Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
witajcie
kasiu gratuluje magistra 😉 😘
asiu ja mam taki
http://allegro.pl/item1664148229.html?source=oo
III trymestr według mojego lekarza zaczyna sie od 27 tygodnia.
Czarna ja mam takie strupki na sutkach jakby mi miały odpaść, ale smaruje kremem do biustu i lepiej.
Asiu 2 😜 wizyta jak wizyta troche mnie dobiła dlatego nie pisałam wczoraj, musiałam sobie odpoczac a wrociłam do domku o 22 dopiero..
przytyłam znów 2 kg czyli już 14kg od początku ide na dietę ( rozsądną) czyli zero słodyczy i podjadania zobaczymy co z tego wyniknie. Ciśnienie miałam podwyższone 137/75 ale uznał że to jeszcze dopuszczalne. szyjka zamknięta, długa nic sie nie dzieje, termin porodu mi nie zmienił zostawił na 4 września ale mówił że moge spodziewać sie i 20sierpnia wiec nie wiadomo kiedy tak na prawde urodze.. powiedział że szkoda że ten pierwszy lekarz nie zrobił mi badania w 14 tyg bo od tego duzo zalezałoby teraz przy ustalaniu daty porodu.. no cuż.. na basen moge isc ale raczej wolałby abym tam nie szła bo jest ryzyko zarażenia sie a ja juz mialam na poczatku bakteie w moczu i zapalenie wiec nie ide, powiedziałam mu ze czuje sie fatalnie psychicznie że nogi mi drętwieją i mam duszności to kazał brac nadal witaminy dla kobiet w ciazy magnez do tego i jak sie źle poczuje jechac do rodzinnego aby mnie podłączył pod ktg. kazał siedzieć w domku bo teraz moge miec kontrole z zusu , no i jeszcze powiedział że wynik cukru mam bardzo dobry wiec moje tycie to nie wynik cukrzycy a rzecz nieunikniona. teraz idzie na urlop wiec inny doktorek ma mnie zbadać 5 lipca na wizycie.. ta super..
ogólnie znowu gorsze dni.. z mężem ciężko bez niego jeszcze gorzej..
ehh.



nie ma się czym dołować Leer , wszystko jest ok a kilogramami się nie przejmuj 🙂 tym bardziej że prowadzisz aktywny tryb życia to po porodzie szybciutko wrócisz do formy 🙂 a i przy Malej będzie tyle roboty i karmienie jak dojdzie to zrzucisz migiem te kilosy 😁
i kontrolą się nie przejmuj bo ZUS raczej nie kontroluje ciężarówek 🙂

no własnie dziwnie jej powiedział o tym Zusie co nie .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Laski ale mam zgagę 🥴 🥴 🥴 ja pier****** !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czarnulko ale Ci się pewnie niespodzianka szykuję 🤪 ja mam 2 rocznice 27czerwca ale znając mojego to dostane kwiatka i na tym się skończy ten dzien 😮
Jasna niestety nie pomogę z tym badaniem cukru , ale zdaje mi się że coś Ci nie bardzo wskazuje 🥴 nie wiem zresztą ... nie znam się .
Asiulka jak Ty taki sprzęcior zakupiłaś toż to Ty się od żelazka nie oderwiesz 🤪 😁 😁 😁 😜

kochana ciepłe mleko małymi łyczkami ....a co jadłas na sniadanie ....ciemne pieczywo lub cebule....


właśnie zjadłam razowy chleb z siemieniem lnianym i pastą jajeczną 🥴 i popiłam maślaną ...
Kochana my już świętujemy 😁 zrobiło się małe zamieszanie heh

