Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
letka82 napisał(a):
A powiedzcie czy mydło Biały jeleń może być do kąpieli malucha?


jest to mydło hipoalergiczne, więc jak najbardziej 🙂 ja kupiłam jelonka dla siebie do mycia Kachy jakby były szwy.
Hipoalergiczne mydło BIAŁY JELEŃ pełni istotną rolę w profilaktyce nadwrażliwej skóry. Zapobiega nadmiernej utracie wody przez naskórek poprzez utrzymanie prawidłowo funkcjonującego płaszcza lipidowego. Szczególnie polecany dla osób ze schorzeniami skórnymi (alergicznymi). Receptura dodatkowo wzbogacona o len zawiera bioaktywne składniki - kwasy tłuszczowe Omega 3-6-9 przywracające prawidłową elastyczność skóry. Delikatnie nawilża i ujędrnia skórę, nie powodując jej podrażnień. Skóra po umyciu jest miękka i przyjemna w dotyku. Posiada badania dermatologiczne.

tylko jak dla mnie pachnie jakos tak "zwykło", takze dla Michałka kupiłam kostke myła bambino i nim będę go na początku myła, zarówno włoski o ile będzie miał, jak i całe ciałko 🙂

Nie pachnie, nie pieni się czyli sama natura 🙂 ja zawsze używałam zwykłych mydeł w płynie i dopiero po zużyciu ponad połowy opakowania nauczyłam się, że wcale nie muszę myć rąk dwa razy 🙂 Jakoś cały czas miałam wrażenie że się nie umyły, bo nic się nie pieniło! A brak zapachu jest mi na rękę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
letka82 napisał(a):

Nie pachnie, nie pieni się czyli sama natura 🙂 ja zawsze używałam zwykłych mydeł w płynie i dopiero po zużyciu ponad połowy opakowania nauczyłam się, że wcale nie muszę myć rąk dwa razy 🙂 Jakoś cały czas miałam wrażenie że się nie umyły, bo nic się nie pieniło! A brak zapachu jest mi na rękę.


a, no chyba że tak. Ja bardzo lubiłam zapach Grzesia skóry po kąpieli jak go w bambino umyłam 🙂 a jak posmarowałam oliwką to rano też pachniał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Ania 100 ty juz moze kochana wyluzuj z tym wszystkim jak nie remont to słoiki ,,,,miałas zrobic zdjecie pokoiku małej...
Marcia super ze z mala ok,,,,i waga super ...


A remont dalej trwa, teraz gościnny jest malowany 😁, sajgon cały czas, a ja wyluzowałam i to na maksa, robię a raczej się turlam ale wszystko powolutku i jak coś mnie boli, ciągnie to się kładę. Już nie wariuję 🙂.
Zdjęcie postaram się wieczorkiem umieścić 🙂
Jasna cieszę się że wszystko z malutką ok 🙂
Umieściłam przepis na śmietanowca dla mnie najlepszy z poziomkami. 🙂

juz sobie wyobrazam jak ty odpoczywasz tak jak ja ,,,,jak pot z czoła nie leci i brzuch nie zaczyna bolec to dalej czadu ......tak było u mnie ostatnio .....az dostałam skurczy w nocy i sie uspokoiłam troszku ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
letka82 napisał(a):
A powiedzcie czy mydło Biały jeleń może być do kąpieli malucha? Zapomniałam się wczoraj zapytać położnej...
Robię kawę. Któraś chętna?

ja toze z mleczkiem poprosze ..


ja tez sobie zaraz trzele bo usypiam. Kupiłam nescafe bezkofeinową, więc o ten porze mi nie zaszkodzi, usne normalnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia160482 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny cały dzień zgagule mam 🤢 mleko mi już nie pomaga..normalnie masakra 😞


Mnie też męczyła do tego stopnia, że mleko poszło w odstawkę. Spróbuj migdałów, mi pomogły 🙂


trza sie po nie wykulać do sklepu..zajść zajde..ale nie wróce już..tak mnie już chodzenie męczy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny cały dzień zgagule mam 🤢 mleko mi już nie pomaga..normalnie masakra 😞

Asiu pytałaś co produkuje..nicccc cieeeekaaaaawwweeegooo 😁 fotele samochodowe 😜

a widzisz wczoraj się nią nie przejmowałas 😜 ja mam chec na parówkę ale się boję ze mnie dopadnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
letka82 napisał(a):

