Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka jakaś lewa dziś jestem spałam chyba z 3godz. Nic mi się nie chce 😞 Chyba też odżyje jak mąż wróci. Nawet mi się obiadu nie chce zrobić jakoś.
Cieszą się Asia z Kr że się uspokoiłaś po wizycie 🙂
Te monitorki oddechu fajna że tylko droga strasznie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
boli to moze nie, ale doskwiera mi samotność;( brakuje mi męza wychodzi do pracy o 5 rano wraca o 19... zanim sie ogarnie jest juz 22 i trzeba spac..

Rozumiem Ciebie..ale to chwilowo tak ??Moj tak robil przez 3tyg po 13h poza domem ,wracal i zaraz spanie .,.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilowo i nie chwilowo, normalnie powinien pracować od 7 do 18 , ale zazwyczaj pracuje od 6 do 16 gdzie z domu wyjeżdża już o 5 :15 a wraca o 17, ale jak np ma monterkę to robi jak dzis o 6 do 18 i jeszcze jedzie pozałatwiać sprawy na mieście a do tego ten remont to wczoraj wrócił np o 22. to ja juz prawie spałam dał mi aby buziak i tyle co go pamiętam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi terminami porodu to podobno jest tak,że najbardziej miarodajne są te z okolic 10 tygodnia czyli tego pierwszego ważniejszego więc nie ma co zmieniać terminu bo wychodzi inna data;najlepiej jest zapytać lekarza,którą On traktuje "poważnie"i od której np będzie liczone przenoszenie ciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

achm napisał(a):
z tymi terminami porodu to podobno jest tak,że najbardziej miarodajne są te z okolic 10 tygodnia czyli tego pierwszego ważniejszego więc nie ma co zmieniać terminu bo wychodzi inna data;najlepiej jest zapytać lekarza,którą On traktuje "poważnie"i od której np będzie liczone przenoszenie ciąży

Dokladnie,terminu nie zmieniam,bo to na podst.wagi jest okreslany termin ... itak kazda dzidzia przybiera inaczej teraz 🙂Ja od poczatku mam jeden termin ,poki mi lekarz nie kaze nic nie zmieniam 🙂
Kochane wóz zlozony !!! 🤪sliczny ,nie zaluje kolor jest boski ,naprawde super masywny ,stabilny ,a zgrabniutki zarazem 🙂Kola dorodne ,ach juz widze jak smigamy po szosach i innych wyżkach 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
z tymi terminami porodu to podobno jest tak,że najbardziej miarodajne są te z okolic 10 tygodnia czyli tego pierwszego ważniejszego więc nie ma co zmieniać terminu bo wychodzi inna data;najlepiej jest zapytać lekarza,którą On traktuje "poważnie"i od której np będzie liczone przenoszenie ciąży

Dokladnie,terminu nie zmieniam,bo to na podst.wagi jest okreslany termin ... itak kazda dzidzia przybiera inaczej teraz 🙂Ja od poczatku mam jeden termin ,poki mi lekarz nie kaze nic nie zmieniam 🙂
Kochane wóz zlozony !!! 🤪sliczny ,nie zaluje kolor jest boski ,naprawde super masywny ,stabilny ,a zgrabniutki zarazem 🙂Kola dorodne ,ach juz widze jak smigamy po szosach i innych wyżkach 🤪 🤪 🤪



super ze Ci sie Asik podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tez lakarka powiedziala ze trzeba trzymac sie pierrwszego terminu,

a tak wogole to moja kolezanka wlasnei rodzi, od srody byla w szpitalu juz po terminie i probowali wywolac i nic nie szlo dzis rano przebili jej pecherz plodoowy i wody wylaly sie zielone, od 10:00 nie mam info od niej wiec chyba rodzi, mam nadzieje ze bedzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
mi tez lakarka powiedziala ze trzeba trzymac sie pierrwszego terminu,

a tak wogole to moja kolezanka wlasnei rodzi, od srody byla w szpitalu juz po terminie i probowali wywolac i nic nie szlo dzis rano przebili jej pecherz plodoowy i wody wylaly sie zielone, od 10:00 nie mam info od niej wiec chyba rodzi, mam nadzieje ze bedzie ok.


ja boję się właśnie jednego by za długo nie przenosić dziecka, bo tak jak wpomniałaś, moga byś potem zielone wody, dziecko moze się podtruć itp. najleiej jest tak rodzić od 38-40 tc w tym przedziale, po terminie trzeba być bardzo ostrożnym i nie bagatelizowac żadnych objawów.

a tak w ogóle to witam we wtorek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 Ja też jak myślę o porodzie to póki co najbardziej boję się przenoszenia i później tego całego wywoływania. Mam nadzieję, że 'weźmie mnie z zaskoczenia' 😁
Asiu bardzo się cieszę, że na strachu się skończyło i wszystko jest w porządku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
mariola-s napisał(a):

Kasiu fajny brzucholek w avatarze 🙂


równo 25 tc 🙂
porównując go do brzuszka jak byłam z Grzesiem w 32 tc (poniżj) , różnica jest niewielka 😲.

Faktycznie ... 🤪Moj bęben tez wiekszy w drugiej ciazy ,niektorzy dopytuja kiedy rozwiazanie,a jak mowie wrzesien to oczy wywalaja 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
mariola-s napisał(a):

Kasiu fajny brzucholek w avatarze 🙂


równo 25 tc 🙂
porównując go do brzuszka jak byłam z Grzesiem w 32 tc (poniżj) , różnica jest niewielka 😲.

Faktycznie ... 🤪Moj bęben tez wiekszy w drugiej ciazy ,niektorzy dopytuja kiedy rozwiazanie,a jak mowie wrzesien to oczy wywalaja 😮


U MNIE JEST TO SAMO WSZYSCY SIE DZIWIA ZE DOPIERO WE WREZSNIU 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
własnie wróciłam z zakupów
ciesze sie Asiu ze wszystko u Ciebie dobrze,że nic złego sie nie dzieje ufff
Asia jak mozesz podaj mi stronke tego parowaru o którym pisała Letka bo jakos przeoczyłamm 😮


polecany przez Letke parowar to : TEFAL VS4003 Vitacuisine Compact, z tego co się orientowałam najtaniej elektro.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
padam na cyce , dzień pełen wrażeń ... będzie mi się dobrze spało bo spokojnie 🙂
Fajnie że jesteście dziewczyny 🙂 idzie się do kogo wyżalić , poradzić i pośmiać do rozpuku 🙂 w kupie raźniej heh
zaraz po na wspólnej uciekam do wyrka bo strasznie zmęczona jestem tym dzisiejszym dniem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...