swietujcie , świetujcie mi jest bardzo miło ....znajac zycie ....u mnie tez od dzisiaj bedzie switowanie .....bo jutro wyjezdzamy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
witajcie
kasiu gratuluje magistra 😉 😘
asiu ja mam taki
http://allegro.pl/item1664148229.html?source=oo
III trymestr według mojego lekarza zaczyna sie od 27 tygodnia.
Czarna ja mam takie strupki na sutkach jakby mi miały odpaść, ale smaruje kremem do biustu i lepiej.
Asiu 2 😜 wizyta jak wizyta troche mnie dobiła dlatego nie pisałam wczoraj, musiałam sobie odpoczac a wrociłam do domku o 22 dopiero..
przytyłam znów 2 kg czyli już 14kg od początku ide na dietę ( rozsądną) czyli zero słodyczy i podjadania zobaczymy co z tego wyniknie. Ciśnienie miałam podwyższone 137/75 ale uznał że to jeszcze dopuszczalne. szyjka zamknięta, długa nic sie nie dzieje, termin porodu mi nie zmienił zostawił na 4 września ale mówił że moge spodziewać sie i 20sierpnia wiec nie wiadomo kiedy tak na prawde urodze.. powiedział że szkoda że ten pierwszy lekarz nie zrobił mi badania w 14 tyg bo od tego duzo zalezałoby teraz przy ustalaniu daty porodu.. no cuż.. na basen moge isc ale raczej wolałby abym tam nie szła bo jest ryzyko zarażenia sie a ja juz mialam na poczatku bakteie w moczu i zapalenie wiec nie ide, powiedziałam mu ze czuje sie fatalnie psychicznie że nogi mi drętwieją i mam duszności to kazał brac nadal witaminy dla kobiet w ciazy magnez do tego i jak sie źle poczuje jechac do rodzinnego aby mnie podłączył pod ktg. kazał siedzieć w domku bo teraz moge miec kontrole z zusu , no i jeszcze powiedział że wynik cukru mam bardzo dobry wiec moje tycie to nie wynik cukrzycy a rzecz nieunikniona. teraz idzie na urlop wiec inny doktorek ma mnie zbadać 5 lipca na wizycie.. ta super..
ogólnie znowu gorsze dni.. z mężem ciężko bez niego jeszcze gorzej..
ehh.



nie ma się czym dołować Leer , wszystko jest ok a kilogramami się nie przejmuj 🙂 tym bardziej że prowadzisz aktywny tryb życia to po porodzie szybciutko wrócisz do formy 🙂 a i przy Malej będzie tyle roboty i karmienie jak dojdzie to zrzucisz migiem te kilosy 😁
i kontrolą się nie przejmuj bo ZUS raczej nie kontroluje ciężarówek 🙂

no własnie dziwnie jej powiedział o tym Zusie co nie .....


nie ma co się bać , od kiedy wprowadzili L4 na całe 9 m-cy to nie kontrolują , bo wcześniej było tak że L4 było przez pierwsze 6m-cy a potem świadczenie rechabilitacyjne a co ma jedno do drugiego 😮? dlatego jest od początku do porodu L4 i z pały 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj miałam niezłe przeboje..byliśmy z Moim na grillu u Jego Rodziny..i pytają jak Mała będzie miała na imię..mówie,że Emilka..i cisza..nagle jego brat tak patrzy i śmiać mu sie zachciało i mówi..no wiesz..u znajomej też na początku polewali z Filipa,ale sie przyzwyczaili... 😮 normalnie jak to usłyszałam to myślałam,że wyjde z siebie...


Morał z tego taki,że szybko mnie już nie zobaczą hehe 😎 nie mam zamiaru sie denerwować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Wczoraj miałam niezłe przeboje..byliśmy z Moim na grillu u Jego Rodziny..i pytają jak Mała będzie miała na imię..mówie,że Emilka..i cisza..nagle jego brat tak patrzy i śmiać mu sie zachciało i mówi..no wiesz..u znajomej też na początku polewali z Filipa,ale sie przyzwyczaili... 😮 normalnie jak to usłyszałam to myślałam,że wyjde z siebie...


nie zły idiota 😮 😮 😮
Kochana nie ma co się denerwować też przerabiam imię Tymon i szczerze mam to w dupie ... to jest moje dziecko i ochrzczę sobie go jak chce !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Wczoraj miałam niezłe przeboje..byliśmy z Moim na grillu u Jego Rodziny..i pytają jak Mała będzie miała na imię..mówie,że Emilka..i cisza..nagle jego brat tak patrzy i śmiać mu sie zachciało i mówi..no wiesz..u znajomej też na początku polewali z Filipa,ale sie przyzwyczaili... 😮 normalnie jak to usłyszałam to myślałam,że wyjde z siebie...


nie zły idiota 😮 😮 😮
Kochana nie ma co się denerwować też przerabiam imię Tymon i szczerze mam to w dupie ... to jest moje dziecko i ochrzczę sobie go jak chce !!!!


troszke mnie to tam ruszyło...ale teraz mam to też w dupie,ale teściowej wspomne,że mi sie to nie podobało niech wie,że jej synek mnie wpienił!!!!!!!!! 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
hej 🙂

jakbyście były w biedronce, to dziś zauwazyłam za 2,99 płatki śniadaniowe ( w kształcie krótkich rurek ) w jasnym kartonie o nazwie "błonnik" - smakują jak pieczywo chrupkie, mozna je jeść z mlekiem. Zjadłam jeden kubek i widziałam już efekty 2 razy 🙂 widać, działają. jakby któraś miałam problemy z zaparciami to mozna to smiało spróbować, polecam 🙂

