Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

sama byłam w szoku że aż taka różnica z połówkowego różniło sie tna podstawowych pomiarach tydzień. a Tu taki psikus, ale i tak was nie opuszczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
sama byłam w szoku że aż taka różnica z połówkowego różniło sie tna podstawowych pomiarach tydzień. a Tu taki psikus, ale i tak was nie opuszczę 🙂

tez tak myslimy ze nas nie opuscisz bo malsteo juz dawno jest w sierpniówkach i tylko 2 sa na sierpien....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
tak lekarz powiedział że jestem dwa tygodnie do przodu czyli że ostatni okres ( który trwał jeden dzień ) musiał być jak już byłam w ciąży. I powiedział że mam szykować sie na porodówkę nawet od 15 sierpnia .
Nadia waży już 1200 gram :_) 🙂


również gratuluję super a córcia jaka już duza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witojcie dziołchy....
Juz jestem z Wami i wszytsko gra z internetem ....BYłam w biedronce i kupiłam pierwsza rzecz dla naszej kochanej dzidzi .....waciki z patyczkami 2 paczki hi hi ....
Dorcia jak tam przygotowania do panieniskiego , chciałam napisac tylko kochana sie nie napij ostro hi hi hi hi .....zaraz dodam wam tabelke i powiem ze chłopaki prowadza hi hi hi hi ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to stwierdził rodziców małych nie ma hihi, pytał mi sie ile miałam jak sie urodziłam ja miałam 3600 ale mój n miał 3000 niecałe.
A i spokojnie bede z wami do końca! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus własnie czekam na mojego jak z pracy wróci ale chwiowo nie moze do domu dojechac przez jeb..............Obame !!!!!!!!!!!!!!!a ja na 20 ide jeden plus tego ze to pietro wyzej 🙂kuźwa własnie nie wiem jak ja to wytrzymam wszystkie beda piły %a ja bidna bede sie oblizywac.jestem zła bo mi prezent nie przyszedł wiec dam jej dzisiaj butle wina a w poniedzialek dostanie prezent troche mi przykro z tego powodu ze nie dam jej dzisiaj 😞
Dziewczyny moja kolezanka miala ten żel [color=blue][/color]i jej nic nie pomógł to ponoć jest czysta fikcja nabijanie tyko kabzy!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Agus własnie czekam na mojego jak z pracy wróci ale chwiowo nie moze do domu dojechac przez jeb..............Obame !!!!!!!!!!!!!!!a ja na 20 ide jeden plus tego ze to pietro wyzej 🙂kuźwa własnie nie wiem jak ja to wytrzymam wszystkie beda piły %a ja bidna bede sie oblizywac.jestem zła bo mi prezent nie przyszedł wiec dam jej dzisiaj butle wina a w poniedzialek dostanie prezent troche mi przykro z tego powodu ze nie dam jej dzisiaj 😞
Dziewczyny moja kolezanka miala ten żel [color=blue][/color]i jej nic nie pomógł to ponoć jest czysta fikcja nabijanie tyko kabzy!!!!!!!!!!!!

wszyscy sraj sie tym obamem toc to szok......wydrukuj jej ten prezen i powiedz ze nie przyszedł .i dasz jej jak przyjdzie....roznie to bywa z tym allegro .....a co do zelu nie wierze w to .....kupmy wazeline za 2.5 i tez bedzie super poslizg hi hi hi hi 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokadnie wazelina zapene ten sam efekt daje .Ta moja kolezanka to wywalila 160 zł bo sprowadzali jej ten zel przez szpital a na wasna reke to kosztuje 400 zl o nie ja w to nie wierze ze taki zel ulatwia poród !!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂to oszukiwanie kobiet ze porod moze byc przyjemny kiedy uzyje sie zelu za 400 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
trochę taka lipa z tym panieńskim na trzeźwo...



no dokładnie 😞a one jeszcze po n23 ida do klubu szalec i to bezemnie buuuuuuuuuuuuunormalnie to by mi juz łeb podskakiwaw z radosci a tak musze pojsc i niestety odwalic wizyte 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki ...

Ja mialam dziś kiepski dzonek , chyba się przemęczyłam przez te ostanie kilka dni za mało odpoczynku , i dziś przespałam i przeleniuchowałam całe popoludnie .....
Leer - gratuluję córki , bardzo się ciesze że jak sobie wymarzyłaś dziewczynkę i ją będziesz miała , super trochę Ci zazdroszczę .... swoją droga to bardzo sie ten termin zmienił tobie , i pannica też już ma swoją wage .... no no , mi sie termin nic nie zmienił tylko wiem że Wojtek jest starszy o tydzien , ale o zmianie daty nie było mowy ...
Co do tego Żelu to pani położna mowiła że jest u nas w szpitalu dostepny , ale nie sądzi by to była taka rewelacja , na razie tez trudno cokolwiek oceniac bo on jest krótko dostępny , rozwiała napewno tylko jeden mit , nie ma porodu na sucho bo wody płodowe się produkują cały czas , a poza tym dziecko ma też swój śluz , a na nie pęknięcie krocza podobno już teraz jest się tam warto masowac by uelastycznic to miejsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Dokadnie wazelina zapene ten sam efekt daje .Ta moja kolezanka to wywalila 160 zł bo sprowadzali jej ten zel przez szpital a na wasna reke to kosztuje 400 zl o nie ja w to nie wierze ze taki zel ulatwia poród !!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂to oszukiwanie kobiet ze porod moze byc przyjemny kiedy uzyje sie zelu za 400 zł

to trzeba po prostu przezyc i nie wydaje mi sie ze cos nam moze pomoc ......jedynie znieczulenie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piszą, że skuteczność żelu została udowodniona naukowo w Zurychu. Podobno użycie żelu zmniejsza siły tarcia o 50% i skraca czas porodu - u pierworódek skraca okres parcia o 30 % a także całkowity czas porodu też o 30%.
skoro jest taki rewelacyjny to powinni go refundować! a tu ani znieczulenia (ewentualnie za dopłatą) ani żelu, babki radźcie sobie same...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla mnie to jest przesada z tym zelem,szkoda tylko pieniedzy..dziecko nie wyslizgnie sie przeciez jak jakas rybka,wszystko w rekach lekarzy zeby nie dopuscili do popekania i zeby porod byl prawidlowy. Trzeba sie nastawic na to ze bedzie bolec a porod moze trwac nawet kilkanascie godzin w zaleznosci jak bedzie z rozwarciem,zel w tym nie pomoze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Piszą, że skuteczność żelu została udowodniona naukowo w Zurychu. Podobno użycie żelu zmniejsza siły tarcia o 50% i skraca czas porodu - u pierworódek skraca okres parcia o 30 % a także całkowity czas porodu też o 30%.
skoro jest taki rewelacyjny to powinni go refundować! a tu ani znieczulenia (ewentualnie za dopłatą) ani żelu, babki radźcie sobie same...

kochana taki juz nas los....ale pamietaj po tym wszytskim jak Ci połozą Szymka to bedziesz wyła ze szczescia 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...