Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
ja chyba zmienie lekarza bo piszecie o tylu badaniach o ktorych moj lekarz nawwet nie wspomniał, jedyne badania krwi to mialam na grupe toksoplazmoze cukier i cos jeszcze na poczatku, o papa nawet nie wspomnial, nawet nie slyszalam serduszka a juz dziewczyny od 10tc maja a ja juz w 15 i nic

Skoro tak czujesz ,że jesteś niedopilnowana ze wszystkim,to poprostu zmień go,po co masz się zadręczać,ze czegoś nie wiesz.Cociaż ja jestem przewrazliwiona po stracie,moze ten twój nie jest taki zły,poprostu pytaj go o wszystko i wymagaj;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
w sumie to chyba zal mi ze nie slyszalam serduszka, ale na monitorze byl widoczny punkcik jak pika, ale mowicie o tylu badaniach o ktorych on nie wspominal, ale chyba pojde raz do innego lekarza zeby skonsultowac tak na wszelki wypadek, bo ogolnie czuje sie swietnie male jest zywe i ruchliwe wiec pewnie tez sie dobrze czuje ale sprawdzic nie zaszkodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 😉 ja właśnie wróciłam z usg. Moje maleństwo ma 41.5mm, 11 tydzien. Słyszałam serducho 162uderzen.Coś niesamowitego 🤪 Ogólnie lekarka co mi robila okropna. Tasmowo Usg robila, rzucała tylko skrótami. Może z 3 min mnie badała. Czegoś nie mogla zmierzyc bo za mały dzidzius.Zobacze jaka bedzie wizyta u mojego ginka w poniedziałek. Tez zastanawiam się czy nie poszukac lekarza prywatnie. Pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
w sumie to chyba zal mi ze nie slyszalam serduszka, ale na monitorze byl widoczny punkcik jak pika, ale mowicie o tylu badaniach o ktorych on nie wspominal, ale chyba pojde raz do innego lekarza zeby skonsultowac tak na wszelki wypadek, bo ogolnie czuje sie swietnie male jest zywe i ruchliwe wiec pewnie tez sie dobrze czuje ale sprawdzic nie zaszkodzi


kochana dziwi mnie to ze lekarz powiedzial ci ze nie da zmierzyc sie dzidziusia bo sie rusza. kazde usg ma funkcje-klatka stop=pauza , czyli jakby robi zdjecie i wtedy sie mierzy dzieciatko. prenatalne to podstawa.wazne ze dzidzia rosnie 😉

a jak z przpuklinka- wchlaania sie juz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
sama nie wiem czy wymioty gorsze czy ta straszna biegunka bo meczy mnie juz od polowy nocy, a do tego mdlosci wrocily

Może zadzwoń do jakiegos lekarza i zapytaj o te biegunki,zebyś sie za bardzo nie odwodniła,bo w ciąży to szybko o to.Pij dużo wody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula1983 napisał(a):
a macie dalej zmiany nastrojów ? ja nadal mogę płakać i śmiać się prawie jednocześnie i bez powodów. dzisiaj np. zapłakałam ze złości bo mi się mleko skończyło ! 😜

zmiany nastrojów zostały.Ale na szczęście nie ma mdłości,i siły wróciły.Juz chce mi sie zyć,bo wcześniej to tylko lezeć mi sie chciał,nie chciało mi się wychodzić i ciagle zmeczona byłam .Teraz jest już oki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zmian , oczywiscie że mam 😉 tylko cały czas na ten gorszy.. ;/ jeszcze wczoraj byłam sie farbnąc i oczywiście jak nic mi nigdy nie było tak po wczorajszej wizycie w zakładzie dostałam uczulenia..;/ myślałam że umre tak mnie łokcie paliły i skóra ;/ moja dzidzia widocznie nie chce rudej mamusi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam 2 przyjaciółki które też są w ciąży, tylko że rodzą w maju. no i im nic nie jest, żadnych mdłości, wymiotów, zmian nastrojów, na moim weselu szalały pięknie na parkiecie do 3.00 a ja taki zdechlak. Fajnie się Was czyta, wiem że nie jestem sama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula1983 dzieki, osobiście mam nadzieje, ze babeczka bedzie. no a slub zbliza się wilkimi krokami w weekend jedziemy chrzestnych prosić. Bedzie stres 😉
mgrzedzicka tak się doczytalam w twoje wpisy.Mimo, że lekarz wyleczyl Ci przepuklinę ale z tym usg to naprawde przesadza. Tak to by przez cała ciąże nic nie zbadał, bo bobas się rusza!! Bardzo dobrze ze ruchliwe. gratuluje. Zatrzymuje sie kadr i mierzy. Żal... Ja bym na twoim miejscu poszla do innego lekarza na jedna wizytę, żeby mieć porównanie a tym bardziej ze piszesz o biegunce i nie wiadomo co brac w naszej sytacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula1983 napisał(a):
ja mam problem z chrzestnymi - mam siostrę i mój mąż też tylko siostrę. Świadkami mogą być 2 panie, chrzestnymi niestety nie 😞 facetów w rodzinie deficyt więc trudno 😜 pozostanie ktos z przyjaciół chyba 😎

ja mam brata i siostre ale on już ma chrzesnice jedna wiec nie wiem czy sie zgodzi, moj narzeczony ma tylko siostrę, wiec trzeba bedzie w dalszą rodzinę ruszyc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...