Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Rozstępy pojawią się dopiero jak brzuch zacznie opadać i po porodzie, teraz tego nie zobaczycie. Kiedyś bardzo duzo biegałam, miałam szybki przyrost mięsni na udach a jak przestałam biegać mięśnie opadły i wyszły rozstępy, tak samo jest u sportowców, atletów, ćwiczących na siłowni- niektórym wychodzą rozstępy na bicepsach jak im mięsnie opadną. Przy takich małych brzuszkach jakie teraz mamy roztępów nie będzie widać. Skóra się naciąga i jeśli jest mało elastyczna to popęka i będzie to wyglądało tak jakbyśmy były pocięte. Lepiej się smarować, bo jak to mówią lepiej zapobiegać niż leczyć. Co prawda smarowanie może nic nie dać, bo są to skłonności genetyczne ale może zmniejszy się ich ilość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Robiłam wg tej instrukcji ale już na brzuszku wyskakuje mi komunikat że jestem nowym użytkownikiem i nie mogę zamieszczać linków.Może zależy to od ilości postów ale w regulaminie forum nie znalazłam nic o takim ograniczeniu.trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja że tak powiem raczej zawsze większy kaliber byłam.Największe to biodra miałam i bałam się że przy ciąży będę wyglądać jakbym po prostu sporo przytyła i że ten brzuszek gdzieś tam zaniknie ale całe szczęście wyglada fajnie i nie da się go pomylic ze zwykłym tłuszczykiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂
wczoraj miałam wizytę u lekarza , badania połówkowe , usg i trochę sie zawiodłam;( myślałam że moja dzidzia ułoży sie tak ładnie że pokaże co ma miedzy nóżkami a znów ułożona była tak że nic nie było widać, jedyne co to główkę i serduszko lekarz mógł mi pokazać, mój mały uparciuch nie jest zbyt wylewny na badaniach i chowa sie jak tylko może. Na badaniach dzidzia miała mierzone udo, główkę , brzuszek, no i podstawy umiejscowienie łożyska , szyjka , waga , ciśnienie itp. trochę jestem smutna bo tyle czekałam na ta wizytę a praktycznie nic nie widziałam. kolejna mam dopiero za 3 tygodnie ale już się nie nastawiam ze dowiem sie płci bo jak widać każde maleństwo ma swoje ,,humorki" juz w brzuszku 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
Hej dziewczyny 🙂
wczoraj miałam wizytę u lekarza , badania połówkowe , usg i trochę sie zawiodłam;( myślałam że moja dzidzia ułoży sie tak ładnie że pokaże co ma miedzy nóżkami a znów ułożona była tak że nic nie było widać, jedyne co to główkę i serduszko lekarz mógł mi pokazać, mój mały uparciuch nie jest zbyt wylewny na badaniach i chowa sie jak tylko może. Na badaniach dzidzia miała mierzone udo, główkę , brzuszek, no i podstawy umiejscowienie łożyska , szyjka , waga , ciśnienie itp. trochę jestem smutna bo tyle czekałam na ta wizytę a praktycznie nic nie widziałam. kolejna mam dopiero za 3 tygodnie ale już się nie nastawiam ze dowiem sie płci bo jak widać każde maleństwo ma swoje ,,humorki" juz w brzuszku 😉.

a to spryciarz lub spryciara 🙂 najważniejsze że zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
Hej dziewczyny 🙂
wczoraj miałam wizytę u lekarza , badania połówkowe , usg i trochę sie zawiodłam;( myślałam że moja dzidzia ułoży sie tak ładnie że pokaże co ma miedzy nóżkami a znów ułożona była tak że nic nie było widać, jedyne co to główkę i serduszko lekarz mógł mi pokazać, mój mały uparciuch nie jest zbyt wylewny na badaniach i chowa sie jak tylko może. Na badaniach dzidzia miała mierzone udo, główkę , brzuszek, no i podstawy umiejscowienie łożyska , szyjka , waga , ciśnienie itp. trochę jestem smutna bo tyle czekałam na ta wizytę a praktycznie nic nie widziałam. kolejna mam dopiero za 3 tygodnie ale już się nie nastawiam ze dowiem sie płci bo jak widać każde maleństwo ma swoje ,,humorki" juz w brzuszku 😉.

Gratuluję,najważniejsze że jest zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ciągle żyję w przeświadczeniu że będzie chłopak chociaż lekarka powiedziała mi ostatnio że prawdopodobnie dziewczynka.Będę bardzo zdziwiona jeżeli pójdę za miesiąc na połówkowe i dowiem się że to jednak nie chłopak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ciągle żyję w przeświadczeniu że będzie chłopak chociaż lekarka powiedziała mi ostatnio że prawdopodobnie dziewczynka.Będę bardzo zdziwiona jeżeli pójdę za miesiąc na połówkowe i dowiem się że to jednak nie chłopak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie dziewczyny , jestem nowa i jestem od dzis w 19 tyg. czytalam ze wam niektorym duze brzuszki rosna , u mnie niestety bardziej widac jakbym sie przejadla , i niestety jeszcze nieodczuwam zanego kopania ale moze za jakis czas to sie zmieni , jutro mam wizyte i mam nadzieje ze sie dowiem co bedzie czy przystojniak , czy jakas laseczka . pozdrawiam wszystkie mamusie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...