Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
achm napisał(a):
]A co do proszkow to ja uzywalam Dzidziusia,Bobasa ,Jelp-na samym poczatku(ale stranowczo za drogi !!!)potem juz normalny proszkiem,porzadnie uprasowane -poiwinno byc git 😎

Pamiętacie może ceny?Duża różnica między tymi proszkami?
Dzidziuś i bobas są w miarę tanie i podobno tak dobre, jak te droższe proszki. Jelp chyba jest za ok 50 zł!!!!!!!!!!!!!!. Ja też stwierdziłam, że spróbuję tego Dzidziusia, a jak się mała urodzi to ona zweryfikuje (jeśli będzie miała uczulenie czy coś to będę zmieniac na inny) 🙂


Jelp jest najdroższy z tego co patrzyłam 😮 , ja prałam w loveli i polecam 🙂 bo ładnie schodzą jakieś drobne plamki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agatkafajnie,ze masz tyle ciuszkow 🤪
no to masz teraz pelna szafe jak ja 😁 😁 😁Nie mam pojecia gdziez to wszystko upychac..poki co jest jeszcze troszku miejsca,ale jak to wszystko podochodzi to ja niewiem 😁 😁 😁
P.S-Dziewczyny zauwazylyscie moze ,ze czasem obcy sie predzej podzieli niz swoj...Ja i w poprz ciazy tego doswiadczylam....dostalam full ciuchow ,karuzeli i innych bajerow dla corci-wrecz nie kupowalam prawie nic,bo co jej cora wyrosla-oddawala mnie -od nowowprowadzonej sie sasiadki...
Czasem przykro,bo z meza str.sis to zaproponowala nam stary wozek,ktory stoi na korytazu ubrudzony (brzydki model-taki olbrzym)za 400zl i do tego kojec..... 😮 😮 😮My nie chcemy uzywanego wozka,bo juz raz sie sparzylam,wiec dziekuje..zreszta tego to akurat bym nawet za free nie chciala,a tu wlasna rodzina na czlowieku chce zarobic....Masakra.,ja bym nie umiala tak sporzedac swoim ...Po corci oddalam jej synkowi duzego konia na biegunach i nawet przez mysl nie przeszloby mi zeby uzykac na tym korzysc .. 🤢
A u Was jak czytam nieraz to az milo...to sis dala cos,albo ktos z rodziny...u mnie moge na mame liczyc,ale reszta...


P.S-ja oddawalam wszystko kolezankom....naprawde porzadne rzeczy ,bo nie wyobrazam sobie swoim znajomym bliskim sprzedawac cos...chyba ze ja jestem z innej planety i to jest normalne...
Ja w zasadzie 90% tego co mam dostałam od znajomych 🙂 Od kuzynki dostałam pościele do łóżeczka, śpiworek itp. U mnie w rodzinie nie ma dzieci małych (najmłodsze ma 4 lata), więc nie bardzo ma mi kto co dać 🙂 Ale z tym wózkiem to naprawdę przesada-ja nie wyobrażam sobie żeby rodzinie coś tam dawać za kasę!! No ale nic nie poradzimy-niektórzy tak już mają 🙂

Ja też masę rzeczy dostanę od przyjaciół (wózek, łóżeczka, nosidła, bujak ale taki zwykły, ciuszki) i od M. rodziny dostaniemy kołyskę, przewijak i ciuszki. My musimy kupić nianię, chustę do noszenia, laktator i resztę drobiazgów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asica
piekna robota-masz zdolmnego chooopa 🤪pozdrow tam serdecznie i winszuj od wrzesniowek !!!!Napilabym sie browara na to konto,ale coz wzniese toasta ....mleczkiem 😮 😜 😉
za piekne Wasze plany,oby wszystko sie ziscilo tak jak to wymarzyliscie sobie i zeby kazda decyzja w Waszej wspolnej doli byla trafna i zrealizowana gladko jak zdany egzamin 😎 🤪 😘 😘 😘 😘 😘


dzięki Asiulko 🙂 😘oby tak było jak napisałaś 🙂 😘 a czy taki zdolny to bym polemizowała hehe on ma dużego farta skubaniec także to mu też dużo pomogło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
achm napisał(a):
]A co do proszkow to ja uzywalam Dzidziusia,Bobasa ,Jelp-na samym poczatku(ale stranowczo za drogi !!!)potem juz normalny proszkiem,porzadnie uprasowane -poiwinno byc git 😎

Pamiętacie może ceny?Duża różnica między tymi proszkami?
Dzidziuś i bobas są w miarę tanie i podobno tak dobre, jak te droższe proszki. Jelp chyba jest za ok 50 zł!!!!!!!!!!!!!!. Ja też stwierdziłam, że spróbuję tego Dzidziusia, a jak się mała urodzi to ona zweryfikuje (jeśli będzie miała uczulenie czy coś to będę zmieniac na inny) 🙂