Dobrze wiedziec...trza bedzie zakupic i sprobowac w potrzebie 🙂
A ja dzis wyczytalam ,ze pietruszka (natka)jest dobra na nery i drogi moczowe ..a z tym sie borykam dosyc dlugo 😞
Mysle ze ZOCHA tez sie tym zainteresuje w Jej bolączkach
Napewno smaczne to to nie jest ,ale napary warto pic -sprobowac chociaz
PIETRUSZKA ZWYCZAJNA

W medycynie naturalnej stosowane są wszystkie części rośliny.

Pietruszka w ziołolecznictwie stosowana jest ze względu na zawartość substancji czynnych takich jak: olejki eteryczne, witaminy A, C, E, PP, B6, sole potasu i apiol (fenylopropan), który wykazuje działanie przeciwskurczowe i moczopędne. Pietruszka i napar z pietruszki zalecany jest w chronicznych zapaleniach pęcherza moczowego i profilaktycznie w tworzeniu się piasku w drogach moczowych.

Herbatka z pietruszki

2 łyżki posiekanej natki pietruszki zalewamy szklanka wrządku i parzymy pod przykryciem przez 10-15 minut. Napar pijemy 3 x dziennie przed posiłkami.


o prosze 🙂 zaraz jak tylko się ubiorę idę do ogródka po pietruszkę 🙂 lubie takie naturalne metody a żurawiny mam już dość!!!!!!! dobrze że ta KASIOWA woda jana chociaż sie nie nudzi i skuteczna est...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Wczoraj miałam niezłe przeboje..byliśmy z Moim na grillu u Jego Rodziny..i pytają jak Mała będzie miała na imię..mówie,że Emilka..i cisza..nagle jego brat tak patrzy i śmiać mu sie zachciało i mówi..no wiesz..u znajomej też na początku polewali z Filipa,ale sie przyzwyczaili... 😮 normalnie jak to usłyszałam to myślałam,że wyjde z siebie...


Morał z tego taki,że szybko mnie już nie zobaczą hehe 😎 nie mam zamiaru sie denerwować 🙂

co za zjeb genetyczny.....a on jak ma na imie .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Czesc laski. Od rana na nogach,z moja pamięcia coraz gorzej jak tak dalej pojdzie to za pomne ze rodzic mam 😁 We wtorek miałam sie zgłosic do biura pracy na podpis,usrali sie ze co miesiac teraz,ja w srode mialam wizyte u lekarza daty mi sie pochrzanily zapomnialam i nie poszłam. Kurde co tu teraz robic,jak mnie wyrejestruja to koniec z ubezpieczeniem a wtedy bedzie na prawde lipa. Pojechalam do urzedu,sciemnilam ze zle sie czulam a kolejna wizyte u lekarza prowadzacego mam w lipcu i co mam robic. Kazali jechac do lekarza ogolnego,nie mogly mnie zarejestrowac bo mi wygaslo ubezpieczenie,z powrotem do urzedu po pieczatke i do przychodzi. Godzine czekalam na przyjecie bo pani doktor sie nie spieszy wciskac szybciej tych cholernych numerkow,wypisala mi zaswiadczenie do biura,tam musialam napisac oswiadczenie,dlaczego sie nie wstawilam,w ktoym jestem miesiacy i kiedy rodze,musialy skserowac karte ciazy z tym isc do kierownika ktory laskawie wyrazi zgode i nie wyrejestruje,ale ciezarnej sie nie odmawia wiec final taki ze jestem dalej zarejestrowana,kolejny podpis dopiero we wrzesniu,przypomnienie w tel juz wlaczone,kartka na meblach wisi zebym znowu nie zapomniala. Musialam jeszcze wałek wywinac i na karcie ciazy zmienic date na 10 akurat wypadal wtedy piatek,jakby zobaczyli ze 15 bylam u lekarza a 14 mialam podpis to dupa blada,na szczescie gin pisze jak kura pazurem to nie widac roznicy. Wielkie UFFFF !!!!


hehe no to Ci się upiekło 😁 , myślę że by Cie nie wyrejestrowali , byle jak byle bądż ale dba się jakoś o ciężarówki w naszym kraju 🥴

Prawde mówiąc to mnie ta moja kochana Hania uratowała,bo gdybym nie byla w ciazy to by nawet ze mna nie dyskutowali..na 3 miechy by mnie wyrzucili

