Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
a z imionami to jest problem wiem coś o tym 🤢 wszyscy mi próbują wybić Tymona z głowy 😠 😠 😠 nawet mój ostatnio mi wypalił że trzeba wkońcu imię wybrać 😮 😮 😮 😲 no ręce mi opadły ...jak nic nie mówił na temat imiona tak pod koniec ciąży praktycznie on mi wyskakuje z takim tekstem 😠 😮 😮 😮 ....
jedyne nad czym się waham to czy dać Tymon czy Tymoteusz 😜 ale raczej zostanę przy Tymonku 😁

Mi to imię się bardzo podoba tez miałam dylemat czy Tymon czy Tymoteusz- Tymon jest mniej znane i podobno stosowane do długich nazwisk a Tymoteusz juz bardziej popularne i do krótkich, no ale mojego M nie mogę do tego imienia przekonać, 8 lat temu opiekowałam sie 4 miesiące takim kilkumiesięcznym Timothee we Francji zakochałam się w tym chłopcu i chciałam zeby mój był taki jak on, ale mój Małż się skutecznie broni woli oklepanego Kubę;/// no ale moze powinnam zastosować innego typu negocjacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

asia2011 napisał(a):
Cześć laseczki,
dołączam się do narzekających na róźne dolegliwości- noc nieprzespana- mały naciskał tam gdzie nie trzeba i kopał jak ledwo zasnęłam to z łokcia oberwałam od męża aż mi sie płakać chciało dziś. Do tego bez przerwy bolący kręgosłup- a tu cały czas do pracy a po pracy remont w chacie i człowiek i fizycznie i psychicznie wysiada 😞(( dziewczyny poradźcie mi cos na zgagę, jak dotąd nie miałam bladego pojęcia co to zgaga ale i ona nie omieszkała mnie odwiedzić;/// Ja do szkoły rodzenia nie pójdę i położnej nie opłacę- wolę dobrze wyposażyć moje maleństwo niż komus w łapę dawać i do tego dużo kasy pochlonął remont no ale przed narodzinami chciałoby się mieć wszystko ładne i gotowe. Co do imienia mamy ogromny problem bo się na nic zdecydować nie możemy a opinii więcej niż ludzi więc jakoś nikt mi wyborze nie pomaga 😞 ograniczylismy listę z 20 kliku do Jakuba, Mateusza, Dominika no i Piotr się ostatnio pojawił, ja chciałam Tymoteusza ale nikt go nie zaakceptował 😞 i tak pewnie do samego września będzie - no name albo Groszek;// juz mi to sen z powiek spędza , fajnie by bylo juz do niego sie po imieniu zwracać a tu jakaś wielka duuupa:/

Mati fajnie 🙂 🤪 Tymuś tez bomba 🙂 😎
Asiek ,a jak nie dajesz rady fizycznie i psychicznie to moze warto pomyslec o L4 i dolaczyc do nas wczasowiczek 😉 😉 😉????? Nie ma co na sile sie katowac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
to ja też jeszcze ponarzekam 🙂 w nocy spać nie mogłam, chodzę siku a jak pójdę to synuś się budzi i mnie bije... a nad ranem jeszcze muszysko latało i uczepiło się biednej ciężarnej...
mąż ma zapalenie krtani i jak to facet wyolbrzymia niesamowicie... normalnie aż zła już jestem na niego tak narzeka... normalnie jakby miał już zaraz umierać...



hahahahahahah ciekawe jak faceci by sie zachowywali jakby byli w ciaży 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
hej Kochane!
U mnie też noc nieciekawa, miejsca nie mogłam sobie znaleźć, zdrętwiały mi nogi i biodra bolały...a później skurcze w łydkach!
Co do porodów to ja też nie opłacam położnej i nie biorę kasy, żeby tam im dawać...będzie mój Tomek ze mną i nad wszystkim będzie czuwa ( jeśli sam nie zemdleje hhhihhihih ). Wydaje mi się, że podczas porodu rodzinnego personel też inaczej patrzy na rodzącą,bo z kolei im patrzy ktoś na ręce.
A dawać kasy nie będę, bo odciągają mi z pensji wystarczająco dużo, a zająć się mną muszą-bo to ich obowiązek, jakby nie było. Mam nadzieję, że trafię na "fajną " ekipę, bo jak się źle trafi na personel to chyba nawet kasa nie pomoże...niestety. Oby nam wszystkim wrześniowym mamom się trafiła fajna obsługa, że tak powiem 🙂
Idę coś zjeść 🙂

