Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Agamu napisał(a):


Moja mama mówi, że mi se brzuch obniżył niby...ale ja tego nie widzę.skurcze miewam, raz słabsze,raz mocniejsze...jutro mam ktg zobaczymy co tam słychać 🙂 I jesli nie urodzę do poniedziałku, to mam przyjechać do gina na 15 i jak to on określił "ma swój patent żeby Mała zaczęła wychodzić". Obiecał że najpóźniej 14 Gabi będzie już z nami.
I to nie jest ten cały masaż szyjki, tylko zwykłe badanie-widać wie co naruszyć żeby poszło 🙂
Sąsiadka właśnie była u niego w dzień terminu,zbadał ją, wyszła i ledwo dojechała do domu odeszły jej wody i zaczęły się skurcze....więc mam nadzieję, że jesłi dotrwamy do tego 12 to i u nas tak będzie 🙂


podpytaj się co to za patent na szybszy poród 🤪 🤪 może też go wykorzystam, poproszę M o masaż to szybciej pójdzie 😁

a tak w ogóle witam 🙂 wpadałam chwile odsapnąć, porwałam się na umycie schodów, w sumie 2 piętra.. Zwykle zajmowało mi to 15 minut, teraz jakieś pół godziny, zasapałam się jak parowóz i teraz chłodze się przy otwartym oknie..
na bank już nie ruszę schodów przed porodem, następnym razem teściowa myje 😜

coś się nam urodziło? czy cisza póki co? Marta nic nie pisała więc chyba dziś też cc nie będzie miała.

heheh Agatko podpytaj 😆 ja tez chce wiedzieć co to za patent na szybszy poród 😆 😆


Jeśli dotrwam do tej wizyty to sprzedam Wam ten patent 🙂
oby tylko na Gabi on zadziałał 🤪 🤪 🤪 chociaż mój gin mówi, że on nie pozwoli mi przenosić i że Mała ( nawet jesłi jest uparta )" nie ma z nim szans"...i trzymam go za słowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Agamu napisał(a):


Moja mama mówi, że mi se brzuch obniżył niby...ale ja tego nie widzę.skurcze miewam, raz słabsze,raz mocniejsze...jutro mam ktg zobaczymy co tam słychać 🙂 I jesli nie urodzę do poniedziałku, to mam przyjechać do gina na 15 i jak to on określił "ma swój patent żeby Mała zaczęła wychodzić". Obiecał że najpóźniej 14 Gabi będzie już z nami.
I to nie jest ten cały masaż szyjki, tylko zwykłe badanie-widać wie co naruszyć żeby poszło 🙂
Sąsiadka właśnie była u niego w dzień terminu,zbadał ją, wyszła i ledwo dojechała do domu odeszły jej wody i zaczęły się skurcze....więc mam nadzieję, że jesłi dotrwamy do tego 12 to i u nas tak będzie 🙂


podpytaj się co to za patent na szybszy poród 🤪 🤪 może też go wykorzystam, poproszę M o masaż to szybciej pójdzie 😁

a tak w ogóle witam 🙂 wpadałam chwile odsapnąć, porwałam się na umycie schodów, w sumie 2 piętra.. Zwykle zajmowało mi to 15 minut, teraz jakieś pół godziny, zasapałam się jak parowóz i teraz chłodze się przy otwartym oknie..
na bank już nie ruszę schodów przed porodem, następnym razem teściowa myje 😜

coś się nam urodziło? czy cisza póki co? Marta nic nie pisała więc chyba dziś też cc nie będzie miała.

heheh Agatko podpytaj 😆 ja tez chce wiedzieć co to za patent na szybszy poród 😆 😆


Jeśli dotrwam do tej wizyty to sprzedam Wam ten patent 🙂
oby tylko na Gabi on zadziałał 🤪 🤪 🤪 chociaż mój gin mówi, że on nie pozwoli mi przenosić i że Mała ( nawet jesłi jest uparta )" nie ma z nim szans"...i trzymam go za słowo 🙂

no kurcze ciekawa aż jestem co on takiego robi.... 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy:
Karolinecka : gratulacje prześlicznego Wojciecha 🙂
Asia Kraków: Kto jak kto ale Ty dasz radę, nie obejrzysz się kiedy nie będziesz mogła dogonić Tymonka bo tak będzie brykał.
Agatka dzięki za przepiękny opis porodu 🙂,dawaj zdjęcie Alicji
I dziewczynki najwyższy czas powitać na świecie jakąś kolejną dziewczynkę bo chłopcy nas wyprzedzają 🙃

A my po ktg: Emilce po raz kolejny się ktg nie podoba, ma facha i podczas badania nie ma zamiaru tańcować, za to po skutecznie matkę okopie, ale co się dziwić może jakby był przystojny położny to i by potańcowała a tak to co ma do baby się wypinać.....
Dziś skurczy praktycznie brak .
Serduszko przepięknie bije.
Paciorkowiec nie wykryty - hura
Po 16 mam dzwonić po resztę wyników
W czwartek badanie i usg, zobaczymy jakie są postępy, dziś nie dało rady się wepchnąć tyle babeczek.
I to tyle w wielkim skrócie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
asiulenka ,a Ty w którym szpitalu bedziesz rodziła bo widzę ,że z Elbląga jestes 🙂 🙂 🙂 🙂


ja w wojewódzkim... a Ty dokładnie skąd?

