Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzięki masz rację 🙂 kurcze ale zawsze coś jak idę do ginekologa do wczoraj od poczatku ciąży luteinę musiałam brać bo torbiel mam ale juz sie zmniejszył naszczescie teraz niby mocz mu sie nie podoba i szyjka iagle w nerwach jestem teraz do ginekologa 21 kwietnia ide musze co 3 tyg chodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Leginsik, brzusio fajny 🙂 taki okrąglutki 🙂

ja mam dzis wizyte to napiszę Wam potem ile przytyłam 😉 no i może już uda sę serduszka posłuchać przez detektor.

Aaaaa, śniło mi się, że na usg pokazało że będzie synek 😁 w sumie to chciałabym chyba jednak synka, bo w rodzinie same dziewczynki, Grześ ma łącznie 3 kuzynki i czwarta w drodze i jak ja bym mu jeszcze ała siostrę to byłby sam samiec na takie stado 😜 a tak to byłoby mu raźniej z bratem 🙂 no ale zobaczymy za ok 2 miesiące - płci już nie zmienię i albo rośnie tam pipka albo ptaszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CO do wagi to strasznie mało tyjecie.. 0,5 kg od początku????
pozazdrościć
ja do ubiegłego tygodnia równe 2 kg przytyłam a teraz w ciągu równego tygodnia doszło kolejne 0,4 kg...
Niby wszystko "w normie" ale boje się wchodzić na wagę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pierwsze ruchy to tak jakbys miala w brzuchu rybę albo małego ptaka i tak śmiesznie przy tym bulgocze ;-), na początku zastanawiałam się co to jest bo nigdy takiego uczucia nie doświadczyłam i zaczełam masować brzuszek i za chwilke znowu poczułam :-), mama mi mówiła że pierwsze ruchy to połowa ciąży ( czyli u mnie dokładnie się zgadza) ależ ja kocham to moje maleństwo, mimo tego że jeszcze tyle czasu aż będziemy razem " na żywo" to ja już nie wyobrażam sobie życia bez tej cudnej istotki ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pamiętam, że jakoś w 3 trymetrze to co 2 tygodnie kilogra tyłam..
ale ogólnie nie ma co się przejmowac, po porodzie większośc wagi leci w dół. Ze szpitala wychodziłam 10 kg lżejsza 🙂 samo zeszło - dziecko ze mnie ściągnęło, małe porcje żywnościowe do tego dietetyczne.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...