tak tez mysle -->oby trafic na ludzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
hej

u mnie na tapecie bezsenność, już którąś noc z rzędu, rzucam się w łóżku do 3-4, chodze siku co chwila, mały w nocy nie spi tylko wali mi w brzuchu an wszystkie strony, wiec dzis wygląam jak zombie 😁

hura, o 16 mam zakłądany krążek - dotrwalismy! 🙂

Kasiu ,trzymaj sie tam dzis...
Faktycznie bedziesz spokojniejsza,z takim krazkiem bezpieczniej ,a jak twierdzisz mozliwe ,ze porod bedzie szybszy po zdjeciu tego napletka to tez gitarka hehehe 😎 🤪
A Twoj M to moglby sie ruszyc z Wami ,a nie nosem kreci tam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na L4 bardzo chętnie tylko i tak będę musiała pracować, więc w sumie co mi po kwitku, tyle ze mi kadrowa dupy nie będzie zawracac z wnioskami urlopowymi ale to ze do pracy na chorobowym to przeciez normalne:/ fajnie by było ale sie tak nie da, zajmuję sie przetargami,umowami, raportami, ubezpieczeniami i pracuję w branży budowlanej gdzie jest teraz od cholery roboty bo sezon i nikt mnie nie zastąpi a wręcz słyszę ze to będzie maskara jak zaniemogę, zwłaszcza że teraz mam 4 przetargi od których zalezy nasze byc albo nie być i moja wypłata;// to juz wolę sie tyle pomęczyc chociaż do połowy lipca a resztę jak juz trzeba będzie to z domu i przez maile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
a z imionami to jest problem wiem coś o tym 🤢 wszyscy mi próbują wybić Tymona z głowy 😠 😠 😠 nawet mój ostatnio mi wypalił że trzeba wkońcu imię wybrać 😮 😮 😮 😲 no ręce mi opadły ...jak nic nie mówił na temat imiona tak pod koniec ciąży praktycznie on mi wyskakuje z takim tekstem 😠 😮 😮 😮 ....
jedyne nad czym się waham to czy dać Tymon czy Tymoteusz 😜 ale raczej zostanę przy Tymonku 😁

hehe Tymek zAJEBIOZA Asia ,nie kombinuj 🙂 😜 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
I ja witam was z uśmiechem 🙂
dolegliwości mineły- oprócz bolących żeber... ale chyba sie już nauczyłam do tego dyskomfortu.
moja mała od wczoraj jest taka spokojniutka że aż w szoku jestem bo przez ostatnie dni tak dokazywała , a teraz lekkie pukniecia ale przynajmniej cos..
co do położnej ja mam taka sytuacje że w szpitalu w którym bede rodzic jest taka pani iwonka znajoma mojej teściowej która zawsze pobiera mi krew i robi wszystkie badania poza kolejnością, wystarczy telefon że jestem i ona powiedziała że jak ja zaczne rodzic to ona bedzie przy porodzie i załatwi mi wtedy kogos kto bedzie na oddziale bo ona tam wszystkich zna i mowi że nie mam czym sie martwic.. wiec sie nie martwię..
kasiu gratuluje wytrwałości, ja niby musze leżec od 2 miesiecy ale moja aktywność sie nie zmieniła cały czas na nogach a rozwarcia ani nic nie mam wiec chyba tylko mnie straszyli..
wiadomo nie szaleje juz tyle bo najzwyczajniej na świecie nie mam juz siły..


Leer ,dobrze,ze forma dzis inna 🙂 no i ,ze tesciowejj kolezanki sa normalniejsze od niej samej hehehe 😁 Nie przejmuj sie super wygladasz,a ona pewnie zazdrosci Ci mlodosci 😉 😉 😉 🙃 🙃 Sama chcialaby pewnie w ciazy pochodzic -czulaby sie mlodziej,a tu lipa kremy na zmarszczki pewnie nie skutkują ,stad zlosliwosci 😉 😉 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Cześć Dwupaczki 🙂
niestety mnie też różne dolegliwości zaczynają noce 'umilać'. Często budzi mnie właśnie zgaga. Dziwne bo w dzień w ogóle nie miewam, ale napije się mleczka i jest git.
Zauważyłam też spadek formy. Zdecydowanie bardziej się męczę, ale to raczej normalne i ogólnie chyba nie mam powodów do narzekania.
ZOCHA dlaczego akurat Matka Polka? Masz lekarza z tego szpitala? Nie mam osobistych doświadczeń z tego szpitala, ale tak jak na temat każdego innego w Łodzi słyszałam dobre i złe opinie. Ja będę rodziła w Madurowiczu i nie zamierzam z góry nikogo opłacać, ale planuję , tak jak dziewczyny, wziąć parę groszy w kieszeń z nadzieją, że się nie przydadzą 😉
Dużo chyba zależy na jaką położną się trafi. Moja koleżanka opłaciła sobie jakąś 'Jędzę', a tej jak się dyżur w trakcie porodu skończył to poszła do domu 😠 I co takiej zrobisz???

