Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
melduję się 🙂 🙂 🙂
Widziałam, że o tasiemcach rozmawaiałyście- ja oglądam barwy szczęścia i m jak miłość, zamiennie rodzinka.pl 🙂 🙂 🙂
I widziałam, że któraś wsunęła mój standardowy,codzienny zestawik- fryty i lodzik w białej czekoladzie mniam 🙂 🙂 🙂 ja czasem zmieniam na polewę karmelową 🙂 🙂 🙂
Idę z Majką nad jezioro 🙂
Znalazłam taką matę.. http://allegro.pl/sliczna-mata-kojec-rosnie-z-maluszkiem-5-wzorow-i1643823119.html ja na razie nie kupuję, ale może którejś się przyda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej mamuśki 🙂 wczoraj juz nie weszlam na forum bo padnieta bylam 🙂 najpierw poszlam do biedronki myslalam ze tam te body dostane ale niestety nie bylo jeszcze pewnie nie zdazyli towaru zmienic na nowy za to śliczna sukienka byla za 20zl kupilam dla mojej kochanej 6letniej kuzynki 🙂 potem poszlam do pepco nie uwiezycie za 20zl kupilam dla Laruni komlet spodniczka jeansowa i bluzeczka w takie kolorowe paski zarabista rozm 74 na lato bedzie jak znalazl 🙂 potem maz po mnie podjechal w domu bylismy maz rosolek zrobil pychota po tych sucharach wszystko mi skamuje poki co heh a po obiedzie pojechalismy na te zalegle zakupki heh ciuszkow troszke sobie na lato pokopowac maz mi kupil koszule taka elegancka 95zl i spodnie rybaczki biale za 115 to wszystko w ciazowym ja juz nie chcialam tego jak te ceny widzialam ale maz mnie namowil 🙂 pozniej jeszcze kupil mi 2staniczki masakra rozmiar d dostac jest ciezko ale sie udalo 🙂 i 3pary majteczek rozmiar L-ka szok 🙂 sobie jeszcze troche pokupowal i tak 650zl poszlo na ciuchy same szooook ale pocieszam sie ze na miesiac do rodziny jedziemy to tam praktycznie odejdzie nam kasa na jedzenie itp a jakos tez trzeba wygladac a juz tez zle sie czulam w ciasnych ciuchach a na moje leginsy to maz juz patrzec nie moze heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w patek juz wyjezdzamy z mezem w rodzinne strony maz ma urlop do 27 lipca wiec juz codziennie zagladac nie bede ale postaram sie chociaz napisac co jakis czas co u mnie 🙂 2lipca na tydzien na kaszuby jedziemy moi dziadkowie maja 50rocznice slubu i organizuja wypad rodzinny wynajeli 2domki 7-osobowe i bedziemy sie byczyc heh najlepsze ze wszystkom za free 🙂 teraz mam tylko problem co dziadkom kupic na rocznice moze macie jakies pomysly?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też sie melduje...

....Niewyspana 😞 coraz gorzej normalnie jest ze spaniem u mnie...tak mnie cholernie biodro boli,że w nocy zamiast spać to ja albo łaże po chacie,albo próbuje spać na siedząco 😲 😮 jakaś masakra... 😞

No nic ide sobie jeszcze poleżakować 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja sie melduje 🙂
zapowiada sie u mnie ciepły dzień ,ale ja dzisiaj nie wyłaże juz domu rano zrobiłam rundke do szkoły i do sklepy 🙂i wystarczy bo jakas taka połamana jestem wszystkie gnaty mnie bolą w nocy sie budziłam bo pozycji wygodnej do spania nie mogłam znaleźć 😠dzisiaj zamiezam upiec szarlotke bo strasznie duzo jabłek mi zostało z wyrobów taty a szkoda mi zeby tak stały bezuzyteczne 🙂

