Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka 🙂

Jestem 🙂

Nie sądziłam, że rezerwacja stolika w knajpie to aż taka poważna sprawa 🤪 🤪 🤪 dziwie się, że dowodu nie musiałam pokazywać 🤪 🤪 W każdym razie jutro 20.15 stolik w sali dla palących 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 ( Asiu przepraszam ☺️ ☺️ ☺️ ) dla 4 osób 🙂 Zaliczka 50 zł wpłacona potem po prostu się z tego korzysta w barze ( w sumie fajne rozwiązanie )

Czyli widzimy się na miejscu ? 🙂

Kacper cały dzień tylko ałłł ałl ałl boli go ta noga bardzo 😞 a wygląda okropnie 😞 Na szczęście już mamy maść także powinno być lepiej 🙂
Dopiero co zasnął bo za bardzo mu to przeszkadza. pewnie noc znowu będzie nie najlepsza 😞

A dermatologa znalazłam 🙂 jesteśmy umówieni na 8 sierpnia 🙂 także super 🙂

Magda ja też Ci zaraz wyśle numer i mam nadzieję, że Ci się uda 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to teraz jest jeszcze coś takiego jak sala dla palących?
ja sobie z tym jakoś poradzę, w końcu Rafał pali więc nie dziwne mi to 😉

czyli spotykamy się już w środku?

A Weronika też dostała jakiegoś uczulenia i nie bardzo wiadomo na co. Wczoraj była położna i kazała po kolei wszystko eliminować: płyn do kąpieli, proszek i mleko. Ale już nam się wydaje że chodzi właśnie o ten żel bo wczoraj była kąpana w krochmalu, dzisiaj w nadmanganianie potasu i już jest dużo lepiej. Mam tylko nadzieję że to nie mleko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu nie zabijaj nas my takie niewinne stworzenia obiecuje ze nie bedziemy dużo palić 😉 😉 😉

A do dermatologa idziemy tutaj http://www.instytutdermatologii.com/ w sumie to bardziej pani alergolog ale to w sumie lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Są sale dla palących są 🤪 🤪 🤪 na szczęscie 🙂

Asiu a jak wygląda ta wysypka ?? może wystarczy Oilatum u nas też szybko trzeba było zmieniać kosmetyki, i po pól roku Oilatum kupiliśmy mu Hippa i jest super a Wy co używacie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia jeśli jest już lepiej to pewnie przez ten płyn. My też mieliśmy płyn i balsam Nivei i dziwne bo po płynie nic się nie działo, a po balsamie Matiemu też wyszła taka wysypka. Na pewno zejdzie za kilka dni 🙂
Karina a twój mąż nie może położyć spać Paulinkę?
Wiecie co się dzieje z Gosią??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga u nas też hipp, po wszystkim jej cos wychodzi, jeszcze ziajka jej nie uczula i jest badzo tania. Mam nadzieje ze ta wysypka kacpra to tez nic strasznego 🙂

Asiu bedziesz musiala zniesc nsze smrodzenie i nasze towarzystwo 😁 😁 fajnie ze ebcikowe tak szybko przyszlo, to cud ze nie czekaliscie dlugo 🙂 Ja tez Paulinke kapie w nadmanganianie ale to ze wzgledu na infekcje ukl moczowego ktore przeszla.

Anetko nie jestes sama, ja tez Pawla pytalam gdzie jest plac nowy bo nie wiedzialam 😁 😁 😁 😁 😁

Magda ja tez wyslalam nr, mam nadzieje ze sie pojawisz 🙂

Paulinka zasnela o 21 wiec liczcie sie z tym ze dojade spozniona 🙂 Ubiore sie przed kapaniem zeby od razu wyjsc jak ja uspie. I napisz edo Was jak wyjde i ma na mnie piwko czekać 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
czym wracacie potem do domu? Mam nadzieje ze Pawel nie zadzwoni o 22 ze młoda nie śpi.... nawet z tej okazji kupie papierosy zeby Wam posmrodzic 🤪 🤪 już sie nie moge doczekac 😁 😁 Mam nadzieje ze nie zapomne dowodu bo nigdy mnie nie chca wpuszczac do knajp 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neeeetka napisał(a):
Asia jeśli jest już lepiej to pewnie przez ten płyn. My też mieliśmy płyn i balsam Nivei i dziwne bo po płynie nic się nie działo, a po balsamie Matiemu też wyszła taka wysypka. Na pewno zejdzie za kilka dni 🙂
Karina a twój mąż nie może położyć spać Paulinkę?
??


Anetko moj maz i usypianieDziecka?? To tak jakbys widziala psa na rowerze 🥴 🥴 🥴
U nas z nivea tez bylo dziwnie, po mydelku nic jej nie bylo a po balsamie wychodzily jej "syfki" w intymnym miejscu i tylko tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula83 napisał(a):
Karina właśnie jakby to tylko Wasze smrodzenie to jeszcze jakoś bym przeżyła ale to Wasze towarzystwo to już za wiele 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


N to niestety bedziesz musiala nas znieść 😁 jestes na nas skazana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...