Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Leginsik
ja zawsze lekką- kosmetyczną w zasadzie korekcję przeprowadzam przed wizytą ... ale rozumiem, że tym razem chodzi o golenie do zera, tak? Kurcze zestresowałam sie jakoś ☺️ jak dziecko normalnie... 😉


Tzn w szpitalu nie trzeba byc wygolonym do zera ale na tyle króciutko że tak powiem żeby lekarz nie miał problemu z nacieciem krocza bo to tez chodzi higiene. Natomiast jak ide na wizyte do lekarza to lece z maszynka po całości,Boże jak ja czasem wywijam pod prysznicem..coraz ciężej 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki 🙂
Jestem za goleniem tamtych stron i szczerz powiem ,ze robie to od lat 🙂Nie wyobrazam sobie chodzic taka zarosnieta..heh
A w koncowych fazach maz sie przyda do golenia 🙂Po porodzie do przemywania kalią 🙂Wolę by to zrobil moj maz ,niz obcy ...Takze golcie sie dziewczyny-nie znamy dnia ,ani godziny 🙂
Za porod rodzinny z Zielonej sie tez nie placi ,ale wiem ze bardzo dawno temu sie placilo,jednak jak rodzilam corke w 2004r to tez nie placilam (a obuwie i odziez ochronna -to byla groszowa spr.)
A na obiadek salata z rzodkiewka,ogorasem,pomidorkiem,szczypiorkiem ,natka pietruszki ,smietana z czosnkiem....do tego podsmazona surowa Polska z cebulka i ziemniaczki mlode 🙂mniam mniam 😜
Zaraz bedzie gotowe 🙂Glodomor sie odzywa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja tak samo jak leginsik nie wyobrażam się z zarostem i nic nie swędzi jak odrasta hehe 😜



mnie strasznie swędzi ☺️ a moze macie jakiś godny polecenia srodek do posmarowania po goleniu- może w tym tkwi tajemnica... ?


ja tam się nie smaruje niczym i jest ok.to chyba kwestia przyzwyczajenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Zocha napisał(a):
Leginsik
ja zawsze lekką- kosmetyczną w zasadzie korekcję przeprowadzam przed wizytą ... ale rozumiem, że tym razem chodzi o golenie do zera, tak? Kurcze zestresowałam sie jakoś ☺️ jak dziecko normalnie... 😉


Tzn w szpitalu nie trzeba byc wygolonym do zera ale na tyle króciutko że tak powiem żeby lekarz nie miał problemu z nacieciem krocza bo to tez chodzi higiene. Natomiast jak ide na wizyte do lekarza to lece z maszynka po całości,Boże jak ja czasem wywijam pod prysznicem..coraz ciężej 😮


a za niedługo to sobie nie zobaczysz i to będzie dopiero hehe jak pójdziesz na wizytę do gina w pół ogolona hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To przecież co się dzieje w holandi jest chore... normalnie to trzeba rodzic w domu ?!
A lekarz ginekolog to podobno jakis mega specjalista w tamtym prawie holenderskim ...
A w szpitalu rodza tylko te kobiety które maja jakieś kaplikacje juz w ciąży ?
Jestes tego pewna by tam rodzic ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Zocha napisał(a):
Leginsik
ja zawsze lekką- kosmetyczną w zasadzie korekcję przeprowadzam przed wizytą ... ale rozumiem, że tym razem chodzi o golenie do zera, tak? Kurcze zestresowałam sie jakoś ☺️ jak dziecko normalnie... 😉


Tzn w szpitalu nie trzeba byc wygolonym do zera ale na tyle króciutko że tak powiem żeby lekarz nie miał problemu z nacieciem krocza bo to tez chodzi higiene. Natomiast jak ide na wizyte do lekarza to lece z maszynka po całości,Boże jak ja czasem wywijam pod prysznicem..coraz ciężej 😮


a za niedługo to sobie nie zobaczysz i to będzie dopiero hehe jak pójdziesz na wizytę do gina w pół ogolona hahaha 😁

bede sie wypinac przed moim na wszystkie kąty czy aby dobrze sie ostrzygłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Zocha napisał(a):
Leginsik
ja zawsze lekką- kosmetyczną w zasadzie korekcję przeprowadzam przed wizytą ... ale rozumiem, że tym razem chodzi o golenie do zera, tak? Kurcze zestresowałam sie jakoś ☺️ jak dziecko normalnie... 😉


