Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
achm napisał(a):
letka82 a z jakiej Ty wagi startowałaś,że On tak Cię upomina?

Powiem Ci tak moja normalna waga przed ciążą to 54 kg na samym początku (jak nie wiedziałam, jestem już w ciąży) schudłam do 51kg, ale liczę od 54...A teraz pokazuje 62. Mała waży ok 360 g, wię nie jest bardzo wielka - ja ważyłam 4100 a mój M. 4200 więc się śmiałam, że jest szansa że urodzę słoniątko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a co do porodu to mój na początku nie chciał iść ze mną ale teraz twardo obstaje przy byciu przy mnie 🙂 Jak go kiedyś raz zapytałam i powiedział mi "nie" tak od tego momentu nie poruszałam tego tematu ... ale dojrzał i sam mi powiedział że będzie ze mną 😘
Jakby się nie zgodził to bym zatargała mamuśkę albo siorę do towarzystwa 😁 😜

Ja też na mojego M. nie naciskam. Jeśli ma się męczyć tam to nie ma sensu. Już moja przyjaciółka się zaoferowała, że w razie wu ona ze mną pojedzie 😁 Na razie wszyscy nasi znajomi się pytają M. czy będzie ze mną rodził, ja tymczasem nie poruszam tego tematu.


nie ma co na siłę chłopa zmuszać,musi sam wyjść z inicjatywą 😉 nie to nie znajdzie się inną osobę na jego miejscu 🙂 moja siora to od szczała idzie ze mną jak mój jednak stwierdzi że nie wytrzyma więc podpora zawszę jakaś będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Laski ja wychodze z takei załozenia co do porodu .....ile kobiet juz rodziło i zyje ....nie ma co sie nakrecac , bo moze byc tak jak Kasia ....chwila i juz dzidzia jest , albo tak jak moja mama 48h chociaz to juz nie wchodzi w gre bo dawno w tych czasach robia cc......Ja to sie wstydze tego darcia ( bo z moim charakterm to moge wszystkich od Kurew powyzywac i co jeszcze mnie pogonia hi hi), juz powiedziałam mojemu ze jak bede sie darła ma mi zwrocic uwage ...nawet jak pierwszy raz w zyciu powie do mnie zamknij sie kobieto to nawet sie nei pogniewam na chłopa......ale ja zamierzam od razu do połozenje ktora bedzie ze mna powiedziec , ze jak bede sie darła ma mi powiedziec KOBIETA ZAMKNIJ SIE bo nie bedziesz miała siły na parte 🙂 🙂A i jeszcze jedno ja nie jade do szpitala na wakacje , tylko wiem po co ....bo czami wychodza takie jaja ze nikt sie nie zajał itd ze czegos innego sie spodziewałam .....