Jelp jest najdroższy z tego co patrzyłam 😮 , ja prałam w loveli i polecam 🙂 bo ładnie schodzą jakieś drobne plamki 🙂
Ja na razie mam te ciuszki w torbach, bo w szfach nie mam miejsca 😠, więc wygląda tu jak na melinie-same siaty!W szafie ,która ma być dla Mełej są talerze i takie tam, których nie używamy,musze to zapakować i zawieźć do rodziców, zabrać się za pranko, prasowanko i układanie tych słodkich, maleńkich ciuszków 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to niestety nic nie mam; znajomi albo będą mieć niedługo dzidzię albo mają sporo starsze więc rzeczy do oddania brak;o tej firmie-Fisher Price to słyszałam dużo pozytywnych opinii, chyba jedyna negatywna to cena; cały czas zastanawiam czy od samego początku potrzebuję laktatora i sterylizatora; jak Wy sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://allegro.pl/l0539-fisher-price-lezaczek-bujaczek-3-w-1-i1598482943.html
zachiorowalam na ten lezaczek 🙂Moze macie dziewczynki wyrobiona opinie o nim?Bede chciala zakupic takowy juz niebawem 🙂Na dzien dziecka dla Olenki 🤪Tylko prosze o opinie 😘

Iza zycze dobrych wiesci 😎 🙂
Kamisia ale masz fajnie,choc wiem ,ze przeprowadzka rowna sie -dym ,ale jak na swoje wlasne to insza inszosc 🤪super -ciesze sie razem z Wami,oby te gniazdko rodzinne dalo Wam cieplo i azyl w burzowe dni 😎 😘 😘 🙂 🙂 🙂


co do tych leżaczków to fisher price ma super rzeczy tylko cenowo nie są tanie ale się opłaca bo się nic z tym nie dziej , moja siostra miała mate i zabawki z tej firmy i do dziś się trzymają jak nowe 🙂 odziedziczył je mój Tymuś 😜 Kupuj Kochana nie żałuj heh 😜 dla Oleńki wszystko 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczyny, mam dylemat czy zadzwonic i zrobic ten termin na echo serduszka małego, nie odpisałyście mi poza jedna osobą czy wy też dostałyście skierowanie, a jak byście dostały to czy byście robiły jeżeli jest wszystko git, bo mój powiedział też, że to jest naciąganie lekarzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
achm napisał(a):
ja to niestety nic nie mam; znajomi albo będą mieć niedługo dzidzię albo mają sporo starsze więc rzeczy do oddania brak;o tej firmie-Fisher Price to słyszałam dużo pozytywnych opinii, chyba jedyna negatywna to cena; cały czas zastanawiam czy od samego początku potrzebuję laktatora i sterylizatora; jak Wy sądzicie?


ja bym się wstrzymała z zakupem , moja siora czekała na przypływ pokarmu i nici z tego były a wszystko miała kupione ... tyle że teraz to mam ja 😁 😁 🤪 🤪 🤪 a kuzynce mąż leciał i kupował jak już urodziła także myśle że możesz śmiało poczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
mam taką mate http://allegro.pl/mata-edukacyjna-fisher-price-rainforest-k4562-hit-i1621670395.html po chrześniaku 🙂 więc chciałam do kompletu 🙂

Świetna sprawa takie maty 🙂 Kupiłam chrześniakowi i świetnie służy 🙂 Też dostanę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie! ten bujaczek z krzesełkiem też wpadł mi w oko, ale narazie nie będę kupować, najpierw najpotrzebniejsze rzeczy, zwłaszcza że nic nie odziedziczę... a kasa leci...
coś od wczoraj przestawiło mi się chyba w półdupku i nieraz jak stanę to mnie kuje... masakra... a w nocy budzę się 4 - 5 razy... czyli jest coraz lepiej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Cześc dziewczyny, mam dylemat czy zadzwonic i zrobic ten termin na echo serduszka małego, nie odpisałyście mi poza jedna osobą czy wy też dostałyście skierowanie, a jak byście dostały to czy byście robiły jeżeli jest wszystko git, bo mój powiedział też, że to jest naciąganie lekarzy.
Ja nie dostałam skierowania, mój lekarz nic o tym nie mówił.Wiem, że chyba Dorota chciała robić to badanie, ale nie wiem czy robiła czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://allegro.pl/l0539-fisher-price-lezaczek-bujaczek-3-w-1-i1598482943.html
zachiorowalam na ten lezaczek 🙂Moze macie dziewczynki wyrobiona opinie o nim?Bede chciala zakupic takowy juz niebawem 🙂Na dzien dziecka dla Olenki 🤪Tylko prosze o opinie 😘

