Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aneti napisał(a):
Wcześniej racuszki z jabłkami, teraz rosół normalnie cały czas jeść się chce 🙂 ale to dobrze, bo wcześniej myśl o jedzeniu przyprawiała o mdłości, a teraz rodzi się ochota - polepszyło się ...


Ja wtrząchnęłam właśnie drugą michę rosołu i czuję, że na tym się nie skończy! Jest szaleństwo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Album naszego dziecka od Disney baby.jak wpiszesz w google to powinnaś znaleźć.


super. bede musiala sie wybrac do centrum 🙂
ale moze tez wstrzymam sie do wizyty i po wizycie tez kupie, by nie zapeszyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki ja się paskudnie lenię chyba 3 dzien dzisiaj to mam apogeum nawet odkurzyć mi się nie chce...
Zocha zazdroszcze Cie cierpliwosci do pieczenia ja tytlko na swieta piekę, czego Mój nie może zboleć bo on to musi codziennie coś słodkiego, aby dziecko mtakie nie było 😁 Moj ma tez talent w przywozeniu obiadków od przyszlej tesciowej, a nie powiem kobita dobrze gotuje, może jej kiedys dorównam. Moj zawsze marudzi ze jak ja gotuje to dla całego bloku...jakby miałobyc oplacalne robienie kotletow z 10dkg miesa.
Ja to nie wiem na poczatku ciąży dobrze się czulam a teraz coraz czesciej biegam do łazienki a niby 1 trymestr sie konczy masakra 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, będzie trzeba Was dziewczynki zacząć numerować 😁

Ja dziś o dziwo spałam wyśmienicie, czego nie mogę powiedzieć o nocy poprzedniej, czuję się jak nowo narodzona, ale nie mów hop!... Poczekam do wieczora, jak nie będzie gorączki, mogę się zacząć cieszyć 🙂

A jak Wasze samopoczucie Brzuchatki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam stronę z zestawieniem imion dla dzieci, wprawdzie tylko z Warszawy, ale to i tak daje jakiś obraz. Koleś, który to robi od 2004 r. zbiera dane z gazety z informacji o nowo narodzonych dzieciach, można sobie wybrać konkretny rok i sprawdzić jak to się kształtowało. Strona jest aktualizowana w miarę na bieżąco.

Popularne imiona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki
piszecie o gotowaniu,a ja za bardzo nie lubię gotować,jakoś nie mam do tego zamiłowania ,ale troszkę musze bo jak nie ugotuję ja to ani ja ani mąż nie będziemy mieli co jeść,bo mój mąż nie gotuje niestety 😁 😁 😁patowa sytuacj,ale trzeba sobie jakoś radzić,a to wpadamy na obiadek do mamy a to do teściowej,a teraz jak jestem w ciąży to nie ma skrupułów hehehehe,i wbijam się do nich często 😁 😁 😁
Kasia1986wysłałam Ci zaproszenie na facebooku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Muszę Wam powiedzieć, że moje wczorajsze lenistwo zostało przełamane tym wczorajszym zdjęciem michy rosołu na forum 🙂
No poprostu musiałam wybrać się do sklepu po kurczka i warzywka i tak wczoraj o 22:30 miałam już własną, gorącą, aromatyczną michę 🙂 Ale mi było dobrze!!!
Teraz odgrzewam na śniadanie rosołek- nie wiem czy jak mąż wróci to jeszcze coś dla niego zostanie a miałam dużego kurczaka więc rosołu wyszło nie mało 😉
Ale się ostatnio daje tu podpuszczać... jak nie śledzie to teraz rosołek.. hi hi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
Muszę Wam powiedzieć, że moje wczorajsze lenistwo zostało przełamane tym wczorajszym zdjęciem michy rosołu na forum 🙂
No poprostu musiałam wybrać się do sklepu po kurczka i warzywka i tak wczoraj o 22:30 miałam już własną, gorącą, aromatyczną michę 🙂 Ale mi było dobrze!!!
Teraz odgrzewam na śniadanie rosołek- nie wiem czy jak mąż wróci to jeszcze coś dla niego zostanie a miałam dużego kurczaka więc rosołu wyszło nie mało 😉
Ale się ostatnio daje tu podpuszczać... jak nie śledzie to teraz rosołek.. hi hi 🙂


