Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Ale tak na prawdę płacisz 38 zł za rzeczy, które osobno kupione zapłaciłabys taniej 🙂
ja raz kupiłam taką wyprawkę i się sparzyłam bo praktycznie nie było w niej nic, spioszki kaftanik i czapeczka..

podczytałam Was trochę, wariatki jesteście hehe 🙂

nie jestem pewna czy kupiłaby taniej, przynajmnie nie u mnie w mieście. Ale najlepiej kupować różne rzeczy u tego samego sprzedawcy, żeby koszt dostawy się zminimalizował w stosunku do cen ubranek
To też fakt, ja też trochę pozamawiałam, nie powiem 🙂 Ale resztę planuję już kupować, żeby sprawić sobie trochę przyjemności 🙂 Ale najpierw muszę zacząć czuć se normalnie w sklepach, bo niestety nadal od razu słabo mi sie robi ( miałam kolejne podejście w poniedziałek) 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):

nie jestem pewna czy kupiłaby taniej, przynajmnie nie u mnie w mieście. Ale najlepiej kupować różne rzeczy u tego samego sprzedawcy, żeby koszt dostawy się zminimalizował w stosunku do cen ubranek


patrząc na ten zestaw, wybieram się do biedronki i mam 3 pary bodziaków za 15 zł. W tesco, za te "niedrapki" płaciłam 3 zł za 2 pary, czapeczka w hurtownii ok. 5 zł, półśpiochy ok 7 zł, śliniaczek i buciki nie wiem, ale uzbierało się jak na razie 25 zł, a mam więcej rzeczy 🙂

jesli nie ma Ciebie w mieście to rzeczywiśącie, lepiej na allgro kupować u tego samego sprzedawcy. W szczecinie sklepów i hurtowni niemowlęcych jest pełno, więc nigdy nie kupowałam na allegro ciuszków dla małego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Ale tak na prawdę płacisz 38 zł za rzeczy, które osobno kupione zapłaciłabys taniej 🙂
ja raz kupiłam taką wyprawkę i się sparzyłam bo praktycznie nie było w niej nic, spioszki kaftanik i czapeczka..

podczytałam Was trochę, wariatki jesteście hehe 🙂

nie jestem pewna czy kupiłaby taniej, przynajmnie nie u mnie w mieście. Ale najlepiej kupować różne rzeczy u tego samego sprzedawcy, żeby koszt dostawy się zminimalizował w stosunku do cen ubranek
To też fakt, ja też trochę pozamawiałam, nie powiem 🙂 Ale resztę planuję już kupować, żeby sprawić sobie trochę przyjemności 🙂 Ale najpierw muszę zacząć czuć se normalnie w sklepach, bo niestety nadal od razu słabo mi sie robi ( miałam kolejne podejście w poniedziałek) 🥴


mnie ten sza raczej ominie z kupowaniem ciuszków, bo mam po kilku niemowlakach z roziny, wózek zamówię na allegro, chyba, że w takiej samej cenie znajde w sklepie ( w co wątpię), łóżeczko mam po Grzesiu ( Grześ ma dostać nowe, większe, bez barierek już) , dokupię jedynie pościel ( tu chyba tez z allegro skorzystam, bo płacić 200 zł za komplet pościeli jak jest u mnie to juz przesada 😉 . Zostaną mi jedynie przybory higieniczne, butelki, mleko modyfikowane w razie W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
U mnie w mieście są dwa sklepy dla dzieci. Cena za body z długim rękawkiem - 18 zł, pajacyk -30-40 zł, śpioszki też ok 18-20, kaftanik ok 15 zł. A z tymi pierdółkami - skarpetki, niedrapki, śliniaczek to nie wiem


oj to rzeczywiście drogo.
Ja często w marketach kupowałam, bodziaki po 8 zł , spiochy 2 pak za 15 zł.. tylko trzeba patrzeć na materiał i wybierać body z zapięciem na ramionku, bo takie bez niczego tylko wkładane przez główkę szybko się rozciągają 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz, miałam wtedy jakieś 12 lat i byłam tam zimą, więc rzeczywiście mało co sie działo, a jedyne co pamiętam to popołudniowe karmienia łabędzi nad rzeką 🙂 tak to cały zień na turnieju przed szachami spędzałam, po 8 godzinach ciągłego grania czasami nie wiedziałam jak się nazywam 😉