ja też się tego boje że w nerwach na upycham całemu szpitalowi 😮 😮 😮 i nie chcę się drzeć bo moja siora jak rodziła to darła się ona , szwagier i położna na nich bo odstawiali cyrki takie że szok 🤪 , siora chciała szwagra zabić na miejscu a on tak panikował że latał jak poparzony koło niej ... 🙂 jak to opowiadają to idze się zesikać ze śmiechu jak "ICH" poród wyglądał 🙃 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamisia co do tych Twoich badan , ja jem od czasu do czasu wątróbke( 4 kawełeczki robione jak schabowe ) , duzo pomidrowów z cebulka ( wiem Asiu ze nie moge hi hi ) , buraczków tartych i duzo warzywa i dobre mam badania ....Takze jak od czasu do czasu zjesz wątróbke na pewno teraz dzidzi nic nie bedzie kochana .....Ja jem cała ciaze i dzidzia rozwija sie prawidłowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a najlepszy tekst szwagra podczas porodu : "choć Kochanie rozerwiemy się " 😁 🙃 😁 😁 😁 moja siora jak to uslyszała to wpadła w taki szał że już go prawie przyduszała hehe 😜 dziwie się tylko tej położnej że ich nie poustawiała bardziej do pionu , choć momentami traciła nerwy na tych dzikusów heh 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a najlepszy tekst szwagra podczas porodu : "choć Kochanie rozerwiemy się " 😁 🙃 😁 😁 😁 moja siora jak to uslyszała to wpadła w taki szał że już go prawie przyduszała hehe 😜 dziwie się tylko tej położnej że ich nie poustawiała bardziej do pionu , choć momentami traciła nerwy na tych dzikusów heh 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Laski ja wychodze z takei załozenia co do porodu .....ile kobiet juz rodziło i zyje ....nie ma co sie nakrecac , bo moze byc tak jak Kasia ....chwila i juz dzidzia jest , albo tak jak moja mama 48h chociaz to juz nie wchodzi w gre bo dawno w tych czasach robia cc......Ja to sie wstydze tego darcia ( bo z moim charakterm to moge wszystkich od Kurew powyzywac i co jeszcze mnie pogonia hi hi), juz powiedziałam mojemu ze jak bede sie darła ma mi zwrocic uwage ...nawet jak pierwszy raz w zyciu powie do mnie zamknij sie kobieto to nawet sie nei pogniewam na chłopa......ale ja zamierzam od razu do połozenje ktora bedzie ze mna powiedziec , ze jak bede sie darła ma mi powiedziec KOBIETA ZAMKNIJ SIE bo nie bedziesz miała siły na parte 🙂 🙂A i jeszcze jedno ja nie jade do szpitala na wakacje , tylko wiem po co ....bo czami wychodza takie jaja ze nikt sie nie zajał itd ze czegos innego sie spodziewałam .....

ja też się tego boje że w nerwach na upycham całemu szpitalowi 😮 😮 😮 i nie chcę się drzeć bo moja siora jak rodziła to darła się ona , szwagier i położna na nich bo odstawiali cyrki takie że szok 🤪 , siora chciała szwagra zabić na miejscu a on tak panikował że latał jak poparzony koło niej ... 🙂 jak to opowiadają to idze się zesikać ze śmiechu jak "ICH" poród
wyglądał 🙃 😁 😁 😁

słyszałam ze faceci czasmi wpadaja w szał , ze nie widomo co sie z nimi dzieje ,.....mam nadzije ze moj M spokojny nic nie odwali hi hi , bo wtedy to ja zaczne sypac łaciną hi hi hi hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Kamisia co do tych Twoich badan , ja jem od czasu do czasu wątróbke( 4 kawełeczki robione jak schabowe ) , duzo pomidrowów z cebulka ( wiem Asiu ze nie moge hi hi ) , buraczków tartych i duzo warzywa i dobre mam badania ....Takze jak od czasu do czasu zjesz wątróbke na pewno teraz dzidzi nic nie bedzie kochana .....Ja jem cała ciaze i dzidzia rozwija sie prawidłowo 🙂

Hej Czarnulko 😘 kupę lat 🙃 😉
pewnie że nie zaszkodzi 🙂 wszystkiego po trochę i będą eleganckie wyniki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Laski ja wychodze z takei załozenia co do porodu .....ile kobiet juz rodziło i zyje ....nie ma co sie nakrecac , bo moze byc tak jak Kasia ....chwila i juz dzidzia jest , albo tak jak moja mama 48h chociaz to juz nie wchodzi w gre bo dawno w tych czasach robia cc......Ja to sie wstydze tego darcia ( bo z moim charakterm to moge wszystkich od Kurew powyzywac i co jeszcze mnie pogonia hi hi), juz powiedziałam mojemu ze jak bede sie darła ma mi zwrocic uwage ...nawet jak pierwszy raz w zyciu powie do mnie zamknij sie kobieto to nawet sie nei pogniewam na chłopa......ale ja zamierzam od razu do połozenje ktora bedzie ze mna powiedziec , ze jak bede sie darła ma mi powiedziec KOBIETA ZAMKNIJ SIE bo nie bedziesz miała siły na parte 🙂 🙂A i jeszcze jedno ja nie jade do szpitala na wakacje , tylko wiem po co ....bo czami wychodza takie jaja ze nikt sie nie zajał itd ze czegos innego sie spodziewałam .....

