Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kochane, poradźcie proszę - w taką wietrzną i pochmurną pogodę wychodzić na spacer czy sobie darować? Nie byliśmy już od niedzieli, ale przecież nie będę trzymać Tomka w 4 ścianach zawsze gdy nie ma słońca... Tomek ma dopiero 3 tygodnie, więc tu się trochę boję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia, dziękuję za radę, to będziemy się opatulać i dziś wychodzimy 🙂

U nas nic ciekawego - kupy, karmienie, kupy, karmienie, ataki histerii przy kąpaniu, kupy, karmienie, itd. 😁 Tomek ogólnie bardzo grzeczny, choć w nocy ma problem z zasypianiem - np. wczoraj zaczęłam karmić o 23, dokarmiałam aż do 1, z przerwami na 2 zmiany pieluchy. Za każdym razem jak już prawie zasnął zmiana zakupkanej pieluchy sprawiała, że się budził i powtarzaliśmy rytuał od nowa. Mąż go bujał do 2 w nocy, ja już odpłynęłam wcześniej, potem karmienie koło 5:30. W sumie gdyby go nie budzić pewnie przespałby całą noc, ale jeszcze przez tydzień chyba będę go budzić.
Najbardziej męczący jest brak snu, bo śpię czujnie, nazwałabym to półsnem, w związku z tym się nie wysypiam, i brak dobrego i smacznego jedzenia - na razie z niczym nie eksperymentuję, też jeszcze tydzień wytrzymam i zaczynam próbować nowych smaków. A niestety jestem d... z gotowania i nie używanie gotowych fixów, sosów, kostki rosołowej itd. sprawia, że wszystko jest mdłe i bez smaku 😞 Całe szczęście pomimo tego, że mało jem, mam dużo mleka i Tomek nie musi nawet zbyt mocno ssać, bo mleko samo leci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas od rana masakra Nikola tak się dże jak nigdy nie wiem o co jej chodzi,na dodatek przygryzła sobie warge aż do krwi teraz jej to spuchło normalnie masakra i ze spaniem tez zasneła dopiero po 13 ale przynajmniej jeszcze śpi 🙂
Normalnie mam już dość na dziś.

Magda fajnie,że się odezwałaś 🙂 i ja tak jak Asia myślę,że spokojnie możesz zabarc Tomka na spacerek tym bardziej że w wózeczku tak nie wieje ale z tym ubieraniem nie przesadź żeby go nie przegrzać ja z Nikola starałam się wychodzić codziennie bez względu na pogode oczywiście w granicach rozsądku 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia dzięki 😘 😘 😘
a może Nikola przez tą pogodę taka niespokojna
do wieczora już niedaleko więc jakoś dasz radę

Magda na początku tak to jest jedzenie i kupy na okrągło 🙂 no i nie wyspanie, ale to jeszcze troszkę i wszystko się zmieni 🙂

a u nas dzisiaj spokój, Paulinka grzeczna, bawi się ładnie sama, ja tylko muszę bajki czytać 🙂 więc w zasadzie daje mamie odetchnąć
a ostatnio zauważyłam że moje dziecko nie zje niczego co czerwone 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
W końcu mam wolną chwilę, trochę naskrobałyście i było co czytać 🙂
Byliśmy wczoraj w tym szpitalu, mamy przywieźć Matiego w niedziele, w poniedziałek będzie miał robioną tomografię, a we wtorek ponowne EEG. Nie wiem kiedy go wypiszą, prawdopodobnie w środę. Oby wszystko było w porządku!!!
Za mną pierwszy dzień w pracy, jakoś zleciał, przychodzi dużo znawców takich specjałów więc muszę się jeszcze duuuużo podszkolić.
Asia jedz ananasy 🤪 🤪 może szybciej urodzisz i idziemy na piwko 🙂 🙂
Baśka fajnie że się skusiłaś i dołączyłaś do nas, tak na marginesie to moja psiapsióła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja już wczoraj nie zaglądnęłam bo nerwa załapałam i musiałam się odstresować filmem, a że długi był jak skończyłam oglądać to poszłam spać.

