nie być za cięzki jak dla mnie waga max 12 kg lekki wygodny i koniecznie chce z fotelikiem podobaja mi sie wozki w ktore wmontowac foteik mozna dzidzia wtedy lepiej wszystko widzi i wozek taki malenki jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasna masz rację. Dla mnie też opcja z fotelikiem jest konieczna. Obawiam się tylko, że spacery w foteliku będą dość niewygodne dla Dzicka. Do tego ta zima, kiedy trzeba porządnie opatulić Dzidzie, wtedy może Mu być troszkę ciasno. Nie macie takich obaw?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli chodzi o Jet Alu Babyactive to moje wątpliwości dotyczą gondoli, która jest doś mocno wyprofilowana i przez to jest zdecydowanie mniejsza od np.Jedo. Do tego bardzo płytka budka. W internecie bardzo mi się podobał, ale jak pojechałam do sklepu i porównałam z Jedo to takie właśnie wątpliwości mnie dopadły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wózek dla dzidzi moi rodzice kupią ja tylko mam wybrać 🙂 a łóżęczko moi dziadkowie 🙂no ale wiadomo że nie wiadomo na jakie koszta nie chce ich obciążac 🙂 łóżeczko napewno z baldachimem 🙂 różowe dla dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o widzicie wlasnie dlatego lepiej to zobaczyc na zywo, moja kolezanka kupila wozek przez allegro slodki boski itd ale co z tego dziecko ma juz 7msc i sie poprostu nie miesci!! ta gondola jakas wąska mała, i musieli zmienic wozek a ten chca dac nam. ale jakos wole kupic nowy sama tak samo z lozeczkiem, ubranka moge odziedziczyc bo wiadomo ze dziecko tak szybko rosnie ze szkoda kasy. ale wozek i lozeczko jest na dluzej i wole w nie zainwestowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
swoja drogą jasna ty jestes w 15tygodniu ciazy i juz wiesz ze bedzie dziewczynka??? a ja juz w 18 i bylam przedwczoraj na usg i dalej mi nie powiedzieli 😞 za 2 tyg mam wizyte u prywatnego mysle ze mi juz powie bo chce zrobic niespodzianke męzowi kupic buciki albo niebieskie albo rozowe zapakowac i dac mu zeby sobie zobaczył co zmajstrował, strasznie chcemy synka imie juz wybralismy dosc oryginalne i niestety nie wszystkim sie w rodzinie podoba, ale to nasze dziecko i nasz wybor imionka 🙂
a dla dziewczynki mamy pare imionek Martynka Zuzanna Liliana to ost podoba mi sie najbardziej ale moja mama codziennie zwraca sie do mojego dziecka Martynka chce wywzec na mnie presje:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masz rację. dlatego też zwracam uwagę na wielkość gondoli. Poza samymi wymiarami trzeba zwrócić uwagę na profil gondoli, który potrafi bardzo ją zmniejszyć.
Jasna - Toledo bardzo ładny, zgrabny wózeczek, ale jego waga (na allegro podają 14kg., gondola 3,6kg.) jest ogromnym minusem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama1815 a jakie imię Ci się podoba dla synka? no ja dowiedzialam sie w 15 tygodniu mala ladnie sie ulozyla 🙂no prywatnie chodze i sprzet ma tam mega dobry 🙂 takie super fotki z usg mam ze masakra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ależ się rozpisałyście, nadrabiałam chyba z pół godziny. Wczoraj zaszalałam, po mc donaldzie jeszcze deserek, duzy i mega pyszny 🙂 mniam mniam. No i zaszłam do sklepu z ubrankami i wyszlam z trzema sztukami. Kolor neutralny, bo nie wiem dalej czy chłopczyk czy dziewczynka. A miałam nic nie kupować zanim się nie dowiem... hihi ale takie były śliczne 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 teraz już znoszę lepiej, ale do jakiegoś tygodnia temu była masakra-ciagłe wymioty, mdłości właściwie 24 h,schudłam 10 kg, teraz jest trochę lepiej, nadal jednak lodówa to mój wróg nr 1, zapachy mnie męczą i do sklepów chodzić nie moge 😞. W związku z tym wszystkim jestem od lutego już na zwolnieniu, bo pracuję w szkole i jestem nauczycielką wf. A teraz brzuszek już widać ,nawet dość duży jes bym powiedziała 🙂 we wtorek byłam u gina-wszystko jest ok, Gabrysia fika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...