Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiecie co tak sobie podejrzałam co u knietnióweczek i patrząc na ich tabelkę z wielkością urodzonych maluszków to duża część urodziłą się większa niż 56 cm... nie wiem czy jest sens kupować coś na 56 ??? jak myślicie???
http://allegro.pl/komplet-spiochy-kaftanik-ze-sliczna-aplikacja-74-i1582745102.html mi się to spodobało- ta wersja z białym kaftanikiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Wiecie co tak sobie podejrzałam co u knietnióweczek i patrząc na ich tabelkę z wielkością urodzonych maluszków to duża część urodziłą się większa niż 56 cm... nie wiem czy jest sens kupować coś na 56 ??? jak myślicie???
http://allegro.pl/komplet-spiochy-kaftanik-ze-sliczna-aplikacja-74-i1582745102.html mi się to spodobało- ta wersja z białym kaftanikiem 🙂
Ja mam kilka na 56, ale nie dużo. A w większym można zawsze rękawki podwinąć, albo w razie czego dokupić 🙂A ten komplecik słodki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Wiecie co tak sobie podejrzałam co u knietnióweczek i patrząc na ich tabelkę z wielkością urodzonych maluszków to duża część urodziłą się większa niż 56 cm... nie wiem czy jest sens kupować coś na 56 ??? jak myślicie???
http://allegro.pl/komplet-spiochy-kaftanik-ze-sliczna-aplikacja-74-i1582745102.html mi się to spodobało- ta wersja z białym kaftanikiem 🙂

ja kupuję od razu rozmiar 62, a tak kupię na 56 wyprawkę (ok 40-50 zł są tam 3 szt ubranek nie pamiętam jakich i niedrapki), są w sklepach gotowe. Chyba nie ma sensu z tym 56 bo jak maluszek urodzi się większy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co Zocha ja to bede kupowała 62 jako wyprawka i reszta 68, ja nie patrze na mniejsze , niektore 56 sa takie fajne , to wam pokazuje.....Musimy sie zapytac dziewczyn ktore rodziły , one nam pomoga Dorota, Kaska , Aska ...... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Jeju wy już szalejecie z zakupami,ja nie mam jeszcze nic prócz dwóch par body..ten szał zaczne dopiero w lipcu,mój S chce dopiero wszystko kupić po ślubie wiec na razie nic nie kupuje

Ty chociaz masz body 🙂 ,moj M czeka do 19.05 poznamy płec i wtedy wybieraj sobie co chcesz tak mi powiedział 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik ja też jeszcze nic nie mam 😉 Mam dużo dostać ale to dopiero za jakiś miesiąc jak już remont się u mnie skończy...

Ja sobie z mężem obiecałam, że po połówkowym usg jak będzie wszystko OK to kupimy coś dla maluszka, więc dziś jedziemy coś zakupić 🙂
Mimo, ze lekarz powiedział, że w brzuszku dziewczyna to kupimy chyba coś neutralnego- tak na wszelki wypadek.. bo z tymi kobitkami to nigdy na 100% nie ma pewności 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Wiesz co Zocha ja to bede kupowała 62 jako wyprawka i reszta 68, ja nie patrze na mniejsze , niektore 56 sa takie fajne , to wam pokazuje.....Musimy sie zapytac dziewczyn ktore rodziły , one nam pomoga Dorota, Kaska , Aska ...... 🙂

Hmmm tak naprawde przy usg pod koniec ciazy mozna stwierdzic wielkosc dzidzi ja do duzych -wysokich nie naleze moj M tez wielkoludem nie jest Kuba jak sie urodzil to mial 52 cm wiec ubranka na 56 byly jak najbardziej na miejscu a do tego jeszcze zakladalam mu skarpetki na spichy zeby mu stopki nie lataly .Mysle ze moj drugi synek tez nie bedzie mial wiecej przy ur jak 56 cm .Takie dzieci powyzej 56 cm to chyba raczej zadkość.Jak zakupicie na 62 cm a dzidzia bedzie duzo mniejsza to wszystko bedzie z niej spadac.Mozecie sie wstrzymac jeszcze z ubrankami na 56 cm takei zawsze pod koniec ciazy mozna szybko kupic a te wieksze wiadomo przydadza sie na pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Wiesz co Zocha ja to bede kupowała 62 jako wyprawka i reszta 68, ja nie patrze na mniejsze , niektore 56 sa takie fajne , to wam pokazuje.....Musimy sie zapytac dziewczyn ktore rodziły , one nam pomoga Dorota, Kaska , Aska ...... 🙂

Hmmm tak naprawde przy usg pod koniec ciazy mozna stwierdzic wielkosc dzidzi ja do duzych -wysokich nie naleze moj M tez wielkoludem nie jest Kuba jak sie urodzil to mial 52 cm wiec ubranka na 56 byly jak najbardziej na miejscu a do tego jeszcze zakladalam mu skarpetki na spichy zeby mu stopki nie lataly .Mysle ze moj drugi synek tez nie bedzie mial wiecej przy ur jak 56 cm .Takie dzieci powyzej 56 cm to chyba raczej zadkość.Jak zakupicie na 62 cm a dzidzia bedzie duzo mniejsza to wszystko bedzie z niej spadac.Mozecie sie wstrzymac jeszcze z ubrankami na 56 cm takei zawsze pod koniec ciazy mozna szybko kupic a te wieksze wiadomo przydadza sie na pozniej 🙂

moze i masz racje - to chyba najlepszy pomysł...
ale z tymi kwietniowymi maluszkami to w szoku byłam- zerknijcie same- http://www.kwietnioweczki.pl - link był na forum więc chyba mogę go Wam podać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Leginsik ja też jeszcze nic nie mam 😉 Mam dużo dostać ale to dopiero za jakiś miesiąc jak już remont się u mnie skończy...

