Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Szotka znalazła byś w sobie siłę. My robimy to dla syna. Mi jest o tyle ciężko , że mam jeszcze psa. A jak tu wyjść z nią na spacer? Albo jak muszę zrobić większe zakupy. Albo jak mam ochotę jechać do rodziców czy teściów czy nad jezioro. Bo nie mam prawka. Ale zapisałam się. Na ten czas jak idę na jazdę przychodzi niestety lub stety opiekunka. Muszę mieć prawko bo co zrobię zimą czy jesienią? Przecież taxówkami więcznie nie będę jeździła.
Najsmutniejsze są dla mnie niedziele. Jak widzę spacerujące rodziny, chodzące na bulwar nad rzekę, tatusiów z dziećmi..... A ja idę sama pchając ten wózek 😞

Biedna!!!
U nas jest taka sdytuacja z moimi rodzicami, mój tata miał swoją firmę, 4 lata temu padła i rodzice podjęli decyzję, że tsata wyjedzie do Irlandii z moim bratem. No i są tam od 4 lat, a mama tutaj, bo mieszkamy z dziadkami a nimi trzeba się zając po mału.
Więc tata przyjeżdza na święta zimowe i wakacje na jakieś 3 tyg, a na wielkanoc mama leci do nich.
Mimo że ja jestem już dorosła, jest mi strasznie przykro, że tak jest jak jest. A jak pomyślę, jak im musi być ciężko to aż mi serce ściska...
Ale co zrobić, takie życie, za jakieś2 lata czas planują wrócić ( tata i brat), ale póki co widzę jak cięzko jest moim rodzicom ( po 30 lsatach nie rozstawania se ani na moment), więc nie zazdroszczę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny u mnie też jest nie ciekawie bo zarobki póki co w Polsce marne, narazie do września starcza nam bo ja mam rentę rodzinną po tacie. Teraz myślimy co będzie dalej.... Mój mógłby znaleźć pracę żeby jeździć za granicę, no ale wtedy ja zostaje sama z dzieckiem a on całe dnie z dala od domu w tirze. nieciekawie się szykuje. też nie mam prawka 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety tak wygodnie to nie będę miała żeby móc sobie pójść do sklepu kiedy będę chciała.Mieszkam na wsi z której ciężko się wydostać a oczywiście żadna kobieta w domu nie ma prawka 🙂I siedzimy całe dnie jak w babińcu i czekamy aż mężczyźni wrócą z pracy(no mój jest tyllko w weekendy więc jeszcze lepiej).Dlatego mam taki problem bo muszę sobie to wszystko planować z wyprzedzeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jest hardcorowo 😁 Ja nie dostałam płatnego wychowawczego bo mój za dużo zarabiał w PL. Dochód przekroczył nam 35zł. 😜 A wkurza mnie to, że oni biorą tylko pod uwagę dochody. A nie patrzą, że z tego dochodu to jeszcze życie, rachunki i tak jak u nas ponad 1000zł kredytu co miesiąc. I psa do rodzin y też powinni zaliczać 😁 Moja suka jest bardzo droga więc i na nią dochód musieliśmy przeznaczyć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uff, nadgoniłam was... Witajcie brzuchatki. 🙂
Ja już odebrałam wczorajsze wyniki i jak na moje oko są rewelacyjne w tym glukoza po 2 h 107 🙂 🙂 🙂
W czwartek do gina i full service, samolocik, usg 🙂, usg dowcipne i wyniki badań.
Dorcia w szpitalu gdzie mam rodzić też jest koło porodowe, moja koleżanka z niego korzystała i twierdzi, że rewelacja.
Szotka dałabyś radę, rozłąka nic fajnego nigdy bym nie chciała powtórzyć rozstania ale nas bardzo wzmocniło i zbliżyło do siebie. 🙂
Aga czarna my też mamy rocznicę ślubu 19.06.
Letka , ja muszę zakupić bardzo dobre żelazko, (najlepiej żeby samo prasowało)a wiem że, pisałaś coś o tefalu podaj namiary na takie superowe, please. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
No jest hardcorowo 😁 Ja nie dostałam płatnego wychowawczego bo mój za dużo zarabiał w PL. Dochód przekroczył nam 35zł. 😜 A wkurza mnie to, że oni biorą tylko pod uwagę dochody. A nie patrzą, że z tego dochodu to jeszcze życie, rachunki i tak jak u nas ponad 1000zł kredytu co miesiąc. I psa do rodzin y też powinni zaliczać 😁 Moja suka jest bardzo droga więc i na nią dochód musieliśmy przeznaczyć 😜

