Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Leer napisał(a):
ja słyszałam o ciężarówkach które jadły błoto tynk ze ściany kredę..
ja znowu mam cały czas ochotę na ocet.. staram sie unikać bo to niezdrowe..

na poczatku tez mi ie chcialo..potrafilam sloik prawdziwkow occie na jedno posiedzeni wtracic...i byl niedosyt ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oglądam czasem "licealne ciąże" i w jednym z odcinków dziewczyna jadła mydło,lekarz powiedział że to niedobór jakis witamin więc podobnie może być z tym tynkiem 😉 czasem jak cos jem to czuje mydło albo mi sie nie ra po jedzeniu odbije mydlinami bleee 😮 przerzuciłam się z soków pomarańczowych na jabłkowe sa bardziej kwaskowate pycha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Leer napisał(a):
ja słyszałam o ciężarówkach które jadły błoto tynk ze ściany kredę..
ja znowu mam cały czas ochotę na ocet.. staram sie unikać bo to niezdrowe..

bloto...pierwsze slysze ha ha.. 😁
krede swegpo czasu sama jadlam ☺️


A nie lepiej trochę nabiału? Też ma dużo wapnia 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wszystkim 🙂

Ale się rozpisałyście od wczoraj 🙂 14 stron czytania 😮 Ale to dobrze 🙂

Co do cebuli i czosnku to już pisałam, że jak to czuję to muszę lecieć do łazienki 🤢

Synek ślicznuści 🙂 też już chce mieć swoje maleństwo przy sobie w ramionach, ale wiem, że muszę cieszyć się każdą chwilą ciąży bo po urodzeniu będę chciała znowu być w ciąży 🙂

co do snów to mi też śnią się takie głupoty, że czasami w szoku jestem. Moje dziecko śniło ki się jak dotąd 2 razy. W drugim miesiącu i pod koniec trzeciego. Najpierw śnił mi się dziewczynka. Było to tak, że pracowałam więc mój szef się nią opiekował cały dzień a pod koniec dnia pracy, gdy po nią poszłam to bałam się, że nie będzie chciała do mnie przyjść i będzie płakać. Okazało się jednak, że się uśmiechnęła wyciągnęła rączki. Jak ją przytuliłam to już do nikogo nie chciała iść 🙂
A drugi sen to był taki: w trzecim miesiącu urodziłam synka i tak jak ktoś napisał jeszcze nic do niego nie miałam. Tak się tym faktem przeraziłam, że się obudziłam 🙂

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie raz snilo dziecko...ze urodzilam ,nie w szpitalu,a gdzies (nawet nie wiem u kogo..)
synek ...byl bardzo otyly i blady 🤢wazyl ponad 9kg byl tlusty i łysy i taki dziwny.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te sny w ciąży sa naprawdę przeraźliwe czasami.. tamten synek o którym pisałam co mi sie snił miał ogromną dziurę na środku nosa.. staram sie zapominać takie sny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
mi moja dzidzia sie raz śniła że miałam synka i zapominałam cały czas o nim.. zostawiałam go w aucie i kiedy przychodziłam on tak płakał koszmar;/

mnie sie tak tez czesto snilo w piewszej ciazy,jest to straszne,budzisz sie z takim ...poczuciem winy ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
to Was przebiję swoim snem 🙂 śniło mi sie to jakiś miesiąc temu - że urodziłam, ale to nie było niemowlę ale kura. Byłam taka zawiedzona i planowała kolejna ciążę, żeby wkońcu była normalna dzidzia 😁


no to mnie zagięłaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie 🙂, dlatego cały czas próbuje namówić mojego K na te zakupy. Tłumacze mu i tłumaczę, że wszystko może się zdarzyć, np. przedwczesny poród ale on nic. Jak grochem o ścianę. Jednym z argumentów jest fakt, że nie wiadomo czy chłopiec czy dziewczynka, więc jak się dowiem na pewno pójdziemy coś kupić... No chyba, że sama wcześniej się skuszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anczess napisał(a):
właśnie 🙂, dlatego cały czas próbuje namówić mojego K na te zakupy. Tłumacze mu i tłumaczę, że wszystko może się zdarzyć, np. przedwczesny poród ale on nic. Jak grochem o ścianę. Jednym z argumentów jest fakt, że nie wiadomo czy chłopiec czy dziewczynka, więc jak się dowiem na pewno pójdziemy coś kupić... No chyba, że sama wcześniej się skuszę 🙂


ja kupuje rzeczy uniwersalne niebieskie białe żółte .. i tez nie znam płci.

AAAAAAA CO DO KOŁYSANEK MI BARDZO PODOBA SIE TA
http://www.youtube.com/watch?v=F01DkVH1AR8
śpiewałam ja siostrzenicy jak opiekowałam się nią i mojej dzidzi juz teraz śpiewam na dobranoc głaszcząc brzuszek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja niestety mieszkam w dość małej miejscowości i nie ma tu zbytniego wyboru w ciuszkach, więc raczej trzeba znać płeć żeby kupić, bo albo niebieskie albo różowe... ale jak tylko gdzieś się wybiorę to może na coś się skuszę - kolor zielony, żółty 🙂
kołysanka super,, problem w tym, że ja strasznie fałszuję ☺️ jeszcze dzidzia sie wystraszy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja też fałszuję aż mnie boli to hehe ale dzidzia podobno słyszy tylko wibracje to jakos to znosi :_)

a dziewczyny posłuchajcie dla poprawy humoru jak macie ochote:_0
http://www.youtube.com/watch?v=MlHMSr-_9yw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi osobiscie julia sie podoba ale tyle tych julek ze masakra a larysa to moj maz wymyslil najpierw go wysmialam ale z ubiegiem czasu zastanawiam sie czy faktycznie tak corexzki nie nazwac z synkiem bym problemu nie miala oliwier albo daniel by byl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam do dziewczynki Marcelinka ale jeszcze nie jesteśmy zdecydowani na 100%ciągle szukamy może cos wpadnie nam w ucho i sie bardziej spodoba.Marlena,Zuzia ,Madzia?kto wie bo ja sama nie wiem.Właśnie przypaliłam mięso na obiad ha!ha!cuchnie w całym domu az sie mąż po nocce obudził ale mam poniedziałek ha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...