Iza zycze dobrych wiesci 😎 🙂
Kamisia ale masz fajnie,choc wiem ,ze przeprowadzka rowna sie -dym ,ale jak na swoje wlasne to insza inszosc 🤪super -ciesze sie razem z Wami,oby te gniazdko rodzinne dalo Wam cieplo i azyl w burzowe dni 😎 😘 😘 🙂 🙂 🙂


co do tych leżaczków to fisher price ma super rzeczy tylko cenowo nie są tanie ale się opłaca bo się nic z tym nie dziej , moja siostra miała mate i zabawki z tej firmy i do dziś się trzymają jak nowe 🙂 odziedziczył je mój Tymuś 😜 Kupuj Kochana nie żałuj heh 😜 dla Oleńki wszystko 😁 🤪

Dokladnie Asiu ,radosc dziecka -bezcenne 🙂A Tymus ma super ,niech dbaja tam ciotki o mojego Ziecia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALEX napisał(a):
Cześc dziewczyny, mam dylemat czy zadzwonic i zrobic ten termin na echo serduszka małego, nie odpisałyście mi poza jedna osobą czy wy też dostałyście skierowanie, a jak byście dostały to czy byście robiły jeżeli jest wszystko git, bo mój powiedział też, że to jest naciąganie lekarzy.


mój lekarz nie dał mi takiego skierowania; rozumiem,że prywatnie chodzisz do lekarza;jaki jest koszt tego badania?ja to bym je zrobiła dla spokoju swojego sumienia;jeżeli później okazałoby się,że jest coś nie tak to bym sobie nie podarowała;przy tej całej masie badań jedno w tą czy w tą chyba takiej dużej różnicy nie robi a przynajmniej serduszko dzidzi będzie przebadane gruntownie;tak to cały czas bym się zastanawiała czy dobrze zrobiłam,że nie poszłam i czy wszystko jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
MALEX napisał(a):
Cześc dziewczyny, mam dylemat czy zadzwonic i zrobic ten termin na echo serduszka małego, nie odpisałyście mi poza jedna osobą czy wy też dostałyście skierowanie, a jak byście dostały to czy byście robiły jeżeli jest wszystko git, bo mój powiedział też, że to jest naciąganie lekarzy.
Ja nie dostałam skierowania, mój lekarz nic o tym nie mówił.Wiem, że chyba Dorota chciała robić to badanie, ale nie wiem czy robiła czy nie.

Ja nie mialam takiegoz badania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
witajcie! ten bujaczek z krzesełkiem też wpadł mi w oko, ale narazie nie będę kupować, najpierw najpotrzebniejsze rzeczy, zwłaszcza że nic nie odziedziczę... a kasa leci...
coś od wczoraj przestawiło mi się chyba w półdupku i nieraz jak stanę to mnie kuje... masakra... a w nocy budzę się 4 - 5 razy... czyli jest coraz lepiej 🤨

oj kochana,mnie sie zdaje,ze ktoras pisala tu o zakwasach ...po fikolkach..moze i Ciebie to dopadlo 😁 😮
A ja wlasnie chce teraz zakupic,bo potem to kurcze bedzie coraz bardziej krucho z kasa ,a dziecie kosztuje,a jeszcze mam druga dame ,o ktora tez trzeba zadbac,coby nie czula sie opuszczona i zapomniana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂co do proszku to ja uzywalam na poczatku loveli jest naprawde dobra,ale potem przerzucilam sie na dzidziusia.Z tymi lezaczkami to super sprawa,z pierwszym dziedziaczkiem nie mialam takiego(szkoda)ale ostatnio zostalam z kolezanki 3miesiecznym bobaskiem i ona taki ma ,naprwde rewelacjaa,tez taki zakupie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
achm napisał(a):
ja to niestety nic nie mam; znajomi albo będą mieć niedługo dzidzię albo mają sporo starsze więc rzeczy do oddania brak;o tej firmie-Fisher Price to słyszałam dużo pozytywnych opinii, chyba jedyna negatywna to cena; cały czas zastanawiam czy od samego początku potrzebuję laktatora i sterylizatora; jak Wy sądzicie?


ja bym się wstrzymała z zakupem , moja siora czekała na przypływ pokarmu i nici z tego były a wszystko miała kupione ... tyle że teraz to mam ja 😁 😁 🤪 🤪 🤪 a kuzynce mąż leciał i kupował jak już urodziła także myśle że możesz śmiało poczekać 🙂

