Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

karolinecka831 napisał(a):
Cześc kochane .... Ale zapisałyście dziś hee 21 stron az miałam nadrabiania od rana ... ale fajnie że wszystko u Was dobrze
Jeśli mówicie o imionach dla dzieci to ja myslę że abo Zosia albo Wojtek ...
KASIU fajnie że byłaś u lekarza i że wszystko fajnie z dzidzia , a już znasz płec swojego maleństwa ?
Powiedz proszę o co chodzi z tą czystością pochwy ja nie miałam teraz tego bania ? słyszałam że przed porodem musi się miec takie badanie ??? Teraz też?
Ja właśnie ugotowałam Fasolkę po brytońsku bo Asiulka mi smaka narobiłaś heee

hehe smakowalo? 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

heh małe kotki super,ale nie dzięki 🙂 a jakie wozki wam sie podobaja? kolor itp bo mi sie podoba taki co foteik ma co mozna dziecko tez w tym foteilku wozkiem wozic taki malutki zgrabniutki wozek chce a kolor to czerwony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiulka przez swoja fote apetytu na loda zapa mi wczoraj zrobilas heh maz musial po sklepach mi o szukac 🙂 co do czystosci pochwy to u mnie kiepsko teraz tabletki na to bralam mam nadzieje ze jak badania powtorze bedzie wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
heh małe kotki super,ale nie dzięki 🙂 a jakie wozki wam sie podobaja? kolor itp bo mi sie podoba taki co foteik ma co mozna dziecko tez w tym foteilku wozkiem wozic taki malutki zgrabniutki wozek chce a kolor to czerwony 🙂


ja jeszcze się nie zastanawiałam nad kolorem i wyglądem,musi byc praktyczny,głęboki i spacerówka w jednym 🙂 tyle dobrze że teście sie zdeklarowali że kupuja nam wózek a łóżeczku i wszystkie niezbedne akcesoria moi rodzice,więc bede tylko wkładać do koszyka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cos tego typu?
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.smerfland.pl/zdjecia/6031_max.jpg&imgrefurl=http://www.smerfland.pl/p-1733-wozek_wielofunkcyjny-BEBETTO-Murano__kolor_150_.html&usg=__Re5mDnMW8DXBcQaTs4yvm8cbBaA=&h=600&w=600&sz=51&hl=pl&start=2&zoom=1&um=1&itbs=1&tbnid=mCV_ioRNE_txGM:&tbnh=135&tbnw=135&prev=/images%3Fq%3Dw%25C3%25B3zek%2Bdzieci%25C4%2599cy%2Bwielofunkcyjny%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DX%26tbm%3Disch&ei=Ur2aTdrGMdHrOZvS5foG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Laski. Obudziłam się w nocy na siusiu, a potem nie mogłam usnąć, bo wszystkie kości mnie bolały, a najbardziej plecy pod łopatką, nie wiedziałam jak się położyć, żadna pozycja nie pomagała. W końcu mój M. poszedł do drugiego pokoju, bo by przy mnie nic nie pospał, a jutro przecież idzie do pracy 😞 😞 😞 Masakra, nie wytrzymałam w końcu i wzięłam Apap, trochę puściło i się przespałam, ale obawiam się, że na tym nie koniec 🤢 🤢 🤢 Któraś z Was tak ma? Jak sobie z tym poradzić? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiulenka napisał(a):
witajcie 🙂

ja znów mam mały problem 😞 zaraziłam się od córeczki kuzynki. Gardło mnie boli i kaszel mam okropny. Jednak martwi mnie to, ze nie mam gorączki, a wrecz przeciwnie - temperature 35,7 stopni. Nigdy nie mialam takiej. Wiecie co to moze oznaczac?

Asiu ja z kolei nigdy nie mam goraczki,lecz oslabienie..a tez jestem chora,i kreci mi sie w glowie ,nie mam sily na nic ,katar,ktorego nie mozna wydmuchac,cholerne bole glowy,eh ..ogolnie beznadzieja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
asiulenka napisał(a):
witajcie 🙂

ja znów mam mały problem 😞 zaraziłam się od córeczki kuzynki. Gardło mnie boli i kaszel mam okropny. Jednak martwi mnie to, ze nie mam gorączki, a wrecz przeciwnie - temperature 35,7 stopni. Nigdy nie mialam takiej. Wiecie co to moze oznaczac?


Możesz ssać wszystko, co naturalne np. pastylki z tymiankiem i podbiałem 🙂


ssać wszystko, co naturalne
przyszedl mi pomysl,byc moze skuteczny heh ☺️ 😁 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/bolder-sd-ecoline-implast-2011-gratisy-poznan-i1524841196.html
http://allegro.pl/3w1-espiro-enzo-evo-2010-fotel-torba-max-zestaw-i1524921345.html
Mnie się podobają wóżki tego typu właśnie i fioletowy oczywiscie 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
heh małe kotki super,ale nie dzięki 🙂 a jakie wozki wam sie podobaja? kolor itp bo mi sie podoba taki co foteik ma co mozna dziecko tez w tym foteilku wozkiem wozic taki malutki zgrabniutki wozek chce a kolor to czerwony 🙂

Tez lubie zgrabne wozeczki,,np. taki 😉
http://allegro.pl/bebetto-solaris-spiwor-gratisy-mata-raty-i1537110172.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój brzuch z wczorajszego dnia 🙂
[URL=http://img861.imageshack.us/i/brzusio18tydz.jpg/][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/6039/brzusio18tydz.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
asiulka przez swoja fote apetytu na loda zapa mi wczoraj zrobilas heh maz musial po sklepach mi o szukac 🙂 co do czystosci pochwy to u mnie kiepsko teraz tabletki na to bralam mam nadzieje ze jak badania powtorze bedzie wszystko ok 🙂

haha No to widze jestem winna ...Karolinka musiala fasolke po bretonsku pichcic,a Twoj maz w duchu klął 😁-przez kogo????
hmmm... ☺️ 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
asiulenka napisał(a):
witajcie 🙂

ja znów mam mały problem 😞 zaraziłam się od córeczki kuzynki. Gardło mnie boli i kaszel mam okropny. Jednak martwi mnie to, ze nie mam gorączki, a wrecz przeciwnie - temperature 35,7 stopni. Nigdy nie mialam takiej. Wiecie co to moze oznaczac?


Możesz ssać wszystko, co naturalne np. pastylki z tymiankiem i podbiałem 🙂


hmmm kto wie.... moze skuteczne 😉

ssać wszystko, co naturalne
przyszedl mi pomysl,byc moze skuteczny heh ☺️ 😁 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...