LEER ja tez nie moge na siebie w lustrze patrzec najgorsze jest to ze dupa mi rośnie a cycki to mam juz tak wielkie ze ich juz nie cierpie 😠Ty masz przed soba 10 tylko tyg a ja!!!!!!!!!!!!kuźwa 14 tyg wiec hipopotam przy mnie bedzie pikuś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja ciocia mówila ze 2rożki powinny być bo dzidzia ulac moze i wybrudzi rozek i na wymiane trzeba miec a co do tego czy usztywniany czy nie to nie wiem ale wydaje mi sie ze taki zwykly wystarczy ale to moje zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny przepraszam, że tak tu do was wpadam , ale kocham wasz wątek 😜 Wracają wspomnienia ☺️ Strasznie wam zazdroszczę.....Piszecie po 60 stron, śpicie po 12 godzin 😜 Ech mi 5 godzin musi wystarczyć 😉 Agamu ja miałam dwa rożki. Jeden taki większy sztywny. I jeden taki zwykły szmaciany. Oba na rzepy. I powiem Ci, że ten tanszy, zwykły u nas spisał się najlepiej. W tym drugim niewygodnie było mi nosić dzidzię i nawet trzymać. A za przykładem położnych....Najlepiej mi było jak zawinęłam synka w kocyk i zawiązałam tasiemką. Najwygodniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
moja ciocia mówila ze 2rożki powinny być bo dzidzia ulac moze i wybrudzi rozek i na wymiane trzeba miec a co do tego czy usztywniany czy nie to nie wiem ale wydaje mi sie ze taki zwykly wystarczy ale to moje zdanie

dzięki Marcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://szpital-inflancka.pl/site/kolo-porodowe
w tym szpitalu co chce rodzic jest nawet taki wynalazek 🙂ciekawe czy naprawde ułatwia poród?

Agatka no jeden rożek to jest mało bo jak sie dziecku uleje albo przekupcia to co wtedy?? 🙂ja miałam dwa nie usztywniane i teraz tez nie bede kupowac usztywnianego 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Dziewczyny przepraszam, że tak tu do was wpadam , ale kocham wasz wątek 😜 Wracają wspomnienia ☺️ Strasznie wam zazdroszczę.....Piszecie po 60 stron, śpicie po 12 godzin 😜 Ech mi 5 godzin musi wystarczyć 😉 Agamu ja miałam dwa rożki. Jeden taki większy sztywny. I jeden taki zwykły szmaciany. Oba na rzepy. I powiem Ci, że ten tanszy, zwykły u nas spisał się najlepiej. W tym drugim niewygodnie było mi nosić dzidzię i nawet trzymać. A za przykładem położnych....Najlepiej mi było jak zawinęłam synka w kocyk i zawiązałam tasiemką. Najwygodniej.

A ja z kolei Wam zazdroszczę, że macie już swoje dzieciaczki 🙂 🙂 A ja w strachu cały czas, czy wszystko będzie dobrze...czyli dokupię jeszcze jeden taki zwykły 🙂 🙂 Dzięki za kolejną radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do cycorów....Zawsze miałam miseczkę D. A po ciąży mam 65H. I to nie, że są jakieś wielkie czy coś.Tylko mam dwa zwisające flaki. Dosłownie. Sens dowcipów, że kiedy kobiecie stoją cycki-jak myje podłogę na kolanach u mnie nabrał mocy bo tak właśnie jest. Sama rozwleczona skóra i zero tej tkanki w środku. Wiecie o co mi chodzi? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
http://szpital-inflancka.pl/site/kolo-porodowe
w tym szpitalu co chce rodzic jest nawet taki wynalazek 🙂ciekawe czy naprawde ułatwia poród?