Nie pachnie, nie pieni się czyli sama natura 🙂 ja zawsze używałam zwykłych mydeł w płynie i dopiero po zużyciu ponad połowy opakowania nauczyłam się, że wcale nie muszę myć rąk dwa razy 🙂 Jakoś cały czas miałam wrażenie że się nie umyły, bo nic się nie pieniło! A brak zapachu jest mi na rękę.


a, no chyba że tak. Ja bardzo lubiłam zapach Grzesia skóry po kąpieli jak go w bambino umyłam 🙂 a jak posmarowałam oliwką to rano też pachniał 🙂

Od początku ciąży smaruję się oliwką Bambino na wieczór i ostatnio zauważyłam że w mojej szafie "pachnie" starymi ludźmi... Nie wiem dlaczego, ale zapach tak łatwo nie schodzi z koszuli czy piżamy i po pewnym czasie (i kilkunastu praniach) się zmienił na taki nie do zniesienia 😞 Chyba bym nie chciała by mi się Malutka kojarzyła z tym zapachem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
letka82 napisał(a):

Nie pachnie, nie pieni się czyli sama natura 🙂 ja zawsze używałam zwykłych mydeł w płynie i dopiero po zużyciu ponad połowy opakowania nauczyłam się, że wcale nie muszę myć rąk dwa razy 🙂 Jakoś cały czas miałam wrażenie że się nie umyły, bo nic się nie pieniło! A brak zapachu jest mi na rękę.


a, no chyba że tak. Ja bardzo lubiłam zapach Grzesia skóry po kąpieli jak go w bambino umyłam 🙂 a jak posmarowałam oliwką to rano też pachniał 🙂

Od początku ciąży smaruję się oliwką Bambino na wieczór i ostatnio zauważyłam że w mojej szafie "pachnie" starymi ludźmi... Nie wiem dlaczego, ale zapach tak łatwo nie schodzi z koszuli czy piżamy i po pewnym czasie (i kilkunastu praniach) się zmienił na taki nie do zniesienia 😞 Chyba bym nie chciała by mi się Malutka kojarzyła z tym zapachem.


ziwne bo nic u mnie takiego nie zauwazyłam 😲
ale rzeczywiście, lepiej nie uzywaj bambino jak Tobie nie pasuje, jest wiele innych kosmetyków na rynku 🙂 ja jeszcze lubię oliwki hippa, dla mnie slicznie pachną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Cześc Dziewczyny .... ja jestem załamana ... odebrałam dziś wypis ze szpitala i już znam nazwe tej bakteri którą mam to Ureaplasma ... a załamana jestem bo to świństwo przenosi sie tylko przez stosunek seksualny z osobą chorą ... a to jest jednoznaczne ... że jeśli nie ja .... 🤪 🤪 🤪

Karolcia a jak to wpływa na małego .....moze sie tez tym zarazic ......co mowili .....moze bedziesz miala przez to cc, a moze juz wczesniej byłas zarazona, a teraz sie rozwineło ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
hej dziewczyny wrocilam wlasnie od ginekologa 🙂 z małą wszystko ok 🙂 mialam dzisiaj to dluzsze usg wszystko cacy 🙂 wazy 1800gram 🙂 ale ulge poczulam 🙂 nie mial do czego sie doczepic szyjka miekka ale to nic mam caly czas brac 3razy dziennie nospe i aspargin teraz mam wizyte za 4 tyg nie ma sensu wczesniej bo wszystko jest ok 🙂 przytylam 2kg to zadowolony byl ze tyle na miesiac moge tyc heh no i moge pobaraszkowac troche mam zobaczyc jak bede sie czula jak ok to moge 🙂tylko mowil zeby spokojnie nie za dziko heh

no i super widzisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Ania 100 ty juz moze kochana wyluzuj z tym wszystkim jak nie remont to słoiki ,,,,miałas zrobic zdjecie pokoiku małej...
Marcia super ze z mala ok,,,,i waga super ...


