Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

widzis caly dom tez jest do zrobienia , wszedzie trzeba tynki zbic i nowe polozyc, ale ten najwazniejszy pokoj jest rozwalony czyli dla dzidzi, wolalabym zeby byl zrobiony bo potem nie bedzie czas, i kuchnie musze zamowic , wychodzi ze na mojej glowie wszystko , a on mysli ze jak pracuje to juz nic nie musi robic , czasem mam go dosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Fashionalex napisał(a):
widzis caly dom tez jest do zrobienia , wszedzie trzeba tynki zbic i nowe polozyc, ale ten najwazniejszy pokoj jest rozwalony czyli dla dzidzi, wolalabym zeby byl zrobiony bo potem nie bedzie czas, i kuchnie musze zamowic , wychodzi ze na mojej glowie wszystko , a on mysli ze jak pracuje to juz nic nie musi robic , czasem mam go dosc


jak ja Cie rozumiem , dokładnie mam tak samo 🙂 my w naszym wspólnym mieszkaniu ( mieszkamy jeszcze oddzielnie) musimy zrobić wszystko.. jedyne co zrobił od stycznia jak dowiedziałam sie ze jestem w ciąży to pomalował sypialnie ... czasami mnie szlag trafia ale co zrobię.. przecież sama nie zacznę kłaść płytek w łazience i wanny nie wstawię hihi 😉 czasami trzeba dać im czas .. zobacz mój już tyle go ma i jeszcze mu mało, ale do ślubu musi sie wyrobić inaczej ma postawione że ślubu nie będzie bo ja nie chce takiego chłopa który nie potrafi nawet wyremontować mieszkania. 🙂 myslę że obudzi sie z palcem w nocniku jak ze wszystkim ale jak zawsze da rade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
wiecie wlasnie zdalam sobie sprawe , ze on nigdy nic nie zrobi , ja chyba poprostu kogos wynajme i oni mi to zrobia szybko ,


przynajmniej nie będziesz musiała go o to ciągle prosić ... chyba że duma i ambicja mu nie pozwolą i jak tylko się dowie że zamówiłaś ekipę to szybciutko weżmie się do roboty 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój się zdeklarował to wysprzątania wszystkiego 🙂 powiedział, że on będzie sprzątał a ja będę go oceniała 🙂 ciekawe czy po porodzie też się tak będzie zachowywał 🙂

mój mi powiedział, że on na poród rodzinny nie chce iść ale tak sobie myślę, że może opłacę ten poród w razie czego 🙂 nigdy nie wiadomo czy mu się nie odmieni tuż przed szpitalem 🙂 tak chyba tak zrobię, tym bardziej, że zwracają pieniądze gdyby jednak do porodu rodzinnego by nie doszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
malstep napisał(a):
Co do kopniaczków dziewczyny to ja od jakiegoś tygodnia nie czuje już bulgotek,ale właśnie kopniaczki,i to codziennie dość często już teraz.Miło czuć że dzidzia się odzywa,wiem wtedy że wszytko u niej dobrze 😆 😆


a czujesz konkretnie po jednej stronie ? bo moje maleństwo jest na 10000% ułożone po mojej prawej stronie 🙂 i puka bardzo często



Różnie go czuję jak kopie,ale najczęściej po lewej stronie brzucha,ale wczoraj na przykład czułam
z prawej kopniaki.Dzidzia jest jeszcze malutka i ma dużo miejsca żeby się przekręcać,więc może być wszędzie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
dziś w dzień dobry tvn oglądałam na temat porodów rodzinnych i jest to podobno calkowicie bezplatne

Tak, poród rodzinny sam w sobie jest bezpłatny, ale szpitale najczęsciej pobierają opłatę za np fartuch, ochraniacze tatusia. U mnie kosztuje 50 zł. I tego już nfz nie kwestionuje. Takie cwaniaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
mój na szczęście bierze się za wszystko o co go poproszę 🙂 właśnie rolety zakłada i śmieje się ze mnie że nic nie robie tylko na forum siedzę 😜


no i takiego mieć chopa 🙂 my z moim ustalilsmy ze we wtorek kupie anonse i bedziemy mieszkania szukać, bo teraz mamy takie ze nie ma drzwi pomiedzy kuchnia a pokojem i przedpokojem no i małe. Z racji ze ja w domu siedzę ja będę szukać dzwonić umawiać się. On koniecznie chciał na ogrodzonym osiedlu, brama na pilota. Ładnie tylko kuźwa takie mieszkania są na krańcach miasta. Poszłam jedno obejrzec potem drugie po przeciwnej str miasta. Weszlam i od samego progu zrobilam 🤪 Nowe osiedle bdb standard nowe meble agd. No ale co z tego jak ten Moj stwierdził ze za daleko by mial do pracy, że po ślubie może na kredyt dadzą na własne. Ech a ja skończyłam z pęcherzem na piecie od łażenia.Nie wiem kurna kto da kredyt jak narazie jeden małżonek tylko pracuje w dodatku sobie auto splaca. 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anczess napisał(a):
hmmm... to nie wiem bo w szpitalu w którym chciałabym rodzić kosztuje to 150 zł... chyba jutro jak będę na wizycie u gina to wejdę to tego szpitala i się zapytam. Wiem tyle co wyczytałam w internecie na stronie szpitala 🙂

to cholery jedne 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam takie pytanie, jak u Was z wagą? Ja tak strasznie tyje że się zastanawiam czy nie powinnam jakoś sie zacząć ograniczać bo co 4tyg to 3kg, załamana jestem 😞 jestem dopiero na polmetku a juz mi ciezko, zawsze bylam grubasna i teraz to juz w ogole strasznie szybklo idzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Mam takie pytanie, jak u Was z wagą? Ja tak strasznie tyje że się zastanawiam czy nie powinnam jakoś sie zacząć ograniczać bo co 4tyg to 3kg, załamana jestem 😞 jestem dopiero na polmetku a juz mi ciezko, zawsze bylam grubasna i teraz to juz w ogole strasznie szybklo idzie [/quote

a ile już przytyłaś? nie przejmuj się mój też powiedział raz że nie pójdzie na poród i na tym koniec dyskusji ... ja się go drugi raz nie zapytam chyba że sam dojrzeje i stwierdzi że będzie chciał iść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Mam takie pytanie, jak u Was z wagą? Ja tak strasznie tyje że się zastanawiam czy nie powinnam jakoś sie zacząć ograniczać bo co 4tyg to 3kg, załamana jestem 😞 jestem dopiero na polmetku a juz mi ciezko, zawsze bylam grubasna i teraz to juz w ogole strasznie szybklo idzie

jeśli to zdięcie w awatarze to Twoje to nie widać na nim żebyś grubaśna byłą 😮
ja przez 4,5 miesiąca przytyłam 5,5 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...