Myślę, że teraz inaczej podeszłabym do Żagania, z racji studiów i pasji na pewno próbowalabym w nim dostrzec atrakcje turystyczne ( a jest ich sporo, np. Pałac Ksiażecy - który wczesniej był dla mnie zwykłym "zamkiem" gdzie codziennie chodziłam na rundy szachowe bo własnie tam był zorganizowany turniej) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wslasnie wrocilam , moja dzidzia dzis miala 3 usg za pierszym razem niechciala pokazac buzki i jednej nozki , to zrobili mi po 20 minutach drugie usg , a potem 3 ogladalismy raczki .
Moje malenstwo ma 25cm , i wazy 400 gram . i uwaga bedzie DZIEWCZYNKA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
Witam wslasnie wrocilam , moja dzidzia dzis miala 3 usg za pierszym razem niechciala pokazac buzki i jednej nozki , to zrobili mi po 20 minutach drugie usg , a potem 3 ogladalismy raczki .
Moje malenstwo ma 25cm , i wazy 400 gram . i uwaga bedzie DZIEWCZYNKA 🙂


wstydliwa panna z niej, gratuluje dziewczynki 🙂

jestem tylko ciekawa w jaki sposób zmierzono twoją dzidzię, bo mi lekarz powiedział że na tym etapie nie da rady zmierzyć całej dzidzi i podaje się tylko wagę 🙂 mój w 20 tc 2 dni miał 350 gram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
Witam wslasnie wrocilam , moja dzidzia dzis miala 3 usg za pierszym razem niechciala pokazac buzki i jednej nozki , to zrobili mi po 20 minutach drugie usg , a potem 3 ogladalismy raczki .
Moje malenstwo ma 25cm , i wazy 400 gram . i uwaga bedzie DZIEWCZYNKA 🙂
No to gratuluję 🙂 Kolejna laseczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Fashionalex napisał(a):
Witam wslasnie wrocilam , moja dzidzia dzis miala 3 usg za pierszym razem niechciala pokazac buzki i jednej nozki , to zrobili mi po 20 minutach drugie usg , a potem 3 ogladalismy raczki .
Moje malenstwo ma 25cm , i wazy 400 gram . i uwaga bedzie DZIEWCZYNKA 🙂
No to gratuluję 🙂 Kolejna laseczka 🙂


będą miały nasze chłopaki w kim wybierać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Fashionalex napisał(a):
Witam wslasnie wrocilam , moja dzidzia dzis miala 3 usg za pierszym razem niechciala pokazac buzki i jednej nozki , to zrobili mi po 20 minutach drugie usg , a potem 3 ogladalismy raczki .
Moje malenstwo ma 25cm , i wazy 400 gram . i uwaga bedzie DZIEWCZYNKA 🙂


wstydliwa panna z niej, gratuluje dziewczynki 🙂

jestem tylko ciekawa w jaki sposób zmierzono twoją dzidzię, bo mi lekarz powiedział że na tym etapie nie da rady zmierzyć całej dzidzi i podaje się tylko wagę 🙂 mój w 20 tc 2 dni miał 350 gram
Mi tez nie zmierzył długoiści, tylko wagę podał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
Witam wslasnie wrocilam , moja dzidzia dzis miala 3 usg za pierszym razem niechciala pokazac buzki i jednej nozki , to zrobili mi po 20 minutach drugie usg , a potem 3 ogladalismy raczki .
Moje malenstwo ma 25cm , i wazy 400 gram . i uwaga bedzie DZIEWCZYNKA 🙂

GRATULACJE DZIEWCZYNKI 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Fashionalex napisał(a):
Witam wslasnie wrocilam , moja dzidzia dzis miala 3 usg za pierszym razem niechciala pokazac buzki i jednej nozki , to zrobili mi po 20 minutach drugie usg , a potem 3 ogladalismy raczki .
Moje malenstwo ma 25cm , i wazy 400 gram . i uwaga bedzie DZIEWCZYNKA 🙂


wstydliwa panna z niej, gratuluje dziewczynki 🙂

jestem tylko ciekawa w jaki sposób zmierzono twoją dzidzię, bo mi lekarz powiedział że na tym etapie nie da rady zmierzyć całej dzidzi i podaje się tylko wagę 🙂 mój w 20 tc 2 dni miał 350 gram
Mi tez nie zmierzył długoiści, tylko wagę podał 🙂

MI tez tylko podał wage w 18 tyg 276 g ....a zmierzyc mu się nie udało .....Ja jeszcze tydzien musze czekac i zobacze co tam mnie kopie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
moj to liczyl na chlopaka , wszystkim mowil ze chyba czuje ze to chlopak bedzie , a mi sie snilo dzis ze dziewczyna i potwierdzilo sie ,

Ale ty chciałas dziewczynke ......dla swojego musisz powiedziec ze nasteony bedzie chłopak 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratuluję dziewczynki!
ja Wam ostatnio podałam, że Szymuś ma 21 cm, ale okazało się, że to też nie jest jego długość, tylko jakiś przekrój... no i rzeczywiście w protokole nigdzie nie było rozmiaru maluszka. Więc jak potem poznać czy dziecko duże czy małe? dopiero przy porodzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...