ja też się tego boje że w nerwach na upycham całemu szpitalowi 😮 😮 😮 i nie chcę się drzeć bo moja siora jak rodziła to darła się ona , szwagier i położna na nich bo odstawiali cyrki takie że szok 🤪 , siora chciała szwagra zabić na miejscu a on tak panikował że latał jak poparzony koło niej ... 🙂 jak to opowiadają to idze się zesikać ze śmiechu jak "ICH" poród
wyglądał 🙃 😁 😁 😁

słyszałam ze faceci czasmi wpadaja w szał , ze nie widomo co sie z nimi dzieje ,.....mam nadzije ze moj M spokojny nic nie odwali hi hi , bo wtedy to ja zaczne sypac łaciną hi hi hi hi hi


mojemu jak wyjdzie żyła na czole to będzie znaczyło że z nim koniec i zostaję sama w bólach 😁 🤪 🤪 🤪 On tak ma że jak się mocno zestresuję to mu wychodzi żyła przez środek czoła i wtedy jest kiepskawo 😮 ... najwyżej go za kopyta wytargają z porodówki hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
a najlepszy tekst szwagra podczas porodu : "choć Kochanie rozerwiemy się " 😁 🙃 😁 😁 😁 moja siora jak to uslyszała to wpadła w taki szał że już go prawie przyduszała hehe 😜 dziwie się tylko tej położnej że ich nie poustawiała bardziej do pionu , choć momentami traciła nerwy na tych dzikusów heh 🤪

niezły koles hi hi ......no i ja rozerwało .....
Ja Wam powiem z doswiadczenia mojego tatusia ( jezdził karetka 25 lat ) co on sie nasłuchał tych bab , ktore mu rodziły w karetce.....toc to szok ....a najbardziej darły sie na swoich męzów ....ze tego Chu.....to ja juz nigdy nie dopuszcze i takie inne pierdoły , a po roku tato znowu ta samo babe wiezie do porodu i sobie mysli " A DOPUSIŁA , TAK SIE ZARZEKAŁA HI HI ".....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Laski ja wychodze z takei załozenia co do porodu .....ile kobiet juz rodziło i zyje ....nie ma co sie nakrecac , bo moze byc tak jak Kasia ....chwila i juz dzidzia jest , albo tak jak moja mama 48h chociaz to juz nie wchodzi w gre bo dawno w tych czasach robia cc......Ja to sie wstydze tego darcia ( bo z moim charakterm to moge wszystkich od Kurew powyzywac i co jeszcze mnie pogonia hi hi), juz powiedziałam mojemu ze jak bede sie darła ma mi zwrocic uwage ...nawet jak pierwszy raz w zyciu powie do mnie zamknij sie kobieto to nawet sie nei pogniewam na chłopa......ale ja zamierzam od razu do połozenje ktora bedzie ze mna powiedziec , ze jak bede sie darła ma mi powiedziec KOBIETA ZAMKNIJ SIE bo nie bedziesz miała siły na parte 🙂 🙂A i jeszcze jedno ja nie jade do szpitala na wakacje , tylko wiem po co ....bo czami wychodza takie jaja ze nikt sie nie zajał itd ze czegos innego sie spodziewałam .....

ja też się tego boje że w nerwach na upycham całemu szpitalowi 😮 😮 😮 i nie chcę się drzeć bo moja siora jak rodziła to darła się ona , szwagier i położna na nich bo odstawiali cyrki takie że szok 🤪 , siora chciała szwagra zabić na miejscu a on tak panikował że latał jak poparzony koło niej ... 🙂 jak to opowiadają to idze się zesikać ze śmiechu jak "ICH" poród wyglądał 🙃 😁 😁 😁

no ja za zadnym razem sie nie darłam i nawet szybko mi szło ,ale teraz to sie boje jak nie wiem choc tłumacze sobie ze bedzie oki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Kamisia co do tych Twoich badan , ja jem od czasu do czasu wątróbke( 4 kawełeczki robione jak schabowe ) , duzo pomidrowów z cebulka ( wiem Asiu ze nie moge hi hi ) , buraczków tartych i duzo warzywa i dobre mam badania ....Takze jak od czasu do czasu zjesz wątróbke na pewno teraz dzidzi nic nie bedzie kochana .....Ja jem cała ciaze i dzidzia rozwija sie prawidłowo 🙂