Matka Polka bo mam do niej i do kopernika najbliżej i przemawia do mnie to że mają tam sprzęt do ratowania noworodków- gdyby nie daj Bóg coś sie działo...
a mój gin nie pracuje w żadnym szpitalui w żadnym szpitalu nikogo swojego nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
hej dziewczyny ja też nie zamierzam kasy dawać, wku.. mnie to że ludzie ładują medykom do kieszeni i sami uczą a potem dziwią się że h... opieka gdzieś była. skoro pracuje ma płatny etat,musi wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej bo za niekompetencje groźi odsiadka jasne jak ktoś chce to może w ramach wdzieczności kawkę czy czekoladkę wręczyć już po ale dla mnie też bzdura bo czemu ktoś ma się cukrzycy nabawiać przez nas wiecie ile najednym oddziale mogą dostać słodyczy i kasy lekarze to maskara 😮 Ale się zelziłam bo mnie to denerwowało jak ktoś mi czeko wpychał do fartucha 😠

Iza wielkie brawo dla Ciebie !!!!! moim zdaniem wlasnie dlatego sie nie przejmuja tymi "zwyczajnymi rodzacymi ",poniewaz na oddziale maja juz oplacone rodzace i wiadomo ,ze sie zajma najpierw tymi"lepszymi"niz nami!!! 😠Same kobity ucza hamstwa-wiadomo kazda z nas sie obawia jak to bedzie itd..ale nie popadajmy w paranoje 🤢 🤢 🤢 🤢 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
to ja też jeszcze ponarzekam 🙂 w nocy spać nie mogłam, chodzę siku a jak pójdę to synuś się budzi i mnie bije... a nad ranem jeszcze muszysko latało i uczepiło się biednej ciężarnej...
mąż ma zapalenie krtani i jak to facet wyolbrzymia niesamowicie... normalnie aż zła już jestem na niego tak narzeka... normalnie jakby miał już zaraz umierać...

Mariolka chlop chory to jest tragedia dopiero...nasza ciaza sie chowa 😁 😁 😁
Muchy niekiedy mnie tak wkur...w tym roku wyjatkowo namolne sa!!! 😠
A co do spania to ja sie dolaczam...sapie i wzdycham i marudna jestem jak diabli eh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia2011 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a z imionami to jest problem wiem coś o tym 🤢 wszyscy mi próbują wybić Tymona z głowy 😠 😠 😠 nawet mój ostatnio mi wypalił że trzeba wkońcu imię wybrać 😮 😮 😮 😲 no ręce mi opadły ...jak nic nie mówił na temat imiona tak pod koniec ciąży praktycznie on mi wyskakuje z takim tekstem 😠 😮 😮 😮 ....
jedyne nad czym się waham to czy dać Tymon czy Tymoteusz 😜 ale raczej zostanę przy Tymonku 😁

Mi to imię się bardzo podoba tez miałam dylemat czy Tymon czy Tymoteusz- Tymon jest mniej znane i podobno stosowane do długich nazwisk a Tymoteusz juz bardziej popularne i do krótkich, no ale mojego M nie mogę do tego imienia przekonać, 8 lat temu opiekowałam sie 4 miesiące takim kilkumiesięcznym Timothee we Francji zakochałam się w tym chłopcu i chciałam zeby mój był taki jak on, ale mój Małż się skutecznie broni woli oklepanego Kubę;/// no ale moze powinnam zastosować innego typu negocjacje 🙂

