Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

karolinecka831 napisał(a):
Hee nie ja nie idę Asiulka na Falubaz ale mój mąż idzie z moim ojcem ... ja zostane w domku i bedę kibicowac przed TV, troszke pozno ten mecz jest a nie chcem się przeziębic ....
Wiesz 4d wyczytałam że bardziej dokładne jesli chodzi o ruchy dziecka , co pozwala na pomiar i oglądanie dzidzi dokładniej niż na 3 D , ale obraz jest podobny , http://www.usg-centrum.pl/ to jest link na tą stronkę to doczytaj sobie dokładnie, ceny nie znam ale myślę że 200 zl to napewno ...
Jęśli chodzi o szkołę rodzenia to oto nr (68) 329-64-23 , ja jestem zapisana od 24 maja do grupy na godzinę 16.00,
Najlepiej dzwonic tak o po 12 godz.
Wiesz fajnie jak by nam udało się poznac ..

No to dziekuje za namiar 😘w pon zadzwonie 🙂
A na tym linku jest oferta i z tego co tam jest napisane ,to koszt wynosi 150zl -wiec tragedii nie ma 🙂Ktos tu pisal ze kolo 300zl placil ,wiec roznica nie mala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

karolinecka831 napisał(a):
mniam fasolka mmmm też muszę zrobic... koniecznie
a ja mam zachciewajkę na placki ziemniaczane no i trę ziemniaki ojoj straszna robota ... ale co jak sie chce...

Oj wspolczuje 😉Ja jednak uzywam do tego maszynki do mielenia miesa 🙂moment i masz utarte na jaka tam grubosc chcesz ,tylko sitko dobierz sobie Kochana i z bani 🙂Ja tez w ciazy placki ziemniaczane uwielbiam ,a i frytki swego czasu,ogolnie ziemniaki z sosem i ogorek kiszony 🙂Mieso oddawalam mezowi a ziemniaki utluczone z sosikiem szamalam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anczess napisał(a):
ja od tygodnia bym tylko żurek jadła, dziwna sprawa 😮 fasolkę jak ostatnio zrobiłam też z dwóch paczek to w jeden dzień zjedliśmy. Mój K śmieje się, że jem więcej od niego a zawsze to on jeszcze po mnie dojadał 🙃

no i tak ma byc 😉 MOj spi az chrapie ,ale jak sie zbudzi zapachem,to marnie widze te fasolke w sloikach hahahah 🙃 😁 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
A ja miałam dziś przygode kurcze poszłam na targ hee z mężem dzieki bogu , już wychodząc z domu czułam że dzidzia gdzieś mnie tak uciska że oddychac mi było ciężko ... i stojąc w kolejce ... oczywiście na stoisku z wedzonymi szyneczkami heee (mąż musi coś jeśc) poczułam że słabnę , masakra to była , odeszłam z kolejki, bo mąż został przysiadłam gdziekolwiek ale normalnie odpłynełam , pot mnie oblał straszne uczucie ...
Wiecie a ludzie zero reakcji na sytuację że ciężarna omdlała szok taka znieczulica miedzy ludzmi jest ,
dopiero po chwili poprosiłam jakiegos faceta aby męża mojego zawołał że siędzę za jakąś tam budką ledwo żywa ...

Oj Karolinko tos Ty sie miala dzisiaj 😞
A te babsztyle -stare mohery mnie najgorzej wkur....Wiecznie jak te św.krowy nie wierza ,ze mlodzi tez maja prawo sie zle czuc 😠
Biedna ja tak mialam ,mnie akurat pomoglo malzenstwo starsze ,kiedys wracalam z zakupow ,bylo duszno w autobusie,pelno ludzi ,nie bylo gdzie usiasc ...ledwo wysiadlam w Przylepie-musialam bo kurcze bym padla,drzenie rak,poty ,nogi jak nie moje-myslalam ze to koniec ..usiadlam na murku i jakas kobietka wybiegla z domu i mnie zaprosila do siebie na podworko,dala wody ,doszlam do siebie ,(nie bylam wtedy w ciazy)a jej maz mnie odwiozl do domu,kiedy chcialam zaplacic za okazana pomoc i paliwo -kategorycznie odmowil ,wiec niekiedy zdarzaja sie ludzie ,ale malo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
anczess napisał(a):
malstep napisał(a):

A dziewczyny.....Ja dziś od rana czuję kłucie w dole brzucha,z lewej strony,nie ból,ale kłucie,ale w miarę mocno to czuję.Jak myślicie,czy to więzadła,czy coś groźnego. też tak macie?


