Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
hejka! jak sie czujemy? brzuszki szczęśliwe?
mój dzisiaj zadowalająco tak, chyba wczorajsze ponarzekanie mi pomogło bo dzis jak ręką odjął 😜 zobaczymy na jak długo...
asia nie martw sie bedzie dobrze 😉
witaj motylku 😉


fajnie że samopoczucie dopisuje , też tak miałam oststnio ... dzień depresji a na drugi już sie śmiałam sama ze siebie
Dzięki 😘

Dziewczynki wszystko będzie ok, też tam mam raz zacieszam jak głupia a raz ryczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Leer, to ja chyba też już do końca to dowcipne będę miała robione?. Moja gin na każdej wizycie mnie bada palcam i też określa szyjkę tym sposobem ale od ostatniej wizyty wprowadziła też dowcipne sama byłam w szoku o co jej chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zielonego pojęcia, jest takie cos przypominające tą sondę do usg pochwowego tylko krótka i zakończona kulka i wkłada ja tylko na sam przód wejścia ostatnio mi ja pierwszy raz zaaplikował i jeszcze dokładnie podkreślił
,,sprawdziłem pani szyjkę az 3 razy" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
nie mam zielonego pojęcia, jest takie cos przypominające tą sondę do usg pochwowego tylko krótka i zakończona kulka i wkłada ja tylko na sam przód wejścia ostatnio mi ja pierwszy raz zaaplikował i jeszcze dokładnie podkreślił
,,sprawdziłem pani szyjkę az 3 razy" 😁

U mnie tak samo wygląda to dowcipne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny. Tak jak dzisiaj w nocy to juz sie dawno nie wyspałam,obudziłam sie chyba ze trzy razy tzn nie ja tylko mnie moja Hania budziła kopniakami.
Byłam z mamą na mammografii to przy okazji poszłam sie dowiedziec jak ze szkoła rodzenia,wiec jeszcze mam troszke czasu bo to od 30 tyg raczej każa przychodzic,jest 6 spotkan partner musi byc conajmniej na 4 aby byl przy porodzie. Juz mialam ochote sie zapytac czy moge pochodzic po oddziale i zobaczyc noworodki,ale dzieciaczkow nie pozowlilyby mi ogladac a oddzial najwyzej zobacze nastepnym razem bo troche mi sie spieszylo. Bylam na przymiarce sukni slubnej,musialam dac buty do reklamacji aby mi na podkowie troche rozbil bo to jednak nozka juz troszke spuchnela,wybralam jeszcze welon. Jakos dzisiaj malo entuzjastycznie przymierzalam kiecke,przez to ze sie tak nie wyspalam..nie mam sil na cokolwiek ani checi. Jutro wizyta u gina a tu kukuła nieogolona eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny z tą glukozą to też wszędzie inaczej ja byłam pewna że jak mam 75 g to 3 razy pobiorą mi krew. A moja gin powiedziała mi, że dwa razy na czczo i po 2 h. W laboratorium przy szpitalnym jak się pytałam to, powiedzieli że obecnie odchodzi się od obciążenia 50 g, a po obciążeniu 75 g, pobiera się krew tylko po 2 h. I mi po 2 h wyszło 107 i jest to w moim przypadku dziewczyny ok, bo ja przy wynikach mam podane normy i po 2 h, max to 140 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie odebrałam pieluszki wielorazowe dla Zosi mojej 🙂 ( http://allegro.pl/show_item.php?item=1662222490 ) ale się cieszę ze w końcu coś dla nie j mamy 🙂
jakościowo są bardzo fajne i te wkładki wyglądają na bardzo chłonne więc zakup chyba udany- malutka jak będzie na świenie to zapewne szybko to zweryfikuje 🙂 póki co się strasznie cieszę że mam już coś dla mojej księżniczi małej 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja takl samo miałam , na czczo i po 2 godzinach od obciązenia max 140.
leginsik nie dziwie ci sie jak sie nie wyspałas..
mnie ratuje tylko poduszka ,,c" która mój maz nazywa pieszczotliwie kutasikiem hehe :P
gdyby nie ona juz dawno nie spałabym wcale..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to tez problemy ze spaniem pisiu ciagle mi sie chce wierce sie az zal meza.kurcze boje sie jutrzejszej glukozy ostatnio przy 50ml na czczo mial 98 a po godz 151 za duzo ehhh to 50ml jakos przelknelam a teraz 75ml przy czym ja od 4dni na diecie boje sie ze mnie zemdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
no to ja takl samo miałam , na czczo i po 2 godzinach od obciązenia max 140.
leginsik nie dziwie ci sie jak sie nie wyspałas..
mnie ratuje tylko poduszka ,,c" która mój maz nazywa pieszczotliwie kutasikiem hehe :P
gdyby nie ona juz dawno nie spałabym wcale..

a to jest jakas specjalna poducha dla ciezarnej ? bo ja ogolnie nie mam problemu z lezeniem na lewym boku,poduche wsadze miedzy nogi i spie jak susel ale dzisiaj wyjatkowo mala dala mi popalic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://znam.to/userfiles/R/062/R062-6b68f75.jpg
tylko ja wkładam ją odwrotnie pod piersi i brzuszek, ja mam z ziarenkami wiec moge ja regulować gdzie wiecej upchać a gdzie mniej.. ratuje mi życie normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
ja to tez problemy ze spaniem pisiu ciagle mi sie chce wierce sie az zal meza.kurcze boje sie jutrzejszej glukozy ostatnio przy 50ml na czczo mial 98 a po godz 151 za duzo ehhh to 50ml jakos przelknelam a teraz 75ml przy czym ja od 4dni na diecie boje sie ze mnie zemdi

Marta weź cytrynę, można i ją wyciśnij do glukozy. Ja wczoraj cytrynę miałam ale jej nie wcisnęłam,chciałam być twarda 😁 i mało co się nie przekręciłam. Teraz wiem, że cytryna obowiązkowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak cenowo stoi, ale nie zawahałabym sie jej kupic jeszcze raz, później podobno do karmienia nocnego rewelacyjna jest i do spania jak maluch spi z tobą w łóżku. nawet przy pierwszej fazie porodu podobno spisuje sie rewelacyjnie zobaczymy i dam wam znac jak bede pamiętać 😁
ja dostałam od siostry wiec kolejny wydatek z głowy ale miałam w planach ja kupic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...