Tak Iza ,teraz to nam dzieciaczki pomagaja i zawsze inaczej,latwiej cos zalatwic itp.. 🙂
Choc ostatnio mialam sytuacje jakie sie chyba nie dzieja ...Mialam ciezki dzien,odebralam Kami z zerowy,dzwonil Andru,ze juz jedzie do domku ,zebysmy na niego poczekaly,,,oki..Poszlismy pod parasole....On piwo,a ja ???Karmi??NIe chcialam juz -nie smakuje mi teraz nawet 🙂Bezalkoholowego nie bylo,a soku nie chcialam...Kupil nam deser lodowy z owocami i bita smietana pycha 🤪 🤪 🤪
no i polecial po bezalkoholowe ,bo nie wytrzymalabym 🙂Kupil w sklepie ,wrocil do nas pod parasole...Poslalam go po pokal dla mnie ,no i sie zaczelo....Baba nie pozwolila mi wypic swego piwa ,zawolala wlascicielke,Andru mowi ,ze piwa sie nie napije ..a ta baba do mnie"Czemu Pani taka mine robi,przeciez to takie przepisy ,gdyby sie Pani cos stalo,zaszkodzilo,albo rozwolnienia by Pani dostala to ja bym odpowiadala ,ze w moim lokalu Pani sie strula !!!"z ryjem do mnie slowa nie zdazylam powiedziec...az wkoncu sie jej udalo ...nie wytrzymalam i wygarnelam,ze pierwsze sie z czyms takim spotykam i ze miala by odrobine serca ,chocby na wzglad na brzuszek,a ta ,ze ja sie ciaza zastawiam!!!No ludzie nie wytrzymalam i polecialy epitety (itak delikatne jak na mnie..ale mialam akurat lightowe nastawienie ..)Faceci ktorzy siedzieli obok tez mi ok pokazywali..
No sluchajcie jaja jak nic !!morde darla ,a ja oczy o chugo jej chodzi....
Juz tam moj zad nie przysiadzie w tym barze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
hej 🙂

jakbyście były w biedronce, to dziś zauwazyłam za 2,99 płatki śniadaniowe ( w kształcie krótkich rurek ) w jasnym kartonie o nazwie "błonnik" - smakują jak pieczywo chrupkie, mozna je jeść z mlekiem. Zjadłam jeden kubek i widziałam już efekty 2 razy 🙂 widać, działają. jakby któraś miałam problemy z zaparciami to mozna to smiało spróbować, polecam 🙂

Dobrze wiedziec...trza bedzie zakupic i sprobowac w potrzebie 🙂
A ja dzis wyczytalam ,ze pietruszka (natka)jest dobra na nery i drogi moczowe ..a z tym sie borykam dosyc dlugo 😞
Mysle ze ZOCHA tez sie tym zainteresuje w Jej bolączkach
Napewno smaczne to to nie jest ,ale napary warto pic -sprobowac chociaz
PIETRUSZKA ZWYCZAJNA

W medycynie naturalnej stosowane są wszystkie części rośliny.

Pietruszka w ziołolecznictwie stosowana jest ze względu na zawartość substancji czynnych takich jak: olejki eteryczne, witaminy A, C, E, PP, B6, sole potasu i apiol (fenylopropan), który wykazuje działanie przeciwskurczowe i moczopędne. Pietruszka i napar z pietruszki zalecany jest w chronicznych zapaleniach pęcherza moczowego i profilaktycznie w tworzeniu się piasku w drogach moczowych.

Herbatka z pietruszki

2 łyżki posiekanej natki pietruszki zalewamy szklanka wrządku i parzymy pod przykryciem przez 10-15 minut. Napar pijemy 3 x dziennie przed posiłkami.


o prosze 🙂 zaraz jak tylko się ubiorę idę do ogródka po pietruszkę 🙂 lubie takie naturalne metody a żurawiny mam już dość!!!!!!! dobrze że ta KASIOWA woda jana chociaż sie nie nudzi i skuteczna est...

