Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny ja troczę z innej beczki. Byłam dzisiaj w księgarni spytac się lie będzie kosztowac kpl. książek mojego Alexa do pierwszej klasy i złapałam się za głowę, bo razem niecałe 300 zł., a gdzie jeszcze te wszystkie pierdoły typu plecak, piórnik, kredki, farby, bloki itp.?
Rozmawiałam też z siostrą ona ma 2 dzieci i przy dwóch ciążach miała cukrzycę ciążową i pierwszą córę urodziła w 34 tc., a synka w 35 tc., więc jak bym miała patrzec na nią to już za tydzień mnusiałabym się posypac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem na sekundę bo nie mam za bardzo czasu teraz , jest u mnie kuzynka przyjechała do mnie z przewijakiem 🙂 dostaliśmy dla Tymonka 🙂 super , cieszę się strasznie !!!
Martusia super że po wizycie ok , Mała rośnie jak na drożdżach 😁 oby tak do końca !!!
Karola nie smutaj na zapas bo może jest inne wytłumaczenie tej choroby ... może się uaktywniła jakoś teraz czy co ? najlepiej jak poczekasz na wizytę i dopytasz wszystkiego swojego gina !!!

o to radosc w domu 🙂Przybywaja gadzety Tymusia 🤪 🤪 🤪


właśnie pokrowca na allegro szukam bo jest delikatnie uszkodzony 😁 grunt że jest 😁 a radochy ile heh jak małe dzieci 😜

hi hi dokladnie 🙂Czlowiek szczesliwy.Cieszymy sie z malych rzeczy 🤪 http://www.youtube.com/watch?v=AZDHGqJBVDE


tak jest!! ja właśnie sie ciesze,że pożarłam fasolke szparagową!! aco !! 🤪 😁 😁

cieszymy sie ! 🙂A kukurydza smakowala??? 🤨


Jeszcze gotowa nie jest..ale jak coś to zdam relacje na bieżąco heheh


po kukurydzy to dopiero bedziesz szalec, ponoc to dobry afrodyzjak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem na sekundę bo nie mam za bardzo czasu teraz , jest u mnie kuzynka przyjechała do mnie z przewijakiem 🙂 dostaliśmy dla Tymonka 🙂 super , cieszę się strasznie !!!
Martusia super że po wizycie ok , Mała rośnie jak na drożdżach 😁 oby tak do końca !!!
Karola nie smutaj na zapas bo może jest inne wytłumaczenie tej choroby ... może się uaktywniła jakoś teraz czy co ? najlepiej jak poczekasz na wizytę i dopytasz wszystkiego swojego gina !!!

o to radosc w domu 🙂Przybywaja gadzety Tymusia 🤪 🤪 🤪


właśnie pokrowca na allegro szukam bo jest delikatnie uszkodzony 😁 grunt że jest 😁 a radochy ile heh jak małe dzieci 😜

hi hi dokladnie 🙂Czlowiek szczesliwy.Cieszymy sie z malych rzeczy 🤪 http://www.youtube.com/watch?v=AZDHGqJBVDE


tak jest!! ja właśnie sie ciesze,że pożarłam fasolke szparagową!! aco !! 🤪 😁 😁

cieszymy sie ! 🙂A kukurydza smakowala??? 🤨


Jeszcze gotowa nie jest..ale jak coś to zdam relacje na bieżąco heheh


po kukurydzy to dopiero bedziesz szalec, ponoc to dobry afrodyzjak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzucholki 🙂

