Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

heh a ja np jak po schodach chodze ostatnio bylam z mezem na spacerze 3godziny chodzilismy pare razy pod gore trzeba bylo isc po schodach tez tak sapalam jak stara baba heh a w drodze powrotnej w aucie odrazu zasnelam heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze... kicha z tym goleniem... jak sobie pomyślę jak to później będzie swędziało jak zacznie odrastać to już mnie trafia...
może się już wcześniej zacząć golić to męzowi później będzie łatwiej.... ? tylko mi tak jakoś głupio będzie do lekarza biegać z takim gołym ciałkiem 😉 mam jakieś opory przed tym... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasze nowe mieszkanie mamy na 4 pietrze około 98 schodków i brak windy... jak dochodzę teraz na górę to odpływam.. a co będzie później? jak z dzieckiem trzeba będzie schodzić po parę razy dziennie a to na zakupy a to na spacerek.. bede miała figurkę jak nic ^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha kwestia upodobania,ja do lekarza (a chodze do faceta) bez ogolonej "Pani" nie pójde hehe.

Ja dzisiaj robie naleśniki z miesęm. Tzn. robi sie ciasto jak do naleśników i wrzuca sie pokrojone w kawałki mięsko z piersi z kurczaka,smarzy sie na patelni jak naleśniki podaje z sosem jasnym pieczeniowym,sałatka z kapusty pekińskiej do tego i gotowe. Niebo w gebie !! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
nasze nowe mieszkanie mamy na 4 pietrze około 98 schodków i brak windy... jak dochodzę teraz na górę to odpływam.. a co będzie później? jak z dzieckiem trzeba będzie schodzić po parę razy dziennie a to na zakupy a to na spacerek.. bede miała figurkę jak nic ^
wiesz jaki jest tego jedyny plus? poród. koleżanka do 9 miesiąca dreptała na 4 pietro do póki sie nie wyprowadziła,te "ćwiczenia" pomogły jej w szybkim porodzie. dostała bóli,doszło do rozwarcia..15 minut i dziecko było na świecie. Ale gorzej później dreptać taka obolała na sama góre,tuż po wyjściu ze szpitala i póxniej z dzieckiem. Nic fajnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczyny ale się zmachałam.
Najpierw moja dzidzia domagała się chyba jedzenia bo tak mi w brzuchu burczało że hoho,a Franek w tym czasie pukał mi w brzuch.Więc napchałam się ile wlezie,najpierw zjadłam jabłko,potem obiad ;wątróbkę z ziemniaczkami i marchewką,a potem popiłam wszystko szklanka gazowanej wody,jeszcze dobrze nie zdążyłam się położyć,żeby odpocząć po jedzeniu a tak mnie popędziło do toalety że ledwo zdążyłam majtki zciągnąć 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ale dałam radę i jakoś dobiegłam do toalety.Masakra ,Franek najpierw się domagał,a potem chyba mu nie zasmakowało i wpędził mnie w kłopoty.hihi 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
Oj dziewczyny ale się zmachałam.
Najpierw moja dzidzia domagała się chyba jedzenia bo tak mi w brzuchu burczało że hoho,a Franek w tym czasie pukał mi w brzuch.Więc napchałam się ile wlezie,najpierw zjadłam jabłko,potem obiad ;wątróbkę z ziemniaczkami i marchewką,a potem popiłam wszystko szklanka gazowanej wody,jeszcze dobrze nie zdążyłam się położyć,żeby odpocząć po jedzeniu a tak mnie popędziło do toalety że ledwo zdążyłam majtki zciągnąć 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ale dałam radę i jakoś dobiegłam do toalety.Masakra ,Franek najpierw się domagał,a potem chyba mu nie zasmakowało i wpędził mnie w kłopoty.hihi 😁 😁 😁 😁


hehe no ładnie sobie z Tobą pogrywa mały spryciula :P ja też mam tak ostatnio że czuję juz jak dzidzia domaga sie jedzonka bo szaleje niemiłosiernie 😉. a co do wody gazowanej i wątróbki mam zakazane przez lekarza. i tak nie lubie hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...