Jaka woda???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Laski ale mam zgagę 🥴 🥴 🥴 ja pier****** !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czarnulko ale Ci się pewnie niespodzianka szykuję 🤪 ja mam 2 rocznice 27czerwca ale znając mojego to dostane kwiatka i na tym się skończy ten dzien 😮
Jasna niestety nie pomogę z tym badaniem cukru , ale zdaje mi się że coś Ci nie bardzo wskazuje 🥴 nie wiem zresztą ... nie znam się .
Asiulka jak Ty taki sprzęcior zakupiłaś toż to Ty się od żelazka nie oderwiesz 🤪 😁 😁 😁 😜

hehehe 🙂No fakt ,juz czekam ,bo mam pieluchy wyprane ,do prasowania przyszykowane hi hi powinno mi w pon przyjsc ,bo weekend teraz..
A rozmawialam ze znajoma i ona tez swojego synusia od poczatku przyzwyczajala do zwyklego proszku(albo plynu)..Ja to chyba pierwszy miesiac jednak na Loveli polece ,a potem na zwyklym 🙂Z Kamisia tez tak robilam inic sie nie dzialo...tak sobie mysle 🙂
Z kolei Jej kolezanka to nawet nie prasuje dzidzi ciuszkow i jest ok niby...ale ja juz gotowa i zwarta na atak 🤪 🤪 🤪bede smigac ,co sie da jeszcze w rodzinie popytam co kto ma do prasowania hahhahahaahaha 🙃 🙃 🙃


gotowałaś pieluchy tetrowe czy jak ???
Ja to myślę że do póki mi się Lovella nie skączy to będę prała w niej a jak braknie to też spróbuję ze zwykłym , może anuz nie uczuli 🙂
ojjj tez by mi pasowało nowe żelazko 🥴 bo z tym moim to pot po dupie się leje tyle się trzeba namachać 😠

No ja juz nie mialam checi i jakby mi nie zamowil ,to bym strajk oglosila normalnie !!!Ani efektu,ani checi ,a roboty bez konca ... 😮 😮 😮
pieluszki w pralce na najwyzsza temp (ja mam 90st)-gotowanie,dwa razy plukalam 🙂 🙂powiaze w worki i z bani ,mi sie w upaly nie bedzie chcialo tego robic,w foli nic sie nie stanie,ja tak tez w poprz ciazy robilam ,na koniec nie odkladam tej roboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
hej 🙂

jakbyście były w biedronce, to dziś zauwazyłam za 2,99 płatki śniadaniowe ( w kształcie krótkich rurek ) w jasnym kartonie o nazwie "błonnik" - smakują jak pieczywo chrupkie, mozna je jeść z mlekiem. Zjadłam jeden kubek i widziałam już efekty 2 razy 🙂 widać, działają. jakby któraś miałam problemy z zaparciami to mozna to smiało spróbować, polecam 🙂

Dobrze wiedziec...trza bedzie zakupic i sprobowac w potrzebie 🙂
A ja dzis wyczytalam ,ze pietruszka (natka)jest dobra na nery i drogi moczowe ..a z tym sie borykam dosyc dlugo 😞
Mysle ze ZOCHA tez sie tym zainteresuje w Jej bolączkach
Napewno smaczne to to nie jest ,ale napary warto pic -sprobowac chociaz
PIETRUSZKA ZWYCZAJNA

W medycynie naturalnej stosowane są wszystkie części rośliny.

Pietruszka w ziołolecznictwie stosowana jest ze względu na zawartość substancji czynnych takich jak: olejki eteryczne, witaminy A, C, E, PP, B6, sole potasu i apiol (fenylopropan), który wykazuje działanie przeciwskurczowe i moczopędne. Pietruszka i napar z pietruszki zalecany jest w chronicznych zapaleniach pęcherza moczowego i profilaktycznie w tworzeniu się piasku w drogach moczowych.

Herbatka z pietruszki

2 łyżki posiekanej natki pietruszki zalewamy szklanka wrządku i parzymy pod przykryciem przez 10-15 minut. Napar pijemy 3 x dziennie przed posiłkami.


o prosze 🙂 zaraz jak tylko się ubiorę idę do ogródka po pietruszkę 🙂 lubie takie naturalne metody a żurawiny mam już dość!!!!!!! dobrze że ta KASIOWA woda jana chociaż sie nie nudzi i skuteczna est...

Jaka woda???

woda jana 🙂 http://www.doz.pl/apteka/p7418-Woda_lecznicza_mineralna_Jan_5_l
ja kupuję ją w selgrosie albo piotrze i pawle
na prawdę czuję efekty..
Kasia ją polecała i jestem za to wdzięczna bo nikt inny mi o tej wodzie nie wspomniał a ona jest na prawdę skuteczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Laski ale mam zgagę 🥴 🥴 🥴 ja pier****** !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czarnulko ale Ci się pewnie niespodzianka szykuję 🤪 ja mam 2 rocznice 27czerwca ale znając mojego to dostane kwiatka i na tym się skończy ten dzien 😮
Jasna niestety nie pomogę z tym badaniem cukru , ale zdaje mi się że coś Ci nie bardzo wskazuje 🥴 nie wiem zresztą ... nie znam się .
Asiulka jak Ty taki sprzęcior zakupiłaś toż to Ty się od żelazka nie oderwiesz 🤪 😁 😁 😁 😜