Ja tak miałam. Nieważne czy leżałam, siedziałam czy stałam to mnie kuło z lewej strony. Miałam wrażenie jakby był to jajnik. Powiedziałam o tym mojemu lekarzowi a on przepisał mi luteinę. Już ją skończyłam brać a po bólu i kłuciu ani śladu. Czasami tylko wraca ale teraz jest o wiele mniejszy 🙂 pozdrawiam mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam 🙂

kurcze ja wcześnie tego nie czułam,a luteinę biorę od samego początku,więc chyba ona nie pomoże.Ja też czuję w sumie to nie mocno.

Hej ja też biorę luteinę od początku i też bóle mimo to były.. na ostatniej wizycie lekarka kazała mi brać dodatkowe tabletki luteinki i od tego czasu właściwie minęło. Luteina więc chyba pomaga- wszystko zależy od dawki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny, ale naprodukowałyście postów 😁
U mnie byli rodzice, przywieźli jedzenie, czym nas bardzo wspomogli, bo ja wczoraj ze zgrozą zauważyłam, że na koncie mam 2 złote 10 groszy... A stypendium nie wiadomo kiedy przyjdzie, może 10, a może 20 kwietnia, masakra jak ta kasa idzie, a przecież nie kupuje nic niepotrzebnego 😞

Mi w czwartek w autobusie pierwszy raz ustąpiono miejsca 🤪 Byłam w szoku i dziwnie się poczułam, ale szczerze mówiąc to nie wiem czy na stojąco bym dojechała, bo daleko mieszkam...

Buziaki Brzusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 😘

zaraz Was nadrobię, super ze jestescie aktywne, a co będzie sie działo przed porodem.. ufff po 30 stron dziennie będzie 😆

wróciłam z uczelni, zaliczyłam ćwiczenia z planowania turystycznego na 4, a 15 mam egzamin z geoturystyki 🙂

Malwina, oriflame aktualny? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
A ja miałam dziś przygode kurcze poszłam na targ hee z mężem dzieki bogu , już wychodząc z domu czułam że dzidzia gdzieś mnie tak uciska że oddychac mi było ciężko ... i stojąc w kolejce ... oczywiście na stoisku z wedzonymi szyneczkami heee (mąż musi coś jeśc) poczułam że słabnę , masakra to była , odeszłam z kolejki, bo mąż został przysiadłam gdziekolwiek ale normalnie odpłynełam , pot mnie oblał straszne uczucie ...
Wiecie a ludzie zero reakcji na sytuację że ciężarna omdlała szok taka znieczulica miedzy ludzmi jest ,
dopiero po chwili poprosiłam jakiegos faceta aby męża mojego zawołał że siędzę za jakąś tam budką ledwo żywa ...

Oj Karolinko tos Ty sie miala dzisiaj 😞
A te babsztyle -stare mohery mnie najgorzej wkur....Wiecznie jak te św.krowy nie wierza ,ze mlodzi tez maja prawo sie zle czuc 😠
Biedna ja tak mialam ,mnie akurat pomoglo malzenstwo starsze ,kiedys wracalam z zakupow ,bylo duszno w autobusie,pelno ludzi ,nie bylo gdzie usiasc ...ledwo wysiadlam w Przylepie-musialam bo kurcze bym padla,drzenie rak,poty ,nogi jak nie moje-myslalam ze to koniec ..usiadlam na murku i jakas kobietka wybiegla z domu i mnie zaprosila do siebie na podworko,dala wody ,doszlam do siebie ,(nie bylam wtedy w ciazy)a jej maz mnie odwiozl do domu,kiedy chcialam zaplacic za okazana pomoc i paliwo -kategorycznie odmowil ,wiec niekiedy zdarzaja sie ludzie ,ale malo