A remont dalej trwa, teraz gościnny jest malowany 😁, sajgon cały czas, a ja wyluzowałam i to na maksa, robię a raczej się turlam ale wszystko powolutku i jak coś mnie boli, ciągnie to się kładę. Już nie wariuję 🙂.
Zdjęcie postaram się wieczorkiem umieścić 🙂
Jasna cieszę się że wszystko z malutką ok 🙂
Umieściłam przepis na śmietanowca dla mnie najlepszy z poziomkami. 🙂

Dzieki Ana ,zaraz lukne 😘 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
A powiedzcie czy mydło Biały jeleń może być do kąpieli malucha? Zapomniałam się wczoraj zapytać położnej...
Robię kawę. Któraś chętna?

jaaaa!!!!!zaraz sie przylacze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Cześc Dziewczyny .... ja jestem załamana ... odebrałam dziś wypis ze szpitala i już znam nazwe tej bakteri którą mam to Ureaplasma ... a załamana jestem bo to świństwo przenosi sie tylko przez stosunek seksualny z osobą chorą ... a to jest jednoznaczne ... że jeśli nie ja .... 🤪 🤪 🤪

Karolinka ,ja nie chcialam Ci bezposrednio sugerowac,ale swojego chlopa bym zajebala gdybym takie cos miala... 😞Bardzo Ci wspolczuje...co teraz???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny cały dzień zgagule mam 🤢 mleko mi już nie pomaga..normalnie masakra 😞

Asiu pytałaś co produkuje..nicccc cieeeekaaaaawwweeegooo 😁 fotele samochodowe 😜

a widzisz wczoraj się nią nie przejmowałas 😜 ja mam chec na parówkę ale się boję ze mnie dopadnie


a i tak zaraz wsiorbie kukurydze gotowaną i fasolke!! 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Ania 100 ty juz moze kochana wyluzuj z tym wszystkim jak nie remont to słoiki ,,,,miałas zrobic zdjecie pokoiku małej...
Marcia super ze z mala ok,,,,i waga super ...


A remont dalej trwa, teraz gościnny jest malowany 😁, sajgon cały czas, a ja wyluzowałam i to na maksa, robię a raczej się turlam ale wszystko powolutku i jak coś mnie boli, ciągnie to się kładę. Już nie wariuję 🙂.
Zdjęcie postaram się wieczorkiem umieścić 🙂
Jasna cieszę się że wszystko z malutką ok 🙂
Umieściłam przepis na śmietanowca dla mnie najlepszy z poziomkami. 🙂

Dzieki Ana ,zaraz lukne 😘 🤪


Ja już luknęłam, a nawet wzięłam się do roboty 🙂 właśnie galaretki się chłodzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Dziewczyny cały dzień zgagule mam 🤢 mleko mi już nie pomaga..normalnie masakra 😞

Asiu pytałaś co produkuje..nicccc cieeeekaaaaawwweeegooo 😁 fotele samochodowe 😜

Bidna....ja tez walcze wciaz ze zgaga 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Cześc Dziewczyny .... ja jestem załamana ... odebrałam dziś wypis ze szpitala i już znam nazwe tej bakteri którą mam to Ureaplasma ... a załamana jestem bo to świństwo przenosi sie tylko przez stosunek seksualny z osobą chorą ... a to jest jednoznaczne ... że jeśli nie ja .... 🤪 🤪 🤪

Karolinka ,ja nie chcialam Ci bezposrednio sugerowac,ale swojego chlopa bym zajebala gdybym takie cos miala... 😞Bardzo Ci wspolczuje...co teraz???


NIE WIEM KURWA SIEDZE I BECZE....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny cały dzień zgagule mam 🤢 mleko mi już nie pomaga..normalnie masakra 😞

Asiu pytałaś co produkuje..nicccc cieeeekaaaaawwweeegooo 😁 fotele samochodowe 😜

Bidna....ja tez walcze wciaz ze zgaga 😮 😮 😮

ja toze nie jestescie same....teraz to juz mam po wszytskim co bym nie zjadła .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Kasia160482 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny cały dzień zgagule mam 🤢 mleko mi już nie pomaga..normalnie masakra 😞


Mnie też męczyła do tego stopnia, że mleko poszło w odstawkę. Spróbuj migdałów, mi pomogły 🙂


trza sie po nie wykulać do sklepu..zajść zajde..ale nie wróce już..tak mnie już chodzenie męczy 😮

ja biore Rennie i paskudne,ale pomaga troszku ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...