hehehe 🙂No fakt ,juz czekam ,bo mam pieluchy wyprane ,do prasowania przyszykowane hi hi powinno mi w pon przyjsc ,bo weekend teraz..
A rozmawialam ze znajoma i ona tez swojego synusia od poczatku przyzwyczajala do zwyklego proszku(albo plynu)..Ja to chyba pierwszy miesiac jednak na Loveli polece ,a potem na zwyklym 🙂Z Kamisia tez tak robilam inic sie nie dzialo...tak sobie mysle 🙂
Z kolei Jej kolezanka to nawet nie prasuje dzidzi ciuszkow i jest ok niby...ale ja juz gotowa i zwarta na atak 🤪 🤪 🤪bede smigac ,co sie da jeszcze w rodzinie popytam co kto ma do prasowania hahhahahaahaha 🙃 🙃 🙃


gotowałaś pieluchy tetrowe czy jak ???
Ja to myślę że do póki mi się Lovella nie skączy to będę prała w niej a jak braknie to też spróbuję ze zwykłym , może anuz nie uczuli 🙂
ojjj tez by mi pasowało nowe żelazko 🥴 bo z tym moim to pot po dupie się leje tyle się trzeba namachać 😠

No ja juz nie mialam checi i jakby mi nie zamowil ,to bym strajk oglosila normalnie !!!Ani efektu,ani checi ,a roboty bez konca ... 😮 😮 😮
pieluszki w pralce na najwyzsza temp (ja mam 90st)-gotowanie,dwa razy plukalam 🙂 🙂powiaze w worki i z bani ,mi sie w upaly nie bedzie chcialo tego robic,w foli nic sie nie stanie,ja tak tez w poprz ciazy robilam ,na koniec nie odkladam tej roboty 🙂


i nic się z nimi nie stało w pralce ?? mi mama mówiła że nowe to wygotuje w garze 😮 bo się w pralce może coś porobić z nimi albo pralka zatkać farfoclami 😮
hehe ja tam się tetry nie tykam , babcia sobie zażyczyła zwykłe pieluchy więc niech z nimi robi co chce 🤪 ja jej tylko kupię 😁 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
hej 🙂

jakbyście były w biedronce, to dziś zauwazyłam za 2,99 płatki śniadaniowe ( w kształcie krótkich rurek ) w jasnym kartonie o nazwie "błonnik" - smakują jak pieczywo chrupkie, mozna je jeść z mlekiem. Zjadłam jeden kubek i widziałam już efekty 2 razy 🙂 widać, działają. jakby któraś miałam problemy z zaparciami to mozna to smiało spróbować, polecam 🙂

Dobrze wiedziec...trza bedzie zakupic i sprobowac w potrzebie 🙂
A ja dzis wyczytalam ,ze pietruszka (natka)jest dobra na nery i drogi moczowe ..a z tym sie borykam dosyc dlugo 😞
Mysle ze ZOCHA tez sie tym zainteresuje w Jej bolączkach
Napewno smaczne to to nie jest ,ale napary warto pic -sprobowac chociaz
PIETRUSZKA ZWYCZAJNA

W medycynie naturalnej stosowane są wszystkie części rośliny.

Pietruszka w ziołolecznictwie stosowana jest ze względu na zawartość substancji czynnych takich jak: olejki eteryczne, witaminy A, C, E, PP, B6, sole potasu i apiol (fenylopropan), który wykazuje działanie przeciwskurczowe i moczopędne. Pietruszka i napar z pietruszki zalecany jest w chronicznych zapaleniach pęcherza moczowego i profilaktycznie w tworzeniu się piasku w drogach moczowych.

Herbatka z pietruszki

2 łyżki posiekanej natki pietruszki zalewamy szklanka wrządku i parzymy pod przykryciem przez 10-15 minut. Napar pijemy 3 x dziennie przed posiłkami.


o prosze 🙂 zaraz jak tylko się ubiorę idę do ogródka po pietruszkę 🙂 lubie takie naturalne metody a żurawiny mam już dość!!!!!!! dobrze że ta KASIOWA woda jana chociaż sie nie nudzi i skuteczna est...