Hej Czarnulko 😘 kupę lat 🙃 😉
pewnie że nie zaszkodzi 🙂 wszystkiego po trochę i będą eleganckie wyniki 🙂

nie zaszkodzi na pewno kochana jedynie pomoze ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
a najlepszy tekst szwagra podczas porodu : "choć Kochanie rozerwiemy się " 😁 🙃 😁 😁 😁 moja siora jak to uslyszała to wpadła w taki szał że już go prawie przyduszała hehe 😜 dziwie się tylko tej położnej że ich nie poustawiała bardziej do pionu , choć momentami traciła nerwy na tych dzikusów heh 🤪

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Laski ja wychodze z takei załozenia co do porodu .....ile kobiet juz rodziło i zyje ....nie ma co sie nakrecac , bo moze byc tak jak Kasia ....chwila i juz dzidzia jest , albo tak jak moja mama 48h chociaz to juz nie wchodzi w gre bo dawno w tych czasach robia cc......Ja to sie wstydze tego darcia ( bo z moim charakterm to moge wszystkich od Kurew powyzywac i co jeszcze mnie pogonia hi hi), juz powiedziałam mojemu ze jak bede sie darła ma mi zwrocic uwage ...nawet jak pierwszy raz w zyciu powie do mnie zamknij sie kobieto to nawet sie nei pogniewam na chłopa......ale ja zamierzam od razu do połozenje ktora bedzie ze mna powiedziec , ze jak bede sie darła ma mi powiedziec KOBIETA ZAMKNIJ SIE bo nie bedziesz miała siły na parte 🙂 🙂A i jeszcze jedno ja nie jade do szpitala na wakacje , tylko wiem po co ....bo czami wychodza takie jaja ze nikt sie nie zajał itd ze czegos innego sie spodziewałam .....

ja też się tego boje że w nerwach na upycham całemu szpitalowi 😮 😮 😮 i nie chcę się drzeć bo moja siora jak rodziła to darła się ona , szwagier i położna na nich bo odstawiali cyrki takie że szok 🤪 , siora chciała szwagra zabić na miejscu a on tak panikował że latał jak poparzony koło niej ... 🙂 jak to opowiadają to idze się zesikać ze śmiechu jak "ICH" poród
wyglądał 🙃 😁 😁 😁

słyszałam ze faceci czasmi wpadaja w szał , ze nie widomo co sie z nimi dzieje ,.....mam nadzije ze moj M spokojny nic nie odwali hi hi , bo wtedy to ja zaczne sypac łaciną hi hi hi hi hi


mojemu jak wyjdzie żyła na czole to będzie znaczyło że z nim koniec i zostaję sama w bólach 😁 🤪 🤪 🤪 On tak ma że jak się mocno zestresuję to mu wychodzi żyła przez środek czoła i wtedy jest kiepskawo 😮 ... najwyżej go za kopyta wytargają z porodówki hehe

to ty tam patrz na niego hi hi , bo zamiast Toba bede musieli zajmowac sie mezusiem hi hi , a murzynek da sobie rady z Wami ......
Wiem tylko jedno ze nie powinno sie rozsmieszac kobiet na porodówce (takimi zartami jak twoj szwagier ) bo one jeszcze bardziej w szał wpadaja.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a najlepszy tekst szwagra podczas porodu : "choć Kochanie rozerwiemy się " 😁 🙃 😁 😁 😁 moja siora jak to uslyszała to wpadła w taki szał że już go prawie przyduszała hehe 😜 dziwie się tylko tej położnej że ich nie poustawiała bardziej do pionu , choć momentami traciła nerwy na tych dzikusów heh 🤪

niezły koles hi hi ......no i ja rozerwało .....
Ja Wam powiem z doswiadczenia mojego tatusia ( jezdził karetka 25 lat ) co on sie nasłuchał tych bab , ktore mu rodziły w karetce.....toc to szok ....a najbardziej darły sie na swoich męzów ....ze tego Chu.....to ja juz nigdy nie dopuszcze i takie inne pierdoły , a po roku tato znowu ta samo babe wiezie do porodu i sobie mysli " A DOPUSIŁA , TAK SIE ZARZEKAŁA HI HI ".....