ja w wojskowym tam dwa razy rodziłam i chwale sobie ten szpital 😉a dokładnie to ze Sztutowa jestem 🙂


też słyszałam dobre opinie o wojskowym, nawet mam go pod nosem, bo mieszkam zaraz obok 🙂
ale jakoś cały czas lecze się w wojewódzkim, mam lekarza z tego szpitala a do tego moja mama w nim pracuje
[/qu
fajnie miec tak szpital pod nosem ja mam kawalek drogi niestety :unsure
w sumie do tego wojewódzkiego to tez pewno nie masz daleko,a i jeszcze jak mama tam pracuje to juz całkiem fajnie 😉 😉
moj lekarz to sie dobrze składa ,że tez akurat w tym wojskowym pracuje 😉zawsze tez inaczej 😆


dokładnie, pierwwszy raz w ogole bede rodzic wiec sie okaze co mnie tam bedzie czekac 🙂

dokładnie więc wszystko przed Tobą 🙂 🙂 🙂z tego co słyszałam to jedzenie jest tam dobre 😆 😆


juz lezalam na patologii i jedzenie coraz gorsze... jakis czas temu zmienili firme prowadzaca kuchnie...

w sumie jedzenie to tam mało ważne oby opieka była dobra 😉
to jak już urodzisz to zdasz relacje co i jak 😉zawsze dobrze jest znac opinie a co 🙂


pewnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
mamy mieszkanie w rynku i normalnie wszedzie teraz blizutko 🙂 przez ulice jest dżampeks i tak patrze przez okno ze sporo babek sie tam kreci aaa przejde sie,moze cos dla siebie bym znalazła 🤪 😎 z/w 😎
i jak tam połowy??? 🙂ja tez lubie pobuszowac i trafic za bezcen jakies firmowki 🙂Dla Kami bym musiala co pokupic jesien i zima dluga ...ale poki co to ja mam wszedzie daleko i wybrac sie ciezko...dobrze ,ze Allegro istnieje-zawsze cus 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matko....oblazłam z Mają, podjadłam trochę i najchętniej poszłabym spać 🤪...tyle, że wtedy nocka będzie z głowy... 🤢
A jeszcze wracając spotkałam sąsiada z góry z bukietem pięknych słoneczników...zaczęliśmy gadać i okazało się, że wczoraj zrobili test i będzie Dzidzia 🙂 🙂 🙂 I przypomniałam sobie, że niedawno my robiliśmy test...a teraz już Gabi na dniach będzie z nami!! Jak tan czas leci 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
mamy mieszkanie w rynku i normalnie wszedzie teraz blizutko 🙂 przez ulice jest dżampeks i tak patrze przez okno ze sporo babek sie tam kreci aaa przejde sie,moze cos dla siebie bym znalazła 🤪 😎 z/w 😎
i jak tam połowy??? 🙂ja tez lubie pobuszowac i trafic za bezcen jakies firmowki 🙂Dla Kami bym musiala co pokupic jesien i zima dluga ...ale poki co to ja mam wszedzie daleko i wybrac sie ciezko...dobrze ,ze Allegro istnieje-zawsze cus 😉

dla siebie nie znalazłam nic,Hani wziełam śpioszka w rozmiarze 56 bo praktycznie wszystkie ubranka jakie mam w szafach zaczynają się od rozm 62 🙂 no i wstąpiłam do sklemu z artykułami dziecięcymi i kupiłam poszewke na przewijak akurat była jedna w tym rozmiarze jakiego szukałam bo aż 70 cm ma długości,musiałam przewijak kupić większy ze względu na niewymiarowe łóżeczko. Allegro to jest piękna sprawa 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
usadawiam sie z powrotem do fotela bo cos wyjatkowo mojej małej żabce na rajce sie wzielo,nozki to juz nie wie gdzie dawac a tak napiera mi na pecherz ze jakbym miała pampersa to dla własnego dobra bym go założyła,normalnie nie bede wiedziała kiedy jak sie posikam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
no ta druga szafe pewnei Marcin zrobi sam ale teraz nie ma na to czasu bo jeszcze inne rzeczy sa do zrobienia a czasu coraz mniej a on urlopu ni9e chce teraz marnowac wiec ile sie da po pracy i weekendy kuźwa mam nerwa ze nie zdazymy przed porodem a tak bym chciała byc juz na nowym no ale jak nie zdazymy to mamy gdzie mieszkac
grunt,ze jest dach nad glowa! 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
No i pojadlam 🙂witam sie po obiadku 🙂 Viola narobilas mi ochoty na zupe grzybowa 🙂do tego ziemniaczki dobierane z cebulka podsmazona - pychotka byla 😎
ja tez ju zpo obiadku objadłam sie tej zupiny jak nic ,a na dokładek zagryzłam jabłkiem 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
mamy mieszkanie w rynku i normalnie wszedzie teraz blizutko 🙂 przez ulice jest dżampeks i tak patrze przez okno ze sporo babek sie tam kreci aaa przejde sie,moze cos dla siebie bym znalazła 🤪 😎 z/w 😎
i jak tam połowy??? 🙂ja tez lubie pobuszowac i trafic za bezcen jakies firmowki 🙂Dla Kami bym musiala co pokupic jesien i zima dluga ...ale poki co to ja mam wszedzie daleko i wybrac sie ciezko...dobrze ,ze Allegro istnieje-zawsze cus 😉

dla siebie nie znalazłam nic,Hani wziełam śpioszka w rozmiarze 56 bo praktycznie wszystkie ubranka jakie mam w szafach zaczynają się od rozm 62 🙂 no i wstąpiłam do sklemu z artykułami dziecięcymi i kupiłam poszewke na przewijak akurat była jedna w tym rozmiarze jakiego szukałam bo aż 70 cm ma długości,musiałam przewijak kupić większy ze względu na niewymiarowe łóżeczko. Allegro to jest piękna sprawa 😎
NO I FAJNO!ZAWSZE COS PRZYTARGALAS! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...