Masz racje Jakub -piekne imie ,ale wszedzie Jakubki ,Kubusie ...straszne to ,przeciez tyle fajnych imion mamy ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tak raz na czas się waham ale i tak zostanie Tymon 😜 w nerwach mojemu powiedziałam że jak będzie nosił 40tygodni nasze dziecko to niech sobie imię wybiera ... jemu pozostało drugie do wybrania bo albo będzie Tymon Marek (po moim) albo Tymon Franciszek (po moim dziadku i dziadku męża) więc niech sie cieszy że mu to pozwalam wybrać 🤪 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
hej dziewczyny ja też nie zamierzam kasy dawać, wku.. mnie to że ludzie ładują medykom do kieszeni i sami uczą a potem dziwią się że h... opieka gdzieś była. skoro pracuje ma płatny etat,musi wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej bo za niekompetencje groźi odsiadka jasne jak ktoś chce to może w ramach wdzieczności kawkę czy czekoladkę wręczyć już po ale dla mnie też bzdura bo czemu ktoś ma się cukrzycy nabawiać przez nas wiecie ile najednym oddziale mogą dostać słodyczy i kasy lekarze to maskara 😮 Ale się zelziłam bo mnie to denerwowało jak ktoś mi czeko wpychał do fartucha 😠

Iza wielkie brawo dla Ciebie !!!!! moim zdaniem wlasnie dlatego sie nie przejmuja tymi "zwyczajnymi rodzacymi ",poniewaz na oddziale maja juz oplacone rodzace i wiadomo ,ze sie zajma najpierw tymi"lepszymi"niz nami!!! 😠Same kobity ucza hamstwa-wiadomo kazda z nas sie obawia jak to bedzie itd..ale nie popadajmy w paranoje 🤢 🤢 🤢 🤢 😮 😮 😮

Dokładnie myślę tak jak Iza ale poprostu już głupieje od tego wszystkiego.. dziś jeszcze mama zadzwoniła która do tej pory nie zajmowała stanowiska w sprawie i do mnie z tekstem że jak chodzi o kasę to ona mi da bo żeby w razie czego nie mieć wyrzutów sumienia że coś się stało a ja nie zrobiłam wszystkiego co mogłam....
wk... mnie to...
brzydzę sie dawaniem komuś kasy na lewo i sama nie biorę kasy od nikogo a mimo że nie w służbie zdrowia pracuje to okazje były...
ale jak słysze takie teksty i jak widzę jak na mnie patrzą że niby ryzykuje życiem mojej Zosi to sama już nie wiem...

no nic ... wpadne później... lece na obiecane zakupy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
to ja też jeszcze ponarzekam 🙂 w nocy spać nie mogłam, chodzę siku a jak pójdę to synuś się budzi i mnie bije... a nad ranem jeszcze muszysko latało i uczepiło się biednej ciężarnej...
mąż ma zapalenie krtani i jak to facet wyolbrzymia niesamowicie... normalnie aż zła już jestem na niego tak narzeka... normalnie jakby miał już zaraz umierać...

Mariolka chlop chory to jest tragedia dopiero...nasza ciaza sie chowa 😁 😁 😁
Muchy niekiedy mnie tak wkur...w tym roku wyjatkowo namolne sa!!! 😠
A co do spania to ja sie dolaczam...sapie i wzdycham i marudna jestem jak diabli eh...


o Boże mój jak jest chory albo żle się czuje (ból głowy itp) to jest gorzej niż żle 😮 😮 😮
łazi jak głupi za mną i mnie jeszcze męczy 😠 a jak ja się żle czuje to tekst roku "nie wyglądasz jakbyś się żle czuła " 😮 😮 😮 no ręce opadają 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia2011 napisał(a):
Na L4 bardzo chętnie tylko i tak będę musiała pracować, więc w sumie co mi po kwitku, tyle ze mi kadrowa dupy nie będzie zawracac z wnioskami urlopowymi ale to ze do pracy na chorobowym to przeciez normalne:/ fajnie by było ale sie tak nie da, zajmuję sie przetargami,umowami, raportami, ubezpieczeniami i pracuję w branży budowlanej gdzie jest teraz od cholery roboty bo sezon i nikt mnie nie zastąpi a wręcz słyszę ze to będzie maskara jak zaniemogę, zwłaszcza że teraz mam 4 przetargi od których zalezy nasze byc albo nie być i moja wypłata;// to juz wolę sie tyle pomęczyc chociaż do połowy lipca a resztę jak juz trzeba będzie to z domu i przez maile.

