Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

dziękuje, bardzo ciesze sie że jest wszystko ok, ale wiadomo chciałabym już moc mówić do niego/niej synku lub córciu 🙂 ale słoneczko tez jest ok 😉 tak sobie postanowiłam że jak nie pokaże co ma miedzy nóżkami do końca II trymestru zostanie niespodzianką, w końcu tyle juz wytrzymałam .. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No, no widzę ze brzuszki na tapecie 🙂 Ja dziś wieczorkiem wrzucę swój jak mąż mi fotkę do kolekcji zrobi- dziś mam kolejny pełny tydzień 🙂

Czy wam też tak nagle czas przyspieszył? Mi do końca 3 miesiaca czas się strasznie dłużył a ten 4 miesiąc to minął nie wiem kiedy... aż nie mogę uwierzyć, ze to już 5 mieisąc sie ozpoczyna... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
Witam wszystkie dziewczyny , jestem nowa i jestem od dzis w 19 tyg. czytalam ze wam niektorym duze brzuszki rosna , u mnie niestety bardziej widac jakbym sie przejadla , i niestety jeszcze nieodczuwam zanego kopania ale moze za jakis czas to sie zmieni , jutro mam wizyte i mam nadzieje ze sie dowiem co bedzie czy przystojniak , czy jakas laseczka . pozdrawiam wszystkie mamusie 🙂 🙂

Witamy 🙂 🙂 🙂 🙂
Coś nie tak z tygodniami ciąży Ci liczy w profilu,bo masz 40ct 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze niemam mdlosci , i moge wszystko jesc , nawet przytylam 3,7 kg.
moj chlopak mowi ze ze 20 przytyje , zaluje tylko ze na wizyty musze chodzic sama bo on nie moze urywac sie z pracy , to moja pierwsza ciaza , i jakos nadal niemoge przyjac do siebie ze bede mama we wrzesniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czucie typowych kopniaków to jeszcze za wcześnie według mojego gina no chyba ze jesteś baaardzo szczupła. ja czuje takie bąbelki śmieszne w brzuszku czasami tak mocne ze az brzuch mi sie podnosi jakby miał sobie usiąść obok hehe 🙂 na takie typowe koniaczki obawiam sie ze bede musiała trochę poczekać jeszcze z racji mojego,,sadełka" hehe 😉. a co do czasu to bardzo szybko przeleciał mi ten 5 miesiąc.. jeszcze tydzień i juz zaczynam 6, niby do września daleko jak patrzę ale w tygodniach coraz bliżej hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczupla nie jestem , jestem taka przy sobie, myslalam ze bede mogla pracowac az do 5 albo 6 miesiaca a tak siedze w domu juz od miesiaca , bo oni sie boja ze cos mi moze byc , i mam dosc siedzenia w domu ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 z tymi kopniakami to chyba rzeczywiście zależy od budowy ciała 🙂 ja przed ciążą byłam "zapadnięta" tak mi koleżanki mówiły a wczoraj poczułam kopnięcie 🙂 dzisiaj sobie leżę na plecach, trzymam rękę na brzuszku i czuje, że się delikatnie rusza no to mówię mojemu K, żeby położył rękę ale był cierpliwy i nie zabierał jej od razu ale po chwili poczułam dosyć mocne uderzenie i pytam go czy czuł a on na to, że tak 🙂 po chwili było jeszcze jedno i koniec. Na to mój K zaczyna ruszać moim brzuchem i lekko w niego pukać, żeby "pobudzić dziecko" (tak stwierdził 🙂 ) ale maluszek nie dał się już namówić na to 🙂 wyglądało to tak, jakby dzieciątko chciało zasygnalizować, że jest i czuje się dobrze 🙂

co do usg to nigdy nie pomyślałam, żeby mój wszedł ze mną na zwykłą wizytę ale na usg zamierza się ze mną wybrać 🙂

pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja siedzę w domu od 17 stycznia i muszę ci nowa mamusiu powiedzieć, ze najgorszy był właśnie 1 miesiąc.
Teraz już wiem, że firma bezemnie też sobie poradzi, szefowa nie jest wcale wściekła a ja dużo odpoczywam i mam czas na to by cieszyć się ciążą.
Wcale bym się tak nie upierała żeby wracać teraz... chociaż na początku nie mogłąm się z tym zwolnieniem pogodzić.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też siedzę w domu 🙂 a dlaczego? bo mój K zabronił mi pracować... właśnie tak powiedział, że mam odpoczywać i leżeć bo dzidzia ważniejsza jest więc ja go słucham, tym bardziej, że w pracy większość czasu musiałam stać i przez to słabo mi się robiło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
szczupla nie jestem , jestem taka przy sobie, myslalam ze bede mogla pracowac az do 5 albo 6 miesiaca a tak siedze w domu juz od miesiaca , bo oni sie boja ze cos mi moze byc , i mam dosc siedzenia w domu ,

nie narzekaj tylko korzystaj kochana,ja też siedzę w domu od samego początku ciąży i jest mi z tym bardzo dobrze.hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh, ja jestem na zwolnieniu od 15 lutego dokladnie, wtedy zaczely sie mega mdłości, wymioty i masakra. A pracuję w szkole, jestem nauczycielką wf i instruktorką aerobiku. Chciałam niby wrocić do pracy, ale czuję się nadal kiepsko, poza tym brzuch już widać, a wiadomo jak to jest z dzieciakami na wf, a poza tym mam za sobą poronienie i lekarz stwiedził, że tak bedzie bezpieczniej po prostu. Jest mi dobrze w domku, ale brakuje mi moich dzieciaków i pracy, którą uwielbiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tyle spraw jeszcze na glowie jest , musze zalatwic sobie wszelkie dotacje i , przygotowac papiery do zasilku na dziecko , wole pracowac niz zalatwiac wszystkie takie sprawy , i w dodatku mam pokoj pusty w tym sciana rozwalona zbity tynk kiedy to sie zrobi , bo moj nawet sie za to nie zabiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Co do kopniaczków dziewczyny to ja od jakiegoś tygodnia nie czuje już bulgotek,ale właśnie kopniaczki,i to codziennie dość często już teraz.Miło czuć że dzidzia się odzywa,wiem wtedy że wszytko u niej dobrze 😆 😆


a czujesz konkretnie po jednej stronie ? bo moje maleństwo jest na 10000% ułożone po mojej prawej stronie 🙂 i puka bardzo często


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fashionalex napisał(a):
a tyle spraw jeszcze na glowie jest , musze zalatwic sobie wszelkie dotacje i , przygotowac papiery do zasilku na dziecko , wole pracowac niz zalatwiac wszystkie takie sprawy , i w dodatku mam pokoj pusty w tym sciana rozwalona zbity tynk kiedy to sie zrobi , bo moj nawet sie za to nie zabiera


dziewczyno to masz jedną ścianę do zrobienia a my cale mieszkanie, i mój przyszły mąż sie za to nie zabiera on ma czas... do tego dzisiaj odbieramy papiery z nauk i idziemy do księdza załatwiać datę ślubu na jak najwcześniej, czekają nas przygotowania do ślubu , remont całego mieszkania, i zakupy dla malucha powoli, i to wszystko musimy zdążyć zrobić do września , wiec nie narzekaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...