i tak ją po czole głaskał mocno że prawie jej oczy przeciągnął na drugą strone 🙃 😁 😁 😁 😁no oni to mieli niezłą komedie heheh 🙂
a Twój tatko to faktycznie się nasłuchał hehe 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja wróciłam z Biedrony ,ale zakupiłam tylko waciciki z pałeczkami bo smoczkow nie chce kupwac bo moga okazac sie zbedne tak jak przy Kubie a szczotek do butli nie było za to kupilam 2l lodow za 5,99 😮 😮i do tego dobre 🙂
co do monitoru oddechu to jak juz pisalam przy Kubie mialam i teraz tez bede miec boo czy to male czy duze mieszkanie to nie ma znaczenia on wykrywa podczas snu czy dziecko oddycha czy nie jesli cos sie dzieje to alarmuje a z niania to faktycznie jak sie ma male mieszkanie to wydatek zbedny przydaje sie natomiast na wyjazdach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Violka Ty to weteranka jesteś to przy czwartym wyplujesz malucha w 3 minuty i nawet nie będziesz wiedziała kiedy 🤪 🤪 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃[/quote
oby hihihi 😆
z tą starszą to ledwo zdazyłam do szpitala z bólami juz co 1min siedzialam w aucie i kawały mezowi opowiadałam bo mi sie nie spieszyło ,a jak ju zweszłam to odrazu na łozko do porodu z srednią to tez szybko jedyne co 2 tyg po term rodziłam i w szpitalu lezałam a;e to na własne zyczenie bo nie chciało mi sie w domku czekac i myslalam ze szybko mi poród wywołaja a tu d...samo musiało przyjsc 😆z ostatnio to na 16 do szpitala dojechalam a o 18 juz była ze mna 😁
i tak teraz mam cicha nadzieje ,że szybko 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia743 napisał(a):
Ja na obiadek robię zapiekankę z mięskiem mielonym (mielonym w domciu), makaronem, sosem pomidorowym i żółtym serem 🙂 🙂 🙂 🙂

O GUSIA WRZUC PRZEPISIK NA NASZ WATEK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Violka Ty to weteranka jesteś to przy czwartym wyplujesz malucha w 3 minuty i nawet nie będziesz wiedziała kiedy 🤪 🤪 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃[/quote
oby hihihi 😆
z tą starszą to ledwo zdazyłam do szpitala z bólami juz co 1min siedzialam w aucie i kawały mezowi opowiadałam bo mi sie nie spieszyło ,a jak ju zweszłam to odrazu na łozko do porodu z srednią to tez szybko jedyne co 2 tyg po term rodziłam i w szpitalu lezałam a;e to na własne zyczenie bo nie chciało mi sie w domku czekac i myslalam ze szybko mi poród wywołaja a tu d...samo musiało przyjsc 😆z ostatnio to na 16 do szpitala dojechalam a o 18 juz była ze mna 😁
i tak teraz mam cicha nadzieje ,że szybko 😁 😁 😁 😁

🤪 🤪 🤪 teraz Violka to dobrze kichniesz i po bólu 😁 😁 😁 pozazdrościć takich porodów ... 🙂 a Ty się jeszcze stresujesz nie wiedzieć czym 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
o wlasnie moje chlopaki zażyczyli sobie dietetyczny obiad,

mOJ TO BY CHYBA UMARL PRZY DIETETYCZNYCH obiadkach hehe,ten to miecho by jadl codziennie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...