Asiu no to pozostaje Ci wspolczuc tylko..Jednak jak juz nie dasz rady to nie patrz na nic ..nikt Ci zdrowia nie wroci,a pamietaj ,ze nie ma ludzi nie zastapionych ,a na koniec i dziekuje nie uswiadczysz...zawsze bedzie "nie czas" i "nie pora "..wierz mi wiem o czym prawie 🙂Teraz Ty i Dzieciatko jestesci najwazniejsze Persony ,nie ma zmiluj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No witam Was i ja.
Tak podczytałam część zaległości no i ja pochwalić się mogę tym że przesypiam prawie całe noce może ze dwa razy się budzę.Wcześniej było gorzej bo po 5 razy wstawałam a teraz NIC 🙂 A co do dolegliwości to tylko brzuch mi bardzo szybko twardnieje jak coś robię więc raczej z musu mam żywot leniwego słonia 🙂
Szpital i jego obsługa to dla mnie czarna magia ale płacić też nikomu nie zamierzam, trudno będę rodzić w takich warunkach jakie zastanę.Wcześniej panikowałam ale teraz już bardziej spokojnie do tego podchodzę kiedy już nieuniknione się zbliża 🙂
No i dostałam cztery reklamówy ciuszków dla małej, wór przytulanek i wanienkę 🙂 🙂 🙂teraz tylko ciuszki przejrzeć wyprać i wyprasować więc zajęcie będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój Tomek dziś pierwszy dzień szedł do pracy po zwolnieniu,biedakowi strasznie się nie chciało... 😞 A teraz cały tydzień się widzieć nie będziemy, bo ja w Lesznie wakacjuję, a on pracuje w Poznaniu, tylko w weekendy będziemy się widzieć...ale od 11 ma urlop to przyjedzie tu do mnie, zrobimy brakujące zakupy dla Małej 🙂
Właśnie, powiedzcie mi dziewczyny, jaki duży śpiworek mam kupić ??Bo dostałam od kuzynki, ale on jest już dla starszego Dzieiaczka i teraz nie wiem, jaki kupić, żeby był dobry dla Maluszka???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiu z teściami to ja mam takie przeboje od początku że szok..
moja tesciowa jest taka że nikt jej sie nie sprzeciwia.. wychowała synów tak że zawsze cokolwiek sie nie stanie bede po jej stronie nie ważne czy ma racje czy nie.. no i mój bartek jest wychowany tak że cokolwiek jego rodzice postanowią tak musi byc.. i boli ją to że ja sie nie daje jak inne dziewczyny bartka do tej pory i nie robie tego co ona sobie zażyczy a wręcz przeciwnie.. nie robie jej na złosc tylko tak uważam i nie bede podejmować jakichkolwiek decyzji pod kogos.
Tuż przed wesleem nawet usłyszałam u siebie w domu od tescia że on wychował sobie syna aby miał lepiej w zyciu a nie takie coś jak ja.. a mój mąż wtedy siedział obok i nic nie powiedział.. nigdy mu tego nie zapomnę.. ah szkoda słow, po prostu mam przekichane z teściami i tyle. To co oni mi zrobili to książke można pisac.. tylko ja sama wiem jak bardzo zalezli mi za skóre.. fałszywce..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
ja tak raz na czas się waham ale i tak zostanie Tymon 😜 w nerwach mojemu powiedziałam że jak będzie nosił 40tygodni nasze dziecko to niech sobie imię wybiera ... jemu pozostało drugie do wybrania bo albo będzie Tymon Marek (po moim) albo Tymon Franciszek (po moim dziadku i dziadku męża) więc niech sie cieszy że mu to pozwalam wybrać 🤪 😁 😁 😁 😁

hehehehehe no i slusznie ,podoba mi sie Twoja postawa @!!Jestem z Ciebie dumna Kochana 🤪 🤪 🤪
Ja juz mojemu pozwolilam wybrac (zadecydowac ostatecznie)bo to ze jestem w ciazy wogole to dla niego cud nad cudy ,szczescie niesamowite ,to mysle sobie ,a niech ma Tata 😉 😉 😉 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
to ja też jeszcze ponarzekam 🙂 w nocy spać nie mogłam, chodzę siku a jak pójdę to synuś się budzi i mnie bije... a nad ranem jeszcze muszysko latało i uczepiło się biednej ciężarnej...
mąż ma zapalenie krtani i jak to facet wyolbrzymia niesamowicie... normalnie aż zła już jestem na niego tak narzeka... normalnie jakby miał już zaraz umierać...