Hahaha 😁 Mój się jeszcze załapał po pracy, co więcej, zostało nawet na dziś! A dziś rosołek jest w sam raz, szaro, mokro na zewnątrz, to choć od środka trzeba się rozweselić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laseczki!
Na dworze masakra,zmarzlam,brrrr.pada pada 😞
Madziu ,faktycznie jedzonko dobre na taka aure 🤪 ja sobie tez pyszne sniadanko zjadlam i mi lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
Muszę Wam powiedzieć, że moje wczorajsze lenistwo zostało przełamane tym wczorajszym zdjęciem michy rosołu na forum 🙂
No poprostu musiałam wybrać się do sklepu po kurczka i warzywka i tak wczoraj o 22:30 miałam już własną, gorącą, aromatyczną michę 🙂 Ale mi było dobrze!!!
Teraz odgrzewam na śniadanie rosołek- nie wiem czy jak mąż wróci to jeszcze coś dla niego zostanie a miałam dużego kurczaka więc rosołu wyszło nie mało 😉
Ale się ostatnio daje tu podpuszczać... jak nie śledzie to teraz rosołek.. hi hi 🙂

Zonia gratulacje ogromne!!!! 🙂 LEŃ ZOSTAL POKONANY!!!!BRAWO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje Asiu 🙂
Co gorsza to teraz będę z nim (leniem) musiała walczyć codziennie bo od wtorku zaczyna się u mnie remont- a właściwie dokończenie budowy... Od 8 rano mają się kręcić po domu obcy ludzie więc koniec z wylegiwaniem się pod pierzynką do późna 😞
Jestem przerażona tym całym bałaganem który mnie czeka tymbardziej że ja mam zakaz od lekarza brania do ręki odkurzacza czy szczotki więc będę musiała siedzieć w tym bałaganie a potem jak mąż wróci z pracy to zamiast mni przytulić będzie musiał sprzątać :/ No ale w końcu będziemy mieszkali jak ludzie bo teraz to u nas troche jak na budowie 😉 Zależy nam też żeby wszystko co zostało do zrobenia w srodku domu zostało zrobione już teraz- tak żeby do czasu jak pojawi się maleństwo wszystko było już wywietrzone i świeżutkie. Muszę się więc przemęczyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny czy wy macie wybrane juz wozki ?
ja od dawna chcialam casualplay bo fotelik ma dobre notowania w testach ale nowy caly zestaw to koszt 3000 zl i dlatego mysle o uzywanym mozna kupic za 1000 zl

tak sie zastanawiam czy juz myslicie o tym i jakie macie opinie, bo mi zalezy na dobrej marce i bezpiecznym foteliku a za to nie musi byc nowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
hej dziewczyny czy wy macie wybrane juz wozki ?
ja od dawna chcialam casualplay bo fotelik ma dobre notowania w testach ale nowy caly zestaw to koszt 3000 zl i dlatego mysle o uzywanym mozna kupic za 1000 zl

tak sie zastanawiam czy juz myslicie o tym i jakie macie opinie, bo mi zalezy na dobrej marce i bezpiecznym foteliku a za to nie musi byc nowy


moje typy to quinny/ Musty transporter/ Jedo Bartatina , ale ze wzgledu na cene to Tako bo za wozek 3 funkcyjny tylko 1200zl http://www.tako.net.pl/index.php?action=search_pk&kat=69 znajome maja i sa zadowolone...cena kuszaca 🙂

wiekszy problem z lozeczkiem z szufladka na posciel- ceny sa kosmiczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...