Ja sobie z mężem obiecałam, że po połówkowym usg jak będzie wszystko OK to kupimy coś dla maluszka, więc dziś jedziemy coś zakupić 🙂
Mimo, ze lekarz powiedział, że w brzuszku dziewczyna to kupimy chyba coś neutralnego- tak na wszelki wypadek.. bo z tymi kobitkami to nigdy na 100% nie ma pewności 😉

Ja jutro jadę do gina i dowiem się kiedy mam mieć usg... Myślę, ze w przyszłym tygodniu będę już wiedziała co we mnie drzemie (oprócz lenia :P). Ciuszki podobnie jak większość dziewczyn dostane od przyjaciół, ale i tak będę chciała coś dokupić i z pewnością będą to koloru neutralne, bo może nam pociecha zrobić niespodziankę. Tak mieli moi znajomi: przez całą ciążę chłopak, na wszystkich zdjęciach chłop jak się patrzy, a urodziła się dziewczynka z zaciśniętą piąstką i kciukiem na wierzchu... Całą wyprawka, pokoik na niebiesko :/ Ja będę malowała sypialnie na zielono i ciuszki też będę chciała z przewagą tego koloru (tak coś mnie wzięło). Wózek tez chciałam zielony, ale dostanę od przyjaciół niebieski - no cóż nie będę za bardzo wybrzydzać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wiem, że ma być dziewczynka , a i tak kupuję ciuszki kolorowe(niebieskie, żółte , czerwone, białe, w paski, itp 🙂Ja nie jestem za takim podziałem-chłopcy niebieski, dziewczynka-różowy 🙂 Tym bardziej, że za różowym nie przepadam 🙂 Wózek będziemy mieli czerwono-czarny, a ciuszki mam wszystkie kolorowe ( więc w razie , gdyby Gabrysi ptaszek urósł to też nie będzie problemu) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam takie pytanie z innej beczki,świeżo upieczone mężatki i te z dłuższym stażem czy do sukni ecru (materiał bardzo delikatny,nie ciezki jak niektore suknie sie wydaja,z dodatkami koronki) bedzie pasowac biały bukiet ewentualnie z jakims zlotym dodatkiem z kali ?
[URL=http://img651.imageshack.us/i/1bee2874cc12bf6b63c66e0.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/6521/1bee2874cc12bf6b63c66e0.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Wiesz co Zocha ja to bede kupowała 62 jako wyprawka i reszta 68, ja nie patrze na mniejsze , niektore 56 sa takie fajne , to wam pokazuje.....Musimy sie zapytac dziewczyn ktore rodziły , one nam pomoga Dorota, Kaska , Aska ...... 🙂

Hmmm tak naprawde przy usg pod koniec ciazy mozna stwierdzic wielkosc dzidzi ja do duzych -wysokich nie naleze moj M tez wielkoludem nie jest Kuba jak sie urodzil to mial 52 cm wiec ubranka na 56 byly jak najbardziej na miejscu a do tego jeszcze zakladalam mu skarpetki na spichy zeby mu stopki nie lataly .Mysle ze moj drugi synek tez nie bedzie mial wiecej przy ur jak 56 cm .Takie dzieci powyzej 56 cm to chyba raczej zadkość.Jak zakupicie na 62 cm a dzidzia bedzie duzo mniejsza to wszystko bedzie z niej spadac.Mozecie sie wstrzymac jeszcze z ubrankami na 56 cm takei zawsze pod koniec ciazy mozna szybko kupic a te wieksze wiadomo przydadza sie na pozniej 🙂

moze i masz racje - to chyba najlepszy pomysł...
ale z tymi kwietniowymi maluszkami to w szoku byłam- zerknijcie same- http://www.kwietnioweczki.pl - link był na forum więc chyba mogę go Wam podać 🥴

rozumiem że to ktos z kwietnioweczek zrobil taka stronke,bardzo mi sie podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny! Ja juz mam dosyć, nie moge patrzec na swoje piersi, kpilam sobie dzisiaj stanik bo juz z wszystkich miesiacami szukanych wyroslam, niedosc ze taki babciny to jeszcze cycki w nim wygladaja paskudnie szeroko ze az przeszkadzaja i z gory przyduszone ale to byl jedyny w ktory wcisnelam cycki, rozmiar H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też się muszę w końcu ruszyć... ale motywacji zero.. obiad w lodówce więc nawet nie muszę nic robić... tylko siostrzeńca na chwilę muszę przypilnować... ja nie wiem jak ja później do pracy wrócę.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...