to się Karolina przytrafiło Tobie ;/

ja dziś na uczlenie autobusem jechałam bo nie mam $ na paliwo ( auto zzera mi 13 l/100 i nie wyrabiam z nim powoli..) no i pełno dzieciaków, młodych ludzi siedzi, ścisk niesamowity i chyba zorientowali się ze jestem w ciązy bo w płaszczyku widac mi było mały brzuszek - ale głowa odrócona i udawlai ze nie widzą, a ja ledwo na stojaka 30 minut dojechałam..
w drodze poworotnej miałam juz gdzies wszystkich i znalazłam miejsca siedzące i miałam w nosie ze się na mnie głupio patrza ze nie ustepuje miejsca starszym

ale w poprzedniej ciązy bardzo ładnie ludzie zachowywali sie w stosunku do mnie w sklepach, kiedy mówiłam im ze chce skorzystac z kasy pierwszenstwa w markecie, grzecznie się kazdy odsuwał, wyjątek stanosiły babcie 😉 ale one tam tez maja pierwszenstwo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też tak miałam wczoraj. Chciałam usiąść a jakiś facet w średnim wieku mnie wyprzedził. Spojrzał na mój brzuch, chwilę popatrzył i.... głowa w drugą stronę... życie... 🙂 aczkolwiek jak stałam w kolejce w bibliotece to zostałam wczoraj przepuszczona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! Ale się piękna pogoda zrobiła, tak gdzies od 3 godzinek grzeje słoneczko, aż nie chciało się wracać do domku ze spacerku.
Spróbowałam te kąski z winiary i rzeczywiście dobre. Pewnie niedługo znowu zrobię. Mniam 🙂 A teraz robię krokieciki z pieczarkami i serkiem... Ale jestem na początku roboty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a mnie w nocy szok lekki spotkał.Obudziłam się bo coś mi nie pasowało no i okazało się że mam całe mokre piersi....zastanawiam się czy to nie za wcześnie na takie numery...To moja pierwsza ciąża i przyznam szczerze że nie nieźle się zdziwiłam, dobrze że wizytę mam już za tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Dziewczyny a mnie w nocy szok lekki spotkał.Obudziłam się bo coś mi nie pasowało no i okazało się że mam całe mokre piersi....zastanawiam się czy to nie za wcześnie na takie numery...To moja pierwsza ciąża i przyznam szczerze że nie nieźle się zdziwiłam, dobrze że wizytę mam już za tydzień.


ale jazda 🙂 nie spodziewałabym się ze tak szybko to może się przytrafić 🙂
coś znalazłam Tutaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.Od rana mnie tu nie było i mam dużo do nadrobienia,u ,mnie dzis słonko grzało od 12.00 byłam rano w pracy a potem przygotowałam sobie obiadek na jutro , upiekłam kopiec kreta i byliśmy do wieczorka z mężulkiem na podwórku robiliśmy porządeczki,jutro u mnie ma byc 20 parę stopni obiecalismy Kubusiowi grilla i mysle że bedzie jutro fajny spacerkowy dzień.Mnie jakoś dzis dziwnie w nocy brzuszek bolał hm...troszke sie martwie wizyte mam dopiero 14 kwietnia ale zastanawiam sie czy nie przesadziłam wczoraj ze sprzataniem cały domek machnęłam za jednym popołudniem. Byc moze to dlatego ?choc sama nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyrecza wyręcza tylko od wczoraj na nerwy mi działa 🙂 teraz zafundowałam sobie pełen relaks zrobiłam sobie super kąpiel umyłam włoski i teraz nałożyłam sobie parafinkę i próbuję w tych obromnych rękawicach pisac i jeśc lody pycha!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...