Jaka woda???

woda jana 🙂 http://www.doz.pl/apteka/p7418-Woda_lecznicza_mineralna_Jan_5_l
ja kupuję ją w selgrosie albo piotrze i pawle
na prawdę czuję efekty..
Kasia ją polecała i jestem za to wdzięczna bo nikt inny mi o tej wodzie nie wspomniał a ona jest na prawdę skuteczna

no popatrz Zonia ,nie wpadlabym na to...moze sprobuje i ja ,bo jak wyleze z mala do zerowki,zachacze sklepy to wracam ledwo co tak mi pecherz dokucza ,a piecze ,mierzwi ,az boli podbrzusze z lewej str.... 😞Moze ta woda da rady 🙂
Kurcze nam co chwile cos dolega nie????Ja z Kami to sie niebiansko czulam mozna powiedziec do konca,a teraz ...szok... 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Laski ale mam zgagę 🥴 🥴 🥴 ja pier****** !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czarnulko ale Ci się pewnie niespodzianka szykuję 🤪 ja mam 2 rocznice 27czerwca ale znając mojego to dostane kwiatka i na tym się skończy ten dzien 😮
Jasna niestety nie pomogę z tym badaniem cukru , ale zdaje mi się że coś Ci nie bardzo wskazuje 🥴 nie wiem zresztą ... nie znam się .
Asiulka jak Ty taki sprzęcior zakupiłaś toż to Ty się od żelazka nie oderwiesz 🤪 😁 😁 😁 😜

hehehe 🙂No fakt ,juz czekam ,bo mam pieluchy wyprane ,do prasowania przyszykowane hi hi powinno mi w pon przyjsc ,bo weekend teraz..
A rozmawialam ze znajoma i ona tez swojego synusia od poczatku przyzwyczajala do zwyklego proszku(albo plynu)..Ja to chyba pierwszy miesiac jednak na Loveli polece ,a potem na zwyklym 🙂Z Kamisia tez tak robilam inic sie nie dzialo...tak sobie mysle 🙂
Z kolei Jej kolezanka to nawet nie prasuje dzidzi ciuszkow i jest ok niby...ale ja juz gotowa i zwarta na atak 🤪 🤪 🤪bede smigac ,co sie da jeszcze w rodzinie popytam co kto ma do prasowania hahhahahaahaha 🙃 🙃 🙃


gotowałaś pieluchy tetrowe czy jak ???
Ja to myślę że do póki mi się Lovella nie skączy to będę prała w niej a jak braknie to też spróbuję ze zwykłym , może anuz nie uczuli 🙂
ojjj tez by mi pasowało nowe żelazko 🥴 bo z tym moim to pot po dupie się leje tyle się trzeba namachać 😠

No ja juz nie mialam checi i jakby mi nie zamowil ,to bym strajk oglosila normalnie !!!Ani efektu,ani checi ,a roboty bez konca ... 😮 😮 😮
pieluszki w pralce na najwyzsza temp (ja mam 90st)-gotowanie,dwa razy plukalam 🙂 🙂powiaze w worki i z bani ,mi sie w upaly nie bedzie chcialo tego robic,w foli nic sie nie stanie,ja tak tez w poprz ciazy robilam ,na koniec nie odkladam tej roboty 🙂


i nic się z nimi nie stało w pralce ?? mi mama mówiła że nowe to wygotuje w garze 😮 bo się w pralce może coś porobić z nimi albo pralka zatkać farfoclami 😮
hehe ja tam się tetry nie tykam , babcia sobie zażyczyła zwykłe pieluchy więc niech z nimi robi co chce 🤪 ja jej tylko kupię 😁 🙃 🙃 🙃

hehehe 🙂Nic sie nie stalo Asiu 🙂Eleganckie snieznobiale pieluszki,pralka tez zyje 🤪 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak w garze gotowalam dla Kamili jak od kogos dostalam ciuszki....ale po kiego ,jak w pralce jest funkcja gotowanie???Juz jestem madrzejsza i pierdziele syzyfowa prace 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
ALE SIE NABRECHTAŁAM Z BRZYDULI W KASKU..... 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Nie ogladam ..wystarczy ,ze siebie na codzien ogladam hahahahaha
Kiedys ogladalam kazdy odcinek,ale tej brazylijskiej Brzyduli,a tych podrobek juz nie ,bo na kazdym kanale inna Brzydula 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
hej 🙂

jakbyście były w biedronce, to dziś zauwazyłam za 2,99 płatki śniadaniowe ( w kształcie krótkich rurek ) w jasnym kartonie o nazwie "błonnik" - smakują jak pieczywo chrupkie, mozna je jeść z mlekiem. Zjadłam jeden kubek i widziałam już efekty 2 razy 🙂 widać, działają. jakby któraś miałam problemy z zaparciami to mozna to smiało spróbować, polecam 🙂