Tzn w szpitalu nie trzeba byc wygolonym do zera ale na tyle króciutko że tak powiem żeby lekarz nie miał problemu z nacieciem krocza bo to tez chodzi higiene. Natomiast jak ide na wizyte do lekarza to lece z maszynka po całości,Boże jak ja czasem wywijam pod prysznicem..coraz ciężej 😮


a za niedługo to sobie nie zobaczysz i to będzie dopiero hehe jak pójdziesz na wizytę do gina w pół ogolona hahaha 😁

bede sie wypinac przed moim na wszystkie kąty czy aby dobrze sie ostrzygłam 😁


no dokładnie bo wstydzior byłby niezły haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Zocha napisał(a):
Leginsik
ja zawsze lekką- kosmetyczną w zasadzie korekcję przeprowadzam przed wizytą ... ale rozumiem, że tym razem chodzi o golenie do zera, tak? Kurcze zestresowałam sie jakoś ☺️ jak dziecko normalnie... 😉


Tzn w szpitalu nie trzeba byc wygolonym do zera ale na tyle króciutko że tak powiem żeby lekarz nie miał problemu z nacieciem krocza bo to tez chodzi higiene. Natomiast jak ide na wizyte do lekarza to lece z maszynka po całości,Boże jak ja czasem wywijam pod prysznicem..coraz ciężej 😮


a za niedługo to sobie nie zobaczysz i to będzie dopiero hehe jak pójdziesz na wizytę do gina w pół ogolona hahaha 😁

bede sie wypinac przed moim na wszystkie kąty czy aby dobrze sie ostrzygłam 😁


no dokładnie bo wstydzior byłby niezły haha 😁

do niedawna jeszcze chciałam pójśc na depilacje,ale jak kupiłam plastry i wydepilowałam nogi tak powiedziałam że choćbym miała co drugi dzien to nigdy wiecej plastrów,wole leciec z maszynka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz , ja wiem ze tu jest odwrotnie , mm kilka kolezanek tylko ze one urodzily juz , warunki sa wspaniale , rodzisz gdzie chcesz , mozesz wybrac dom albo szpital , tylko ciaze prowadzi polozna ,
ja mam wizyty co dwa tygodnie w szpitalu u ginekologa i usg,
jak idzisz rodzic do szpitala dostajesz wlasna sale z wlasna lazienka,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Zocha napisał(a):
Leginsik
ja zawsze lekką- kosmetyczną w zasadzie korekcję przeprowadzam przed wizytą ... ale rozumiem, że tym razem chodzi o golenie do zera, tak? Kurcze zestresowałam sie jakoś ☺️ jak dziecko normalnie... 😉


Tzn w szpitalu nie trzeba byc wygolonym do zera ale na tyle króciutko że tak powiem żeby lekarz nie miał problemu z nacieciem krocza bo to tez chodzi higiene. Natomiast jak ide na wizyte do lekarza to lece z maszynka po całości,Boże jak ja czasem wywijam pod prysznicem..coraz ciężej 😮


a za niedługo to sobie nie zobaczysz i to będzie dopiero hehe jak pójdziesz na wizytę do gina w pół ogolona hahaha 😁

bede sie wypinac przed moim na wszystkie kąty czy aby dobrze sie ostrzygłam 😁


no dokładnie bo wstydzior byłby niezły haha 😁

do niedawna jeszcze chciałam pójśc na depilacje,ale jak kupiłam plastry i wydepilowałam nogi tak powiedziałam że choćbym miała co drugi dzien to nigdy wiecej plastrów,wole leciec z maszynka 🤢


ojoj musieliby mnie trzymać w 5 osób żebym się tam dała plastrami ogolić ... aż mnie ciary przeleciały na samą myśl 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kuźwa nie dość że sie cenia to jaki przy tym ból ałaaa 😞

byłam dzisiaj zaklepac juz wizażystke na swój ślub,mysle ze 100 zł z make upem próbnym to nie taka zła cena 🙂 gorzej z udekorowaniem sali,jeszcze nie znalazłam kto by sie tym zajął w mojej miejscowości bede musiała poszukac dalej. Przymieżałam dzisiaj biustonosze,dziwne mam teraz te cycki,jak nie w dole mam za ciasno to w miseczkach za dużo jeszcze pewnie urosna wiec na razie nie kupuje. I zdecydowałam sie ze jednak bede szyła ta kiecke która wam wczoraj pokazałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...