Agatka no jeden rożek to jest mało bo jak sie dziecku uleje albo przekupcia to co wtedy?? 🙂ja miałam dwa nie usztywniane i teraz tez nie bede kupowac usztywnianego 🙂


Dorotka to koło mnie przeraża!!!!!!!! A co do rożków to już wiem- dokupię jeszcze jeden zwykły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Co do cycorów....Zawsze miałam miseczkę D. A po ciąży mam 65H. I to nie, że są jakieś wielkie czy coś.Tylko mam dwa zwisające flaki. Dosłownie. Sens dowcipów, że kiedy kobiecie stoją cycki-jak myje podłogę na kolanach u mnie nabrał mocy bo tak właśnie jest. Sama rozwleczona skóra i zero tej tkanki w środku. Wiecie o co mi chodzi? 🙂

Ja też przed ciąża miałam D i mam nadal...czy to oznacza że będę mieć H???????????? O kuźwa, dla mnie już te moje D były i są za duże!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj tak mnie naszlo ze u nas w kawalerce malo miejsca i zaczelam myslec gdzie wszystko pomieszcze maz mnie troche wkurzyl bo mowi ze o tym jezcze nie mysli ze za szybko eh a ja nie chce wszystkiego na ostatnia minute robic szafe trzeba przerobic bo mamy jedna szafe z szyba i wymyslilam zeby ta szybe na takie dzwiczki wymienic zeby ciuszki malej tam byly trzeba cos tez na kosmetyki kocyki itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
A jak się zabrudzi to tak jak napisałam. Zawsze można w kocyk zawinąć dzidzię 🙂 Jak wam przeszkadzam czy co to piszcie...Po prostu nasz wrzesień zdycha powoli, a synek śpi i nie mam z kim pobajerzyć 😜

Bajerz z nami 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
powoli w panike wpadam heh

Marta spokojnie, nie ma co problemów stwarzać...wszystko po mału się ułoży. My też kawalerkę mamy i też nie mam co na razie robić z tym wszystkim,ale damy rade...nie ma co się denerwować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny , i ja miałam mega ciężką noc ... położyłam się z przeokropnym bólem krzyżów , nie mogłam się ułożyć co chwilkę się budziłam a o 8 zadzwoniła kumpela 😮 pewnie bym spała do 11 a tu mi pobudkę zrobiła ... wstałam jak zwyklę do wc i się okropnie wystraszyłam bo na papierze miałam brudne upławy 🥴 🥴 🥴 będę się obserwować i w razie W ( oby nie ) jadę do szpitala bo mój gin dziś nigdzie nie przyjmuje ... okropnie się boje żeby było tylko ok .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
http://szpital-inflancka.pl/site/kolo-porodowe
w tym szpitalu co chce rodzic jest nawet taki wynalazek 🙂ciekawe czy naprawde ułatwia poród?

Agatka no jeden rożek to jest mało bo jak sie dziecku uleje albo przekupcia to co wtedy?? 🙂ja miałam dwa nie usztywniane i teraz tez nie bede kupowac usztywnianego 🙂


o matko co za cudo.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
A jak się zabrudzi to tak jak napisałam. Zawsze można w kocyk zawinąć dzidzię 🙂 Jak wam przeszkadzam czy co to piszcie...Po prostu nasz wrzesień zdycha powoli, a synek śpi i nie mam z kim pobajerzyć 😜


nie przeszkadzasz nam 🙂 jesteś jak najbardziej mile widziana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
hej Dziewczyny , i ja miałam mega ciężką noc ... położyłam się z przeokropnym bólem krzyżów , nie mogłam się ułożyć co chwilkę się budziłam a o 8 zadzwoniła kumpela 😮 pewnie bym spała do 11 a tu mi pobudkę zrobiła ... wstałam jak zwyklę do wc i się okropnie wystraszyłam bo na papierze miałam brudne upławy 🥴 🥴 🥴 będę się obserwować i w razie W ( oby nie ) jadę do szpitala bo mój gin dziś nigdzie nie przyjmuje ... okropnie się boje żeby było tylko ok .

Asia leż i odpoczywaj...i obserwuj. A w razie W podjedź do szpitala, niech sprawdzą. I nie denerwuj się...wiem, że łatwo powiedzxieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...