U nas nocka dobra, spanie do 7:30 🙂 teraz Paulinka właśnie padła. Byłyśmy już na zakupach i w piasku, była świetna zabawa w obsypywanie mamy piaskiem także jak wróciłyśmy to trzeba było zrobić gruntowną kąpiel 🙂

Teraz muszę wstawić pranie, zrobić obiadek i troszkę posprzątać, dobrze że od jutra długi weekend to Rafał będzie w domu.

Basia witaj na forum 🙂 pisz duża a my tu fajne i wyrozumiałe jesteśmy 😁 😁 😁

Gosia jak Nikola dzisiaj? lepiej troszkę?

Aneta trzymam kciuki za Matiego, mam nadzieję że wszystko będzie w porządku.
A Ty ucz się ładnie o tych piwach i miodach bo jak przyjdę to też dużo pytań będę zadawać 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 🙂 🙂 🙂

Dzis Nikola znacznie lepiej,widocznie wczoraj miała taki dzień 🙂
Też byłysmy na zakupach i w piasku,a teraz smacznie spi,ja obiad już mam przygotowany teraz odpoczynek 🙂

Co tu taka cisza???

Asia na co złapałaś tego nerwa??I nie przemeczaj się za bardzo!

Aneta ja tez trzymam kciuki za Matiego bedzie dobrze.A powiedz mi jak tam u Ciebie z tęsknota jak byłaś w pracy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu a na co my wszystkie nerwa łapiemy?
na teściową.....
miała wrócić 10 a wczoraj napisała że bilet sobie zarezerwowała na 12 czyli w Polsce będzie 13 i po Paulinkę jak coś to dopiero 14 przyjadą pod warunkiem oczywiście że przyjadę bo w grę wchodzi w ogóle taka opcja że Rafał będzie musiał ją zawieść a to jakieś 4 godziny w jedną stronę, litości!!!!!! i jak tu być spokojnym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula83 napisał(a):
Gosiu a na co my wszystkie nerwa łapiemy?
na teściową.....
?


Asiu mądre słowa! Jak nerwy to tylko na teściową. Oby Weronika się do tego czasu nie pospieszyła!

Baśka witamy 😉

Antetko mam nadzieję, że wszystkie badania m,atika wyjdą i dobrze!

A nam przebiła się dziś pierwsza trójeczka 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Paulinka wczoraj troche nudzila, jakis kiepski dzien miala. dzis jak na razie wszystko dobrze.
Straszny upał dziś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Paulinka juz sobie śpi wymęczona tym upałem. Ząbkowania ciąg dalszy ☺️

Asiu my w niedziele jedziemy w tamte strony ale do Mysłowic 🙂 Robisz mi smaka lodami, zresztą Ty zawsze masz cos dobrego.


Gosia Tyś nie lepsza! wszyscy lody! wrrrrrrrrrrr.....

Dagi, Ela, Aneta, Baśka jak tam u Was?

Życze Wam spokojnego weekendu mamuski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór moje Panie 🙂
Ja mam usprawiedliwienie że rzadziej piszę 😁
Gosia tęskni mi się za Matim bardzo, cały czas myślę o nim, dziś jak wróciłam i zobaczyłam go na placu zabaw to się prawie popłakałam, pomyślałam że to ja powinnam być przy nim. No ale to pewnie dużo czasu minie zanim się przyzwyczaję, bo on chyba nic sobie z tego nie robi że mamy nie ma całymi dniami 🙃
Pisałyście o teściowej, a u mnie na odwrót, to teść przegina 🙃 Teściowa spoko 😎
Karina gratulacje dla Paulinki 😉
Asia a ty nie rób smaka na takie pyszności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...