A ktoś się w ogóle załapuje na ten płatny wychowawczy?? Bo tam ten DOCHÓD to chyba 90 % ludzi przekracza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
uff, nadgoniłam was... Witajcie brzuchatki. 🙂
Ja już odebrałam wczorajsze wyniki i jak na moje oko są rewelacyjne w tym glukoza po 2 h 107 🙂 🙂 🙂
W czwartek do gina i full service, samolocik, usg 🙂, usg dowcipne i wyniki badań.
Dorcia w szpitalu gdzie mam rodzić też jest koło porodowe, moja koleżanka z niego korzystała i twierdzi, że rewelacja.
Szotka dałabyś radę, rozłąka nic fajnego nigdy bym nie chciała powtórzyć rozstania ale nas bardzo wzmocniło i zbliżyło do siebie. 🙂
Aga czarna my też mamy rocznicę ślubu 19.06.
Letka , ja muszę zakupić bardzo dobre żelazko, (najlepiej żeby samo prasowało)a wiem że, pisałaś coś o tefalu podaj namiary na takie superowe, please. 🙂


Ania on ci robi dowcipne usg nadal??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu, od ostatniej wizyty mam robione usg dowcipne, trudno nawet mi opisać czy to tak całkowicie dowcipne, bo wydaje mi się że głowica nie jest wkładana tylko tak na początku jest wprowadzana. Na tej podstawie mam robiony dokładny pomiar szyjki macicy ile ma cm. i czy jest ok, więc oprócz palcyma mam potwierdzenie z usg. Jak długo to badanie będę miała robione to nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Tak 🙂 W lipcu mój ma urodziny. I w tajemnicy zapraszam jego kolegów, robię mu imprezkę, my z malutkim zwiewamy z domu i chciałam mu zrobić taki śmieszny tort 🙂

Super!!! A może na allegro coś takiego by było - taka baba jakaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Agamu, od ostatniej wizyty mam robione usg dowcipne, trudno nawet mi opisać czy to tak całkowicie dowcipne, bo wydaje mi się że głowica nie jest wkładana tylko tak na początku jest wprowadzana. Na tej podstawie mam robiony dokładny pomiar szyjki macicy ile ma cm. i czy jest ok, więc oprócz palcyma mam potwierdzenie z usg. Jak długo to badanie będę miała robione to nie wiem.

Aaaaa rozumiem 🙂 Myślalam, że jeszcze Ci tam do Katarzyny tą głowicę całą wpycha!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Nie widziałam takiej 🙂są te masy z których to się robi. Ale przecież po co mi tyle masy jak jej nie zużyję na jedną babę. Idziemy na spacerek bo mi się nudzi w domu.

No tak, faktycznie. A może w zapytaj u cukiernika jakiegoś, może Ci zrobi za niewielką kasę 🙂 🙂
Idźcie się dotlenić, ja też lecę zaraz do sąsiadki na dzialkę racice w basenie pomoczyć 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka! jak sie czujemy? brzuszki szczęśliwe?
mój dzisiaj zadowalająco tak, chyba wczorajsze ponarzekanie mi pomogło bo dzis jak ręką odjął 😜 zobaczymy na jak długo...
asia nie martw sie bedzie dobrze 😉
witaj motylku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hejka! jak sie czujemy? brzuszki szczęśliwe?
mój dzisiaj zadowalająco tak, chyba wczorajsze ponarzekanie mi pomogło bo dzis jak ręką odjął 😜 zobaczymy na jak długo...
asia nie martw sie bedzie dobrze 😉
witaj motylku 😉


fajnie że samopoczucie dopisuje , też tak miałam oststnio ... dzień depresji a na drugi już sie śmiałam sama ze siebie
Dzięki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
ja na kadej wizycie mam robione usg dowcipne ale tylko szyjki czy zamknięta czy sie skraca itp, a później brzuszne maluszka ogląda.

moj sprawdza na samolocie recznie ze tak powiem szyjkę, ewentualne rozwarcie i wtsokosc dna macicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...