Zocha - ja też zakupiłam wózek Jedo (kolor Classic 121) - mam nadzieję, że dokonałyśmy dobrego wyboru 😉
Marta - gratuluję zdrowej Córci i udanej wizyty.
Asia - Ty dzielna Dziewoja jesteś i na pewno dasz radę jeszcze kilka tygodni powstrzymać Tymonka przed wyjściem na świat. A często też bywa, że te dzieciaszki co się tak wcześnie pchają, później nie można nakłonić do wyjścia 😁
Karolinko, czytałam, że Dziewczyny juz Cię troszkę "przywołały do porządku". Z jednej strony Ci się nie dziwię, że się niepokoisz, ale Dziewczyny mają rację, nie nakręcaj się za w czasu, bo wcale nie musi to oznaczać najgorszego.
Mydełko Biały Jeleń też zakupiłam z myślą zarówno o sobie jak i Maluszku (jeśli będzie Mu odpowiadało).
Wizyty u gina mam póki co, co 3 tygodnie. Mam nadzieję, że nie będzie konieczności częściej. Na następnej wizycie 16.08 mam dostać już skierowanie do szpitala 🤢 Tak na wszelki wypadek podobno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej podczytałam dzisiejsze wpisy jestescie niesamowite w takim tempie strona za stroną leci
Karola najwazniejsze ze dostalas ten antybiotyk i dla Wojtka nie ma juz zadnego zagrozenia mysle ze czas i rozmowa w 4 oczy wszystko wyjasnia chociaz mysle tak jak dziewczyny ze moze mialas juz duzo wczesniej to cholerstwo ktore sie teraz ujawniło
Aga co do kosmetykow to ja bede kupowala oilatum albo emolium ale jeszcze narazie nie mamo ktore sie teraz ujawniło
Malex ja podejrzewam ze moj glukometr wariuje ja wariowalam razem z nim ale juz jestem spokojna cukry w przedziale 130 tez mam i juz nie panikuje bo moje nerwy gorzej zaszkodza małemu a ilez płaczu było przez te cholerne wyniki
zreszta mam 2 glukomety kazdy inaczej pokazuje a oba niby wyskalowane juz nie wiem w co wierzyc
Marta ciesze sie ze wsio ok 🙂
Letka czekamy na jakies zdjęcia całosciowe 🙂
a teraz ide wypic kawusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
hej podczytałam dzisiejsze wpisy jestescie niesamowite w takim tempie strona za stroną leci
Karola najwazniejsze ze dostalas ten antybiotyk i dla Wojtka nie ma juz zadnego zagrozenia mysle ze czas i rozmowa w 4 oczy wszystko wyjasnia chociaz mysle tak jak dziewczyny ze moze mialas juz duzo wczesniej to cholerstwo ktore sie teraz ujawniło
Aga co do kosmetykow to ja bede kupowala oilatum albo emolium ale jeszcze narazie nie mamo ktore sie teraz ujawniło
Malex ja podejrzewam ze moj glukometr wariuje ja wariowalam razem z nim ale juz jestem spokojna cukry w przedziale 130 tez mam i juz nie panikuje bo moje nerwy gorzej zaszkodza małemu a ilez płaczu było przez te cholerne wyniki
zreszta mam 2 glukomety kazdy inaczej pokazuje a oba niby wyskalowane juz nie wiem w co wierzyc
Marta ciesze sie ze wsio ok 🙂
Letka czekamy na jakies zdjęcia całosciowe 🙂
a teraz ide wypic kawusie

Kochana zaskoczę Cię - dzisiaj wrzuciłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALEX napisał(a):
Dziewczyny ja troczę z innej beczki. Byłam dzisiaj w księgarni spytac się lie będzie kosztowac kpl. książek mojego Alexa do pierwszej klasy i złapałam się za głowę, bo razem niecałe 300 zł., a gdzie jeszcze te wszystkie pierdoły typu plecak, piórnik, kredki, farby, bloki itp.?
Rozmawiałam też z siostrą ona ma 2 dzieci i przy dwóch ciążach miała cukrzycę ciążową i pierwszą córę urodziła w 34 tc., a synka w 35 tc., więc jak bym miała patrzec na nią to już za tydzień mnusiałabym się posypac.

Monika ..mnie tez czeka ten wydatek...komplet kilku ksiazeczek na krzyz i tyle kasiory ..mozg staje 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Dziewczyny ja troczę z innej beczki. Byłam dzisiaj w księgarni spytac się lie będzie kosztowac kpl. książek mojego Alexa do pierwszej klasy i złapałam się za głowę, bo razem niecałe 300 zł., a gdzie jeszcze te wszystkie pierdoły typu plecak, piórnik, kredki, farby, bloki itp.?
Rozmawiałam też z siostrą ona ma 2 dzieci i przy dwóch ciążach miała cukrzycę ciążową i pierwszą córę urodziła w 34 tc., a synka w 35 tc., więc jak bym miała patrzec na nią to już za tydzień mnusiałabym się posypac.

ty mnie nie strasz kochana bo u mnie juz tuz tuz hi hi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Dziewczyny ja troczę z innej beczki. Byłam dzisiaj w księgarni spytac się lie będzie kosztowac kpl. książek mojego Alexa do pierwszej klasy i złapałam się za głowę, bo razem niecałe 300 zł., a gdzie jeszcze te wszystkie pierdoły typu plecak, piórnik, kredki, farby, bloki itp.?
Rozmawiałam też z siostrą ona ma 2 dzieci i przy dwóch ciążach miała cukrzycę ciążową i pierwszą córę urodziła w 34 tc., a synka w 35 tc., więc jak bym miała patrzec na nią to już za tydzień mnusiałabym się posypac.