Dobrze wiedziec...trza bedzie zakupic i sprobowac w potrzebie 🙂
A ja dzis wyczytalam ,ze pietruszka (natka)jest dobra na nery i drogi moczowe ..a z tym sie borykam dosyc dlugo 😞
Mysle ze ZOCHA tez sie tym zainteresuje w Jej bolączkach
Napewno smaczne to to nie jest ,ale napary warto pic -sprobowac chociaz
PIETRUSZKA ZWYCZAJNA

W medycynie naturalnej stosowane są wszystkie części rośliny.

Pietruszka w ziołolecznictwie stosowana jest ze względu na zawartość substancji czynnych takich jak: olejki eteryczne, witaminy A, C, E, PP, B6, sole potasu i apiol (fenylopropan), który wykazuje działanie przeciwskurczowe i moczopędne. Pietruszka i napar z pietruszki zalecany jest w chronicznych zapaleniach pęcherza moczowego i profilaktycznie w tworzeniu się piasku w drogach moczowych.

Herbatka z pietruszki

2 łyżki posiekanej natki pietruszki zalewamy szklanka wrządku i parzymy pod przykryciem przez 10-15 minut. Napar pijemy 3 x dziennie przed posiłkami.


o prosze 🙂 zaraz jak tylko się ubiorę idę do ogródka po pietruszkę 🙂 lubie takie naturalne metody a żurawiny mam już dość!!!!!!! dobrze że ta KASIOWA woda jana chociaż sie nie nudzi i skuteczna est...

Jaka woda???

woda jana 🙂 http://www.doz.pl/apteka/p7418-Woda_lecznicza_mineralna_Jan_5_l
ja kupuję ją w selgrosie albo piotrze i pawle
na prawdę czuję efekty..
Kasia ją polecała i jestem za to wdzięczna bo nikt inny mi o tej wodzie nie wspomniał a ona jest na prawdę skuteczna

no popatrz Zonia ,nie wpadlabym na to...moze sprobuje i ja ,bo jak wyleze z mala do zerowki,zachacze sklepy to wracam ledwo co tak mi pecherz dokucza ,a piecze ,mierzwi ,az boli podbrzusze z lewej str.... 😞Moze ta woda da rady 🙂
Kurcze nam co chwile cos dolega nie????Ja z Kami to sie niebiansko czulam mozna powiedziec do konca,a teraz ...szok... 😮 😮 😮

tylko ta wodą to radzę pić jak już za chwile nigdzie nie masz wychodzić bo siku co chwilę po niej latam..
a z tym czuciem się to czasem fatalnie rzeczywiście... a co to będzie we wrzesniu ????? mój stały zestaw bolączek to :
po lewej nerka, po prawej i lewej moczowod- na zmianę
i po prawej włazi mi często jakiś taki ból w kręgosłupie prominujący do nogi- ruszyć się normalnie nie mogę wtedy..
w nocy skurcze łydek
w piersiach ciągle coś mrowieje i potem siara leci
a i Zosia nieraz tak mi przyceluje w szyjke chyba że aż mnie wpół zgina 😉
no ale w końcu same tego chciałyśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Ja tak w garze gotowalam dla Kamili jak od kogos dostalam ciuszki....ale po kiego ,jak w pralce jest funkcja gotowanie???Juz jestem madrzejsza i pierdziele syzyfowa prace 😉

dobre sa teraz te pralki .....garow zadbych nie trzeba....całe szczescie,.....zelazko fajowe tylko jak dostaniesz to ie zapomnij o nas na brzuszku....bo bedziesz tylko prasowała wszysko hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Ja tak w garze gotowalam dla Kamili jak od kogos dostalam ciuszki....ale po kiego ,jak w pralce jest funkcja gotowanie???Juz jestem madrzejsza i pierdziele syzyfowa prace 😉


ja tam zostawiam sprawę mamie , niech sobie robi z tymi pieluchami co chcę 😁

Co myślicie o tej piosence Zakopowera ?? http://www.youtube.com/watch?v=PaLRGc0NF0Y&feature=related
mi się strasznie podoba 🙂
a Bułecka 😎 😎 😎 takich chłopów powinno być więcej na świecie heheheheh 🤪 🤪 🤪 Jak go widzę to mi się porty trzęsą 🤪 😁 😁 😁 😁 i majty przez głowe ściągam buahhahahahah 🤪 😁 😁 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...