Zgadzam sie ,nie ma co na przod kupowac,bo nie wiadomo czy natura zechce bysmy karmily ...(a tego sie boje..)Jakbym karmic nie mogla to bym sie chyba zaplakala 😲
Ale cyce mam nadzieje nie od parady 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://allegro.pl/l0539-fisher-price-lezaczek-bujaczek-3-w-1-i1598482943.html
zachiorowalam na ten lezaczek 🙂Moze macie dziewczynki wyrobiona opinie o nim?Bede chciala zakupic takowy juz niebawem 🙂Na dzien dziecka dla Olenki 🤪Tylko prosze o opinie 😘

Iza zycze dobrych wiesci 😎 🙂
Kamisia ale masz fajnie,choc wiem ,ze przeprowadzka rowna sie -dym ,ale jak na swoje wlasne to insza inszosc 🤪super -ciesze sie razem z Wami,oby te gniazdko rodzinne dalo Wam cieplo i azyl w burzowe dni 😎 😘 😘 🙂 🙂 🙂


co do tych leżaczków to fisher price ma super rzeczy tylko cenowo nie są tanie ale się opłaca bo się nic z tym nie dziej , moja siostra miała mate i zabawki z tej firmy i do dziś się trzymają jak nowe 🙂 odziedziczył je mój Tymuś 😜 Kupuj Kochana nie żałuj heh 😜 dla Oleńki wszystko 😁 🤪

Dokladnie Asiu ,radosc dziecka -bezcenne 🙂A Tymus ma super ,niech dbaja tam ciotki o mojego Ziecia 🤪


rozpieszczają jeszcze nie narodzonego a co będzie potem 🤪 🤪 🤪 u nas jak się syn siorze urodził to było istne szaleństwo heh szaleli wszyscy 😜
Ja Asiulka wcześniej patrzyłam na ten sam bujaczek co Ty 🤪widzę mamy podobne gusta heh 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
haj Laski 🙂 MALEX gratuluję syna 😁 😁 😁 same cycyki hehe , dziewczyny z dzisiejszym USG dajcie znać co i jak 🙂
co do leżaczków to ja mam upatrzony ten http://allegro.pl/lezaczek-fisher-price-cudowna-planeta-t4145-hit-i1617611245.html , osttanio na zakupach jak byłam to go oglądałam i jest super tyle że w supermarkecie 300zł 😠 😠 😠 pogrzało ich !

supaer Asik ,i nawet tanszy ...bomba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
achm napisał(a):
ja to niestety nic nie mam; znajomi albo będą mieć niedługo dzidzię albo mają sporo starsze więc rzeczy do oddania brak;o tej firmie-Fisher Price to słyszałam dużo pozytywnych opinii, chyba jedyna negatywna to cena; cały czas zastanawiam czy od samego początku potrzebuję laktatora i sterylizatora; jak Wy sądzicie?


ja bym się wstrzymała z zakupem , moja siora czekała na przypływ pokarmu i nici z tego były a wszystko miała kupione ... tyle że teraz to mam ja 😁 😁 🤪 🤪 🤪 a kuzynce mąż leciał i kupował jak już urodziła także myśle że możesz śmiało poczekać 🙂

Zgadzam sie ,nie ma co na przod kupowac,bo nie wiadomo czy natura zechce bysmy karmily ...(a tego sie boje..)Jakbym karmic nie mogla to bym sie chyba zaplakala 😲
Ale cyce mam nadzieje nie od parady 😁


oj ja też strasznię chcę karmić , mam nadzieje że sie nie nastawie i rozczaruje bo bym chyba nie przeżyła tego 🤢... moja siostra miała cyce jak dzwony i zero pokarmu 😮 😮 😮 ale rozmiar nie gra roli , jak ma być to będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asica
piekna robota-masz zdolmnego chooopa 🤪pozdrow tam serdecznie i winszuj od wrzesniowek !!!!Napilabym sie browara na to konto,ale coz wzniese toasta ....mleczkiem 😮 😜 😉
za piekne Wasze plany,oby wszystko sie ziscilo tak jak to wymarzyliscie sobie i zeby kazda decyzja w Waszej wspolnej doli byla trafna i zrealizowana gladko jak zdany egzamin 😎 🤪 😘 😘 😘 😘 😘

To z takim nie zginiesz 🤪A jak Tymus odziedziczy farta po Tatusiu to juz wogole kraina miodem i mlekiem plynaca 🤪 🤪 🤪

dzięki Asiulko 🙂 😘oby tak było jak napisałaś 🙂 😘 a czy taki zdolny to bym polemizowała hehe on ma dużego farta skubaniec także to mu też dużo pomogło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...