Mój syn też idzie do pierwszej klasy i powiem Ci że ksiązki zamawiałąu nas pani dyrektor na koniec roku i komplet kosztował mnie 165 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
MALEX napisał(a):
196 zł. to nauczanie zintegrowane, do tego religia i j. angielski i pęka 300 zł.

coś strasznego a im starsze dziecko tym większy wydatek...


i nas czekają takie atrakcje 🙃 ale z tymi cenami to przegięcie 😮 i z roku na rok drożej 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
MALEX napisał(a):
196 zł. to nauczanie zintegrowane, do tego religia i j. angielski i pęka 300 zł.

coś strasznego a im starsze dziecko tym większy wydatek...


i nas czekają takie atrakcje 🙃 ale z tymi cenami to przegięcie 😮 i z roku na rok drożej 😮 😮


Dokladnie, i skad ta kasiore brac !! wyplat to ludzion nie podnosza a ceny wszedzie i za wszystko to jak najbardziej ... masakra !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
MALEX napisał(a):
196 zł. to nauczanie zintegrowane, do tego religia i j. angielski i pęka 300 zł.

coś strasznego a im starsze dziecko tym większy wydatek...


i nas czekają takie atrakcje 🙃 ale z tymi cenami to przegięcie 😮 i z roku na rok drożej 😮 😮


No to powiem ci drogo u was bo ja religie miałąm do tego policzoną już ale racja gdzie reszta.ja na szczescie mam juz do młodego wszystkokupowalismy po trosze w czerwcu i poczatku lipca żeby nie było potem tyle naraz tego.

Dokladnie, i skad ta kasiore brac !! wyplat to ludzion nie podnosza a ceny wszedzie i za wszystko to jak najbardziej ... masakra !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Wiecie co... Czy Wy też macie problemy z cerą???
Ja nie mam wyprysków ale ona zrobiła się jakaś szara i wysuszona bardzo...


mi wyskakują syfki :/ normalnie jak nastolatce ... i do tego mega dużo włosów mi wychodzi 😞 i te włosy mnie bardziej martwią ...


u mnie strasznie włosy się przetłuszczają, do tego strasznie się pocę, szczególnie na czole. O wypryskach nie wspomnę 😞 musiałam zacząć używac kremów dla nastolatków do cery z problemami, choć to i tak nie wiele daje teraz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Wiecie co... Czy Wy też macie problemy z cerą???
Ja nie mam wyprysków ale ona zrobiła się jakaś szara i wysuszona bardzo...


mi wyskakują syfki :/ normalnie jak nastolatce ... i do tego mega dużo włosów mi wychodzi 😞 i te włosy mnie bardziej martwią ...


u mnie strasznie włosy się przetłuszczają, do tego strasznie się pocę, szczególnie na czole. O wypryskach nie wspomnę 😞 musiałam zacząć używac kremów dla nastolatków do cery z problemami, choć to i tak nie wiele daje teraz..


Mnie się nic nie dzieje ani z włosami ani z cerą tylko paznokcie myslałam że mi sie poprawia a tu dupa,specjalnie sciagłam sobie żele eby swoje uchodowac i bleee nic z tego wiec tydzien temu zrobiłam sobie na nowo żelkowy frenchyk włosy to mi się nie chca układac 🙂 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
MALEX napisał(a):
Czy bierzecie też tetre do szpitala?


na mojej liście pisze że mam zabrać ale nie pisze ile sztuk 😮 ??


jedna tetra do położenia na wagę, kiedy będa ważyć maluszka, i 3-4 tak do uzycia przy karmieniu 🙂


i problem rozwiązany 🙂
dzięki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
MALEX napisał(a):
Czy bierzecie też tetre do szpitala?


na mojej liście pisze że mam zabrać ale nie pisze ile sztuk 😮 ??


jedna tetra do położenia na wagę, kiedy będa ważyć maluszka, i 3-4 tak do uzycia przy karmieniu 🙂


i problem rozwiązany 🙂
dzięki 😘 😘 😘 😘


nie ma sprawy 🙂
jakby brakowało pieluch to zawsze ktoś moze Ci je podrzucic do szpitala. Ja dodatkowo uzykowałam jedną flanelową pieluszkę, np. o przykrycia albo podłożenia po główkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...