Mariolka chlop chory to jest tragedia dopiero...nasza ciaza sie chowa 😁 😁 😁
Muchy niekiedy mnie tak wkur...w tym roku wyjatkowo namolne sa!!! 😠
A co do spania to ja sie dolaczam...sapie i wzdycham i marudna jestem jak diabli eh...


o Boże mój jak jest chory albo żle się czuje (ból głowy itp) to jest gorzej niż żle 😮 😮 😮
łazi jak głupi za mną i mnie jeszcze męczy 😠 a jak ja się żle czuje to tekst roku "nie wyglądasz jakbyś się żle czuła " 😮 😮 😮 no ręce opadają 😮 😮 😮

buahahahahahaha ,no niesamowite teksty,albo przemilczy sprawe jakby nie slyszal,ze czlowiek sily nie ma ...czeka az przeminie ,a jak juz mi lepiej to odrazu rozmowny,zycie nabiera energi ,jak juz ja nie daje rady ,to zly na caly swiat ..ach te chlopiska 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
to ja też jeszcze ponarzekam 🙂 w nocy spać nie mogłam, chodzę siku a jak pójdę to synuś się budzi i mnie bije... a nad ranem jeszcze muszysko latało i uczepiło się biednej ciężarnej...
mąż ma zapalenie krtani i jak to facet wyolbrzymia niesamowicie... normalnie aż zła już jestem na niego tak narzeka... normalnie jakby miał już zaraz umierać...

Mariolka chlop chory to jest tragedia dopiero...nasza ciaza sie chowa 😁 😁 😁
Muchy niekiedy mnie tak wkur...w tym roku wyjatkowo namolne sa!!! 😠
A co do spania to ja sie dolaczam...sapie i wzdycham i marudna jestem jak diabli eh...


o Boże mój jak jest chory albo żle się czuje (ból głowy itp) to jest gorzej niż żle 😮 😮 😮
łazi jak głupi za mną i mnie jeszcze męczy 😠 a jak ja się żle czuje to tekst roku "nie wyglądasz jakbyś się żle czuła " 😮 😮 😮 no ręce opadają 😮 😮 😮

buahahahahahaha ,no niesamowite teksty,albo przemilczy sprawe jakby nie slyszal,ze czlowiek sily nie ma ...czeka az przeminie ,a jak juz mi lepiej to odrazu rozmowny,zycie nabiera energi ,jak juz ja nie daje rady ,to zly na caly swiat ..ach te chlopiska 😁


ja z moim od soboty rozmawiamy "służbowo" mój jest cały nie szczęśliwy z tego powodu bo wie że zapierniczył na całej linii 🤢 😮 ale ja nie mam zamiaru się przełamać pierwsza i wrócić do normy ... mimo że mamy dziś 2 rocznicę ślubu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
asiu z teściami to ja mam takie przeboje od początku że szok..
moja tesciowa jest taka że nikt jej sie nie sprzeciwia.. wychowała synów tak że zawsze cokolwiek sie nie stanie bede po jej stronie nie ważne czy ma racje czy nie.. no i mój bartek jest wychowany tak że cokolwiek jego rodzice postanowią tak musi byc.. i boli ją to że ja sie nie daje jak inne dziewczyny bartka do tej pory i nie robie tego co ona sobie zażyczy a wręcz przeciwnie.. nie robie jej na złosc tylko tak uważam i nie bede podejmować jakichkolwiek decyzji pod kogos.
Tuż przed wesleem nawet usłyszałam u siebie w domu od tescia że on wychował sobie syna aby miał lepiej w zyciu a nie takie coś jak ja.. a mój mąż wtedy siedział obok i nic nie powiedział.. nigdy mu tego nie zapomnę.. ah szkoda słow, po prostu mam przekichane z teściami i tyle. To co oni mi zrobili to książke można pisac.. tylko ja sama wiem jak bardzo zalezli mi za skóre.. fałszywce..

Leer wyobrazam sobie co czujesz ...a jak by moj taki mamisynek byl to bym lała go chyba od rana ,profilaktycznie pyk w łebek ,az by odskoczył 😉 😉 😉 😜
Wspolczuje Ci mam nadz.,ze jak Nadyszka sie urodzi to juz bedzie lepiej ,poczuje ,ze to on jest teraz glowa domu ,rodziny i zmieni nieco swa postawe wobec rodzicow....A kiedy sie przeprowadzacie juz na swoje??? 🤪Tez bedzie inaczej ,zobaczysz ,jak sie mieszka z dala od famili jest o niebo lepiej 😎 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...